Top Web Hosting

.

Elérhetőségek

Cím:
8000 Székesfehérvár
Deák Ferenc u. 11.
Tel/fax:
22/315-012
E-mail:
titkarsag@jaky.hu

Legfontosabbak

Hamarosan...

X.15.: Szép Magyar Beszéd házi szépkiejtési verseny

X.15.-20.: Szakmai kompetenciamérés 13. évfolyam

X.18., szombat: munkanap - pénteki munkarend

X.22.: Iskolai megemlékezés a Nemzeti Ünnepünkről

X.22.: Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap

X.27-31.: Őszi szünet

XI.3.: Őszi szünet utáni első tanítási nap

XI. 26. 9.00.: Nyílt nap

XII.10. 15.00.: Nyílt nap

I. 14. 9.00.: Nyílt nap

Jáky Könyvtár

Katalógusunk online böngészhető.


Címlap Évkönyv Végzett tanulók névsora
PDF Nyomtatás E-mail

Végzett tanulók névsora

Figyelem!Szeretné itt viszontlátni a régi tablóját?! Kérem, jó minőségben scannelve küldje el és itt igyekszünk minél hamarabb felrakni! Küldési cím: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.

Ugrás egy keresett évre
1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1961, 1962, 1963, 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 1969, 1970, 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014

1954
Útépítési technikusi bizonyítvány - NAPPALI TAGOZAT
A
Osztályfőnök: SZABÓ KÁROLY
Antal János, Baráth Sándor, Benedek Sándor, Buzás György, Hoffner Dezső, Katona Zsolt, Kiss János, Molnár István, Pavelka József, Pup József, Sinka János, Südi Sándor, Schneider László, Swerteczki István, Szalai István, Szilágyi Lajos, Tersánszky Elemér, Udvarnoky József
B
Osztályfőnök: VELENCEI LÁSZLÓ
Ágotai Sándor, Gérusz Miklós, Gólics Tamás, Halasi József, Herzsenyák Zoltán, Hofgárt Károly, Horváth Kálmán, Jóri Károly, Khaut István, Müller Ignác, Németh Ottó, Pataki Joachim, Schusztek János, Suszter Imre, Strasszer József, Szeidel István, Szűcs Lajos, Varga István
C
Osztályfőnök: SZABÓ LÁSZLÓNÉ
Antal Irén, Baumkirchner Margit, Besze Judit, Békefi Sarolta, Bognár Eszter, Czách Márta, Csuti Anna, Dudás Irén, Emhecht Klára, Farkas Karolina, Frank Anna, Guti Éva, Hencsey Éva, Horváth Katalin, Juhász Turi Judit, Keresztes Anna, Kerner Julianna, Kerner Mária, László Éva, Máté Rozália, Moldvai Mária, Okányi Éva, Petrovics Mária, Pogács Rózsa, Pupp Julianna, Staab Mária, Szabó Mária, Szeltner Mária, Tihanyi Rozália, Tóth Erzsébet, Vadász Klára, Víg Edit


1955
Útépítési technikusi bizonyítvány - NAPPALI TAGOZAT
A
Osztályfőnök: SZABÓ LÁSZLÓ
Bódis István, Csuthy László, Engelhardt Lajos, Horváth János, Jasper Károly, Kléber Géza, Laki László, Onodi Béla, Polák László, Rajkó József, Sági László, Szabó János, Szekeres József, Szobi Endre, Szűcs János, Szüle Lajos, Tóth László, Török Pál, Varga Imre, Zelei Ferenc
B
Osztályfőnök: SAJKÁS KÁROLY
Bajor István, Dominik László, Hegedűs István, Hegyi József, Horváth Albert, Iván Imre, Kadácsi Tamás, Kenessey Béla, Kutrovácz Tamás, Lázi Zoltán, Nagy Ferenc, Pájer László, Pintér Lajos, Prock Ferenc, Szabó József, Szegedi István, Szép István, Tanai Miklós, TiIinger László, Tóth Ferenc, Vadász Rudolf
C
Osztályfőnök: DEMETER ETELKA
Ángyán Mária, Bajza Ilona, Biber Klára, Bodányi Irén, Bognár Magdolna, Danka Erzsébet, Erdélyi Zsófia, Farkas Anna, Horgos Rozália, Horváth Adrienna, Kormos Mária, Mezei Sarolta, Mészáros Zsófia, Niedetzky Erzsébet, Oláh Klára, Piller Edit, Rádóczy Edit, Rizmann Valéria, Simon Emma, Steflik Julianna, Szabó Magdolna, Szénási Katalin, Tóth Erzsébet, Tömör Mária, Török Mária, Varga Gizella
D
Osztályfőnök: RÉTI SÁNDOR
Balogh György, Csányi Mihály, Csép László, Gecse Sándor, Heitmár József, Kiss Ede, Kiss B. Oszkár, Lengyel István, Limbacher Rudolf, Nagy Endre, Németh Sándor, Noszek Imre, Pácser Károly, Pötör József, SziIádi Lajos, Szilágyi István, Szvitacs József, Tamankó István, Tóth János, Tóth László, Vadas István, Vizler István


1956
Útépítési technikusi bizonyítvány - NAPPALI TAGOZAT
A
Osztályfőnök: WENINGER MÁTYÁS
Akócs Katalin, Antal Éva, Deák Magdolna, Dudás István, Fehér Mária, Fodor Pap Ferenc, Gellai Anna, Horváth Irén, Keresztes Éva, Khaut Ferenc, Kiss Nadin, Kovács György, Kőnig Éva, Mándy Klára, Montskó Lajos, Muskovics Mária, Nyakas István, Ozvári György, Sebők Zsuzsanna, Soós László, Stermeczki Jenő, Surdy Miklós, Szatmári Imre, Szatmári Julianna, Szántó Marianna, Takács Imre, Tóth Ferenc, Tóth Margit, Vass Jenő, Winkler Gizella
B
Osztályfőnök: GÖDE FERENC
Bárkányi Gyula, Csonka Zoltán, Gál Ernő, Gajdács Mihály, Halász László, Hanyecz János, Keresztesi Rudolf, Kiss Lajos, Kiss László, Kovács László, Kozma Tibor, Lajer Gyula, Lóderer Károly, Lukács Zoltán, Mészáros László, Molnár Zoltán, Móricz József, Nagy Dénes, Nemes József, Németh Imre, Orbán László, Pálinkás Imre, Pletser Lajos, Rádóczy Ferenc, Sallay Ottokár, Szabó János, Szilágyi Mihály, Szűts László, Tóthfonai Imre, Trimmel Zoltán, Varga Imre


1957
Útépítési technikusi bizonyítvány - NAPPALI TAGOZAT
A
Osztályfőnök: DR. KEREKES LAJOSNÉ
Bachstetter Ferenc, Boros Anna, Etelvári Attila, Fekete Zsuzsanna, Horváth Rozália, Kecskés István, Kiss Ilona, Komáromy Erzsébet, Kövi Éva, Lakatos Ferenc, Maros Ágnes, Mihalovics Edit, Mikus Béla, Molnár Éva, Orbán Mária, Orbán Zsófia, Papp Katalin, Pálfy Zsuzsanna, Simon Ferenc, Szabó Erzsébet, Szabó Ida, Szauerwein György, Szemkeő Zsuzsa, Till Miklós, Török Katalin, Vincellér Ilona
B
Osztályfőnök: KUTOR FERENC
Blahó Rudolf, Bócz Tibor, Csapó László, Csiker Lajos, Eisenberger István, Goór Ferenc, Gölöncsér Ferenc, Hajnali Ferenc, Halász József, Hopka János, Jávor Mátyás, Kajfis Antal, Kiss József, Klár Károly, Molnár Miklós, Nagy János, Nagy Lajos, Polczer István, Porst György, Szirbek Róbert, Szloboda Antal, Török József, Újfalusi János, Varga Endre, Virágh László
C
Osztályfőnök: SZABÓ LÁSZLÓ
Adorjáni Béla, Bagócsi Tibor, Berta Tamás, Bódis Béla, Borbély János, Bozsoki József, Csizmadia László, Dömötör József, Hiedl Sándor, Hegyi Károly, Karvaly Elemér, Katona Vilmos, Koszpek József, Kovács József, Mádi Mihály, Mészáros József, Nagy János, Szabó János, Szekfű Tibor, Tamás József, Tánczos István, Teiter Antal, Tóth Béla, Tóth Lajos, Vénosz József, Zöldi Tóth Vilmos


1958
Útépítési technikusi bizonyítvány - NAPPALI TAGOZAT
A
Osztályfőnök: SZABÓ LÁSZLÓNÉ
Balogh Valéria, Báthory Erzsébet, Berényi Gizella, Boza Irén, Bozzai Edit, Csabai Ildikó, Elek Zsófia, Gödri Katalin, Guti Irén, Korc Mária, Korka Katalin, Kótai Valéria, Kurkó Éva, Molnár Mária, Niedetzky Irén, Rajkó Éva, Sellyei Mariann, Strasszer Irén, Trencsér Magdolna, Vári Mária, Vörös Erzsébet
B
Osztályfőnök: KUTOR FERENCNÉ
Ba András, Balogh János, Bertalan Jenő, Czimer József, Cs. Juhász Sándor, Király Árpád, Kiss László, Kiss Gyula, Kuczi István, Nagy Béla, Palkovics András, Pataki Árpád, P. Nagy Ferenc, Szabó Károly, Szabó Mátyás, Szotyori Nagy Zoltán, Tóth Zoltán, Vadász Géza, Varga János, Viknyédi Miklós, Zádori János
C
Osztályfőnök: GÖDE FERENC
Antal Andor, Bálint László, Balló László, Balog Jenő, Csanády Lajos, Cserhalmi Imre, Gamsz Ferenc, Gulyás József, Horváth József, Katona Áron, Kelemen János, Koszpek Imre, Lehel Ferenc, Mohai Győző, Nádasdi Károly, Nagy István, Nagy Tibor, Oláh Imre, Ónódi János, Pölöskei István, Tóth Sándor

Kattintson IDE az évfolyam tablójáért!


1959
Útépítési technikusi bizonyítvány - NAPPALI TAGOZAT
A
Osztályfőnök: SZABÓ LÁSZLÓ
Aczél Katalin, Aranyosi Aranka, Bánkfalvi Zsuzsanna, Eggert Ernesztina, Kincses Rozália, Kövesi Jolán, Miskolczi Györgyi, Végh Marianna, Bödő Gyula, Czeczei József, Diósi Márton, Fekete József, Fogarasi Kálmán, Juhász György, Kollár Jenő, Lakatos Árpád, Magyar László, Mándy Csaba, Nagy István, Ónodi Nándor, Schmidt János, Szadai József, Szili Péter, Tölgyes Gábor, Török Gyula, Vörös László
B
Osztályfőnök: SZABÓ KÁROLY
Blehó Tibor, Bordács Szilveszter, Bölcsics Ferenc, Buchwald András, Czobor Árpád, Csepeli György, Fogarasi József, Fülöp László, Gáspár József, Grécsni Jenő, Gyenes Károly, Heinrich Róbert, Horváth József, Kántor István, Kurkó György, Laki Albert, Mohai György, Nagy György, Nádas Gergely, Nemes Imre, Örsi János, Papp János, Pavelka József, Rakolcai József, Rosta György, Séllei Ferenc, Tabi József, Takács Csaba, Tóth Tamás


1960
Útépítési technikusi bizonyítvány - NAPPALI TAGOZAT

A
Osztályfőnök: NAGY JÓZSEF
Borenich Zsófia, Biczi Károly, Gundy Richárd, Jacobi Ildikó, Janászek Ilona, Jávori Erzsébet, Kósa Somogyi Mária, Könczöl József, Nagy János, Németh József, Õri Piroska, Reiger Mária, Rédai Illés, Schmidt Erzsébet, Somogyi Emília, Surányi József, Szelczi István, Veégh József, Zerényi János, Zuba Lajos
B
Osztályfőnök: KUTOR FERENC
Balogh József, Baricz Sándor, Bányai Miklós, Gősi György, Hagyó János, Halász József, Hallai László, Jánka Sándor, Karvaly Attila, Kárpáti János, KIeinhancz András, Kovács Ferenc, Kovács Nagy Ferenc, Kovács László, Nyirati József, Pál István, Rozsnyai Ferenc, Stigler Lajos, Tóth Imre


1961
Útépítési technikusi bizonyítvány - NAPPALI TAGOZAT
A
Osztályfőnök: DR. KEREKES LAJOSNÉ
Alvégi Margit, Amberger Margit, Fűrész János, Galántai György, Haár Erika, Horváth Éva, Horváth Zoltán, Imre Frigyes, Kiss Ferenc, Kovács Ilona, Kozsir Katalin, Nagy István, Nagy Károly, Ónódi Klára, Poór Katalin, Radnai József, Rezi Edit, Rimai Tamás, Sükösd Géza, Szabó István, Szabó Mária, Takács József, Thülly Erzsébet, Vaimár Kornélia
B
Osztályfőnök: KUTOR FERENC
Bagócsi Árpád, Balinka István, Csaba László, Erdélyi János, Fejes László, Fülöp Mihály, Gősi István, Harmati János, Havas József, Hézinger Győző, Hinger Károly, Komáromy Károly, Koskai Ferenc, Köller József, Lantai Gyula, Megyeri Sándor, Mészáros József, Mészáros Miklós, Posta Ottó, Sándor Imre, Szilasi Ferenc, Tremmel Zoltán, Tompos Gábor, Vári István


1962
Útépítési technikusi bizonyítvány - NAPPALI TAGOZAT
A
Osztályfőnök: SZABÓ LÁSZLÓNÉ
Aranyos János, Ágfalvi Erzsébet, Berki Kálmán, Bognár Tibor, Csaba István, Erdődy Tamás, Fehér Lajos, Ferenczi Sándor, Fülöp Sándor, Gazdagh Éva, Gelencsér Katalin, Gurabi Irma, Horváth Zoltán, Katona Biborka, Kiss Attila, Kocsis Ferenc, Kőszeghy József, Laky Sándor, Lánczky Tibor, Martin Imre, Murányi István, Nagy Erzsébet, Németh Ilona, Paulay Judit, Pálmai Sándor, Ruszka János, Sebők Erzsébet, Szabó Erzsébet, Szakács Zsuzsanna, Szecső Tibor, Szerényi Mihály, Vihart Mária, Viktor Lajos
B
Osztályfőnök: KUTOR FERENCNÉ
Bársony György, Buzás László, Farkas Ferenc, Fehér Miklós, Gál Zoltán, Germán Sándor, Hamerli Gábor, Hoór László, Kasnyik János, Könnyű Endre, Kővágó Jenő, Kurucz Vince, Laky László, Majer Tibor, Mihály Szabolcs, Mizda Máté, Molnár Csaba, Nemes János, Perjési János, Pintér István, Rudasi Endre, Somogyi György, Szalka János, Szerényi László, Sziráki László, Szöllősy István, Tornyos Gábor, Várkonyi Szabolcs


1963
Útépítési technikusi bizonyítvány - NAPPALI TAGOZAT
A
Osztályfőnök: SZABÓ KÁROLY
Belinszki Gyula, Boldizsár Márton, Debreceni József, Drescher Attila, Fehér György, Fehérkuti András, Fráter István, Fülöp József, Györe Tibor, György Mária, Hellenbach László, Horváth Kálmán, Juhász József, Kelencz László, Komlósi Edit, Kovács László, Kovács Jenő, Környei Sándor, Ladasovits Julianna, Lődi Edit, Magyar István, Párkányi László, Rigler István, Sári Andor, Sibalin Mátyás, Somorjai Csilla, Szabó Lajos, Szecsei István, Szigli Mária, Szóka Sándor, Tóth Attila, Tóth János, Tóth Magda
B
Osztályfőnök: SZEIDEL ISTVÁN
Árpási Tamás, Baksa István, Balogh Pál, Berki András, Boros László, Brand Müller István, Dékmár József, Farkas Dénes, Fehér Imre, Gaszner Imre, Halmai Csaba, Jankovics Ferenc, Kaiser Zoltán, Kálóczy Attila, Kántor László, Kovács Csaba, Laczkó Sándor, Madler György, May László, Márki Mihály, Németh István, Schmidt Imre, Szegvári Károly, Székely Árpád, Szőcs Imre, Tagscherer Lőrinc, Tischner Tibor, Varga István, Vas Pál, Várkonyi István, Zentai József
LEVELEZÕ TAGOZAT
Tagozatvezető: SZABÓ KÁROLY
Alapi József, dr. Baranyai Árpád, Bíró Lajos, Belovári István, Gallai György, Gombosi Lajos, Kiss Sándorné (Rédl Ibolya), Komlósi István, Mihályka János, Némethy János, Pávay Endre, Pete Gézáné (Szirmai Zsuzsanna), Péntek László, Siket Lajos, Simon Rózsa, Somorjai Jenő, Tőzsér László, Varga István


1964
Útépítési technikusi bizonyítvány - NAPPALI TAGOZAT
A
Osztályfőnök: DR. KEREKES LAJOSNÉ
Adorjáni Mária, Arany István, Biczi Gábor, Bozi István, Bódi Irén, Bölcsics Károly, Cser István, Csontos Gizella, Gábor Tibor, Haár Katalin, Hegyi Erzsébet, Horváth Magdolna, Horváth Marianna, Jankovits Béla, Jany Margit, Langmár István, Lovas Mária, Muskovits László, Nagy Irén, Nagy József, Papp István, Patak József, Rehák Mária, Schenk Katalin, Sellyei Gyöngyvér, Szabó Magdolna, Szakács Ildikó, Szalontay Zsuzsanna, Szíjártó Imre, Tátrai Norbert, Wimmer József
B
Osztályfőnök: VARGA IMRE
Andrics Gyula, Ágfalvi András, Balogh András, Barcza Gábor, Bedros Ferenc, Csikós János, Damsits Imre, Galácz József, Gerdenics József, Giesz Károly, Hatházy Csaba, Ikits Tamás, Johannidesz Károly, Juhász János, KIingl Béla, Kovács Miklós, Kulifai Károly, Lukács István, Mecsi József, Németh László, Papp Miklós, Petrányi Tibor, Rási László, Simon Gyula, Szabó István, Szabó Mihály, Szendrei Gábor, Tasi Béla, Tölgyesi Ferenc, Tölgyesi Zoltán, Troppert István, Várkövi Árpád
LEVELEZÕ TAGOZAT
Tagozatvezető: ÁRON NAGY LAJOSNÉ
Árpási Sándor, Egri Ervin, Fekete Lajos, Fister Ferenc, Főczén László, Gálek József, Hegyi József, Horváth István, Jancsó István, Mercz István, Méhes József, Móder László, Nagy Ernő, Nemes Nándor, Nika Miklós, Palatin József, Rideg Mátyás, Sallai István, Sándor Lajos, Somogyi Jánosné, Stifter János, Susztek Istvánné (Albert Eszter), Szabó Gizella, Szalai Jánosné (Hegedűs Ilona), Szathmáry Ferenc, Szabó János, Szárnyas József, Szonda Antal, Tamásfalvi József, Tóber László, Varga Imre, Varga János, Vass János, Hetényi István, Sokhegyi Dénes, Korompai Pál
KAPOSVÁRRA KIHELYEZETT OSZTÁLY
Tagozatvezető: Á. NAGY LAJOSNÉ
Czellár László, Csendes Gyula, Csobod István, Csobod Istvánné (Hunka Zsuzsanna), Dulfalvy Ádám, Fekete István, Fekete Istvánné (Novák Katalin), Golobics György, Golobics Györgyné (Balogh Katalin), Kövecses József, Márkus Róbertné (Fábián Margit), Nagy Emil, Óvári Mária, Pintér József, Somogyi Ferenc, Szabó Irén, Szabó József, Szánky Sándor, Thoma Alfonz, Varga István


