Top Web Hosting

.

Elérhetőségek

Cím:
8000 Székesfehérvár
Deák Ferenc u. 11.
Tel.:
+36-22/315-012

+36-70/198-6333

E-mail:
titkarsag@jaky.hu

OM-kód: 203053
Iskola azonosítója: 072105

GPS:
szélesség: 47.188656
hosszúság: 18.420084

Iskolánk helye - megtalálása

Legfontosabbak

Hamarosan...

okt.17. 16.00: Szülői értekezlet,
majd fogadó óra

okt.20.: Városi ünnepély (okt. 23.)

okt.27.: Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap

okt.30-nov.3.: Őszi szünet

nov.6.: Őszi szünet utáni első tanítási nap

 

 


Jáky Könyvtár

Katalógusunk online böngészhető.

Rendkívüli álláshirdetés


Cégünk 25 év alatti munkavállalót keres.
Munkakör: Üzletkötés, vállalkozások- és magán személyek személyes és telefonos megkeresése ajánlatokkal.
Feltétel: Intelligens, jó beszédkészségű, pozitív hozzáállású, kreatív, üzletkötő alkat.
A munkavégzés helye: Székesfehérvár és környéke (Fejér megye)
Bruttó bér: max. 300 000 Ft
Ezen felüli plusz pénzkeresésre is van lehetőség.

Érdeklődni: Kobi Trade Hungary Kft.
+36 70 362 65 14
+36 20 568 69 12

info@kobitrade.eu
www.kobitrade.eu


A magyar tulajdonú vállalatunk a hazai mélyépítés meghatározó szereplőjeként a minőség mellett elkötelezett a legújabb, innovatív és egyben környezetbarát technológiák alkalmazására.

Székesfehérvári csapatunkba keresünk hosszú távra az alábbi munkakörbe elkötelezett munkatársat:

Munkahelyi mérnök (Monitoring mérnök)

Feladatok

  • Árajánlatok összeállítása, kiértékelés
  • Havi teljesítések dokumentálása, egyeztetése
  • Számlákhoz kapcsolódó műszaki dokumentáció összeállítása

Követelmények:

  • Szakirányú főiskolai vagy középiskolai végzettség (lehetőleg mélyépítő)
  • Felhasználó szintű ismeret autocad, excel, word
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • PDE program használatának ismerete

Amit nyújtunk:

  • alapbér + ösztönző kompenzációs és juttatási csomag
  • munkaeszközök (céges telefon, laptop, autó)
  • Jelentős szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munka lehetőség

Egyéb információ az állásról:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Székesfehérvár és környéke

Jelentkezés módja:

Az önéletrajzodat a hr@dunaaszfalt.hu email címen várjuk, a tárgysorban a „Munkahelyi mérnök” feltűntetésével.



Címlap Évkönyv Iskolánk tanulói a 2006-2007-es tanévben
PDF Nyomtatás E-mail

Iskolánk tanulói a 2006-2007-es tanévben

9.A
Osztályfőnök: Tamás Ferenc2007 9.a
Ács Gergő, Bagdi István, Balogh Ádám, Baráth István, Bardon Anita Dóra, Bozóki Gábor Zsolt, Csincsi József, Egyed Márk, Fekete Dániel, Fekete Gábor, Fűrész Franciska, Guti Máté, Halmai Márk, Izsay Milán, Kéri Ákos, Király Anita, Kormos Viktor Attila, Kovács Imre Wolfgang, Kracsun Máté, Laky Dániel Gergely, Lóderer Kitti, Loránth Rita, Nagy Márton, Németh Ádám Péter, Oláh Bence, Rehova Márk, Sárvári Ádám, Schäffer Tamás, Steidl János Máté, Szalazsán Szilárd Rajmund, Szatmári Roland, Tamás Ármin, Varga Csaba, Venczák Dávid, Zsákai Csaba Attila

