Top Web Hosting

.

Elérhetőségek

Cím:
8000 Székesfehérvár
Deák Ferenc u. 11.
Tel.:
+36-22/315-012

+36-70/198-6333

E-mail:
titkarsag@jaky.hu

OM-kód: 203053
Iskola azonosítója: 072105

GPS:
szélesség: 47.188656
hosszúság: 18.420084

Iskolánk helye - megtalálása

Legfontosabbak

Hamarosan...

okt.20.: Városi ünnepély (okt. 23.)

okt.27.: Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap

okt.30-nov.3.: Őszi szünet

nov.6.: Őszi szünet utáni első tanítási nap

 

 


Jáky Könyvtár

Katalógusunk online böngészhető.

Rendkívüli álláshirdetés


Cégünk 25 év alatti munkavállalót keres.
Munkakör: Üzletkötés, vállalkozások- és magán személyek személyes és telefonos megkeresése ajánlatokkal.
Feltétel: Intelligens, jó beszédkészségű, pozitív hozzáállású, kreatív, üzletkötő alkat.
A munkavégzés helye: Székesfehérvár és környéke (Fejér megye)
Bruttó bér: max. 300 000 Ft
Ezen felüli plusz pénzkeresésre is van lehetőség.

Érdeklődni: Kobi Trade Hungary Kft.
+36 70 362 65 14
+36 20 568 69 12

info@kobitrade.eu
www.kobitrade.eu


 



Címlap Évkönyv Iskolánk tanulói a 2017/2018-as tanévben
Iskolánk tanulói a 2017/2018-as tanévben PDF Nyomtatás E-mail

Iskolánk tanulói a 2017/2018-as tanévben

9.A.
Osztályfőnök: Korik Péter
Balogh Cintia, Bártfai Szabolcs, Benedek Olivér, Benkő Bence, Boda Martin, Csányi Árpád, Csik Fanni, Dajbukát Bence, Farkas Réka, Fekete Milán, Gróf Dominik, Halász Herman, Hepp László Nikolasz, Herda Diána, Hollósi Ádám, Horváth Patrik Tamás, Kasza Zoltán Dáriusz, Király Richárd, Kirsteuer Franciska, Kiss Kristóf, Kovács József, Kovári Annamária, Maráczi Dominik Krisztián, Meszlényi Balázs, Nagy Dániel, Nagy Roland Nikolasz, Nánai Marcell, Nyerges Roland, Sipák András, Szabó Ákos, Szalai Kristóf József, Vincz Péter Mihály

9.B.
Osztályfőnök: Gerlei Márta
Balogh Patrik Zsolt, Balogh Xavér Ferenc, Bogár Fanni, Bogdán István Bálint, Csehó Boglárka, Csesznák Zoltán, Debreceni Balázs, Filotás Dávid, Fürjes Gergely, Gróf Attila, Kiss Imre, Kovács Bálint, Kovács Réka, Lautner Dóra Kitti, Lencsés Dóra, Lőrincz Olivér János, Markovits Kevin, Mezei Dániel, Muszka-Kalló Péter, Nagy István, Nyikos Katalin, Rétfalvi Csaba Mátyás, Sáfrán Lilla, Szabácsik Dominik Zsolt, Szabó József, Szabó Patrik Márk, Szép Szabrina, Takács Kristóf, Tóth András, Unger Máté, Ungvári Luca Boglárka, Zúri Dávid Valentin

9.C.
Osztályfőnök: Lénárt Eszter
Antal Kristóf, Balázsik Barna, Bejek Csanád Bendegúz, Bőcs Marcell, Czipri Adrián, Erdős Vivien, Frindt Fruzsina, Herczeg Melitta Dominika, Holl Domonkos, Juhász Dániel, Kovács Kristóf Zsolt, Kovács Márk László, Kovács Mátyás, Laky Norbert, Láncz Alíz, Lukács Leon Roland, Magyar József Richárd, Márhoffer Áron, Nagy Zsombor, Németh Dominik, Neubauer Máté, Nyiri Martin László, Ormay Krisztián, Pocker Zalán, Rácz Roland, Rapali Norbert Ivó, Sulyok Máté, Szihalmi Nikolett, Szijártó Márton József, Szűcs György, Tomai Kornél, Tóth Viktor, Valdinger Bálint Imre, Weizengruber Bálint, Zólyomi Krisztián

9.Ny.
Osztályfőnök: Dr. Oroszné Stefánkó Éva
Arany Sándor, Bogó Zsolt, Bordács Martina, Cseh Dominika, Eizler Zoltán Károly, Fábián Gergő Ferenc, Fehérvári Ádám, Fidrich Fanni, Jakab Dominika, Kerék Kristóf, Kiszi Noémi Diána,  Kókány Anna, Körmendi Szabina, Lévay Botond, Madár Gergő, Mádi Dorina, Nagy Dóra, Nemes Alex, Nokta Vivien, Ripper Nikolett, Somogyi Viktória, Szekszárdi Szabolcs, Szemler Zalán, Tar Botond Barnabás, Tihanyi Anna, Tóth István, Török Imre, Vékony Noel, Zsálek Márk, Zsoldos Viktória