1965
Útépítési technikusi bizonyítvány - NAPPALI TAGOZAT
A
Osztályfőnök: CS. HORVÁTH GYÖRGYNÉ
Aradi Judit, Argyellán György, Balta József, Baum Gyula, Boros István, Csanády Zsolt, Császár Ernő, Cseh Attila, Csőzik István, Drescher Ilona, Grósz Ágnes, Gyalog János, Kasnyik Katalin, Katona Neste, Kaszap Attila, Kántor József, Kárpáti Imre, Kiss Fruzsina, Kisteleki Tibor, Matla Károly, Márkus Béla, Mészáros Anna, Nagy László, Ösz György, Pap János, Polyányi Gyula, Sebők Gábor, Svertner Mária, Szentirmai Gábor, Székely Viktor, Sztoján Jenő, Tegzes Emil, Varga Ida, Villányi Erzsébet, Zalatnai Jenő
B
Osztályfőnök: SZATHMÁRY FERENC
Aradi Miklós, Balatincz József, Balogh István, Bencédi Ferenc, Czigola Károly, Császár Imre, Cserei Mihály, Dinnyés Péter, Gáspár László, Hajdú László, Hajdú Péter, Halasy Balázs, Kardos Sándor, Kálmán György, Kecskés Lajos, Koppány Attila, Kotsis András, Kovács Miklós, Králl László, Kucsera Ferenc, Lengyel Károly, Lovász János, Megyesi István, Mezzei József, Móri János, Német Nándor, Nyitrai István, Péter László, Sachs Péter, Solymos Ernő, Szabó Bálint, Tóth György, Virágh Ferenc, Vitályos Tibor, Vörös István
LEVELEZÕ TAGOZAT
Tagozatvezető: FEKETS GÁBOR
Csernyi László, Deme György, De Markó József, Eisenberger János, Fejes László, Fekete János, Feuerbach László, Gál Sándor, Handl János, Hollósi Mihály, Horváth Pál, Illés Endre, Janus István, Kasztner Miklós, Kiss Lajosné (Fehér Mária), Károlyi István, Kóródi István, Kovács László, Kozák Jánosné (Szabó Éva), Lampert István, Madarász Jánosné (Tóth Mária), Nagy Sándor, Nika László, Otta Viktorné (Rácz Magdolna), Pere Gábor, Rajcsányi Iván, Schmalzl József, Somogyi Jánosné (Kránitz Margit), Szalay Mária, Szolga József, Tenke József, Tóth János, Tóth Károly, Tóth Mihály, Trembeczky Jánosné (Donkó Ilona), Uhrinyi János, Varga József


1966
Útépítési technikusi bizonyítvány - NAPPALI TAGOZAT
A
Osztályfőnök: FEKETS GÁBOR
Bali Etelka, Bencze Antal, Bobák Zoltán, Boda Eszter, Bodoki Sándor, Borbély Ferenc, Eisenbarth Orsolya, Erdélyi László, Filó Kristóf, Glavanovits KIára, Hatházy Csilla, Heinrich Péter, Hidegkuti István, Keszli Zsuzsanna, KIupács Mária, Kocsis Erzsébet, László Mária, Lukovits Edit, Muskovics Ágnes, Nagy Sarolta, Oroszlán Ilona, Ozváry István, Pál János, Pfléger Tibor, Sári Zsuzsanna, Simon József, Simóka Péter, Szabó Mária, Szomor István, Táncsics Lóránt, Tornyai János, Tóth Erzsébet, Ugrics József, Varsányi Imre, Végh Ferenc, Vörös Sándor
B
Osztályfőnök: FILEP LÁSZLÓ
Bukovics János, Csog Imre, Deczky Lajos, Dománszki József, Francsics János, Gál Lajos, Godina György, Gulyás József, Hingyi István, Horváth Lajos, Karkus Gábor, Kiss Endre, Kiss József, Kiss Márton, Kovács Károly, Kovács Tamás, Lőrentei Miklós, Makovinyi József, Marosi Sándor, Mészáros István, Molnár János, Mustos László, Müllner Károly, Németh László, Nyitrai József, Pap Tamás, Paulik Endre, Pálinkás József, Pénzes István, Polgár János, Tamási István, Tüskés Endre, Ugróczky László, Varga Ernő, Varga Miklós, Vinkler Alajos
LEVELEZÕ TAGOZAT
Tagozatvezető: FEKETS GÁBOR
Bernáth Ignác, Farkasréti József, Fekete Tibor, Garami Ádám, Hegedüs Tibor, Hegyi Ede, Hegyi Edéné (Varga Matild), Keszli Zoltán, Király János, Kossa Zsuzsanna, Kristóf József, Molnár János, Molnár László, Reiter Ferenc, Smolczer Imre, Szentkereszti Gábor, Takács István, Zemen Károly


1967
Útépítési technikusi bizonyítvány - NAPPALI TAGOZAT
A
Osztályfőnök: VARGA IMRE
Bakró Nagy György, Bednár Magdolna, Benke Margit, Bodnár Benedek, Deák József, Dégay Ákos, Farkas Mária, Fazekas Erzsébet, Fejes Ferenc, Gallina Gyula, Hardi Miklós, Hatházy Enikő, Horváth Teréz, Horti Aranka, István Eleonóra, Kasnyik Gabriella, Kiss Anna, Kovács Miklós, Magyar Erzsébet, Mikó Imola, Mohai Magdolna, Nagy Erzsébet, Neuman István, Novák János, Oroszlán István, Schneider József, Seregi Ernő, Somogyi Katalin, Szabó Tibor, Szatzker József, Szemesy István, Szigli Katalin, Sziklai Géza, Szombatfalvy Mária, Vadászi Attila, Várszegi Gyula, Világi József, Wágner Gizella
B
Osztályfőnök: SZABÓ KÁROLY
Bazsó Károly, Bognár Gyula, Both Géza, Csanády Péter, Csirke József, Damsits Tibor, Dénes János, Dorner János, Fister Ferenc, Földesi István, Gál Attila, Jankovits Ervin, Jeney László, Juhász János, Kárpáti Zoltán, Kiss Géza, Kókány László, Komáromy Antal, Marton János, Németh Gyula, Nagy István, Papp László, Pető István, Puskás Zoltán, Sámson Ferenc, Sipos József, Solti Ferenc, Tóth Ferenc, Tóth Tihamér, Tüskés György, Varga Ferenc, Varga József, Veress Gábor, Vihart István, Vörös Gyula
LEVELEZÕ TAGOZAT
Tagozatvezető: FEKETS GÁBOR
Bogyó István, Cselák István, Csog Dénes, Fürstal Gyula, Jahn Gabriella, Juhász József, Kaiser Tibor, Kossuth József, Kunsági Ibolya, Lejer László, Major Nándorné (Tóth Ágnes), Marton Ferenc, Molnár Ferencné (Várbogyai Erzsébet), Nagy János, Oláh László, Schneider Gyula, Szilágyi Endre, Szlávik István, Takács Sándor, Tóth Zoltán, Török László, Tunkel Imre, Vass János, Vas József


1968
Útépítési technikusi bizonyítvány - NAPPALI TAGOZAT
A
Osztályfőnök: DR. KEREKES LAJOSNÉ
Barabás Piroska, Bereczki Katalin, Boa József, Dakos Zoltán, Detrich Magdolna, Fekete Éva, Fichtner Irén, Fodor István, Gombkötő Valéria, Gulyás Mária, Gyalogh Éva, Homor József, Huszár Sándor, Kánya Vilmos, Major Éva, May Zsuzsanna, Mecséri László, Nagy Valéria, Radányi Mária, Sajkás Cecília, Simon József, Somogyi Béla, Szegedi László, Szécsi Magdolna, Sziksz Mária, Szita Sándor, Tóth György
B
Osztályfőnök: SZABÓ LÁSZLÓNÉ
Ábrahám Béla, Békési Ferenc, Boros József, Bukor László, Édes Szilárd, Farkas József, Hajas László, Kaltenecker Lajos, Kisari Sándor, Kiss Gujdó, Klemens Antal, Kovács Lajos, Kovács Tibor, Lóderer Ferenc, Molnár József, Németh István, Pintér János, Savanyú István, Somogyvári Géza, Szauder Tamás, Szegő János, Tihanyi József, Várkonyi István, Vencel György, Végh Ferenc
C
Osztályfőnök: SZABÓ LÁSZLÓ
Bolla Kálmán, Boróczki Sándor, Csomay Károly, Csurgó Gyula, Feczkó István, Ferencz Zoltán, Fülöp János, Horváth Csaba, Horváth Gyula, Illés János, Jelena János, Kalló József, Kovács István, Lovas István, Mácsik István, Nagy Ferenc, Palatin József, Pitt Sebestyén, Sélley Mihály, Selmeczi Károly, Staudinger István, Süki Ferenc, Szemes László
LEVELEZÕ TAGOZAT
Tagozatvezető: FEKETS GÁBOR
Berki István, Győri Zoltán, Hock János, Jávorfi Antal, Kiss Ferenc, Kovács László, Krepsz János, Lánczos Istvánné (Hetyei Erzsébet), Mogyorósi József, Nagy József, Németh Ferenc, Németh József, Pálinkás János, Riszter Ferenc, Simay Gyula, Soós Mária, Stáhl József, Stenger Béla, Szilágyi László, Szünder Gyula, Varga Lajosné (Arányi Gizella)
SZOMBATHELYRE KIHELYEZETT OSZTÁLY
Tagozatvezető: FEKETS GÁBOR
Dömötör Árpádné (Ostoros Zsuzsanna), Eitner Tiborné (Szakáll Katalin), Horváth Istvánné (Gellén Zsuzsanna), Kovács József, Kutas Borbála, Markó Kálmán, Németh Pál, Pintér Jánosné (Raffai Rozália), Süle Árpádné (Keresztesi Zsuzsanna)
GYÕRBE KIHELYEZETT OSZTÁLY
Tagozatvezető: FEKETS GÁBOR
Csányi Lajos, Frank János, Kolozsvári Csabáné (Brády Éva), Kovács Lajos, Nitsmann Jenő, Szabó Gyuláné (Kaufer Erzsébet), Szalay Sándor, Tóth Antal, Tóth Jánosné (Bakos Márta), Török Tiborné (Orbán Rozália)


1969
Útépítési technikusi bizonyítvány - NAPPALI TAGOZAT
A
Osztályfőnök: TÖVISHÁTI ANDRÁS
Albert Klára, Berta Margit, Borbély Károly, Fekets Mária, Forray Hajnalka, Ferenczi Imre, Gál János, Horváth Éva, Illés Mária, Iloczky Judit, Kaposvári Mária, Kőhalmi Dezső, Kutasi Bertalan, Kő Erzsébet, Mester Valéria, Mohácsi Márta, Molnár Edit, Móricz Zsuzsanna, Nágel Béla, Oroszlán Mária, Pálvölgyi Béla, Petőcz Mária, Rádler Mária, Rosta Judit, Simon Anasztázia, Szabó László, Ternyák Erzsébet, Tóth Mária, Tóth Veronika, Varga Ilona, Varga Imre, Varga Katalin, Vitkó Erika, Zareczky Ilona
B
Osztályfőnök: HEINRICH RÓBERT
Baksa György, Bánhegyi Lajos, Bender György, Bíró Tamás, Gángó István, Gelencsér Ferenc, Graczia István, Hargitai Frigyes, Herendi Lajos, Jankovics János, Jantner József, Kováts Imre, Magyar József, Máder Károly, Nagypál Imre, Németh László, Pethes Gábor, Rimai Rudolf, Suralik Sándor, Szalai Gyula, Szekeres László, Szücs Gábor, Tallósi Károly, Tóth Attila, Tulipán Miklós, Úr Tibor, Varga László, Verebélyi Lajos
C
Osztályfőnök: TÖVISHÁTI ANDRÁSNÉ
Aliquander Károly, Bodó Ferenc, Borbás Sándor, Bóta István, Damsits László, Dóri Zoltán, Grüll László, Hahner Antal, Hausel István, Hosszú Lajos, Kiss Ferenc, Kiss Lajos, Kurucz István, Lada Csaba, Laki Károly, László József, Lukács József, Mizerák Ferenc, Mészáros János, Molnár István, Novák János, Péter Ferenc, Pintér József, Pomázi László, Rasztovits Ottó, Répási László, Schindele József, Szabó József, Szentiványi Imre, Szombathelyi Géza, Szován Géza, Takács Gáspár
LEVELEZÕ TAGOZAT
Tagozatvezető: FEKETS GÁBOR
Ádám István, Antal Mária, Balogh Ferenc, Bálint Gézáné (Jankó Mária), Boross Tibor, Cs. Horváth Józsefné (Gáspár Judit), Faltusz Lászlóné (Dejcző Mariann), Fekete Imréné (Bartha Ibolya), Gróf László, Gyalog József, Horváth Béla, Imregh Gyula, Jámbor Tibor, Keresztes Józsefné (Kisari Rozália), Kiss László, Koppány Sarolta, Kovács János, Kovács József, Kocsis Sándor, Kővári Margit, Martin István, Molnár László, Nemes Gyula, Orbán Ferenc, Perge József, Richter Gyula, Schábel János, Simon György, Szabó György, Szabó István, dr. Sárecz Györgyné (Mohácsi Erzsébet), Szolga János, Tokovics László, Tollas Brunó, Varsányi Mihályné (Nabilek Mária), Wágenhoffer Tibor, Zólyomi József, Csorba Szilvia


1970
Útépítési technikusi bizonyítvány - NAPPALI TAGOZAT
A
Osztályfőnök: CSERHÁTI LÁSZLÓNÉ
Antal Ferenc, Boldizsár János, Borsos Zsuzsanna, Cservenka Géza, Dávid Ferenc, Dredák Károly, Farkas Gyula, Glócz Gábor, Gulyás Ilona, Handl Katalin, Hantos Éva, Horváth KIára, Keszei Gyula, Koller László, Kunvári Judit, Lájer Mária, Lakner Mária, Lukács Valéria, Macz Mária, Márkus Erzsébet, Mekota Ervin, Máté Erzsébet, Mészáros Klára, Molnár Ilona, Müller Zsuzsanna, Nagy Emil, Németh Marianna, Palocsai Apollónia, Rácz Péter, Rádler Ágota, Rostási Sz. Margit, Simon Veronika, Sulyán Klára, Szabó Edit, Szigl Márta, Szirbek Etelka
B
Osztályfőnök: FILEP LÁSZLÓ
Árki Péter, Csécs Ferenc, Csordás Mihály, Donázy Ottó, Fehér József, Fodor Tibor, Harmati Tibor, Hegedüs Ferenc, Hufnágel Ferenc, Izsó László, Jávori József, Kapás Sándor, Kogelmann Gábor, Kornsee László, Kulics József, Márhoffer Miklós, Mészáros Árpád, Mészáros József, Molnár János, Nagy Antal, Nagy József, Nagy Lajos, Nemes József, Oláh István, Pataki Imre, Pauer László, Ress János, Simon László, Szabados Miklós, Szilasi Tamás, Tóth Imre, Tricskó János, Világi Ferenc, Weisz István, Zseli Miklós, Zsigmond István
C
Osztályfőnök: NÁDASI VINCE
Abért László, Birkás Lajos, Czibula Dezső, Csillag Ferenc, Csutak Sándor, Deres István, Dolovai Béla, Fejes Lajos, Gángó József, Harmath János, Harsányi Ferenc, Heronyányi János, Hoffer Árpád, Holovits István, Horváth Ferenc, Jeney Zsolt, Kiss János, Körmendy Dezső, Ladiszlay István, Lichtenberger Tamás, Lippai Béla, Mórócz József, Nagy István, Pálos Kálmán, Radák József, Ságer Ernő, Sári György, Schmidt László, Simon Sándor, Süveges György, Szabó Miklós, Szurok Ferenc, Tóth István, Vajda Lajos, Vértesaljai András

LEVELEZÕ TAGOZAT
Tagozatvezető: FEKETS GÁBOR
Beut Gyula, Bordács István, Csereklyei Tivadar, Dóczi József, Fürth György, Gintner János, Gyekiczky János, Gyekiczky Jánosné (Páli Sarolta), Hingyi Margit, Karé Béla, Klenota Ferenc, Kovács Gábor, Kovács József, Lukács Ágnes, Menyhárt Gyuláné (Gyimesi Magdolna), Nagy Károlyné (Glócz Mária), Nagy Ferenc, Németh László, Paulik Endréné (Kiss Katalin), Pécsi Tibor, Pozsár József, Rácz István, Rózsahegyi Béla, Somogyi Kálmánné (Tóth Zsuzsanna), Subáky Piroska, Süveges Klára, Szabó Bakos Tibor, Szüts Gábor, Timár András, Tiszta Ferenc, Tokodi Károly, Tomor István, Végh Ferenc, Szerdahelyi Zoltánné (Bőhm Julianna)


