Top Web Hosting

.

Elérhetőségek

Cím:
8000 Székesfehérvár
Deák Ferenc u. 11.
Tel.:
+36-22/315-012

+36-70/198-6333

E-mail:
titkarsag@jaky.hu

OM-kód: 203053
Iskola azonosítója: 072105

GPS:
szélesség: 47.188656
hosszúság: 18.420084

Iskolánk helye - megtalálása

Legfontosabbak

Hamarosan...

okt.17. 16.00: Szülői értekezlet,
majd fogadó óra

okt.20.: Városi ünnepély (okt. 23.)

okt.27.: Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap

okt.30-nov.3.: Őszi szünet

nov.6.: Őszi szünet utáni első tanítási nap

 

 


Jáky Könyvtár

Katalógusunk online böngészhető.

Rendkívüli álláshirdetés


Cégünk 25 év alatti munkavállalót keres.
Munkakör: Üzletkötés, vállalkozások- és magán személyek személyes és telefonos megkeresése ajánlatokkal.
Feltétel: Intelligens, jó beszédkészségű, pozitív hozzáállású, kreatív, üzletkötő alkat.
A munkavégzés helye: Székesfehérvár és környéke (Fejér megye)
Bruttó bér: max. 300 000 Ft
Ezen felüli plusz pénzkeresésre is van lehetőség.

Érdeklődni: Kobi Trade Hungary Kft.
+36 70 362 65 14
+36 20 568 69 12

info@kobitrade.eu
www.kobitrade.eu


A magyar tulajdonú vállalatunk a hazai mélyépítés meghatározó szereplőjeként a minőség mellett elkötelezett a legújabb, innovatív és egyben környezetbarát technológiák alkalmazására.

Székesfehérvári csapatunkba keresünk hosszú távra az alábbi munkakörbe elkötelezett munkatársat:

Munkahelyi mérnök (Monitoring mérnök)

Feladatok

  • Árajánlatok összeállítása, kiértékelés
  • Havi teljesítések dokumentálása, egyeztetése
  • Számlákhoz kapcsolódó műszaki dokumentáció összeállítása

Követelmények:

  • Szakirányú főiskolai vagy középiskolai végzettség (lehetőleg mélyépítő)
  • Felhasználó szintű ismeret autocad, excel, word
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • PDE program használatának ismerete

Amit nyújtunk:

  • alapbér + ösztönző kompenzációs és juttatási csomag
  • munkaeszközök (céges telefon, laptop, autó)
  • Jelentős szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munka lehetőség

Egyéb információ az állásról:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Székesfehérvár és környéke

Jelentkezés módja:

Az önéletrajzodat a hr@dunaaszfalt.hu email címen várjuk, a tárgysorban a „Munkahelyi mérnök” feltűntetésével.



Címlap Évkönyv Iskolánk tanulói a 2014-2015-ös tanévben
Iskolánk tanulói a 2014-2015-ös tanévben PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Jaky.hu   

Iskolánk tanulói a 2014-2015-ös tanévben

9.A.
Osztályfőnök: Harkai Tünde2015. 9.a
Béd Márk, Bende Hunor, Bertalan Roland, Bordács Bence Zoltán, Budai Dominik, Csánó Roland, Deák Dominik Roland, Dombai Dávid Gábor, Farkas Bálint László, Fazekas János Tibor, Gál Roland, Gébel Vivien, Gecse Norbert, Gerhát László Bence, Győri Dávid, Horváth Lajos, Joó-Kovács Norbert, Kovács Dániel Achilles, Kovács Krisztián, Ládás Vivien Anna, Muck Patrik,  Németh Kevin Zoltán, Németh Norbert, Paulik Péter Pál, Rakk Rebeka, Rigó Ádám, Stomfai Bence László, Szeibert Mihály, Szentesi Szimonetta, Szücs András, Urschler Máté, Vincze Viktória

9.B.
Osztályfőnök: Csorvási Róbert2015. 9.b
Arany Bence, Bárándi Zsolt, Boldog Péter János, Borbély Veronika, Csákány Bence, Csapó Bence Bálint, Fórián Bence István, Gergely Nikolett, Herold Bence, Hock Zsófia, Hrabovszki Zoárd Tibor, Huszár Armand Imre, Kincses Péter, Kisari Zsolt, Kiss Ádám, Kohl Szandra, Lakatos Albert, Lakatos Patrik, Lévi Kevin Dominik, Lukácsik-Szalay Bence Lajos, Magán Zsolt, Márkus Károly, Nemes Márkó, Papp Dániel Patrik, Seregély Márk, Szilágyi Bence, Szuszán Vilmos, Takács Kristóf István, Tillinger Daniella, Tófalvi Ádám, Tóth Barnabás, Tóth Péter József