9.B
Osztályfőnök: Demeterné Kovács Anikó2007 9.b
Ács Gabriella Zsuzsanna, Barabás Roland, Baruts András, Belák Márió, Benkő Balázs, Bokros Zoltán, Császár Botond, Ércz Gábor, Erdő Roland Márk, Farádi Attila, Fekete Tamás, Hegyi Péter, Heigerl Milán, Kardelás Richárd, Kása Levente, Kotrusz Barnabás, Limpár Ákos, Merkl Ádám, Molnár Csaba, Nagy Renátó, Nagy Zoltán, Palkó Martin Gyula, Pisch Nikolett Barbara, Pupos Dániel, Schoffhauzer István, Smolkó Boglárka Mária, Szabó Zsolt, Szatzker Zsolt, Szemerei Szabolcs, Tesényi Máté, Tomsa Dániel, Török Krisztián, Váger Dorina, Varga Rita Anna, Weinreich Balázs

9.C
Osztályfőnök: Cziráky János László2007 9.c
Bán Attila, Bártfai Zoltán, Benis Bence, Csányi Dávid, Csohány Katalin Olga, Csörgő Ádám, Deák Róbert, Dercze Gergely, Gosztola Erik, Harangozó Richárd, Hippeler Trisztán, Hortobágyi Péter, Kadnár Róbert, Keresztyén Dávid, Keszi Csaba, Koncz Renátó, Kovács András, Kreidl Gábor, Mátay Zoltán, Molnár Ádám, Nagy Roland, Pálffy Szabolcs György, Pálinkás Gergely, Petőházi Alex, Ress Gábor, Rontó Szilárd, Sebestyén Brigitta, Skabla Adrián, Szabó Barbara, Tóth Ákos, Tóth Tamás, Újvári Kristóf, Varga Imre, Varga Roland, Zemkó Dávid

9.D
Osztályfőnök: Tóth Adrienn2007 9.d
Ábrahám Viktor, Appel Viktor, Bartha Gergő, Csaplár Adrián, Elek Gergely, Fürész Balázs, Groszeibl Márton, Hasulyó Tamás, Járfás Ferenc, Jónásch Dániel, Joó Ádám, Karmanóczki Noémi, Klér Ádám, Kovács Barbara, Kővári Dániel, Nagy László, Nemes Dániel Gábor, Pál Gábor, Pál Szabolcs, Pánczél Sándor, Pap Ádám, Polcsics Patrik, Rácz Krisztián, Sándor Szimonetta Roxána, Simon Ákos, Skordai Andrea Alexandra, Sorok Richárd, Szabó Mátyás, Temesi Zoltán, Termő László, Tóth Kristóf, Tóth Martin, Vitéz Viktória

10.A
Osztályfőnök: Tófalviné Winter Mónika2007 10.a
Bácskai Ferenc, Balogh Daniella, Berghammer Tamás József, Bese Dávid, Bognár Róbert, Czeglédy Péter, Disznósi Dóra Vivien, Erdősi Gábor Márk, Ertl Róbert, Fekete Ármin, Feyér Tünde, Füle Judit, Hárer Roland, Hencz Viktor, Hordó Gábor József, Horváth Ágnes, Huber János, Kiss Gyula, Kovács Judit, Kovács Roland, Kövér Balázs, Kuntner Ádám, László Róbert Csaba, Maróti Gábor, Milassin László, Moldovány László, Molnár Zsófia, Munkácsi Boglárka, Németh Ferenc, Ponnert Péter, Reinhardt Gergő, Simon Miklós, Szudár László, Zorics Zsuzsanna

10.B
Osztályfőnök: Miklós Andrea2007 10.b
Ács Attila, Albrecht Bálint, Babos János, Balogh Gyöngyi, Baranyai Gergely, Bognár Gábor, Bozóki Tamás Zoltán, Csordás Dalma, Farkas Miklós, Fazekas Gabriella, Geszler Márk, Horváth Viktor, Keszei Zoltán, Kiss Dóra, Kovács Alexandra, Látrányi Péter, Major Mirella, Makádi Zoltán, Mudris Gábor, Mursa Gábor, Németh Alex, Németh Nándor, Nok Dávid, Orova Zoltán, Preszter Soma, Sárempek Noémi, Szabó Kinga, Tóth Demeter, Váradi Dániel, Világi Gábor