1971
Útépítési technikusi bizonyítvány - NAPPALI TAGOZAT

A
Osztályfőnök: SZABÓ LÁSZLÓ
Bozori Mária, Böröczky Zsolt, Fenyővári Ágnes, Földesi Judit, Gáncs Erika, Helemin Karola, Ivicz Mária, Jávori Gabriella, Jónás Attila, Karsay Krisztina, Kiss József, Kisteleki Katalin, Kocsa Piroska, Koppány György, Kovács Mária, Kovács Zoltán, Kubicza Eszter, Lada Ildikó, Láber Kornél, Lehoczki Eszter, Lődi Katalin, Manner Györgyi, Markó Mária, Meretei Margit, Mohai Imre, Pásztor József, Rásó Zoltán, Ruzsa Gyula, Sajkás Balázs, Somogyi Irén, Szabó Mária, Szászi Éva, Szőllősi Zsuzsanna, Tarlós Edit, Tóth Gyöngyi, Tóth Judit, Tyápai Zsolt, Varga Erzsébet, Végh István, Vincze Flórián, Vörös Márta, Zalka Éva
B
Osztályfőnök: SZABÓ KÁROLY
Bernáth József, Bognár József, Csaba Antal, Cseh Sándor, Faragó Kálmán, Fazekas István, Ferencz László, Firgi János, Gelényi András, Gerecze Pál, Győri Imre, Héhn Gyula, Jakab József, Juhász Árpád, Katona Gyula, Kánya József, Kis János, Kis Lajos, Kozula István, Kőrösi István, Lanczmann József, Mező Béla, Myskow László, Nagy Pál, Németh László, Páli Károly, Preiszler Nándor, Simon János, Szabó Bakos György, Szabó Gyula, Szurok János, Temesvári Sándor, Töreky Pál, Töttös László, Varga János, Vaszari Imre, Wágner Rudolf
C
Osztályfőnök: MERETEI LÁSZLÓ
Bartus György, Blum János, Bujáki Mihály, Bussay László, Csárádi László, Dudok István, Faragó Antal, Ferencz Károly, Goóz Sándor, Hajducsek János, Horváth Tamás, Jámbor István, Jenvay László, Kéry György, Kéthelyi György, Kiss László, Kocsis László, Kovács Jenő, Kovács László, Kurucz József, Lánczos János, Major József, Mikuska Péter, Molnár László, Nagy Ferenc, Nagy Zoltán, Nehrer György, Pletser József, Rábaközi László, Richter Tibor, Sári János, Schreiner Béla, Szabó András, Szalai István, Szalczer László, Sziklai László, Takács János, Teremi Dezső, Tóth János, Tóth József, Varga Zoltán
LEVELEZÕ TAGOZAT
Tagozatvezető: FEKETS GÁBOR
Balogh Mihály, Csimma Tibor, Danicser György, Fehérvári Ferenc, Fekete Béláné (Chikán Borbála), Gáspár Imre, Gellén László, Horváth Ferenc, Horváth Sándor, Iván József, Komlósi Csaba, Könczöl János, Krizsanóczi István, Kurucz Zoltán, Martin Imréné (Nagy Erzsébet), Maurer József, Mosonyi László, Rácz Istvánné (Polgár Mária), Ruprecht László, Sverteczki Istvánné (Nemes Anna), Sztrida István, Takács Imre, Takács József, Vendég Jenő, Veszeli Antal


1972
Útépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány - NAPPALI TAGOZAT
A
Osztályfőnök: FEKETS GÁBOR
Bónai Márta, Falusi Tamás, Galisz László, Holló László, Huszár Zsuzsanna, Kaposvári József, Kaszás Ágnes, Kiss Éva, Kopcsándi Edit, Kopeczky Éva, Kovács Gábor, Kovács Lajos, Kristó Andrea, Lerner Attila, Ludvig István, Márkus Valéria, Mezei Erzsébet, Mező Béla, Móder Katalin, Nagy Katalin, Nagy Klára, Pál Jolán, Pintér Ferenc, Rideg Mária, Szakál György, Szászi Zsuzsanna, Szombati Zsuzsanna, Tamás Edit, Tóth Eleonóra, Tőzsér Mária, Treuer Anna, Varga Ágnes, Varga Paula, Varró Ilona, Várszegi Zsuzsanna, Viczina Mária, Vörös Zsuzsanna
B
Osztályfőnök: SZABÓ LÁSZLÓNÉ
Bednarik Károly, Bolla László, Budai Csaba, Czaltik Mihály, Farkas Zoltán, Fodor József, Friesenhahn Péter, Geiger András, Glavanovits István, Hardi Sándor, Harnicsár József, Hoffmann Ödön, Horváth Imre, Horváth István, Incze Domokos, Juhász András, Kiss Gyula, Kisteleki József, Kummer János, László József, Marton Lajos, Nagy Sándor, Nyitrai László, Tóth Ernő, Törő Gyula, Zrupkó Imre
C
Osztályfőnök: DR. KEREKES LAJOSNÉ
Albert Pál, André György, Árpásy Béla, Bártfai Antal, Berki László, Bohnert Antal, Böröcz Gyula, Cservenka János, Csizmadia Béla, Dömötörfy István, Fejes László, Gelencsér Tibor, Horváth Gyula, Horváth János, Kanyó Ferenc, Kis Kozma János, Kocsis Szilárd, Kutrovácz Jenő, Lengyel György, Levelesi Béla, Major Ferenc, Márton Lajos, Mester János, Nagy Ernő, Naubauer József, Pintér János, Pozsonyi Ferenc, Süle Ernő, Szücs István, Tóth László, Zsupponits Jenő
Útépítési technikusi bizonyítvány - LEVELEZÕ TAGOZAT
Tagozatvezető: FEKETS GÁBOR
Baranyai Józsefné (Pintér Margit), Berki István, Császár Sándor, Csikós Balázs, Csonka Ibolya, Dékány Józsefné (Tóth Mária), Fekete Lajos, Frimm Julianna, Gál Judit, Gugi László, Gyarmathy Tivadar, Gyenes Károly, Hekeli Kálmán, Heincz Gyula, Hufnágel Lórántné (Gáspárfalvy Ágnes), Jencski Ernő, Jóna Lászlóné (Nyíry Etelka), Kalász Frigyes, Kántor László, Kiss István, Kovács Lajosné (Luptovszky Csilla), Meiszter János, Nagy József (B), Nagy József (U), Németh László, Novotnik Andrásné (Sárecz Mária), Pajor Árpád, Pávay Árpád, Schei József, Simon Mária, Svehlik Mihály, Szabó Imre, Szeibert József, Szilasi Ferencné (Paksi Anna), Tarsó Zsuzsanna, Varga Erzsébet, Varga Mária, Winkler Imre


1973
Útépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány - NAPPALI TAGOZAT
A
Osztályfőnök: TÖVISHÁTI ANDRÁSNÉ
Alföldi Anna, Ábrahám Gábor, Böröcz László, Csomay János, Csordás Sándor, Egry János, Farkas István, Fodor Anna, Gyekiczky Tamás, Halász László, Horváth Erzsébet, Kaleszdorfer József, Kaszap Péter, Kiss János, Kocsi Márta, Kovács Eszter, Lippai Sándor, Major Béla, Mélykuti Anna, Méry Tamás, Nagy József, Nagy Lajos, Nemes Edit, Németh Ilona, Pál Erzsébet, Pengő Zsuzsanna, Richter Mária, Sándorfi Antal, Simóka Ferenc, Schreiner Gábor, Szabados Julianna, Szabó János, Szalontay Gabriella, Szentgyörgyi Zsuzsanna, Szira Ferenc, Szőke Ferenc, Szücs Gizella, Takács Szilvia, Tárnok Katalin, Varga Gyula
B
Osztályfőnök: LENGYEL JÓZSEF
Ács János, Baksa Károly, Bihari Endre, Czekk László, Czigler László, Dulfalvy Attila, Farkas Károly, Fekete Béla, Giczi Győző, György Tibor, Halász Lajos, Horváth Géza, Horváth János, Karsai István, Kiss János, Kórosi Péter, Kovács Béla, Kovács László, Körtvélyesi György, Láng József, Lőrincz Zoltán, Menyhárt István, Meretei Tamás, Mihalszki Tamás, Mohos Gábor, Müller Zoltán, Nagy Elemér, Nagy László, Cs. Nagy Sándor, Nyírfás László, Orbán Ferenc, Parais Sándor, Radványi János, Staudt István, Szili Miklós, Szurok József, Tamás Kiss Imre, Terenyei György, Térmeg László, Török József, Tubel Zoltán, Turi Géza
Útépítési technikusi bizonyítvány - LEVELEZÕ TAGOZAT
Tagozatvezető: VARGA IMRE
Antal József, Bánhidi Lajos, Boldog Ferenc, Csehi József, Csizmadia Edit, Drescher Attiláné (Wildhoffer Teréz), Fekete Lajos, Fülöp András, Gáspár Sándor, Gerlóczy Károly, Holczinger László, Huszár Pál, Joó Antalné (Reiter Erzsébet), Joó István, Kalapos Gyuláné (Bozsoky Éva), Keresztes József, Kizmus Ferenc, Koch Nándor, Kovács Jenő, Kovács László, Laszák János, László Zoltán, Lozsi Péter, Marasztó Vilmos, Mészáros Gyula, Mészáros János, Mojzes Román, Molnár Csaba, Molnár Dénes, Molnár Gyula, Morvai Lajos, Nagy Béláné (Ungi Jolán), Nagy Lajos, Németh József, Orbán Sándor, Pogács Zsuzsanna, Poós Zsófia, Schoffhauser Jakab, Soós Ferenc, Szabó Attila, Szabó József, Szőke Tibor, Verhás Ferenc, Viszlói Tünde, Völler Gábor, Wéninger László, Zemkó Attila


1974
Útépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány - NAPPALI TAGOZAT
A
Osztályfőnök: CSERHÁTI LÁSZLÓNÉ
Bártfai Cecília, Berényi Márta, Bíró Zsuzsanna, Bognár Zsuzsanna, Bóka Sándor, Cseh Erzsébet, Csejtei Anikó, Dorogi Tamás, Drescher Zsuzsanna, Fekete Ágnes I, Fekete Ágnes II, Fitos Valéria, Goralszky László, Heiny Gábor, Hermann Margit, Horváth János, Jakab Ágnes, Jánosa Gyula, Keresztes Mária, Kiss Erika, Kósa Attila, Lukács Lajos, Makói László, Nagy Anna, Németh József, Polgár Tibor, Sárvári Mária, Schmeltz Etelka, Stahl Károly, Szabó Hajnalka, Varga Teréz, Veszprémi Csilla, Viniczai Magdolna
B
Osztályfőnök: FILEP LÁSZLÓ, SZATHMÁRY FERENC
Abonyi Tamás, Bokodi Ferenc, Borzák Béla, Böröczky Péter, Bujtás Tibor, Cseke Ferenc, Csjernyik Pál, Faludi Gábor, Gőcze Zoltán, Hajdú István, Hegyi János, Hernádi Zsolt, Illés Zoltán, Keglovics István, Kőműves József, Krebsz János, László Endre, Lendvai András, Lukács László, Nemes Károly, Oláh Csaba, Páli Ottó, Perger Péter, Schmid László, Somorai Béla, Takács Győző, Vajda Péter
C
Osztályfőnök: NÁDASI VINCE
Bódis József, Bóta Lajos, Csikós Imre, Falusi György, Fejes István, Fenyves Péter, Győrik Csaba, Haász Ádám, Hermann Sándor, Horváth Gyula, Horváth László, Kaposy László, Kovács Gábor, Makai Ferenc, Meiszter Ervin, Mekota László, Miklós József, Nagy István, Pej Kálmán, Péterfia Gábor, Simon Géza, Szalkai Ernő, Szatmári Ferenc, Szatzker Antal, Tálos János, Tarczal Lajos, Tatai László, Trapp István, Turi László, Varga Sándor, Vass Lajos, Zsámbok Alfonz
Útépítési technikusi bizonyítvány - LEVELEZÕ TAGOZAT
Tagozatvezető: VARGA IMRE
Banelli Sándor, Bencsik Mihály, Bóka Jenőné (Gyarmathy Erzsébet), Bolla József, Buda János, Csillag György, Érsek Tibor, Fógl József, Fullár Gyula, Gyurkovics László, Harkai Gyula, Horányi Barnáné (Wiedermann Julianna), Isó Károly, Janus Ferenc, Jámbor István, Kardos Lajos, Kemenes József, Kemény Gyula, Keresztesi Sándor, Kiss Ferenc, Kolonics Géza, Kolonics Lászlóné (Győri Ildikó), Kótai László, Kretz Sándor, Krizsnánszky Lajosné (Szóládi Magdolna), Kurja István, Lengyel István, Lomnici Péter, Molnár László, Radics András, Rupert Gábor, Rüll Károly, Salamon József, Sárvári Sándor, Sevinger László, Stefkó Károlyné (Zeitz Mária), Szabó Antal, Szabó Károly, Szaller Imre, Szerencse Andrásné (Frajkó Anna), Szokoly Jenőné (Alföldi Julianna), Szőczi János, Szőnyegi János, Takács Imre, Takács Imréné (Nagy Aranka), Tóth László, Tóth Lászlóné (Tiringer Katalin), Török Zoltán, Varga Jenő, Végh Kálmán, Vígh Sándor, Wolf Jenőné (Kiss Judit), Zsigmond Lászlóné (Szabó Mária)
VESZPRÉMBE KIHELYEZETT OSZTÁLY
Tagozatvezető: VARGA IMRE
Bíró Lajos, Baksa János, Blaskó Anna, Bóta Károly, Csunyi János, Deés Zoltán, Dezső Károly, Erdélyi István, Fajd Ferenc, Farkas János, Felvidéki István, Ferenczi Attila, Geiszler Imre, Geiszler Imréné (Tóth Margit), Havasfalvi Márton, Heresznyei János, Horváth László, Horváth Valéria, Kapcsándi János, Karhusz Imre, Karsai József, Kauker Mihály, Keszthelyi István, Kiss Dezső, Kiss Károly, Kovács István, Lunk József, Magyar Ferenc, Marton Imréné (Rajnai Enikő), Molnár Ferenc, Molnár Mártonné (Németh Eszter), Müller József, Nagy József, Nagy László, Neuper Györgyné (Berger Anikó), Németh András, Palotás Andor, Pék Ferenc, Schmidhoffer József, Szabó Gyula, Takács Gábor, Tálas László, Tóth Béla, Ujtz Péter, Varga Imréné (Kiss Ildikó), Wittinger László, Wollák Lászlóné (Pálmai Edit), Wunderlich Tihamér, Zsiga László
ZALAEGERSZEGRE KIHELYEZETT OSZTÁLY
Tagozatvezető: VARGA IMRE
Avas Józsefné (Krutzler Kornélia), Bátay Mária, Benke György, Bittenbinder Miklós, Fábián József, Gerencsér Józsefné (Huszár Mária), Gérczei Jolán, Hallgas István, Horváth Ildikó, Horváth Miklós, Horváth Zoltán, Jakab Zsuzsanna, Kéner János, Kiss Ilona, Kósa Zoltánné (Janzsó Mária), Lovas Mária, Ludván István, Mattesdorfer Ferencné (Csengődi Györgyi), Molnár Attila, Molnár Zoltán, Németh Béla, Németh Csabáné (Berta Zita), Németh Ferenc, Németh János, Perjési Katalin, Petrenszki István, Rétfalvi Imre, Saly Tibor, Sebő Judit, Szabó Imre, Szily Istvánné (Németh Magdolna), Takács Erzsébet, Szabó Árpádné (Tóth Mária), Újvári Károly, Vajda Zoltán, Végh István, Zsoldos Gábor


1975
Útépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány - NAPPALI TAGOZAT
A
Osztályfőnök: SZABÓ LÁSZLÓ
Baumgartner Magdolna, Bálint Borbála, Beck Mária, Boza Andrea, Fürst Anna, Gelencsér Éva, Gubinszki Mária, Horváth Edit, Jankó Berta, Kelemen Edit, Kovács Mária, Molnár Mária, Pintér Erzsébet, Sándor Ágota, Schneider Gabriella, Schneider Margit, Simon Ágnes, Szabó Erzsébet, Szabó Éva, Szabóky Márta, Szantner Gizella, Takács Emma, Varga Mária, Véninger Magdolna, Wagensommer Éva
B
Osztályfőnök: MERETEI LÁSZLÓ
Bakó Zoltán, Baranyi László, Bencze Béla, Borbély József, Erdősi István, Farkas Péter, Fodor Zoltán, Gerencsér Tibor, Grobarcsik László, Hamberger Miklós, Józsa László, Kajári József, Kollár Gyula, Kutrovácz István, Németh György, Rill Károly, Samu Károly, Schindler Attila, Schmidt Gábor, Simó András, Suri Károly, Szabadkai Balázs, Szente Károly, Szilasi József, Szotyori Nagy Gábor, Szőke Gábor, Szűcs László, Takács Lajos, Tóth László, Vasvári Tibor, Velencei Péter, Virág Csaba, Wéber Zoltán, Zsebeházy Károly, Zsuppán József
C
Osztályfőnök: KÁRPÁTI IMRE
Akots Béla, Auer József, Bajcsi István, Balogh József, Braun János, Egry István, Györkös István, Herczeg István, Horgos László, Horváth Csaba, Horváth József, Ilia László, Karaszi Gergely, Kiss István, Lachner László, Limpár Zoltán, Mátyás László, Meiszter András, Mészáros István, Mezei János, Molnár Szilárd, Mórocz Tamás, Nyulasi Ferenc, Pakodi István, Pál László, Pintér János, Podobni Sándor, Ritecz György, Ruzsa Károly, Salgói János, Pletser Mihály, Teréki István, Tőke István
LEVELEZÕ TAGOZAT
Osztályfőnök: FILEP LÁSZLÓ
Barcza Gáborné (Páczer Gyöngyi), Beszedics Sándor, Farkas Péter, Ferencz József, Horváth János, Kanalas István, Kondrik Gyula, Kovács Gyula, László István, Petőcz Zsuzsa, Polgár Sándor, Rajkó András, Tani József
ÉRETTSÉGIZETTEK TAGOZATA
Osztályfőnök: FILEP LÁSZLÓ
Budai Gyuláné (Kapa Ágnes), Erős Ferenc, Exner Miklós, Élő Ottó, Gulyás Istvánné (Szanyi Piroska), Holczhammer Sándor, Kertész Istvánné (Bakos Terézia), Kiss Lászlóné (Lengyel Klára), Koroknai József, Kremnitzky Ildikó, Laczó József, Makra István, Marton Imre, Mód Erzsébet, Nyúl Istvánné (Neilinger Márta), Palágyi József, Paraszkevopulosz Nikosz, Pirka Mihályné (Pavelka Erzsébet), Rózsa Ferencné (Peresa Mária), Singer József, Szikora Kálmánné (Czene Zita), Tőke András, Velecz Tibor
KAPOSVÁRRA KIHELYEZETT OSZTÁLY
Tagozatvezető: VARGA IMRE
Antal Zoltán, Ábrók József, Ágh László, Bank György, Bayer Ferenc, Bajcz László, Beck János, Benczes István, Berta Gyula, Csendes Károlyné (Zóka Irén), Csiszár Zoltánné (Kondricz Judit), Csonka Attila, Erdélyi Sándor, Farkas József, Galvácsi Mihály, Garai Ferenc, Göntér Árpád, Gyánó Zoltán, Hederics László, Hetesi Károly, Horváth Eszter, Horváth János, Horváth József, Jakab István, Jóna József, Király János, Király József, Kovács István, Kövecses János, Lehner Antal, Marosy Gábor, Molnár Klára, Panka Gézáné (Tischlér Mária), Pethő László, Pércsich Balázs, Pusztai Jánosné (Patczai Margit), Sebestyén Gyuláné (Komoróczy Györgyi), Sugár Lászlóné (Varga Júlia), Szabadi János, Százdi László, Swath János, Tursits Józsefné (Novátczky Anna), Vadas Ferenc
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Ábrahám Gábor, Bohnert Antal, Czintula Attiláné (Treuer Anna), Friesenhahn Péter, Kapcsándi Edit, Mák Lajosné (Mélykúti Tünde Anna), Méry Tamás, Neubauer József, Pál Jolán, Rideg Mária, Dr. Schiefner Kálmánné (Vörös Zsuzsa), Sipos Klára, Szakács András, Szilágyi Károlyné (Tözsér Mária), Tamás Edit, Török József, Vauver Antalné (Móder Katalin)
B
Avass Józsefné (Krutzler Kornélia), Benke György, Fábián József, Gérczei Jolán, Gerencsér Józsefné (Huszár Mária), Horváth Ildikó, Horváth Miklós, Horváth Zoltán, Kéner János, Kiss Ilona, Kósa Zoltánné (Janzsó Mária), Ludván István, Mattersdorfer Ferencné (Csengődi Györgyi), Molnár Zoltán, Németh Béla, Németh Csabáné (Berta Zita), Perjési Katalin, Rétfalvi Imre, Süle Ernő, Szabó Árpádné (Tóth Mária), Szabó Imre, Szily Istvánné (Németh Magdolna), Takács Erzsébet, Végh István, Zsoldos Gábor