10.A.
Osztályfőnök: Farkas Dalma
Bakonyi Rudolf Erik, Bándi Levente, Bazsó Gergő, Berkeszi Balázs Bence, Dudás Napsugár, Gyermán Gergő István, Janzsó Dávid, Kecskés Szilárd Szilveszter, Kovács Bence Márton, Kun Dominik, Lengyel Levente, Nagy Adrienn, Nyerges Balázs István, Pörgye Dániel, Rapai Ditmár, Rontó Balázs, Sági Barnabás, Sefcsich Dorina, Szabados László, Szente Martina, Tolner Bálint, Tóth András, Tóth Dániel, Vadócz Kevin

10.B.
Osztályfőnök: Merkl Ádám
Almási László Tamás, Árkus Patrik, Balázs Noémi Nikolett, Balogh Attila, Beneda Noémi Rebeka, Besze Viktória Julianna, Bogárdi Rebeka, Csendes Krisztina Nóra, Csótár Bálint, Dörömbözi Elizabet, Enyedi Erik, Fodor Gábor Krisztián, Gál László Sándor, Gallai Adrián Márk, Horváth Benjamin, Keszthelyi Dávid, Kohut Dávid, Kokas Péter, Kompa Dávid, Kovács Gergely Larion, Major Bence, Malek Dániel, Márkus Mercédesz, Schneider Dorottya, Szabó Bianka, Szakács István Bence, Tóth Tamás, Tulkovics Vivien, Vörös Gergő László, Zelovits Milán, Zsolnai Máté Bence

10.C.
Osztályfőnök: Csepcsényi Lajos Lászlóné
Abuczki Tamás, Árpási Boldizsár Zsolt, Bakos Bence, Bokor Veronika, Brunner Viktória, Deák Nóra, Fehérvári Dávid, Gál Patrik, Gulyás Bálint, Halász Márk Gábor, Hegedüs Gergely Levente, Horváth Ferenc Áron, Konecz Pálma, Laib András, Major Enikő, Mészáros Dávid, Nóvé Erik, Oláh Barnabás István, Ortner István Márk, Pálinkás Ferenc, Patyi Armand István, Schram Patrik Bence, Szilágyi Roland Richárd, Tóth Bence Máté, Tőke Norbert, Vámosi Márk, Veress Gergő, Weywara Viktor, Wimmer Tamás

10.D.
Osztályfőnök: Pencsné Mészáros Erzsébet
Bencze Gergely Tibor, Borza Máté István, Csizmadia Dániel, Csőgör Dániel, Ehmann Dalma, Fekete Balázs, Fellner Krisztofer Ferenc, Forró Máté Zoltán, Helbig Nick, Hopka Gergő Adrián, Horváth Barnabás, Kónya Bálint, Kugler Bálint György, Kuti Roland, Mikola Kristóf, Nagy Andrea Noémi, Németh Kornél, Oláh Csaba Nemere, Ott Attila, Papp Gergő, Pécsi Petra Rebeka, Rácz Marcell, Simon Máté, Szegfű Krisztián, Váradi Dominika, Varga Bence

11.A.
Osztályfőnök: Demeterné Kovács Anikó
Berregi Ákos Zsolt, Berta Dániel, Blazsúr Dávid, Bognár Barnabás, Buczkó Balázs, Cseh Lizett, Enyedi Laura, Förhétz Szabolcs, Horváth Dániel, Horváth Péter Ádám, Horváth Szabolcs, Keszei Tibor, Kocsis Fanni, Kovács Soma, Lukácsik-Szalay Bence Lajos, Móczár Tamás Bence, Molnár Leó László, Nyika Szabolcs, Szabados Szilveszter, Szántó Zsolt, Takács Kristóf István, Tóth Péter József, Tuli Kristóf, Varjas László

11.B.
Osztályfőnök: Szabóné Biter Tímea
Adler Dániel, Balog Zoltán, Bara Bence, Böröcz Barnabás, Czinkóczi Zoltán, Csapó Bence Bálint, Hamvai Gergő István, Kárász Zsolt Bence, Kis Tímea, Kormos Dorottya, Kristóf Dániel, Nagy Ferenc, Nemes Márkó, Pölöskei Lőrinc, Püspök Áron, Simon Ivó Olivér, Szmirnov Mihály, Szvisztun Nikolett, Viczena Nikolett, Vörös Viktor Mihály

11.D.
Osztályfőnök: Tóth Mária
Dobrovics Ádám, Farkas Bálint, Fritz Norbert, Gál Norbert, Gál Soma, Juhász Attila Patrik, Kelemen Fanni, Márkus Bence, Molnár Ádám, Négyesi Dorina, Novek Lili, Nyisztor Gergő, Papp Gergely, Schneider Adrián, Sveiger Roland, Tóth Dominik, Turbucz János Bendegúz, Varga Bence, Vidovits Vanda Erzsébet, Vincze Erik László