9.D.
Osztályfőnök: Tamás Ferenc2015. 9.d.
Antal Balázs Bence, Bedő Armand Dávid, Benkő Robin, Bérdy Attila, Blahó Olivér Illés, Bors Attila, Dobrovics Ádám, Erdélyi Alex, Faddi Fanni Noémi, Filotás Márk, Fodor-Papp Norman, György Dániel, Kéri Krisztián Ámon, Kéri Patrik Dominik, Kila Dominik, Kiss Bálint, Kovács Martin Kornél, Ódor Dániel, Óvári Zsófia, Palkovics Bence Balázs, Pénzes Balázs Ferenc, Raffay Martin, Salamon Kitti, Sántha Ákos, Sipos Adrián István, Szabados Krisztián, Szabó Dominika Boglárka, Szabó Zsanett, Szalay Zsanett Vanda, Széll Krisztián, Verebi Roland, Virágosi Dániel

10.A.
Osztályfőnök: Korik Péter2015. 10.a
Császár Roland Krisztián, Domak Enikő, Füredi Richárd, Gyura Amadea Inez, Horváth Ákos, Huszár Dávid, Ispaits Viktória Rebeka, Izsó Bence, Jakus Roland, Jánosi Gábor Mihály, Kalocsa Bence, Kerpel Ádám, Kovács Nikoletta, Kovács Zoltán, Krasznai Patrik, Mang Tamás, Merle Timon, Puskás Barbara Adrienn, Szabados Szilveszter, Szintai Lajos, Szücs Réka Eszter, Varga Ádám, Verger Gábor, Zolcsák András

10.B.
Osztályfőnök: Tóth Renáta2015. 10.b.
Benczik Csaba, Csányi Roland, Fröschl Ádám, Fürst Tamás, Gárber László, Gyenis Márk József, Kovács Dániel Pál, László Szabolcs, Lovász Bálint, Márkus Bence, Móricz Edina, Oláh Viktória, Pásztor Alex, Rapai Martin, Rapali Viktória Beatrix, Réti Lajos Ádám, Somlyó László, Turi Martin, Vajzer Dávid Kornél, Varga Patrik, Vas Klaudia, Zsifkovics István Balázs, Zsiga Milán, Zsohár Ádám

10.C.
Osztályfőnök: Törőcsik Géza2015.10.c
Bedő Mózes Norbert, Benczik Barbara, Berta Balázs, Bognár Ádám, Bozai Péter, Brückl András Simon, Csepke Martin, Halász Ádám, Harmati Kitti Klaudia, Herceg Dániel, Kasza Martin, Király Mónika Katarina, Kiss Pál Dávid, Kubik Dániel, Kulcsár Eszter Luca, Leiner Bernadett Réka, Márhoffer László, Mészáros Szabolcs, Molnár Lajos Krisztián, Pereces Tibor, Rémai Martin, Réti Richárd Ferenc, Schneider Krisztofer, Szabó Patrik, Szaller Ádám, Szolga Renáta, Tóth Krisztián, Zsolnai Flóra Patrícia

10.D.
Osztályfőnök: Dr. Hegyi Ferenc2015.10.d
Ajtai Dávid, Bors Zoltán, Fábián Barbara, Fábián Brigitta, Fehérvári Bence, Fésüs Márk Zsolt, Fülöp Bálint, Hári Krisztián, Hornyák Bence, Horváth Erik, Kamondi Dávid, Képli Zoltán, Kertész Zsolt Attila, Kiss Marcell Csaba, Kossa Annabella, Kovács András, Kovács Erik, Madurka Bence, Nagy János, Németh Levente, Neuvirth Ákos András, Rákli Laura, Rozgonyi Ádám, Südi András, Szabó Balázs, Szalai Zsombor, Szoboszlai Dávid, Szőke Patrícia, Tákos Gergő, Trója Bálint István, Tücsök János Szabolcs, Váli Ádám, Vasteleki Csaba