1976
Útépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány - NAPPALI TAGOZAT
A
Osztályfőnök: FEKETS GÁBOR, SZVOBODA ÁGNES
Czézár Mária, Csiba Anna, Csuti Ilona, Fenyvesi Edit, Friesenhahn Zsuzsanna, Gantner Ákos, Garda Mária, Kiss Ágnes, Kocsis Anna, Kovács Edit, Laczkó György, Lázár Ildikó, Mészáros Katalin, Mong Miklós, Sárosi József, Savanyú Klára, Simon József, Sterczer Frigyes, Szalai Borbála, Szalay Csaba, Szili Mária, Szűcs Anna, Tóth Zsuzsanna, Török Ágnes, Vajda Margit, Vámosi Ágnes
B
Osztályfőnök: SZABÓ LÁSZLÓNÉ
Ambrus Árpád, Bajkai János, Balla Gyula, Bicskei István, Boros István, Bozsák Károly, Csiszár Albert, Csutak Zoltán, Eráth Károly, Fogarasi Gábor, Für Tamás, Gáspár Ferenc, Jámbor Ferenc, Jékli Attila, Kósa György, Körmöczi Zoltán, Lanecher József, Lázár Tibor, Menyhárt Gyula, Morácz József, Nagy István, Nagy János, Németh Imre, Oreskó Mihály, Patonai Kálmán, Pál Joachim, Pordán-Horváth László, Steierlein József, Szele Pál, Tóth Imre, Vajna András, Varga József, Zámbó József
C
Osztályfőnök: CSERHÁTI LÁSZLÓNÉ, KÁRPÁTI IMRE
Blitikiótisz Szotirisz, Csizmazia István, Elbert Zsolt, Farkas Zoltán, Fegyveres Attila, Görög István, Kaki Sándor, Kamondi Zoltán, Kiss Árpád, Kövér József, Maár Ferenc, Nagy Zoltán, Nyemcsók György, Poór Imre, Simon József, Schábel Imre, Szabolcs Ferenc, Szalai István, Szűcs József, Tóth András, Varga László, Vámos Lajos, Végh Gyula, Véghelyi Gábor, Vörös László, Zákányi Tamás, Zugor István
LEVELEZÕ TAGOZAT
Osztályfőnök: TÖVISHÁTI ANDRÁSNÉ
Albert Mária, Balogh Mihály, Baumgartner Lajos, Fűr Iván, Harkai Ferenc, Horváth Tibor, Kónya István, Kovács Lajos, Leitold Mária, Orbán János, Orbán Sándor, Paksa Lajos, Papp Zoltán, Pásztor Attila, Plavecz Sándor, Polák József, Szabó Emma, Szeremlei Ferenc, Szűcs Mihály, Tarró Mihály, Tatai Lászlóné (Vámosi Katalin), Vérti Gabriella, Vingli Gyula, Völcsei Lajos

ÉRETTSÉGIZETTEK TAGOZATA
Osztályfőnök: LADA CSABA
Árva Erzsébet, Babik Eszter, Benkő Ferenc, Benkő János, Horváth Jánosné (Pizvarom Márta), Horváth László, Kolb Istvánné (Tihanyi Júlia), Kőbányai Márta, Mészáros Antalné (Kalauz Margit), Milbauer Béláné (Weisz Edit), Pálfy András, Pintér István, Simonfi Györgyi, Stefán István, Szolnoki Tiborné (Karl Márta)
ZALAEGERSZEGRE KIHELYEZETT OSZTÁLY
Tagozatvezető: VARGA IMRE
Ambrus Erzsébet, Bohár József, Bohár Lajos, Borsos Gyula, Bőke Imre, Gellén Sándor, Gerencsér Elek, Gerencsér Elekné (Kovács Éva), Gludovács Antalné (Varga Judit), Koltai Józsefné (Kuba Magdolna), Marázi Imre, Mester Lászlóné (Molnár Erika), Mikó Lajos, Pali János, Péterfy Rozália, Rózsa János, Tóth János, dr. Tóth Lászlóné (Hegedűs Klára), Vizi Jánosné (Zöld Katalin), Vörös Istvánné (Baksa Éva)
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Árpásy Béla, Beszedics Sándor, Bécsi András, Bónay Márta, Buday Gyuláné (Kapa Ágnes), Csizmadia Béla, Faludi Gábor, Farkas Zoltán, Gulyás Istvánné (Szanyi Piroska), Hardi Sándor, Józsa István, Kiss Lászlóné (Lengyel Klára), Laczó József, László István, Mező Béla Gyula, Mód Erzsébet, Nyitrai László Zsolt, Nyúl Istvánné (Neilinger Márta), Paraszkevopulosz Nikosz, Rajkó András, Schmidt György, Singer József, Szikora Kálmánné (Czene Zita), Újvári Károly, Várszegi Zsuzsanna
B
Ács János, Drescher Zsuzsanna, Fekete Ágnes, Fitos Valéria, Halász László, Horváth Erzsébet, Horváth János, Kaposy László, Kocsi Márta, Nagy Anna, Nemes Edit, Orbán Ferenc, Parais Sándor, Parall Ferencné (Tárnok Katalin), Polgár Tibor, Szili Miklós, Tarczal Lajos, Tóthné Alföldi Anna, Veszprémi Csilla, Viniczai Magdolna
C
Ábrók József, Ágh László, Bajer László, Bank György, Beck János, Berta Gyula, Csonka Attila, Geiger András, Göntér Árpád, Hetesi Károly, Horváth Eszter, Jóna József, Király János, Nagy Elemér, Sugár Lászlóné (Varga Julianna), Szakál György, Szvath János, Tursits Józsefné (Nováczky Anna)
D
Bayer Ferenc, Csiszár Zoltánné (Kondricz Judit), Farkas József, Garai Ferenc, Halász Lajos, Hederics László, Horváth Andrásné (Fritz Anna), Horváth János, Horváth József, Jakab István, Király József, Kovács István, Marosy Gábor, Molnár Klára, Panka Gézáné (Tischler Mária), Pethő László, Szabadi János, Tari József


1977
Útépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány - NAPPALI TAGOZAT
A
Osztályfőnök: SZÜCS SAROLTA
Bódis Jenő, Cserhalmi László, Csóri Edit, Czövek János, Farkas Mária, Fülöp Béla, Füredi Zsuzsanna, Gáll Csaba, Grimm János, Horváth György, Kazinczi István, Kis Ágnes, Kovács Erika, Kovács Tamás, Márkosi József, Márkosi Zoltán, Meretei László, Molnár Gyula, Németh György, Pávits Gyula, Rátkai Dániel, Simány Emil, Steierlein László, Szegi Ildikó, Takács Károly, Toldi Mihály, Tóth Anna, Tóth István, Tranker János, Ujvári Csaba, Vadász Zoltán
B
Osztályfőnök: SZOMBATHY CSABA
Babos László, Balaskó János, Czombál Eszter, Fiskus István, Fodor Ágnes, Fülöp Györgyi, Fűrész Piroska, Gelencsér Hajnalka, Horváth László, Jáki András, Kincses Rózsa, Kipilla József, Kisvári Zoltán, Klemán György, Kőhegyi Imre, Mátrai Csaba, Mits Anikó, Morácz István, Nagy László, Nagy Sándor, Németh István, Németh Sándor, Palkó István, Róth Tibor, Seffer László, Skobrák László, Somogyi György, Szeidel István, Szimándl László, Tömör Sándor
C
Osztályfőnök: TÖVISHÁTI ANDRÁSNÉ
Angeli Aranka, Bruncz Melinda, Csécsei Zsuzsanna, Fazekas Mária, Gutschy Károly, Hegedűs Zoltán, Horváth István, Horváth Piroska, Jarolics Béla, Juhász Péter, Kokinidisz Nikosz, Lakatos Margit, László Katalin, Magyari Sándor, Ötvös László, Pretz János, Rakoncza Mihály, Rieger Gyöngyi, Schram Tibor, Stiedl Pál, Szabó László, Szidiropulu Katina, Szíjártó János, Takács Izabella, Vajna Lajos, Vass Béla, Vörös László, Sziszenstein Ferenc, Zsigmond Tamás
LEVELEZÕ TAGOZAT - Útépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: CSERHÁTI LÁSZLÓNÉ
Bánlaki Istvánné (Zakó Hajnalka), Bauer Erika, Bucskó István, Csáti István, Deák Ferenc, Hodorog Júlia, Horváth Lajos, Huszti Jenő, Karvalics Béla, Kiss Mária, Komlósi János, Kovács János, Kőműves Tibor, Lakics Balázs, Magyar Márton, Mészáros József, Nagy Istvánné (Kurucz Mária), Nemes Lajos, Pál László, Pozsgai János, Promber Géza, Rácz József, Rozmanitz Jánosné (Zsigry Sarolta), Schoffhauser Kálmán, Somogyi András, Szabó László, Szarka László, Szilágyi Antal, Szkok István, Sztranyák Mihály

ÉRETTSÉGIZETTEK TAGOZATA
Osztályfőnök: KÁRPÁTI IMRE
Ács Béla, Debreceni Márton, Dudai János, Hatos István, Herman Sándor, Horváth Imréné (Kecskeméti Irén), Horváth Józsefné (Pere Terézia), Hüffner Mária, Katona Lászlóné (Répa Zsuzsanna), Károlyi Ferencné (Klausz Anna), Kiss Lajosné (Csizmadia Margit), Knopf Ferencné (Mezőhegyi Éva), Kopcsik Mária, Lantai Gyuláné (Szalay Magdolna), Lencsés Barnabás, Mátrai Mihályné (Hivekovics Mária), Mátyás Lászlóné (Takács Katalin), Mórocz László, Németh Sándor, Rankl Gabriella, Takács Lajosné (Dobai Terézia), Tury Nagy Sándor, Vajda Antal, Vargha Sándor, Vermesy Béla
Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
B
Osztályfőnök: KÁRPÁTI IMRE
Antal Ferenc, Borók László, Dukán László, Fehér Judit, Garai Lajosné (Bukovics Ágnes), Heresznyei János, Horváth György, Horváth Péter, Keresztyén Gábor, Kökényesi István, Koloszár Imre, Lovas Lajos, Madarász István, Mics Ferenc, Mohai László, Nagy Ferencné (Nagy Ibolya), Nagy Gyula, Nagy Imre, Sinka Gábor, Szünder Károly, Tóth József, Tüdő László, Vajai Ferenc, Zékány Lajos
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Ács Szilvia, Anda Tibor, Beck Mária, Boza Andrea, Böröcz László, Dorogi Ágota (Sándor Ágota), Dorogi Tamás, Exner Miklós, Fejes László, Fürst Anna, Gubinszki Mária, Hamberger Miklós, Harkai Ferenc, Horváth Jánosné (Pizvarom Márta), Horváth László, Horváth Tibor, Jankó Berta, Józsa László, Kelemen Edit, Kónya István, Kovács Gyula, Kovács Mária
B
Kőbányai Márta, Leitold Mária, Lerner Attila, Marton Imre, Mészáros Antalné (Kalauz Margit), Nagy Klára, Pados Antal, Paksa Lajos, Pásztor Attila, Pintér Erzsébet, Pintér Tibor, Polák József, Polgár Sándor, Raffensperger Ferencné (Vrecsics Gabriella), Ring László, Sárközi Józsefné (Molnár Ildikó), Sashalmi Árpádné (Pintér Margit), Schindler Attila
C
Simon Ágnes, Simonfi Györgyi, Stefán István, Szabó Emma Kamilla, Szabó Erzsébet, Szarvas Imre, Szeremlei Ferenc, Szolnoki Tiborné (Karl Márta), Szotyori Nagy Gábor, Takács Emma, Takács Lajos, Turi Géza, Túri László, Vajda Rozália, Velecz Tibor, Vérti Gabriella, Virág Csaba, Zigó István, Zsuppán József, Knapcsek Lajos
D
Baksa Károly, Bohár Lajos, Borsos Gyula, Bőke Imre, Gellén Sándor, Gerencsér Elek, Gerencsér Elekné (Kovács Éva), Giczi Győző, Gludovácz Antalné (Varga Judit), Koltai Józsefné (Kuba Magdolna), Kósa Attila, Kovács Lajos, Marázi Imre, Mester Lászlóné (Molnár Erika), Mikó Lajos, Papp Zoltán, Péterfy Rozália, Rózsa János, Szantner Gizella, Dr. Tóth Lászlóné (Hegedüs Klára), Vörös Istvánné (Baksa Éva)


1978
Útépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány - NAPPALI TAGOZAT

A
Osztályfőnök: SZABÓ KÁROLY
Bacsik Lajos, Bernáth Andrea, Blaskó Jenő, Füzi Imre, Heiter István, Horváth Györgyi, Husz Lajos, Kertész Rita, Kiss Elemér, Kőszegi Károly, Kulifai József, Nagy József, Nyulasi Tamás, Pataki Katalin, Puskás Jenő, Ráz Zoltán, Sári Zoltán, Schmalzl György, Sterszky Margit, Szabados László, Szalai Péter, Szigl Erzsébet, Szigl Ilona, Szomor Julianna, Tóth László, Varga Attila
B
Osztályfőnök: CSERHÁTI LÁSZLÓNÉ, SZABÓ LÁSZLÓ
Bárdos Bartók Miklós, Bényi Judit, Bocskov Péter, Budai Márta, Csanádi Imre, Dóczi Zoltán, Filotás Zoltán, Fülöp László, Fűrész Imre, Gálek Zsolt, Hargitai Ferenc, Hollósi Tamás, Horváth Mária, Járási István, Kedves Albert, Kovács Ferenc, Kő János, Léber Imre, Sági József, Steiner Marianna, Strasszer Ilona, Szalai Károly, Tímár Sándor, Tóth István, Tudzaridisz Georgosz, Varsányi Elvira
C
Osztályfőnök: VINCZE MIKLÓSNÉ
Aradi János, Baross Zoltán, Bódás János, Cseh Ferenc, Dénes Gábor, Eitner Ervin, Eitner Miklós, Farkas Judit, Fodor László, Gévay Ferenc, Hamberger Imre, Harsányi Sándor, Herman László, Jakab Imre, Kisunyomi Péter, Kovács Rózsa, Kovács Tamás, Kozári Nóra, Kuna Ferenc, Maloun Tibor, Mezei Judit, Nagy János, Pál László, Pénzes László, Polák Mária, Schlett Ferenc, Sturcz Mihály, Supicz Géza, Szilasi János, Ungváry Árpád, Vörös Zsuzsanna
LEVELEZÕ TAGOZAT - Útépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: NÁDASI VINCE
Agócs Tünde, Arany Gyula, Fejes Lászlóné (Szabó Rozália), Ferencz József, Gyurka Mihály, Horváth János, Horváth Zoltán, Juhász János, Kondor József, Kováts Kálmán, Lakatos Ernő, Méreg Mihály, Nagy Mária, Nagy Pál, Orbán Nándor, Rosta Attila, Rinkó Sándor, Szőke Károly, Tóth Győző, Vankó József, Venczel Ferenc

ÉRETTSÉGIZETTEK TAGOZATA
Osztályfőnök: TÖVISHÁTI ANDRÁSNÉ
Ágoston Mária, Antal Vilmos, Czenczi Ferenc, Debrecenyné Fülöp Katalin, Drescher Attiláné (Vereb Mária), Erdélyi Istvánné (Bittsánszky Erzsébet), Fábiánné Ötvös Ildikó, Felkay Edwin, Halász Istvánné (Dubitzky Erika), Kecskésné Jámbor Éva, Kincses Gábor, Klausz Tamásné (Andorka Valéria), Kovács Ferencné (Arany Erzsébet), Krassován György, Magyar Erika, Majorfalvi Imre, Mayer László, Nagyalmási Antal, Németh Zsuzsanna, Palánszky János, Paska Attiláné (Zsednai Éva), Pimper László, Pimper Lászlóné (Kozma Erzsébet), Pintér Istvánné (Hóka Erzsébet), Preil József, Rehus Lászlóné (Hontai Mária), Ruffné Szabó Mária, Sárzó Terézia, Simon Sándorné (Simon Aranka), Sólyom László, Somogyi István, Sós Mihályné (Gráfik Erzsébet), Szamay Tibor, Tóth János, Újvári Béláné (Polgár Klára), Varga Tamásné (Kardos Andrea), Váradi József, Váradi Lajos
Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
B
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Albrecht Gyula, Arany Gábor, Báles László, Csóri József, Derdák Gyula, Fehér Sándor, Gyurkó János, Hollósi István, Hornung János, Horváth Béla, Jankovits István, Kollerné Kovács Emília, Lindemann István, Nagy András, Nagy István, Nagy László, Nemes Bálint, Pangl György, Pálfy Zoltán, Pintér Lajos, Sánta László, Szabó Imre, Szegedi Mihály, Szijj Ferenc, Takács József, Takó Borbála, Tanai Sándor, Varga Kálmán, Vetzl Mihály
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Benczes István, Bohár József, Bóta Lajos, Császár Lászlóné (Ambrus Erzsébet), Csiba Anna, Csizmazia István, Csomor Zsuzsanna, Csordás Sándor, Csutak Zoltán, Deák Ferenc, Dobrádi Istvánné (Molnár Mária), Dudai János, Falusi György, Farkas Zoltán, Ferencz József, Ficzek Zsuzsanna, Gantner Ákos, Gősy Árpád, Györkös István, Hatos István, Hausmann Jánosné (Szűcs Anna), Herman Sándor, Horváth Józsefné (Pere Terézia), Horváth László, Pál László, Zsebeházy Károly
B
Hüffner Mária, Jámbor Ferenc, Jékli Attila, Kaki Sándor, Kamondi Zoltán, Karvalics Béla, Katona Lászlóné (Répa Zsuzsanna), Keresztes Mária, Kiss Mária, Kolb Istvánné (Tihanyi Júlia), Koroknai József, Kovács Béla, Kovács Edit, Körtvélyesi György, Kövecses János, Kummer János, Ladiszlaidesz Istvánné (Peczár Hajnalka), Lakics Balázs, Lantai Gyuláné (Szalai Magdolna), Mátrai Mihályné (Hivekovics Mária), Mátyás Lászlóné (Takács Katalin), Mészáros József, Molnár Tiborné (Fenyvesi Edit), Mong Miklós, Morengl Elvira
C
Nagy Ákos, Nagy János, Nemes Lajos, Németh József, Németh Sándor, Nyitrai Józsefné (Csuti Ilona), Pados Antalné (Horváth Zsuzsanna), Palágyi József, Patonai Kálmán, Pletser Mihály, Poór Imre, Pozsgai János, Rácz József, Reszegi Gabriella, Rékasi Györgyné (Kremnitzky Ildikó), Rill Károly, Savanyú Klára, Simon József, Simonné Vajda Margit
D
Sterczer Frigyes, Szabó László, Szabolcs Ferenc, Szarka László, Szilasi József, Szili Mária, Sztranyák Mihály, Takács Lajosné (Dobai Terézia), Térmeg László, Tury Nagy Sándor, Vajda Antal, Varga László, Vermessy Béla, Vermessy Béláné (Kapcsik Mária), Vizy Jánosné (Zöld Katalin), Vörös László, Weisz Zoltán, Tóth László