12.A.
Osztályfőnök: Harkai Tünde
Béd Márk, Bende Hunor, Bertalan Roland, Budai Dominik, Csánó Roland, Deák Dominik Roland, Dombai Dávid Gábor, Gál Roland, Gébel Vivien, Gecse Norbert, Gerhát László Bence, Győri Dávid, Helbig Andre Wolfgang, Joó-Kovács Norbert, Kovács Dániel Achilles, Kovács Krisztián, Muck Patrik, Németh Kevin Zoltán, Németh Norbert, Paulik Péter Pál, Rakk Rebeka, Rigó Ádám, Stomfai Bence László, Szeibert Mihály, Szentesi Szimonetta, Szücs András, Urschler Máté

12.B.
Osztályfőnök: Csorvási Róbert
Bognár Ádám, Borbély Veronika, Fórián Bence István, Füredi Richárd, Huszár Armand Imre, Ispaits Viktória Rebeka, Király Mónika Katarina, Krasznai Patrik, Lakatos Martin, Merle Timon, Tillinger Daniella, Bárándi Zsolt, Csákány Bence, Kincses Péter, Kisari Zsolt, Papp Dániel Patrik, Tófalvi Ádám, Tóth Barnabás

12.D.
Osztályfőnök: Tamás Ferenc
Antal Balázs Bence, Bedő Armand Dávid, Benkő Robin, Bérdy Attila, Blahó Olivér Illés, Bors Attila, Czinkán Erik Gyula, Erdélyi Alex, Filotás Márk, Fodor-Papp Norman, György Dániel, Kéri Patrik Dominik, Kila Dominik, Kovács Martin Kornél, Óvári Zsófia, Palkovics Bence Balázs, Pénzes Balázs Ferenc, Raffay Martin, Salamon Kitti, Sántha Ákos, Szabados Krisztián, Szabó Zsanett, Szalay Zsanett Vanda, Tóth Károly Benjámin, Verebi Roland, Virágosi Dániel

13.B.
Osztályfőnök: Vajnai Endréné
Bedő Mózes Norbert, Berta Balázs, Bobik Nikolett, Csepke Martin, Domak Enikő, Gyura Amadea Inez, Halász Ádám, Herceg Dániel, Horváth Ákos, Huszár Dávid, Jakus Roland, Jánosi Gábor Mihály, Kasza Martin, Kiss Pál Dávid, Kubik Dániel, Kulcsár Eszter Luca, Mang Tamás, Márhoffer László, Mészáros Szabolcs, Molnár Lajos Krisztián, Pereces Tibor, Puskás Barbara Adrienn, Rémai Martin, Réti Richárd Ferenc, Schneider Krisztofer, Szabó Patrik, Szaller Ádám, Szintai Lajos, Szolga Renáta, Tóth Krisztián, Varga Ádám, Verger Gábor, Zsolnai Flóra Patrícia

14.B.
Osztályfőnök: Szabóné Szommer Ildikó
Benczik Csaba, Benedek Péter, Csenki Gergő, Dajka Alexandra Ibolya, Falb Vivien, Forgács Patrik, Fröschl Ádám, Habó Alexandra, Harczi Roland Martin, Juhász Dávid János, Körtélyesi Benjamin, László Szabolcs, Lovász Bálint, Márkus Bence, Matus Renátó, Molnár Viktor, Pats András Péter, Pozsár Vivien, Rakk Nikolett, Rapai Martin, Szabó Ferenc Milán, Takács Dorottya, Takács Krisztián, Tuba Kristóf, Vajzer Dávid Kornél, Varga Alex Szilveszter, Varga Patrik, Varga Richárd, Varjaskéri Zalán, Zsiga Milán

14.D.
Osztályfőnök: Mészáros Gábor
Bognár Kevin Tamás, Braun Viktor, Fábián Barbara, Fábián Brigitta, Fekete Katalin, Földesi Roland, Hamary Dávid Péter, Hári Krisztián, Hendlein Péter, Horváth Erik, Képli Zoltán, Kertész Zsolt Attila, Kossa Annabella, Lénárt Péter, Madurka Bence, Mihályi Márk, Neumann Vivien Marianna, Orosz Tamás, Papp András Máté, Patkó Csenge, Pintér Máté, Südi András, Szabó Balázs, Tákos Gergő, Treuer Dominik, Trója Bálint István, Tuboly Péter, Tücsök János Szabolcs, Váli Ádám, Vasteleki Csaba, Vörös András, Zelei Gergő, Zsélyi Máté

 
bottom

Támogatja a Microsoft Exchange Hosting Projector Lamps & TFeri.hu. Valid XHTML and CSS.