Építészeti szakmacsoport

11.A.
Osztályfőnök: Szalai Erika, majd Farkas Dalma2015. 11.a
Barkóczi Richárd Zsolt, Bors Mihály, Bölcsik Gábor, Bősze Dávid, Budai Gergely, Csider Dóra, Dombi Bence, Érsek Richárd, Ertly Dániel, Gaál Kálmán, Hári Simeon, Kurcz Péter, Matus Renátó, Molnár Viktor, Németh Krisztián, Pap Ádám, Pozsár Vivien, Seffer István, Szabó Ferenc Milán, Takács Krisztián, Treuer Dominik, Varjaskéri Zalán, Volent Regina

11.B.
Osztályfőnök: Lénárt Eszter2015. 11.b.
Benedek Péter, Béres Bettina Bernadett, Dajka Alexandra Ibolya, Falb Vivien, Fűrész Dávid, Habó Alexandra, Juhász Dávid János, Király Krisztián, Kovács Norbert, Körtélyesi Benjamin, Kukoda Klaudia Franciska, Kuncz Kristóf, Major Nikolett, Óvári Dóra, Papp Zsófia, Rakk Nikolett, Sári Benjamin, Sipőcz Attila, Szentmártoni Ferenc, Szunyog Richárd, Tóth Ádám Tamás, Varga Alex Szilveszter, Varga Richárd

11.C.
Osztályfőnök: Dr. Oroszné Stefánkó Éva2015. 11.c.
Csenki Gergő, Forgács Patrik, Horváth Péter, Hrabovszky Máté, Huszár Bence Zsigmond, Jacsó Krisztián, Lázár Péter, Mekota Norbert, Németh Krisztián, Papp András Máté, Pataki András, Pats András Péter, Peresztegi Tamás, Petra Márk, Rados Gergő, Szilágyi Ákos, Takács Dorottya, Tátrai Martin, Tóth Bence, Vásári Dávid

Informatika szakmacsoport

11.D.
Osztályfőnök: Mészáros Gábor2015. 11.d.
Bálint Márk, Berkes Maximilián Valter, Bognár Kevin Tamás, Cserni Sándor, Csurgai-Horváth Norbert, Dezső Krisztián, Erős Milán, Fekete Katalin, Földesi Roland, Glück Ádám, Hamary Dávid Péter, Hendlein Péter, Kovács Márk, Kováts Alexandra, Lénárt Péter, Magda Martina, Mihályi Márk, Németh Gergely, Neumann Vivien Marianna, Patkó Csenge, Pintér Máté, Plézer Lilla, Resch Ferenc Bence, Rontó Áron László, Sass Dóra, Szabó Fanny, Szántó Ákos, Szőke Kornél, Tuboly Péter, Varga Lilla, Vörös András, Zsélyi Máté

Építészeti szakmacsoport

12.A.
Osztályfőnök: Kapás Ildikó2015. 12.a.
Bakon Sándor, Bencze Klaudia, Farkas Georgina, Fazekas Éva, Fornai Szabolcs, Horváth Csongor, Huzina Gábor, Jáni Szilárd, Kolonics Attila, Kósa Rebeka, Kromek András, Mekota Gergely, Molnár Eszter, Nagy-Sándor Adrián, Nyárai Fruzsina, Oláh Tamás, Pék Ramón, Raffer Dániel, Simon Martin, Sipos Dominik Patrik, Südi Attila, Szloboda Bence, Tatai Viktor, Tisóczki Patrícia

12.B.
Osztályfőnök: Oláh Éva2015.12.b.
Diósi Koppány Endre, Erdélyi Zoltán, Farádi Attila, Flekács Ágoston, Hermann Soma, Jankovics Márk, Király Eszter, Klemán Tamás József, Pajor Fanni, Páncél Péter Ádám, Papp Krisztián, Podobni Máté Attila, Schäfer Dorina, Sulyok Ádám, Szabó Nikolett, Tóth Péter József, Török Adrienn, Ullaga Dóra, Varga Bálint, Zelnik József Péter, Zsédely Dóra Zsuzsanna

12.C.
Osztályfőnök: Lukács Józsefné2015. 12.c.
Barócsi Bence, Borbély Szilárd, Bölcskei-Molnár Martin, Csitkei József, Harczi Roland Martin, Hornperger Arnold, Huszár Ramóna, Juhász-Németh Kristóf, Kántor Dániel, Kovács Alex, Mészáros Bianka, Palkovics Krisztián, Pap Diána, Papp Róbert, Pintér Dániel, Spanner Dávid, Szalavári Dominika, Tóth Benjamin, Tóth László, Tuba Kristóf