1979

NAPPALI TAGOZAT - Útépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: BOROS ERZSÉBET
Bánóczki KIára, Bese Károly, Friesenhahn Attila, Fülöp Sándor, Hanák István, Izmindi Csilla, Kovács László, Kovács Tarsoly Tibor, Lázár Gyula, Matolcsi István, Márkus Tamás, Molnár Irén, Nagy József, Németh János, Peszeki István, Rideg Miklós, Simon Gábor, Soós József, Szamosfalvi Tünde, Szőke Zsuzsanna, Takács Katalin, Varga Simon, Vágó Tibor, Viknyédi Nóra, Weisz Gyula
B
Osztályfőnök: MERETEI LÁSZLÓ
Bencsik József, Dékány Rita, Farkas Zoltán, Finta Csaba, Gáspár Róbert, Hernádi Gyöngyi, Jaskó Gábor, Józsa Zoltán, Kiós Ferenc, Kovács Mária, Kurucz István, László József, Mátyás Ilona, Nagy Ferenc, Noll Miklós, Sajtos István, Sipos Sándor, Szijártó Attila, Szőcs István, Topa István, Varga Ágnes, Viniczai Ágnes, Zubonyai László
C
Osztályfőnök: CSERHÁTI LÁSZLÓNÉ
Álland József, Bányai Gyula, Fábián Tibor, Füredi Attila, Galambos Gyula, Gudics Éva, Huszka Klára, Kincses György, Mányoki János, Mónos Péter, Nagy Gyula, Pintér László, Reich Pál, Stokinger András, Sinka István, Somogyi Tamás, Szabó Gábor, Szabó János, Szabó Piroska, Tálasi József, Wéninger László, Zapletál Ágnes

Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
D
Osztályfőnök: BÉKÉSI FERENC
Ányosi László, Balázs Zsuzsanna, Bíró Kozma Tibor, Brumbauer József, Bruzsa Miklós, Csizmadia Gyula, Csurgó Gizella, Fülöp Károly, Gárgyán Péter, Gelei Péter, Gosztonyi Károly, Jámbor József, Katona Ferenc, Kiss Csaba, Kovács Gábor, Lics József, Lőrincz Attila, Majdán Marianna, Marton Ferenc, Moharos Imre, Molnár Attila, Molnár István, Molnár Zsuzsanna, Páger Péter, Petres József, Pécsi Zoltán, Richter Péter, Rózsa László, Sándor Lajos, Sebestyén Géza, Sellei Andor, Vaskó Tibor, Váradi László, Várdai József, Veszprémi Sándor, Weywara Gábor
LEVELEZÕ TAGOZAT - Útépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: FILEP LÁSZLÓ
Abonyi Gézáné (Horváth Erzsébet), Bogdán István, Bőhm Ferenc, Csicsák József, Engelmann Ferenc, Ferka Lászlóné (Rajczi Anna), Finota Tibor, Gulyás Gézáné (Simon Erzsébet), Hegyi Ferenc, Kalóz Géza, Keller József, Kripli Gábor, Laufer Mihály, Lendvai László, Molnár Szilárd, Pintér József, Regenye Sándor, Pajor Sándor, Reicz Mária, Rónaszéki László, Szabó János, Vajda János, Vajda Sándor, Váci Ernőné (Mórocz Emília), Vörös Károly, Zoltán József, Zsigmond János
ÉRETTSÉGIZETTEK TAGOZATA
Osztályfőnök: KÁRPÁTI IMRE
Bodoki Sándorné (Stifner Piroska), Dajbukát Miklósné (Varga Márta), Darabos Istvánné (Sikrai Ildikó), Filó Istvánné (Papp Irén), Fónay Valérné (Kocsis Anna), Gábor Oszkárné (Boros Erzsébet), Gergely Lajos, Gazdag Zoltán, Hanthy Rita, Hartmann Ferenc, Horváth Géza, Izsó István, Járossy Judit, Jávorszky Attiláné (Huszthy Sarolta), Kalocsay Krisztina, Katona Ferenc, Kiss Lajosné (Horváth Rita), Kláminger Éva, Kostevc Ernő, Kovács József, Kulcsár Erzsébet, Makó Csaba, Matus Jenő, Márkus Lajosné (Mátyus Aranka), Máthé Ferencné (Dóra Ilona), Plank Antal, Pethő Ottó, Sándor Tibor, Soós Erzsébet, Szerencsés István, Tolnai Lászlóné (Vámosi Éva), Tóth Erika, Tölgyes Attila, Udvardy Tamás, Zömbikné Soós Katalin
Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
B
Osztályfőnök: KISS LAJOS
Baum Gyula, Bencze András, Bóka Imre, Bolla József, Borbélyné Keresztes Mária, Boros László, Fehér György, Fehér Sándor, Csóri József, Gaál Ferenc, Horváthné Bátor Emma, Kovács Ágnes, Kovács Árpád, Kovács István, Kremm György, Látrányi László, Lukacsis Károly, Magyar István, Magyar János, Májer József, Matkovich László, Molnár Gyula, Müller József, Nagy Andor, Ölbei Géza, Pál József, Polyák József, Preil János, Schnelbach József, Sróbl István, Szabó Klára, Takács Sándorné, Zentai Lórándné
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Agócs Tünde, Arany Gyula, Berta Ildikó, Czaltik Mihály, Eráth Károly, Farkas Károly, Fejes Lászlóné (Szabó Rozália), Glavanovits István, Gyurka Mihály, Horváth János, Horváth Zoltán, Joó András, Juhász János, Karaszi Gergely, Kondor József, Kovács János, Lakatos Ernő, Limpár Zoltán, Lovas Lászlóné (Hodorog Júlia), Lukács Lajos, Nagy István, Nagy Mária, Orbán Nándor, Rosta Attila, Szőke Gábor, Tóth Győző, Vankó József, Venczel Ferenc
B
Böröcz Gyula, Czenczi Ferenc, Czigler Lászlóné (Németh Zsuzsa), Debreceniné Fülöp Katalin, Fábiánné Ötvös Ildikó, Felkay Edvin, Halász Istvánné (Dubitzky Erika), Jámbor Éva, Klausz Tamásné (Andorka Valéria), Kovács Ferencné (Arany Erzsébet), Magyar Erika, Mayer László, Nagyalmási Antal, Palánszky János, Paska Attiláné (Zsednai Éva), Pirka Mihályné (Pavelka Erzsébet), Preil József, Rehus Lászlóné (Hontai Mária), Sárzó Teréz, Sólyom László, Somogyi István, Sós Mihályné (Gráfik Erzsébet), Szamay Tibor, Tatai Lászlóné (Vámosi Katalin), Tóth János, Varga Lajos, Varga Tamásné (Kardos Andrea)
C
Bódis Jenő, Fülöp Béla, Görög István, Grimm János, Haász Ádám, Horváth Edit, Horváth Ferencné (Czézár Mária), Horváth György, Kovács Erika, Márkosi József, Márkosi Zoltán, Pál László, Promber Géza, Rátkai Dániel, Steierlein László, Szegi Ildikó, Toldi Mihály, Tóth István, Török Gáborné (Tóth Anna), Újvári Csaba
D
Böröczky Péter, Horváth Mária, Kipilla József, Körmöczi Zoltán József, Lakatos Margit, László Katalin, Nagy László, Németh István, Németh Sándor, Pintér István, Pretz János, Radványi János, Skobrák László, Szabó Zoltánné (Kincses Rózsa), Szücs József, Varga Attiláné (Horváth Piroska), Vörös László


1980
NAPPALI TAGOZAT - Útépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: SZVOBODA ÁGNES
Barabás Miklós, Bölcsics János, Czinderi Zoltán, Csire Ferenc, Csonka Mária, Csordás Sándor, Domak István, Erdős Sándor, Farkas Gyöngyi, Fodor Attila, Friebert Korai László, Galambos Miklós, Grabarics Sándor, Györffy Erika, Horváth Anikó, Jankovich Kornélia, Jung Zoltán, Kutai Erzsébet, Lanszki Ibolya, Martin Erzsébet, Matauschek Csilla, Menyhárt Krisztina, Nagy Lajos, Németh Erzsébet, Pozsár Andrea, Szabó Ágnes, Szabó Zsuzsanna, Tóth Zoltán, Varga József, Vörös Judit, Zátrok Árpád
B
Osztályfőnök: SZABÓ LÁSZLÓNÉ
Csákány György, Csermák Lajos, Dömötör Csaba, Flórián Tamás, Glász László, Horváth Zoltán, Kádas István, Kiss Valér, Mihók Tamás, Nagy Lajos, Nagy László, Naszályi Zoltán, Németh István, Pál Csaba, Pej Gábor, Pieczarka Lajos, Rumbold János, Sárvári Zoltán, Schwab László, Sinka Zoltán, Svarda Csaba, Szőke Tamás, Tarczal István, Tarczal Sándor, Tilinger Gábor, Tóth Zsolt, Tölgyesi Ferenc, Virág Gábor, Vörös Gábor
Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
C
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Banyár Árpád, Bayer Károly, Borbély Tamás, Bozsó Tibor, Bruncz István, Csekő Árpád, Csitáry Károly, Csizmazia Anna, Csordás György, Dalmadi Zoltán, Deutschmann László, Fazekas Zsuzsa, Fejes Gyula, Földesi József, Gyarmati László, Keszi Zsuzsa, Kovács Miklós, Kurdi Erika, Lingli Viola, Márki János, Meilinger Gyula, Molnár Tamás, Nagy Éva, Németh László I, Németh László II, Papp Ibolya, Rumpler Mónika, Szabó Andrea, Szabó József, Szerencse Andrea, Szilágyi Erzsébet, Tóth Attila, Tóth Béla, Tóth Sándor, Vas Erzsébet
D
Osztályfőnök: GUTAY MIKLÓS, VÁRDAI LAJOSNÉ
Halasi Győző, Halász János, Hebling Péter, Holczinger István, Horváth Tibor, Jakab Lajos, Joszkin Gergely, Kanyó Károly, Kovács János, Mádi József, Molnár László, Nagy Csaba, Németh Gábor, Németh László, Ossik Ferenc, Papp László, Papp Miklós, Pordán Andor, Pribék József, Radics János, Répás László, Sárközi Lajos, Somogyi András, Steidl János, Szabó László, Szalai Zoltán, Szirják Imre, Takács Tamás, Tálos László, Tiffinger József, Tóth Attila, Tóth Ernő, Ulicza Árpád, Varga László, Vénosz Attila
LEVELEZÕ TAGOZAT - Útépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: VARGA IMRE
Farkasréti József, Fazekas József, Fekete János, Foky György, Illés Judit, Kasler Ottó, Kiss Józsefné Bakonyvári Mária, Kovács Zoltán, Madaras Miklós, Takács András, Vajda János, Varga István, Vezér Gábor, Virág Lászlóné (Vámosi Ágnes), Zöld Endre
ÉRETTSÉGIZETTEK TAGOZATA
Osztályfőnök: TÖVISHÁTI ANDRÁSNÉ
Almási Ildikó, Ábel Anna, Bácsai Gábor, Baltai Árpád, Bartáné Raposa Valéria, Biber Vince, Boczkó Béla, Csertán Ferenc, Dávid Sándorné (Riebl Aranka), Egervári János, Fenyvesi László, Hazuga Antalné (Kovács Éva), Hegedüs Frigyes, Hunyadi Zoltánné (Vas Erzsébet), Kiss István, Kiss Sándor, KIauzer Gézáné (Nádasdi Edit), Koncz Ferencné (Vass Viktória), Kovács Györgyné (Falvay Zsuzsanna), Kövesi Imréné (Fekete Mária), Mészáros Gézáné (Varga Ilona), Moravecz Lászlóné (Tóth Erzsébet), Somlósi Lajos, Savanya Gyula, Tordasiné Pap Edit, Tóth László, Tóth Margit, Varga Tiborné (Lázár Éva), Váradi László, Vida Ferencné (Szücs Klára), Viga Éva, Rankl Gabriella
Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
B
Osztályfőnök: FILEP LÁSZLÓ
Aliquander István, Hegedűs István, Huszár Imre, Jenei József, Kállai Ferenc, Keserű Ernő, Korán László, Laib Rudolf, Laib Sándor, Máté László, Németh József, Németh Zoltán, Novák Kovács Imre, Pál István, Simon István, Somogyi László, Szabadics János, Szolnoki István, Török László, Újcz Sándor, Vági László, Völgyi János
C
Osztályfőnök: CSERHÁTI LÁSZLÓNÉ
Ádám Lajos, Balogh József, Báles István, Bártfai Józsefné (Éberhardt Mária), Bene Miklós, Bódi János, Bokor József, Cseh Zsigmondné (Szakács Valéria), Fehér Pál, Fers Ernőné (Frajkó Anna), Gerecs László, Gergely Ferenc, Istenes Miklósné (Bíró Zsuzsanna), Kajfis Jánosné (Oláh Anna), Kósa Béla, Krén Sándor, Sipos Andrásné (Marton Ágnes), Mészáros Lászlóné (Dóczi Erzsébet), Müllner János, Oláh József, Orbán László, Pintér József, Piri Zoltán, Stumpf Zoltán, Szombat László, Tomor Béla, Varga József, Varró Károly, Zsolnai Zoltán
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Abonyi Gézáné (Horváth Erzsébet), Baumgartner Lajos, Engelmann Ferenc, Ferka Lászlóné (Rajczi Anna), Grobarcsik László, Gulyás Lóránt, Horváth Gáspár, Juhász Péter, Kajári Lajos, Kóczán Katalin, Linkai Imre, Nitsmann Csaba, Pintér János, Pusztai Árpádné (Mészáros Katalin), Schmid László, Szabó György Lajosné (Garda Mária), Szalkai Ernő, Szerencsés Károlyné (Farkas Mária), Szijártó János, Takács Gyuláné (Huszár Zsuzsa), Vajda János, Vajna Lajos, Vargha Sándor, Váci Ernőné (Mórocz Emília), Vörös Károly, Zoltán József, Nagy Zoltán, Német György
B
Bodoki Sándorné (Stifner Piroska), Darabos Istvánné (Sikrai Ildikó), Fónay Valérné (Kocsis Anna), Gazdag Zoltán, Gábor Oszkárné (Borsos Erzsébet), Horváth Géza Győző, Izsó István, Járossy Judit, Kalocsay Krisztina, Kapuváriné Soós Erzsébet, Katona Ferenc, Kiss Lajosné (Horváth Rita), Kláminger Éva, Kostevc Ernő, Kováts Kálmán, Makó Csaba, Márkus Lajosné (Mátyus Aranka), Máthé Ferencné (Dóra Ilona), Menyhárt István, Pethő Ottó, Sándor Tibor, Schoffhauser Kálmán, Simóka Ferenc, Tolnai Lászlóné (Vámosi Éva), Tóth Lászlóné (Kulcsár Erzsébet), Tölgyes Attila
C
Bódás János, Cseh Ferenc, Dóczi Zoltán, Fülöp László, Gévay Ferenc Mihály, Hargitai Ferenc, Heiter István, Hollósi Tamás, Husz Lajos, Jáki András, Kovács Ferenc Tamás, Kovács Tamás, Ötvös László, Pál László, Pávits Juliusz, Polák Mária, Sári Zoltán, Strasszer Ilona, Tóth László, Varga Attila László