10.C
Osztályfőnök: Geleszné Földváry Viktória2007 10.c
Bali Attila, Beke Éva, Csizmadia Zoltán, Domján Dávid, Eke Gábor, Fekete Anita, Fekete László, Fekete Mária, Fischer Bence, Kiss Katalin, Kiss Márk Lóránt, Kovács Dávid, Kovács Norbert, Kovács Zoltán,Kummer Krisztián, Lévay Enikő, Madaras Szabolcs Barna, Móri Attila, Murber Veronika, Neumann Andrea, Omischl Attila, Ossik Árpád, Podhorszki Márk, Reichardt Ronald, Sárkány Endre, Szabó János, Szatmári Krisztián, Széll Zoltán, Szunomann Ferenc, Szűcs Gergő, Tömösy Péter, Török Tamás

10.D
Osztályfőnök: Pencsné Mészáros Erzsébet2007 10.d
Babud Imre, Bálint András, Baracskai Dávid, Besszer Tibor, Birizdó Csongor Attila, Demeter Balázs, Drusza István, Fogas László Dániel, Gáncs Dániel, Győrfi Bence, Györke Pál, Haáz Máté, Horváth Dávid, Huszár Gergő, Kovács Ferenc, Kovács-Ajtai Tamás, László Balázs, Lehoczky Dániel, Lukács Péter, Molnár Dorián, Nagy Dániel, Nagy Nóra, Németh Dániel, Ozsváth Ádám, Pap István, Patkós Gergely, Pávits Gergő, Pörgye Norbert, Právetz Anikó, Rófusz Viktor, Rubos Dávid,Sitkei Péter, Szabó Zoltán, Szöllősi Gréta, Végh István

Építészeti szakmacsoport

11.A
Osztályfőnök: Kelbertné Nun Ilona2007 11.a
Ábrahám Gábor, Barkó Dávid, Bognár Gábor, Ember László Tamás, Fésü György, Fülöp Gábor, Gyakov István, Horváth Balázs, Hosznyák Attila, István Péter, Kadlecsik Milán, Kanász Balázs, Lócskai Balázs, Molnár Tamás, Németh Dóra, Õri Orsolya Zsuzsanna, Pribék Petra, Purger Zsolt, Szabó Éva, Szabó Zsolt, Szkok Tibor, Tischler Szabina, Váli Roland, Városi Dávid István, Vidák Roland, Vólent Zsanett Csilla, Zsiros Viktor

11.B
Osztályfőnök: Oroszné Stefánkó Éva2007 11.b
Antal Szabolcs, Balassa Benjamin, Balog Zsanett, Bihari Balázs, Czachesz Norbert, Erdélyi Dániel, Ferenczi László Tibor, Füri Milán, Gróf Ádám, Horváth Lajos, Igari Zsuzsanna Zsófia, Keller Balázs József, Kiss János, Koncz Attila, Miklós Attila, Nagy Lajos, Németh Ferenc, Németh Zsolt, Nyerges Lajos Roland, Pávits Dorina, Rézman Zsuzsanna, Sándor Ramóna Anikó, Segesdi Balázs, Simon Boglárka Éva, Szabó Roland, Szalai Zoltán, Szalkai Sándor, Toldi Szandra, Varga Eszter Mariann, Varga Zoltán Norbert, Virág Péter

11.C
Osztályfőnök: Beke Marietta2007 11.c
Blahó Barnabás, Cseszneki Szabolcs Máté, Csuka Dániel, Echmes Zsanett, Egei Krisztina, Endrédi Dániel, Gárdony Attila, Gyarmati Attila Bence, Hasza Zsolt, Hopka László, Horváth Krisztián, Janászek Balázs, Kovács Krisztián, Ladányi László, Major Csaba, Monostori Péter, Németh Tamara, Neumann László, Nyikos Dávid, Nyikus Zsuzsanna, Somogyi Dávid, Sulák Sándor, Szabó Tamás, Szombat Gábor, Toldi Nikoletta, Tóth Norbert, Varga Kitti