Informatika szakmacsoport

12.D.
Osztályfőnök: Szabóné Biter Tímea2015. 12.d.
Biczó Ádám Zoltán, Botos Regina Mária, Csöngedi Máté, Gavallér Vince, Hegyi Kornél, Hóman Áron, Horváth Bíborka, Horváth Tamás, Kákai Milán, Kálmán Bence Csaba, Keresztes Imre, Kleneizer Ciprián János, Kohl Ádám, Kovács Dániel, Kovács Laura, Major István Bence, Martinovszky Zsanett, Orosz Tamás, Peresztegi Veronika, Luis Pedro Quijivix Maldonado, Sándor Zoltán, Szilasi Ádám, Tóth Barnabás József, Varga Barbara, Varga Viktor, Zelei Gergő, Zsár Dávid

Közlekedésépítő-útépítő technikusi

I/13.A.
Osztályfőnök: Tóth László2015. 13.a.
Baracsi Norbert, Csima Szilárd Sándor, Gál Zoltán, Gódány Alexandra, Hegedüs János, Horváth Máté, Horváth Patrik, Horváth Zalán, Kántor Ákos, Kis Noémi, Koska Kitti, Németh Bálint, Nyisztor Bence, Orsós Attila, Rostás Markó, Sági Bálint István, Szabó Szilárd, Vass Imre

Magasépítő technikusi

I/13.B.
Osztályfőnök: Csepcsényi Lajosné2015. 13.b.
Baranyi Dávid, Dóka Kornél, Druzsin Mátyás, Erdősi Zoltán, Esze Károly, Füller Dániel Mihály, Homen Richárd László, Horváth Bence, Huber Imre, Jónás András, Knapp Karina Krisztina, Köteles Judit, Kőmives Norbert, Kuhinkó Zsolt, Muskovits Máté, Müller Csaba, Novák-Kovács Marcell, Pallag Martin Tamás, Sénik Attila, Simon Máté, Sisistyán Patrik, Szabácsik Norbert, Szalók Ferenc, Szántó Szilveszter, Szüts István, Türgyei Olivér, Hahn-Kakas Dorottya, Halász Dóra, Mészáros Sándor, Varga Gábor

Rendszerinformatikus technikusi

I/13.D.
Osztályfőnök: Tóth László2015. 13.d.
Bak Bence, Farkas Krisztián Károly, Fojtek András, Haász Olivér, Horváth Krisztián, Horváth Renáta, Keszthelyi Márk, Kiss Bence, Komócsi Martin, Szihalmi Adrienn, Szőke Gábor, Szünder András, Tóth Gergely, Varga Zsófia

Közlekedésépítő-útépítő technikusi

II/14.A.
Osztályfőnök: Szigeti-Szászné Nagy Csilla2015 14.a.
Dóka Martin, Fekete Tamás, Fodor Krisztián, Horváth Zsolt, Kecskés Dávid, Kelemen Márk, Kondor Tamás Sándor, Magyar Ágota, Marth Dávid, Porkoláb Máté, Rajkó Karolina, Rontó Edina, Sárkány Bence, Stehenics Alexandra, Szőke Noémi, Vass Viktória, Vatics Dávid, Véninger Milán

Magasépítő technikusi

II/14.B.
Osztályfőnök: Vajnai Endréné2015. 14.b.
Bagi Zoltán, Baross Patrik Mátyás, Bóna Gergő, Buzai Roland, Egyed Dániel, Erdődi Mercédesz, Farkas Tibor László, Füzy Marcell, Gazdag Gábor, Hatos Krisztina, Horváth Gergő Márk, Jónás Csaba, Kukoda Krisztián, Magyar Csaba, Majer Noémi, Mihályi Gergő, Nagy József, Németh Sándor, Pintér Aletta, Rédling Martin, Sass Bence Zsolt, Schnierer Károly Márk, Szántó Zoltán, Szép Szilveszter, Sziksz Tamás, Varga Blanka, Veszprémi Dávid, Zelei Alexandra, Zsilvölgyi Bence


 
bottom

Támogatja a Project Server Projector Lamps & TFeri.hu. Valid XHTML and CSS.