1981
NAPPALI TAGOZAT - Útépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: TÖVISHÁTI ANDRÁSNÉ
Antalics Tibor, Aranyás Ferenc, Balassa Ferenc, Balogh István, Bihary Gábor, Boha Teréz, Csókás Elek, Horváth Edit, Horváth Ildikó, Horváth László, Kalmár Ágnes, Károly Andrea, Kiss István, Kiss Károly, Kötéljártó Attila, Libor Csaba, Lőrincz Zoltán, Mágocsi Marianna, Németh Éva, Orosz László, Plotár Gyöngyi, Retz Mónika, Schreiner Péter, Szabados Ottó, Szalai Judit, Szegi Zsuzsanna, Szücs Attila, Tiborcz László, Tóth Lajos, Zsovák Klára
B
Osztályfőnök: KISS SZILÁRDNÉ
Bencs Miklós, Borbás Tamás, Bujtás Attila, Ekler Árpád, Gábor Zoltán, Gál Tibor, Harmath Csaba, Horváth Győző, Huber Csaba, Kaszás Béla, Matla József, Mentes Zoltán, Mészáros Attila, Nagy György, Nagy Tamás, Németh Árpád, Orbán Tibor, Õrsi István, Pénzes Zoltán, Pósa Zoltán, Reich Ferenc, Stitz László, Szabó Ferenc, Szabó Zoltán, Szaniszló János, Szente Zoltán, Tok Csaba, Tüskés Lajos, Vancsek Ferenc, Vendég Attila
Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
C
Osztályfőnök: RÉVAY LÁSZLÓNÉ
Baumgartner László, Botykai János, Daru Judit, Dudás Béla, Esze György, Fekete Judit, Geszler Ágnes, Grimm Zsuzsanna, Hegedüs Ágnes, Henn Zsolt, Horváth Antónia, Horváth Ildikó, Hosoff Tibor, Huszár Julianna, Ikotics Gabriella, Jasper Márta, Kardos Edit, Kazinczy Alfréd, Kovács Ildikó, Lázár Miklós, Lóth Ágnes, Mészáros Anikó, Nagy Katalin, Orbán József, Pataki Péter, Pfeil Sándor, Ratku Mihály, Simon Julia, Szentkereszti Ildikó, Tóth Ildikó, Vizmeg Zoltán
D
Osztályfőnök: SZOMBATHY CSABA
Arany László, Bene Attila, Bosnyák János, Cseri Tibor, Dávid István, Gosztola János, Kaiser István, Lelkes Zsolt, Lukács Attila, Mányoki Zoltán, Mészáros József, Oláh István, Pajor György, Pap István, Pető Sándor, Rehák Sándor, Reich Zoltán, Schekk Róbert, Schieder István, Südi Tamás, Sverteczki István, Szabó László, Szegfű József, Terényi Attila, Urbán Ernő, Varga Zsolt, Vidék György, Wirt Tamás
LEVELEZÕ TAGOZAT - Útépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: SZOMBATHY CSABA
Bartha István, Fehér József, Frikton Károly, Hartyányi Tamásné (Rácz Éva), Jaskó László, Lakihegyi Rudolf, Lengyel János, Németh Tibor, Pató András, Repka József, Végh Zoltán
ÉRETTSÉGIZETTEK TAGOZATA
Osztályfőnök: KÁRPÁTI IMRE
Almási Ildikó, Borsi Gyöngyi, Borsos Sándor, Csornai Csaba, Einreinhoff György, Kaufmann Mihály, Kiss Béláné (Czitó Hajnal), Kiss Sándor, Kriván Margit, Maitz Zsuzsanna, Müller Ildikó, Pintér Sándor, Salamon János, Száraz Lászlóné (Gubacsi Katalin), Vass Sándor, Vizi Judit
Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
B
Osztályfőnök: BÉKÉSI FERENC
Ács Géza, Balázs Józsefné (Kajner Erzsébet), Barcza Imre, Chugyik József, Delbl Ottóné (Gáspár Katalin), Erdős László, Fisi Tamás, Goszton Csaba, Gránitz József, Horváth István (Szentgál), Horváth István (Tác), Kiliti László, Körmendi Éva, Kunyik János, Malkó Ferenc, Mustos Katalin, Németh István, Pakodi Gábor, Ringl József, Ruman László, Soós János, Szabácsi Margit, Szilágyi Ferenc, Várvizi Józsefné (Király Magdolna), Viziné Öcsi Anikó
C
Osztályfőnök: SZVOBODA ÁGNES
Andor Gyula, Apolczer Ferenc, Apolczer Ferencné (Kornokivics Éva), Bakos Imre, Bincsics Zoltán, Bózsing Béla, Déri Ferenc, Ekker Sándorné, (Zsoldos Ida), Fehér Ferenc, Gránitz István, Hamperger István, Hartl István, Horváth László, Huttman Ilona, Hüvely Sándor, Johannidesz Sándor, Kalincsák Lajos, Kiss Gyula, Klock Ferenc, Kohl László, Kökényesi Mihály, Lepsényi Józsefné (Bakos Irén), Sándor Lajos, Sebestyén Imre, Vajai Ernő, Varga Andrásné (Krizsán Erika), Zákányi Lajos
VESZPRÉMBE KIHELYEZETT OSZTÁLY
Tagozatvezető: VARGA IMRE
Bertalan László, Boronkay Zoltán, Brenner László, Gazgyik Sándor, Horváth Ferenc, Horváth Lajos, Nyikovics Gábor, Nyikovics Gáborné (Zsigmond Magdolna), Tálos Miklós, Varga Ferenc, Varga Gyula, Vitai Zoltán, Zsikó Mihály
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Bedőcs János, Bényi Andrea, Bogdán István, Böhm Ferenc, Diószegi Kálmán, Erdeiné Szomor Julianna, Fazekas Mária Tünde, Fekete János, Horváth Györgyi, Illés Judit Anna, Kasler Ottó, Kiss Józsefné (Bakonyvári Mária), Komjáthy Karolina, Kömüves Tibor, Laufer Mihály, Madaras Miklós, Molnár Károlyné (Véninger Magdolna), Némethné Steiner Marianna, Pataki Katalin, Somogyi András, Tóth Márta, Vajda János, Zöld Endre László, Szkok István
B
Ábel Anna, Bartáné Raposa Valéria, Biber Vince, Boczkó Béla, Budai Márta, Csertán Ferenc, Csertán Ferencné (Tóth Margit), Dajbukát Miklósné (Varga Márta), Dávid Sándorné (Riedl Aranka), Fenyvesi László, Hanthy Rita, Hazuga Antalné (Kovács Éva), Incze Domokos, Klauzer Gézáné (Nádasdi Edit), Koncz Ferencné (Vass Viktória), Kovács Györgyné (Falvay Zsuzsanna), Kövesi Imréné (Fekete Mária), Mészáros Gézáné (Varga Ilona), Németh Mihály, Part András, Plank Antal, Rankl Gabriella, Somlósi Lajos, Szijártó János, Telkes Csabáné (Tóth Erika), Tordasiné Pap Edit, Tóth László, Váradi László, Vida Ferencné (Szücs Klára), Viga Éva
C
Bencsik József, Csákvári Józsefné (Huszka Klára), Csere Ferencné (Bánóczki Klára), Farkas Zoltán, Finta Csaba, Friesenhahn Attila, Fürész Imre, Győrfiné Dékány Rita, Harsányi Sándor, Hernádi Zsolt, Hégelsberger Ferenc, Izmindi Csilla, Jaskó Gábor, Józsa Zoltán, Kovács T. Tibor, Kurucz István, László József, Mátyás Ilona, Molnár Irén, Nagy Gyula, Nagy József, Németh János, Sinka István Rudolf, Szabados László, Szigl Ilona, Takács Győző, Takács Katalin, Topa István, Varga Simon, Vajda Károly Péter, Zapletál Ágnes, Zubonyai László


1982
NAPPALI TAGOZAT - Útépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: SZABÓ LILLA
Balázsi Péter, Dömök János, Dőri Ágnes, Farkas Gábor, Füredi Andrea, Henger György, Hoffmann Attila, Horváth Tamás, Imrefi Zsolt, Jakab Ferenc, Jánosa Károly, Kerti Tamás, Kiss Edit, Kovács Attila, Kovács Magdolna, Ladasovits Gabriella, Laki László, Major Gábor, Matyikó Zsolt, Orosz Attila, Szabó Márta, Szente Zoltán, Szűcs József, Tóth Piroska, Tóth Zoltán
B
Osztályfőnök: VINCZE MIKLÓSNÉ, LADA CSABA
Benics József, Berkesi Gábor, Bertalan Imre, Burdohán József, Czachesz Gábor, Egei Tamás, Elbert Ferenc, Fekete Ferenc, Gyuricza István, Hegedűs György, Horváth Tibor, Kádár Ferenc, Kertész Csaba, Kiss Kálmán, Kopcsa Péter, Kozma Zoltán, Mohai Zoltán, Molnár István, Prill László, Schildmayer Ferenc, Somogyi Ambrus, Spánicz János, Süte Tibor, Szabó József, Szabó László, Varga Zoltán, Zsabka István
Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
C
Osztályfőnök: DR. KUJBUS SÁNDORNÉ
Ambrus Tibor, Bogár László, Dénes Gyula, Ertl Antal, Herold Marianna, Jakab László, Jeszenszky Dénes, Kerkuska Gyula, Kotlóczi Erika, Kovács Ildikó, Madár Zsuzsanna, Marjanek József, Mikó Ákos, Pálffy Erika, Pálffi Györgyi, Péntek Gábor, Péter Zsolt, Pletser Attila, Rekop József, Ruttner Gyöngyi, Sárdi Tamás, Schwarcz Ferenc, Somos István, Szabó László, Szőgyényi Sándor, Teiter Katalin, Tőke Hajnalka, Varga András, Varga Zoltán, Vida Gyöngyi
D
Osztályfőnök: MÁGÓ LÁSZLÓNÉ
Ádám László, Balogh István, Besszer Tibor, Brenner László, Csapó Ferenc, Cserháti Imre, Csuti Attila, Fakász Tamás, Gődér Ferenc, Havlik Ferenc, Horváth Tamás, Jankovics János, Kardos Zsolt, Karfner Csaba, Kéri Kálmán, Kosztandinidisz Hrisztosz, Laki Csaba, Lepsényi Tibor, Mészáros Tibor, Németh István, Németh Zoltán, Novák István, Papp Gábor, Pej Zsolt, Plájer János, Pusztai Csaba, Rácskai András, Rimán Imre, Szabó Zoltán, Túri Géza, Varga Tibor I, Varga Tibor II, Vécsei Egon, Vlahosz Jannisz
LEVELEZÕ TAGOZAT - Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
Osztályfőnök: BOROS ERZSÉBET
Bárány Helmik Béla, Bertalan János, Bognár Béla, Botka Ferenc, Császár Tibor, Czanka Sándor, Csengeriné Kádi Ildikó, Czinkóczi Elek, Dorogházi Ferenc, Engl Ferenc, Gudor Mihály, Hoffmann András, Horváth Gyula, Klement Judit, Magyar Ferenc, Méhész Géza, Molnár Ferenc, Nagy Edit, Niedetzky Márton, Oltóssyné Csorba Zsuzsanna, Rákos Imre, Samu Géza, Sanda István, Sanda Lászlóné (Liebhábel Gertrúd), Takács Júlia, Tángli István, Tomayer Béla, Torma Ildikó, Tóth Zoltán, Varga Györgyné (Grimm Mária), Váczi Lászlóné (Csorba Gizella), Végh István, Vörös Mária, Zsiga Gyuláné (Kiss Ilona)
Útépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány - ÉRETTSÉGIZETTEK TAGOZATA
Osztályfőnök: TÖVISHÁTI ANDRÁSNÉ
Boda Gábor, Deutsch Lászlóné (Béla Angéla), Ferenczi János, Hámos István, Illyés Péterné (Tárnai Anna), Jávor Ilona, Kiss Erzsébet, Kordoványi Dezső, Nagy Lászlóné (Horváth Zsuzsanna), Pál Endre, Pápai Lajosné (Henn Rozália), Simon Edit, Spránitz Tibor
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Balogh József, Baltai Árpád, Baranyi László, Barta István, Budai Jenő, Csiba József, Csicsák József, Einreinhoff György, Gallyas Andrea, Kauffmann Mihály, Keller József, Kiss Árpád, Kriván Margit, Maitz Zsuzsanna, Malasits Károlyné (Müller Ildikó), Mits Anikó, Pintér Sándor, Salamon János, Szilágyi Endre, Tóth Anna, Udvardy Tamás, Vass Béla, Végh Zoltán, Vizi Judit Beáta
B
Baross Zoltán, Bácsai Gábor, Csonka Mária, Domak István, Dömötör Csaba, Gáspár Róbert, Glász László, Horváth Zoltán, Jankovich Kornélia, Kovácsné Szamosfalvi Tünde, Kutai Erzsébet, Martin Erzsébet, Matauschek Csilla, Nagy Lajos, Pej Gábor, Pozsár Andrea, Rumbold János, Svarda Csaba, Szabó Ágnes, Szőke Tamás, Varga József, Weisz Gyula


1983
NAPPALI TAGOZAT - Útépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: SÜTÕ ÁGNES
Badics Balázs, Bakos Erzsébet, Bohár Károly, Csibi Erika, Csonka Erika, Ember Ágnes, Erdő Béla, Forstner Margit, Grósz József, Hajas Tibor, Huszák Zsuzsanna, Imre Mária, Kovács Péter, Kötéljártó József, Kuna László, László Zsolt, Nyulasi István, Pej Ildikó, Rostási Szabó Éva, Rostási Szabó Mária, Sövényi Attila, Szabó Zoltán, Szántó Tibor, Tóth Tibor, Trunkos Beatrix, Vincze Sándor
B
Osztályfőnök: MERETEI LÁSZLÓ
Bali Gábor, Bóna György, Engyel Antal, Farkas Csaba, Fehérvári György, Fejes Attila, Gál István, Geszler Attila, Horváth István, Hrankai István, Jakab János, Koncz Tamás, Kovács István, Kozár László, Krebsz László, Mészáros László, Nagy Zsolt, Nákovics László, Novák József, Pálffy György, Rácz Tibor, Sándor Zsolt, Sebestyén Tamás, Séllei Gyula, Szabó Attila, Szabó Zoltán, Szemerei Sándor, Szili Zsolt, Tomolák László, Varga Zoltán, Váradi Zoltán, Vincze Miklós
Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
C
Osztályfőnök: BÉKÉSI FERENC
Balogh Éva, Bánó Péter, Csapó Erika, Csepelyi Andrea, Farkas Károly, Géczi Tünde, Gémesi Ottília, Horváth Csaba, Ikotics Krisztina, Jani Ágnes, Jenő Adrienn, Kirschner Ildikó, Kiss József, Koszpek Attila, Kulcsár Éva, Lantay Attila, Maincz Tamás, Mohai Tamás, Müller Róbert, Nagy Mária, Oláh Éva, Rédli György, Stigler Gábor, Susztek Magdolna, Szakács Róbert, Szatzker Ferenc, Szegvári Ágnes, Takács László, Takács Tünde, Varga Éva, Vetzl Ervin, Viniczay Tibor
D
Osztályfőnök: CSERHÁTI LÁSZLÓNÉ, BOROS ERZSÉBET
Bacsárdi Attila, Balogh Róbert, Bartos Péter, Bárány József, Bódai László, Budai Sándor, Cseri Tamás, Gombos Ottó, Grabarics Gábor, Haraszti Zsolt, Horváth József, Horváth Zoltán, Kocsis Lajos, Kovács Péter, Laskovics Gyula, Lázár István, Lergel Ferdinánd, Légrádi Zsolt, Neubauer László, Ölbei Ferenc, Pataki László, Podráczky János, Pozsgai László, Rácz József, Simon Attila, Schmidt András, Szabadi Zoltán, Szép Zoltán, Tóth Ferenc, TuIi Zoltán, Varga István, Vass József, Vékony Péter
LEVELEZÕ TAGOZAT - Útépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: LADA CSABA
Arany Ottó, Hanzsek Tibor, Kisfalvi Anikó, Lencz Ernő, Lőrincz Ferenc, Mezei Lőrinc, Pál János, Piller Ferenc, Renge Zsuzsanna, Szabó Ferenc, Szalay Csabáné (Vampel Anna), Szederkényiné SveigerZsuzsanna, Szládovics Károly, Szóráth Dezső, Takács Gyula, Takács József, Tóth Sándor, Zatkalik Attila, Zámbó Gáborné (Mukrányi Anna)
ÉRETTSÉGIZETTEK TAGOZATA
Osztályfőnök: KÁRPÁTI IMRE
Csontár Péter, Csörgei Piroska, Domján Jenő, Dobrocsi Andrea, Fauszt Zsuzsanna, Hegedüsné Papp Ágnes, Ingola Mihály, Kapás József, Király József, Kovács Dénesné (Kertész Magdolna), Kuti András, Kuti Andrásné (Csécs Mária), Mózs Elek, Nagy Lászlóné (Nagy Hajnalka), Palló László, Pernecz Mária, Rohonczi László, Selmeci Lászlóné (Papp Judit), Simon Anikó, Szénási Anikó, Torda Tibor, Zsihovszky Lászlóné (Hevesi Mária)

Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
B
Osztályfőnök: SZABÓ LÁSZLÓ
Abonyi Gábor, Balogh Ferenc, Bálint Imre, Bálint József, Bognár Károly, Borbély Zoltán, Czigány Zoltán, Csapó János, Fábián József, Földvári Lilla, Hanyi Veronika, Horváth Ferencné (Jónás Mária), Kajdi György, Kardos József, Kaszáné Tóbiás Mária, Kátai István, Kerekes László, Kósa Sándor, Kövesi József, Kővári József, Krizsanóczy István, Kuglits Gábor, Lángi Péter, Markó Tamás, Mercsényi Pálné (Papp Mária), Molnár Gáborné (Tósoki Ilona), Németh Erzsébet, Papp József, Rádli Ferenc, Rózsa Kálmán, Simon Endre, Sepetyuk László, Sólyom Gyula, Sütő János, Svinger Kinga, Szellem József, Szurmai Zoltánné (Turai Mária), Tiger István, Takács László, Tóth Vince, Tóth Zsuzsanna, Zakar Zoltán
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Balaskó János, Balla Gyula, Bánlaki Istvánné (Zakó Hajnalka), Bencze Béla, Boda Gábor, Deutsch Lászlóné (Béla Angéla), Ferenczi János, Galisz László, Horváth János (B), Horváth János (C), Ilyés Péterné (Tárnai Anna), Jánosa Gyula, Kordoványi Dezső, Mader Béláné (Török Ágnes), Meiszter András, Meiszter Ervin, Nagy Lászlóné (Horváth Zsuzsanna), Pál Endre, Pálfy András, Pápai Lajosné (Henn Rozália), Simon Edit, Spránitz Tibor László, Szele Pál, Véghelyi Gábor, Zsámbok Alfonz, Zseli Miklósné (Bíró Zsuzsanna)
B
Aranyás Ferenc, Csemák Lajos, Csókás Elek, Csordás Sándor, Czifra Csabáné (Jakab Ágnes), Grátzer Tamásné (Szabó Zsuzsa), Horváth Gyöngyi, Jung Zoltán, Kiss István, Lanszki Ibolya, Mészáros Attila, Németh Éva, Németh Istvánné (Horváth Ildikó), Novák Mária (Kovács Mária), Orosz László, Õrsi István, Pató András, Reich Ferenc, Retz Mónika, Sipőcz Attila, Schreiner Péter, Szalai István, Szaniszló János, Takács András Tamás, Tilinger Gábor, Tóth Jánosné (Szegi Zsuzsanna), Tóth Zsolt, Vágó Tibor, Tarczal István