Informatika szakmacsoport

11.D
Osztályfőnök: Sárkányné Szücs Sarolta2007 11.d
Beregszászi Gizella, Bognár Piroska, Bohus László, Csáki Attila, Deák Dávid, Déri Hajnalka, Hajdú Diána, Hanó Péter, Horváth Miklós, Kelner-Kiss József, Kopácsi Róbert, Kovács Klaudia, Kovács Zoltán II., Kovács Zoltán I., Lovász István, Molnár Renáta, Németh Barbara, Paksz László, Pintér Tamás, Sándor Arabella Réka, Scheidl Tibor, Schmidt Klaudia Erika, Solymos Barbara, Stumpf Bence András, Szabó Péter, Szenyéri Szilvia, Szerencsi Dávid Zsolt, Sztankievics Balázs László

Építészeti szakmacsoport

12.A
Osztályfőnök: Simon Katalin2007 12.a
Árvai Péter, Balogh Boglárka, Bencze Bence Barna, Blaumann Ákos, Bokor Renáta, Dankó Ádám, Farkas Zoltán, Hodula Győző, Horváth András, Horváth Balázs, Horváth Tímea, Kaiser Csaba, Kevei Csaba, Koncz Krisztián, Kovács Norbert, Kurucsai Zoltán, Lamik Bence, László Tamás, Matusek Mária, Mester Ákos, Mészáros Melinda Márta, Mohacsek Károly, Orbán Dániel, Orbán Dávid, Osvald Henrietta, Pollermann Péter, Preszter Balázs, Sebők Balázs, Szabó Zsanett, Szegfű Mónika, Tóth Lajos, Tóth Zoltán Gábor, Veress Szilveszter, Vida Andrea, Vuity Radován Antal

12.B
Osztályfőnök: Erdősi Ildikó2007 12.b
Bánfalvi Balázs, Bodor Sára, Danyi Nóra, Demeter Ildikó, Dezső Richárd, Fekete Ákos István, Fenyves Balázs, Gyolcsos Ferenc, Horváth Ádám, Husz Péter, Jakab Imre, Janyik Szandra, Jelena László, Kovács Balázs, Kővári Gergő, Lóderer Zoltán, Mihályi Imre, Mikola Péter, Nagy Balázs, Nagy Péter, Németh Tamás,Oláh Eszter, Patai Péter József,Pretz Angella,Sás Tibor Stokinger Dávid, Szalay Katalin, Tóth Anita, Tóth Péter, Tóth Péter II., Uzsák Ferenc,Vas István

12.C
Osztályfőnök: Lukács Józsefné2007 12.c
Ács János, Árva Erika, Batha József Tibor, Berta Judit, Éliás Nikolett, Fridman Milán, Harsányi Nóra, Huszics Márton, Juraszkó Péter, Killer Gábor, Kiss Dávid József, Kókai Attila, Kónya Katalin, Kósa Erika, Mágó Zoltán, Moldoványi Zsolt, Molnár Dániel, Mucsi Dániel, Németh Gergő, Németh Gergő II., Piber Dániel, Rab János, Rétegi Balázs, Styevkó István, Szatzker Anna Zsófia, Szivák Béla, Szőczi Ferenc, Tefner Attila, Tihanyi Anita, Veres Zsuzsanna, Zelovics Eszter

Informatika szakmacsoport

12.D
Osztályfőnök: Szabó Lilla2007 12.d
Barati Ferenc, Bóvári Balázs, Dravicz Hajnalka, Freschli József, Jakab Norbert, Kiss Zoltán, Kotrusz Márton, Kovács Viktor, Máté Tibor, Mátrai Máté, Németh Ádám, Pörgye Attila, Rácskai Milán, Rimán Balázs, Sebestyén Zoltán, Stefanik Zsolt, Szabó Dávid, Szabó Dávid Antal, Szabó József, Szabó Lajos, Szendrei Gergely, Szűcs Szabina, Szűcs Máté, Takács Marcell, Uszkai Gergő, Varga Mihály, Wölfinger Ottó