1984
NAPPALI TAGOZAT - Útépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: SZVOBODA ÁGNES
Brumbauer Brigitta, Büki Ákos, Czövek Zoltán, Földesi Tünde, Fűrész Attila, Hinner István, Horváth Gábor, Horváth József, Juhász Imre, Kaifis Ágnes, Kalamár Zoltán, Kelecsényi Gergely, Kerecsenyi Tibor, Kovács Nicolette, Köntös Zoltán, Liszi Zoltán, Mauczka Éva, Mayer Márta, Németh Valéria, Reich Ferenc, Sajni József, Sáfián Ferenc, Szabó Mária, Szentmártoni Irén, Taskovics Attila, Tauser Attila, Tóth Zoltán, Tujner János, Újváry Adrienne, Véber Éva, Vincze KIára, Vincze László
B
Osztályfőnök: SZABÓ LÁSZLÓNÉ, KÁDAS MIHÁLYNÉ, KÁRPÁTI IMRE
Baráth István, Bányi Zoltán, Berta Zsolt, Dekovics László, Farkas László, Farkas Mihály, Furman Attila, Gaál Csaba, Halas Tibor, Herbel István, Horváth Tibor, Iván Zoltán, Keresztes József, Kiss István, Kóbor János, Kovács Péter, Lakatos József, Palkovics Attila, Pásztori Ferenc, Pék Attila, Ruzsics László, Somogyi Lajos, Szabó János, Szabolcs László, Szatzger Tibor, Szűts Gábor, Tóth László
Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
C
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Barten Ildikó, Bácskai Zsuzsanna, Bozai Beáta, Csapó Ágnes, Csákovics Gyula, Draskovich Attila, Fábián Edit, Hajdú Dóra, Hamvay Éva, Hanyi Márta, Horváth Gabriella, Ispaits Hedvig, Jámbor Gabriella, Kistormási Tamás, Koós Károly, Kovács Judit, Leiner Judit, Majer György, Miklós Bernadett, Molnár Erik, Mórocz Marianna, Nagy Zsuzsanna, Novák Kovács Imre, Novák Sarolta, Pál Zoltán, Pintér Anita, Pintér Gabriella, Szabó Mária, Száki Ildikó, Szeidel Péter, Szekeres Gábor, Szente Béla, Túri Erzsébet, Vörös Krisztina, Wasser Attila
D
Osztályfőnök: SÁGER ERNÕ
Amberger Attila, Ádrián István, Bakonyi András, Bánfalvi Géza, Bilik István, Bocskay Csaba, Cser Zoltán, Dobosi Csaba, Hámos Zoltán, Heizer Zoltán, Hinger Zoltán, Horváth Lajos, Jánosi János, Juhász Buday Zsolt, Kecskés Péter, Kiss Attila, Kováts Róbert, Kőműves József, Lehotai Gábor, Mayer Gábor, Mecséri András, Molnár Ferenc, Móninger László, Monostory József, Németh Tamás, Preimusz Attila, Pretzl István, Réti Gábor, Sárközi Zoltán, Schmidt István, Szloboda Lajos, Takács Péter, Tatai Róbert, Tátrai József, Tóth László
LEVELEZÕ TAGOZAT - Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Asbóth Endre, Avas István, Balázs Sándor, Bartus József, Bognár János, Böcskei Attila, Dobos Béla, Fábián István, Göbölös Sándor, Horváth László, Horváth Ottóné (Horváth Etelka), Hunyadi István, Janicska Tibor, Káldi István, Korponay István, Kovács István, Mezősi Lászlóné (Molnár Mária), Molnár István, Molnár László, Nagy Károly, Németh Lajos, Oláh Jánosné (Ulrich Emőke), Pécsi János, Pintér János, Preil József, Riepl Tibor, Serfőző György, Szabó Sándor, Szalai József, Szőnyegi Lajos, Szupperné Vidovics Krisztina, Viola Géza, Zsédely Györgyné (Erdélyi Anna)
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Arany Ottó, Csontár Péter, Csornai Csaba, Domján Jenő, Fauszt Zsuzsanna, Hanzsek Tibor, Hegedüsné Papp Ágnes, Hegyi Lászlóné (Csörgei Piroska), Ingola Mihály, Kapás József, Király József, Molnárné Simon Anikó, Nagy Lászlóné (Nagy Hajnalka), Palló László, Pernecz Mária, Prohonczi László, Selmeci Lászlóné (Pap Judit), Szénási Anikó, Szládovics Károly, Takács Gyula, Takács József, Torda Tibor, Zatkalik Attila, Zsihovszky Lászlóné (Hevesi Mária)
B
Cseh Lajos, Dőri Ágnes, Fehérvári Gábor, Frikton Károly, Füredi Andrea Tünde, Hegedüs György, Horváth Istvánné (Kiss Edit), Horváth Istvánné (Ladasovits Gabriella), Horváth Tamás, Imrefi Zsolt, Kádár Ferenc, Kerti Tamás, Kiss Valér, Kollár Ferenc, László Jánosné (Horváth Edit), Libor Csaba, Mohai Zoltán, Prill László, Szabó József, Tok Csaba


1985
NAPPALI TAGOZAT - Útépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: TÖVISHÁTI ANDRÁSNÉ
Bana Péter, Bauer Zsolt, Bíró László, Budai Ibolya, Enyedi-Egyed Szilvia, Erlitz Péter, Filep Andrea, Gulyás Kornélia, Hajnal János, Hegyi Gyula, Kovács Ferenc, Kónya László, Kőműves Éva, Kreinbacher József, Lőke Márta, Luczek Tibor, Marelyin Ágnes, Mejzer Tibor, Merácz György, Nagy Sándor, Németh Csaba, Perger Ferenc, Pénzes Gabriella, Reisz Rita, Szántód Éva, Tímár Tibor, Tóth Erzsébet, Tóth Zoltán, Varga Ildikó
B
Osztályfőnök: GYÖRGY LÁSZLÓNÉ
Angyal László, Arady Viktor, Blázer János, Boross István, Csulics Lajos, Diószegi Ferenc, Erős István, Fejér Károly, Fodor József, Gema Zoltán, Horváth Zsolt, Jarolics Tamás, Kapuvári József, Kiss László, Nok Ádám, Osztotics Zoltán, Osztrogonácz Zoltán, Pintér Károly, Rabóczki Árpád, Radványi Gábor, Remetei Ádám, Ruzsics Mihály, Szlobodnyik Róbert, Szőke Attila, Szűcs Tamás, Temesi Mihály
Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
C
Osztályfőnök: RÉVAY LÁSZLÓNÉ
Balázsik Gábor, Berényi Gabriella, Czirmay Zoltán, Csiga Tünde, Deák Károly, Detre Csaba, Énekes Erika, Gergely Ferenc, Hédl Tünde, Hinger Andrea, Hornyák Szilvia, Hüll Tamás, Janzsó Tamás, Kása Miklós, Kenyeres Klára, Lanecker Tünde, Ludman Csilla, Major Györgyi, Molnár Tibor, Pál Olga, Pénzes Magdolna, Pintér Zoltán, Pirka Andrea, Salamon Judit, Simon István, Szakál Csaba, Sziksz Marianna, Tóth Andrea I., Tóth Andrea II., Török Bálint, Zayzon Éva
D
Osztályfőnök: SZOMBATHY CSABA
Angyal Géza, Bakos Zsolt, Borbély József, Cselyuszka Antal, Farkas Zoltán, Follárdt András, Gellár László, Handl Gábor, Hegyi Géza, Hortobágyi Tibor, Horsa Zoltán, Horváth Csaba, Jeney Pál, Kalinics Miklós, Kiss István, Komáromi László, Krausz Béla, Krár Ferenc, Krigler Tibor, Márk Tibor, Molnár László, Nagy Péter, Nagy Zoltán, Sárközi Csaba, Schneider Zoltán, Szabó Tamás, Szloboda Sándor, Virág Ernő, Zeleszkó Lajos
LEVELEZÕ TAGOZAT - Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
Osztályfőnök: SZVOBODA ÁGNES
Albrecht Sándorné (Kovács Mária), Balogh Ferencné (Fodor Ágnes), Bertók Varga Gyula, Császár Istvánné (Erődi Éva), Csermák József, Csukovics Lászlóné (Szabó Kornélia), Fábián István, Gáspár Imre, Gránitz József, Hellinger László, Hóbor György, Jankovics Zoltán, Kerekes Géza, Kiss Ferenc, Kiss Zoltán, Kocsis Lajos, Kozma János, Leidl János, Magyar Imréné (Nyerges Zsuzsanna), Nagyné Nagy Éva, Nagy Zoltánné (Soós Teréz), Nemes Jánosné (Pál Katalin), Németh József, Németh Judit, Öveges János, Pállai Zoltán, Pál Attila, Pesti Zoltán, Pődör Tibor, Prekáczka Péter, Raáb Györgyné (Cserényi Éva), Szimmer Györgyné (Vigh Irén), Szkok Tibor, Szokoly Jenő, Tömpe Györgyné (Tátrai Anikó), Varga Béla, Végh György, Wibling József
Útépítési technikusi bizonyítvány
Bali Gábor, Bohár Károly, Ember Ágnes, Erdő Béla, Fehérvári György, Fülöp Sándor, Huber Csaba, Kalmár József, Kustráné Kisfalvi Anikó, Nyulasi István, Partiné Szabó Piroska, Sebestyén Tamás, Séllei Gyula, Simon Tibor, Szabó Zoltán, Tóth Zoltán András, Váradi Zoltán, Vendég Attila, Vindisch Péter, Vindisch Péterné (Oláh Éva), Vulcz Csaba
Magasépítési technikusi bizonyítvány
Arany László, Asbóth Endre, Ádám Lajos, Balázs Sándor, Csuti Attila, Dobos Béla, Göbölös Sándor, Gróf Lászlóné (Asbóth Amália), Horváth László, Horváth Ottóné (Horváth Etelka), Hunyadi István, Janicska Tibor, Kardos József, Kaszáné Tóbiás Mária, Káldi István, Kerekes László, Kéri Kálmán, Kériné Herold Marianna, Kishonti Ferencné (Szrabián Dorottya), Kovács István, Kozák István, Malkó Ferenc, Meilinger Gyula, Mezősi Lászlóné (Molnár Mária), Mikó Ákos, Molnár László, Molnárné Ruttner Gyöngyi, Németh Lajos, Ónodyné Schneider Erzsébet, Orbán Péter, Pap István, Pálffy Erika, Pálfi Györgyi, Pécsi János, Péter Zoltán, Pintér János, Pletser Attila, Punkné Teiter Katalin, Schieder István, Spitzmüller Gyuláné (Kajner Erzsébet), Susztek Magdolna, Südi Tamás, Szabó Sándor, Szántai Ferencné (Orbán Irén), Szendrey Csaba, Sziliné Kalmár Anna, Tóth Sándor, Tőke Hajnalka, Vécsei Egon, Vida Gyöngyi, Vidovics Krisztina, Viola Géza


1986
NAPPALI TAGOZAT - Útépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: SZABÓ LILLA
Altmár Róbert, Ambrus Ágnes, Bende Gyöngyi, Benkő Klára, Boksán Márta, Csóri Ilona, Dudás Tünde, Fekete Rozália, Gintner András, Jung Mária, Keilbach János, Molnár Erzsébet, Molnár Izabella, Rikli Csaba, Simon Tünde, Szárnyas Gábor, Szilágyi Mária, Tóth Attila, Vajda Judit
B
Osztályfőnök: SÁRKÁNYNÉ SZÜCS SAROLTA
Ágh László, Baki Tibor, Daneshgar Syrius, Fodor Balázs, Földi István, Győri Tibor, Horváth Norbert, Horváth Tamás, Inhof László, Kis Zoltán, Kovács Tibor, Kovács Zoltán, Kutai Tibor, Pajor Árpád, Palcsó Béla, Piller Tibor, Pintér Lajos, Puha Gyula, Rajki Tamás, Sebestyén László, Tálos Zoltán, Teiter Zoltán, Tósoki Zoltán, Ulrich Attila, Vasalicz Tamás, Vígh Attila, Vígh Imre, Zsiga Zsolt
Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
C
Osztályfőnök: DR. KUJBUS SÁNDORNÉ
Csonka Éva, Dezsö Margit, Fülöp Attila, Gál László, Gerebics Anikó, Heim Antal, Horváth Judit, Horváth Katalin, Hulej János, Kántor Henriette, Kernya Judit, Kincses Gábor, Kiss András, Kovács Adrien, Krecskó Sándor, Krizsán Katalin, Merbler Ildikó, Mészáros Dóra, Nagy Zsuzsanna, Somogyi Zoltán, Szabó Bernadett, Szabó Gyöngyi, Szilágyi Magdolna, Tanai Sándor, Tóbi Ildikó, Varga Erika, Virág Zsuzsanna, Zyla Tamás
D
Osztályfőnök: MÁGÓ LÁSZLÓNÉ
Boros Ferenc, Csáktornyai Gyula, Dénes Attila, Farkas László, Hegedüs Péter, Hérics Ferenc, Hrabovszky Ákos, Istenes József, Jány Tamás, Kazsoki Sándor, Kézsmárky Csaba, Kotsis Sándor, László János, Molnár Ferenc, Molnár Zsolt, Nagy István, Rádl Zoltán, Róka Zoltán, Segesdi Tibor, Schneider János, Schneider Viktor, Stróbl Róbert, Szűts Gábor, Takács Ákos, Zádori Tamás, Zsabka Attila, Zsikla István
LEVELEZÕ TAGOZAT - Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Aschenbrenner József, Barcza Ede, Baté Lajos, Csegöldi Zsuzsanna, Csizmadia Mária (Fister Mária), Dubeczné Papp Mária, Erhart János, Farkas Csaba, Fekete Józsefné (Pier Ilona), Geiger Melinda, Kadlicskó György, Kerék Jánosné (Bárczy Réka), Kovács Rita, Madár Géza, Ménes Ottó, Singer Józsefné (Csigi Judit), Somlai Imre, Szécsi Zsolt, Szegfű István, Tischler József, Tóth Tiborné (Gölöncsér Erzsébet)
Útépítési technikusi bizonyítvány
Antalics Tibor, Balassa Ferenc, Bányi Zoltán, Farkas Mihály, Horváth József, Jánosa Károly, Kovács Nicolette, Ladányi László, Németh Éva Gabriella, Palkovics Attila, Pál Csaba, Pék Attila, Szabó János, Szabolcs László, Vincze László
Magasépítési technikusi bizonyítvány
A
Albrecht Sándorné (Kovács Mária), Bertók Varga Gyula, Boldog Imre, Czigány Zoltán, Czinkóczi Elek, Császár Istvánné (Erődi Éva), Csukovics Lászlóné (Szabó Kornélia), Fábián István, Gránitz József, Hellinger László, Iványi Zoltán, Kerekes Géza, Kiss Ferenc, Kiss Gyula, Kocsis Lajos, Kozma János, Kótai Károly, Leidl János, Magyar Imréné (Nyerges Zsuzsanna), Molnár Ferenc, Nagyné Nagy Éva, Nagy Zoltánné (Soós Teréz), Nemes Jánosné (Pál Katalin), Németh József, Németh Judit, Németh Péter, Orbán Imre, Pállai Zoltán, Pesti Zoltán, Pődör Tibor, Raáb Györgyné (Cserényi Éva), Szimmer Györgyné (Vigh Irén), Szkok Tibor, Szokoly Jenő, Tömpe Györgyné (Tátrai Anikó), Varga Béla, Végh György, Wibling József, Wolstrommer Tibor, Zsikó Mihály
B
Bakonyi András, Berényi Gabriella, Besszer Tibor, Borsits Attila, Czirmay Zoltán, Cseszulyka Antal, Dobosi Csaba, Énekes Erika, Farkas Károly, Gémesi Ottilia, Henn János Zsolt, Hédl Tünde, Hinger Andrea, Horváth Csaba, Ispaits Hedvig, Jeney Pál, Kenyeres Klára, Kiss Csaba, Kovács Judit, Krigler Tibor, Molnár Attila, Nagy Péter, Novák Kovács Imre, Papp Gábor, Pál Olga, Pintér Zoltán, Salamon Judit, Sárdi Tamás, Szatzker Ferenc, Szloboda Lajos, Takács Péter, Tátrai József, Tóth Andrea, Vajda Györgyné (Turi Erzsébet), Varga András, Varga Tibor, Vidák György, Szabó Mihályné (Zayzon Éva)


1987
NAPPALI TAGOZAT - Útépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: BOROS ERZSÉBET, KOZMA PÉTERNÉ
Czirók Zsuzsanna, Dénes Zoltán, Dömötör Gizella, Egervári Krisztina, Elek Mária, Farkas Zsuzsanna, Fekete Ferenc, Filó Levente, Galántai Péter, Géresi Zsolt, Haralyi László, Hegedűs József, Hegedűs Katalin, Horváth Judit, Iván Szilvia, Németh Róbert, Pásztor Ágnes, Porkoláb István, Radics Enikő, Szabó Attila, Szabó Imre, Szabó Tünde, Szakács Éva, Szloboda Márta, Szolga Attila, Szűts Tibor, Török Gabriella, Vajda Klementína, Vieger Katalin, Wittmann Zsuzsanna, Zsótér Zoltán
B
Osztályfőnök: DR. KOVÁCS ISTVÁN
Beke János, Bíró László, Bóka Csaba, Bónay János, Czer András, Csanády Árpád, Dévényi Szabolcs, Fazekas Egon, Gál Antal, Glávits Barna, Jámbor Viktor, Keller Miklós, Kiss Géza, Kiss Róbert, László Zoltán, Major Tamás, Mágó László, Nagy István, Póder Zoltán, Rajkai Géza, Sveininger István, Serfőző Viktor, Schieder Zoltán, Schmaltz Károly, Strommer Miklós, Száraz Ferenc, Szendi Zsolt, Tátrai Ferenc, Törzsök István
Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
C
Osztályfőnök: SÜTÕ ÁGNES
Apolczer Éva, Bényi Krisztina, Biczi Gábor, Bognár István, Buza Judit, Csincsi Piroska, Hornyák Judit, Horváth Heléna, Horváth László, Kard János, Kertész Beáta, Kiss Péter, Kovács Gyula, Laky László, Marton Krisztina, Mészár Erika Éva, Muth Éva, Némethy Miklós, Óvári Krisztina, Pallag Róbert, Rozmanitz Karolin, Szabó Gabriella, Szakács Zita, Székely Szilvia, Szórádi Mónika, Tamás Ágnes, Tavaszi István, Tímár Edit, Tomayer Erzsébet, Ugray Ákos, Váry Tamás, Vörös József
D
Osztályfőnök: BÉKÉSI FERENC
Berzsák Zoltán, Bory Tibor, Darvas Gergely, Farkas Rudolf, Fodor Miklós, Freschl Péter, Hegedüs Ákos, Heinrich Róbert, Katona József, Kádár Zoltán, Kerecsényi Tamás, Kerék Viktor, Kovács Zsolt, Laky Károly, Lengyel Zoltán, Molnár Levente, Nagy Ferenc, Nagy Zoltán, Németh Tamás, Ország János, Pencz Imre, Rákóczi Tamás, Sebestyén Zsolt, Somogyi Zoltán, Szaip Zoltán, Szalai Béla, Szeglet József, Takács Kálmán, Trejer Attila