Közlekedésépítő-útépítő technikusi

13.A
Osztályfőnök: Tóth László2007 13.a
Árky Balázs, Bogdándy Zoltán, Böröcz Péter, Brettschneider Ferenc, Buruncz László, Csontos János, Farkas László, Gyöngyösi Diána, Kis Milán Gergő, Kovács Ádám, Kovács Dániel László, Kovács Zoltán, Laduver Bence, Major Petra, Márhoffer Miklós Ádám, Mészáros Balázs, Monori Szabolcs András, Pál Attila, Petró Attila, Pogány Helga, Pőcze Gergő, Puchinger Richárd, Sós Lajos, Surányi Dalma, Sütő Gábor, Szabó Attila, Szauer Ákos, Tury-Nagy Sándor, Tyukos Lipót, Wurst Ádám János

Magasépítő technikusi

13.B
Osztályfőnök: Bartus Tamás
Bakos Krisztián János, Czeider Viktor, Gyenizse Gábor, Hollósi Gergő, Jenei Edina, Kanczler Veronika, Karászi Ágnes, Kálhok Zoltán, Koska Márk, Krebsz Bálint, Kuti Zsanett, Lajos Krisztina, Leidál Anett Mária, Magyar Bence Gergő, Netzkár Zoltán, Orbán Bence, Pallag Zsolt, Pető Gábor, Podhorszki Gábor, Poroszlai Péter, Rajkó Brigitta, Rittervald Alíz, Rothauszki Attila, Ruff Csaba, Samu Gergely, Sárdi Enikő, Sipos Lajos, Szabacsi Attila, Szajkó Szabina Kitti, Varga Zoltán, Vékony Anna, Vörösmarty Dániel, Winklár Ádám

Térinformatikus technikusi

13.D
Osztályfőnök: Szvoboda Ágnes2007 13.d
Asztalos Balázs, Balázs Gábor, Bizderi András, Bódi László, Czibor Bálint, Csép Adrienn, Csillahó Tamás, Farkas Lajos, Fehér Gyula, Gartai Balázs, Kaposi Gergő, Kovács Zoltán, László Attila, Nyulász Gergely, Právetz Tamás, Saláta László, Schmidt Dávid, Szabó Péter, Szanyi Renáta, Széll Imre

Közlekedésépítő-útépítő technikusi

14.A
Osztályfőnök: Szigeti-Szászné Nagy Csilla2007 14.a
Ács Marianna, Beke Katalin, Bogáromy Éva, Cseh Attila, Csete Andrea, Csuti Tamás, Ecseki Balázs, Györök Attila, Kántor Anita, Keresztesi Gábor, Király Andrea, Kiss Péter, Kőrösi Ferenc, Miseta Szabolcs, Nagy Kinga, Sári László, Szabó Szabolcs, Szineg András, Szűcs Patrícia

Magasépítő technikusi

14.B
Osztályfőnök: Császárné Boros Erzsébet2007 14.b
Árki Adrián, Bozóki Tímea, Czimmermann Zsolt, Délczeg Péter, Domonkos Attila, Fésű Márta, Gyuricza János, Kovács Gábor, Kúthy Péter, Limpár Petra, Nagy Ádám, Podt Tamás, Poór Tímea, Rácskai Gábor, Sipos Tamás, Szalai Richárd, Szántó Renátó, Timár Zsuzsa, Tóth Attila, Tóth Balázs, Varga László, Varga Péter, Veisz Dávid, Vizi Tamás, Zakócs Balázs

Térinformatikus technikusi

14.D
Osztályfőnök: Kassai Jánosné2007 14.d
Borsos Balázs, Fung László, Gaál Ildikó, Gyöpös András, Győri Viktor, Horváth Ádám, Kneifel György, Krár Béla, László Róbert, Molnár Csilla, Pintér Bence, Szakter Roland Tamás, Takács Máté, Tausz András Antal, Velencei Balázs

 
bottom

Támogatja a Exchange Hosted Projector Lamps & TFeri.hu. Valid XHTML and CSS.