LEVELEZÕ TAGOZAT - Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Barabás Antal, Both András, Brumbauer István, Dornyi Tibor, Eczet Mária, Fóris János, Gombosi László, Gulyás Ferenc, Hegedűs Lászlóné (Bálint Éva), Komlósi Istvánné (Németh Edit), Magyar László, Magyar Zoltán, Molnár Zsolt, Németh István, Papp József, Rónaszéki László, Scheffer Zoltán, Sós Lajos, Soósné Berkovits Gyöngyi, Spankovics Ferenc, Szőnyi József, Takács Zoltánné (Kerese Erzsébet), Tibor Zoltán, Tompos József, Török István, Zab Ferenc
Útépítési technikusi bizonyítvány
Arady Viktor, Bana Péter, Baráth István, Boross István, Czövek Zoltán, Gulyás Kornélia, Hinner István, Kerecsenyi Tibor, Kovács Ferenc, László Rita (Reisz Rita), Lucsányiné Kaifis Ágnes, Major Gábor, Molnár Tamás, Nok Ádám, Osztotics Zoltán, Sulyok István, Sziládi Gyula, Tóth Sándor, Zabó Sándorné (Németh Valéria), Tóth Tibor
Magasépítési technikusi bizonyítvány
A
Aschenbrenner József, Barcza Ede, Bartus József, Baté Lajos, Brenner László, Deák Károly, Erhart János, Farkas Csaba, Hargitai Sándor, Horváth Lajos, Kadlicskó György, Kaiser István, Kádár Lászlóné (Keszi Zsuzsanna), Kerék Jánosné (Bárczy Réka), Kovács Rita, Kulcsár Éva, Lukács Jánosné (Barku Ildikó), Madár Géza, Molnár Józsefné (Szinger Ibolya), Mányokiné Nagy Zsuzsanna, Pavelka Józsefné (Csiga Tünde), Pej Zsolt, Rédli György, Singer Józsefné (Csigi Judit), Szabó László, Takács László, Tischler József, Tóth Tiborné (Gölöncsér Erzsébet), Varga Éva
B
Bódai László, Boros Ferenc, Fülöp Attila, Hinger Zoltán, Jány Tamás, Kazsoki Sándor, Komáromi László, Kotsis Sándor, Krecskó Sándor, Krizsán Katalin, Lanecker Tünde, Major Györgyi, Mészáros Dóra, Molnár Ferenc, Nagy István, Nagy Zsuzsanna, Rádl Zoltán, Róka Zoltán, Stróbl Róbert, Szabó Bernadett, Szabó Gyöngyi, Szűts Gábor, Takács Ákos, Wasser Attila


1988
NAPPALI TAGOZAT - Útépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: SZVOBODA ÁGNES
Angyal Ákos, Babirák Gábor, Bakos József, Bana Attila, Bartos Krisztina, Bauer Norbert, Bicskei Tünde, Borsányi Gabriella, Csima Károly, Dömök Péter, Egri János, Engelmann Szilvia, Förhécz Gábor, Gazsi Ákos, Gerlang Gábor, Gömbös Rita, Guranits Attila, Horváth Károly, Huszár Jenő, Keresztyén Orsolya, Kerti András, Lőrincz Gábor, Molnár Péter, Nágl Henrik, Sári Attila, Sinkó Ferenc, Schaffer Tamás, Szabó Zoltán, Szücs Péter, Tövisháti Ákos
B
Osztályfőnök: KÍGYÓSSY LÁSZLÓNÉ
Ángyás Rita, Bakó Andrea, Báles Andrea, Bálint Imre, Bitter József, Fűrész Éva, Galler Henrik, Győri Sándor, Hajdu Szabolcs, Hered György, Kardos Mihály, Kántor Andrea, Kiss Attila, Major Csaba, Novák László, Pusztai József, Serfőző Zoltán, Szőke Tamás, Wimmer Péter
Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
C
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Baricz Zoltán, Bertalan Andrea, Bíró Csaba, Boa László, Bócz Gyöngyvér, Budai Géza, Farkas Rozália, Fekete Tamás, Hortobágyi Zsolt, Kállai György, Kálmán Klára, Kisteleki László, Kóré Krisztina, Kozma Attila, Madler Zoltán, Méhész Csaba, Mikálácz Attila, Molnár István, Muskovits István, Nagy Zsuzsanna, Németh Tibor, Ötvös Andrea, Pintér Andrea, Rádi Ildikó, Reichardt Andrea, Rezeli Csaba, Rezsnyák Péter, Ritter Zoltán, Simon Attila, Stermeczki András, Szabó István, Szeidel Ágnes, Szenczi Attila, Tratnyek István, Vida Gabriella
D
Osztályfőnök: KASSAI JÁNOSNÉ
Ascherl László, Bakos Sándor, Balogh Judit, Báthori Katalin, Belegrai András, Beréti Zita, Bierbaum Andrea, Boros Krisztina, Cser Éva, Csik Sándor, Csunyi Gabriella, Dobler Tamás, Faragó Imre, Geiger Attila, Háder Attila, Huszti Béla, Jánosa Gábor, Koós Gizella, Kovács Gyula, Körtélyesi Julianna, Kraszlán Zoltán, Kratancsik Márta, Móritz Csaba, Cs. Nagy János, Polt Tamás, Sallay László, Szabó Róbert, Tolvaj Péter, Torma István, Tóth Marianna, Tóth Péter, Wittinger László, Zöld Piroska
LEVELEZÕ TAGOZAT - Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
Osztályfőnök: MÁGÓ LÁSZLÓNÉ
Balogh József, Bukovics László, Dublecz Árpád, Erdélyi József, Jákob János, Kálecz József, Kovács Zoltán, Kövecses János, Nagy Károly, Pap András, Pfárer Gyula, Szabó Zoltán, Szücs Mihályné (Debreczeni Anna), Szvacsina László, Tóth Ferenc, Vlasits Tibor, Weisz Csaba, Zrinyi Bertalan, Zsebe Zsuzsanna
Útépítési technikusi bizonyítvány
Bíró László, Borsi Gyöngyi, Csiba Ferenc, Csulics Lajos, Dévényi Szabolcs, Dudás Tünde, Erdélyi Andrásné (Csécsei Zsuzsanna), Fekete Ferenc, Fodor Balázs, Gál Antal, Győri Tibor, Haralyi László, Józan György, Kis Róbert, Kovács Tibor, Major Tamás, Mongné Vajda Judit, Pálné Véber Éva, Póder Zoltán, Sári Péter, Szabó Tünde, Szilágyi Mária Boglárka, Tóth Zoltán, Törzsök István
Magasépítési technikusi bizonyítvány
A
Barabás Antal, Both András, Dornyi Tibor, Fóris János, Gombos Ottó, Gombosi László, Hegyi Géza, Kajdi György, Kátay Andrásné (Eczet Mária), Lázár István, Molnár Zsolt, Papp József, Scheffer Zoltán, Szegfű István, Szőnyi József, Takács Zoltánné (Kerese Erzsébet), Tibor Zoltán, Tompos József, Tóth Ferenc, Vass József, Zab Ferenc
B
Apolczer Éva, Berkes András, Biczi Gábor, Borbély József, Farkas Rudolf, Handl Gábor, Hegedűs Ákos, Kertész Beáta, Kiss Péter, Kovács Gyula, Krár Ferenc, Mészár Erika Éva, Nagy Zoltán, Némethy Miklós, Ország János, Óvári Krisztina, Sütő Gábor, Szakács Zita, Takács Kálmán, Tamás Ágnes, Ugray Ákos, Vörös József


1989
NAPPALI TAGOZAT - Szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: TÖVISHÁTI ANDRÁSNÉ
Ábrahám Tamás, Balogh Margit, Balogh Zoltán, Budai Ferenc, Czirok József, Fedmüller Marianna, Handl Zoltán, Hoór László, Istókovics Zoltán, Kiss Róbert, Matus Gábor, Negyela Sándor, Rab Mihály, Radnai József, Ruff Nikolett, Scheer Norbert, Slezák Gyula, Szabó József, Szekeres György, Varga Zoltán
B
Osztályfőnök: GYÖRGY LÁSZLÓNÉ
Cser József, Dlouhy Ákos, Fánczi László, Juhász Csaba, Horváth Zoltán, Kis János, Lukács Adél, Meilinger Imre, Molnár Tamás, Orbán Adrienne, Ragyamoczky Vince, Rétlaki Gábor, Sebestyén Péter, Szajkó Krisztina, Szentgyörgyi Zsolt, Tóth Ágoston, Törjék Zoltán, Vécsey Zoltán, Vörös Ágnes, Zámbó Noémi
C
Osztályfőnök: RÉVAY LÁSZLÓNÉ
Ábrahám Gábor, Bándli Gyula, Bolla Attila, Budai Tamás, Csima Roberta, Farkas Róbert, Fógl Szilvia, Geleta Zsolt, Gombos László, Gróf Péter, Györe József, Janus István, Jassó Zoltán, Kaiser Anikó, Kántor László, Kerekes Nándor, Kozma Tamás, Lédig Gyula, Nagy László, Németh Béla, Pacsai Attila, Padragi József, Pál László, Puska József, Ress Zoltán, Sági Péter, Schneider Mihály, Simon Rita, Sipos Zsuzsanna, Szabó Hedvig, Szakály Péter, Szünder András
D
Osztályfőnök: VÁRKONYI GÁBORNÉ
Babirák Márton, Barabás Pál, Csider Zoltán, Darás István, Dér Csaba, Ecsődi Katalin, Fenyvesi Róbert, Grám Tamás, Gyarmati Péter, Horváth Csaba, Horváth Mária, Horváth Tibor, Jávor Sándor, Kántor Attila, Kántor Szilvia, Klemencsics Anita, Kovács Károly, Kozma Zsolt, Major István, Nagy Erika, Németh Tamás, Pap Loránd, Pintér Zoltán, Rehus Szilvia, Reinfart Ferenc, Róth István, Sereghy Emese, Szemenyei Csaba, Toldi Miklós, Ulrich Andrea, Varga Csaba
LEVELEZÕ TAGOZAT - Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
Osztályfőnök: SZVOBODA ÁGNES
Bakóné Rosta Ildikó, Bán Róbert, Bodoki György, Csapó Gyula, Cseh János, Epres Imre, Farkas Erika, Farkas Zoltán, Fehér Ferenc, Gyömrei Mihály, Haász János, Kalmár Péter, Kátai Antal, Kramaszta Balázs, László Dezső, Molnár József, Nagy Béla, Paróczay András, Rédei Zsolt, Rubos István, Skordai István, Sütőné Németh Erzsébet, Szegi János, Székely Melinda, Varga Ferenc, Varga József, Vörös Ervin, Zsargó József
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Bana István Attila, Bálint Imre, Bíró László, Bónay János, Glávits Barna, Hajdu Szabolcs Gábor, Horváth Károly, Kántor Andrea, Kovács Szabolcs, Nágl Henrik, Sinkó Ferenc, Szabó Zoltán, Szakács Éva, Szőke Tamás, Szűcs Péter, Wimmer Péter, Wittmann Zsuzsanna
B
Beke Mercédesz Rita, Hajszán Béla, Horváth Zsolt, Inhof László, Kárpáti Mária, Kiss László, Kovács László, Mejzer Tibor, Mózes Anikó, Németh Zoltán, Petőcz Zsuzsanna, Simon Tünde, Soós Sándor, Strommer Miklós, Szabó Lajos, Szántód Éva, Szűcs Tamás, Temesi Mihály, Timár Tibor, Zámolyi István
Magasépítési technikusi bizonyítvány
A
Balogh Judit, Belegrai András, Bertalan Andrea, Boa László, Bócz Gyöngyvér, Cser Éva, Faragó Imre, Geiger Attila, Háder Attila, Kálmán Klára, Kisteleki László, Kratancsik Márta, Mikálácz Attila, Molnár István, Nagy Zsuzsanna, Németh Tibor Ötvös Andrea, Sallay László, Simon Attila, Szenczi Attila, Torma István, Tóth Marianna, Tóth Péter, Vida Gabriella, Wittinger László
B
Brumbauer István, Bruncz István, Bukovics László, Erdélyi József, Forisek László, Freschl Péter, Gáspár Imre, Gosztola János, Hegedűs Lászlóné (Bálint Éva), Heinrich Róbert, Hornyák Judit, Kálecz József, Kecskés Péter, Kézsmárky Csaba, Kiss István, Lengyel Zoltán, Molnár Ferenc, Móninger László, Nagy Károly, Nagy Lajos, Pfárer Gyula, Somogyi Zoltán, Soósné Berkovits Gyöngyi, Szabó László, Szabó Zoltán, Szép Zoltán, Tóvári Szabolcs, Török István, Vlasits Tibor, Weisz Csaba, Zrinyi Bertalan, Zsebe Zsuzsanna


1990
Szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: SZABÓ LILLA
Arany Csilla, Balogh Imre, Czetli Andrea, Csabafi András, Csikós Gábor, Farkas Márton, Fehér Zsolt Tibor, Grosz Krisztina, Jancsovics Tibor, Kovács Attila, Németh Judit, Ötvös Ildikó, Pischer István András, Ravasz Zsolt, Sebestyén Erika Mária, Szente Zsolt, Szijjártó Attila, Szücs Gábor, Tóth Annamária, Tóth György, Vincze Miklós, Virág Angéla
B
Osztályfőnök: SÁRKÁNYNÉ SZÜCS SAROLTA
Ambrus Beáta, Berki Judit, Bokor Andrea, Csilléry Miklós, Lévai István, Kovács Zoltán, Mihályka Zoltán, Nagy Zoltán, Oláh Zsuzsanna, Rigó Ferenc, Sántha Tibor, Szauter Rezső, Szegfű Zoltán, Tóth Szilvia, Vitek Tamás, Wéber Mónika
C
Osztályfőnök: DR. KUJBUS SÁNDORNÉ
Antal József, Babirák Balázs, Barán László, Czímer Csilla, Egri Gabriella, Fónad József, Földes Gyula, Hartyáni Györgyi, Józsa Piroska, Juhász Éva, Kiss András, Kricsfalussy Beáta, Márkus Zsolt, Molnár László, Molnár Zsolt, Müller Gábor, Németh Eszter, Németh Róbert, Pajor Zita, Papp Mónika, Pinke Szilárd, Rupert Gábor, Szekeres Károly, Szilágyi Alíz, Tolnai Beáta, Tóth Árpád, Tóth Etelka, Török Attila, Zsiga Brigitta
D
Osztályfőnök: MÁGÓ LÁSZLÓNÉ
Andocsi Gábor, Baracskai Katalin, Baráth Tibor, Bézi László, Bognár Zsolt, Cseh Ildikó, Farkas László, Fekete Andrea, Halmai Gábor, Horváth Péter, Huszár Imre, Jámbor Anita, Kenyér Ildikó, Kiss István, Laib Ágnes, Mayer Tibor, Némethy Imre, Paksi Csilla, Paulusz Gábor, Rozovits Márton, Sarlós Péter, Sebestyén László, Sipics Balázs, Tóth Zoltán, Török Richárd, Varga Rita
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: TÖVISHÁTI ANDRÁSNÉ
Ábrahám Tamás, Balogh Zoltán, Budai Ferenc, Fánczy László, Feldmüller Marianna, Hoór László, Juhász Csaba, Kis János, Kiss Róbert, Lukács Adél, Matus Gábor, Meilinger Imre, Molnár Tamás, Negyela Sándor, Orbán Adrienne, Radnai József, Ragyamoczky Vince, Rétlaki Tibor Gábor, Ruff Nikolett Orsolya, Scheer Norbert, Slezák Gyula, Szabó József, Szajkó Krisztina, Szekeres György, Tóth Ágoston Géza, Törjék Zoltán, Vécsey Zoltán, Vörös Ágnes, Zámbó Noémi
Magasépítési technikusi bizonyítvány
C
Osztályfőnök: RÉVAY LÁSZLÓNÉ
Ábrahám Gábor, Budai Tamás, Csima Roberta, Farkas Róbert, Geleta Zsolt, Gombos László, Gróf Péter, Janus István, Jassó Zoltán, Kántor László, Kerekes Nándor, Kozma Tamás, Lédig Gyula, Nagy László, Pacsai Attila, Padragi József, Pál László Szilveszter, Puska József, Ress Zoltán, Simonné Szabó Hedvig, Sipos Zsuzsanna, Szakály Péter, Szünder András
D
Osztályfőnök: Várkonyi Gáborné
Babirák Márton, Barabás Pál, Csíder Zoltán, Darás István, Dér Csaba, Ecsődi Katalin, GrámTamás, Gyarmati Péter, Horváth Mária Beatrix, Jávor Sándor, Kántor Attila, Kántor Szilvia, Klemencsics Anita, Nagy Erika, Németh Tamás, Pap Loránd, Pintér Zoltán, Reinfart Ferenc, Róth István, Sereghy Emese, Szemenyei Csaba, Toldi Miklós, Ulrich Andrea, Varga Csaba
LEVELEZÕ TAGOZAT - Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
Osztályfőnök: DR. KUJBUS SÁNDORNÉ
Bodó Zoltán, Bolla Tamás, Cseh János, Csepregi László, Farkas Erika, Farkas György, Farkas Zoltán, Horváth Kálmán, Kovács Csaba, Kulcsár András, Laki Károly, Márffy Attila, Õry Imre, Pék Józsefné Krajcserik Marianna, Péli Zsuzsanna, Péter Attila, Pletser Tibor, Pók Béla, Rácz Mária, Retz Gábor, Róth László, Róthné Mihályi Erika, Steierhoffer Mihály, Surányi István, Szabó János, Szűcs László, Szüsz Andrea, Tóth József, Szegi János
Magasépítési technikusi bizonyítvány
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Almási Gyula, Bakos Sándor, Bakóné Rosta Ildikó, Baricz Zoltán, Bán Róbert, Bodoki György, Dublecz Árpád, Fehér Ferenc, Gyömrei Mihály, Epres Imre, Hrabovszky Ákos, László Dezső, Nagy Béla, Molnár József, Öveges János, Pap András, Paróczay András, Rédei Zsolt, Schneider Zoltán, Skordai István, Sütőné Németh Tünde, Szécsi Zsolt, Székely Melinda, Varga Ferenc, Varga József, Vörös Ervin, Zsargó József


1991
Szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: SÜTÕ ÁGNES, DR. KOVÁCS ISTVÁN
Ákos Szilárd, Almási Ferenc, Antal Péter, Bognár Csaba, Deák Roland Ferenc, Dombi Marica, Domján Richárd, Donner István, Endes Attila, Farnadi Rita, Fekete Mónika, Gelencsér Ákos, Hege Norbert András, Heresznyei Richárd, Horog István, Komáromi Tamás, Kovács Barnabás György, Kövics Tibor, Lisztes Antónia, Molnár Kinga, Novák Árpád, Pejkó Sándor, Remsei Norbert Zoltán, Soós Kinga, Stohl Tímea, Strasszer Valéria, Tóth Attila, Ulrich Tamás Zoltán, Verger Mónika, Verók Viktória
B
Osztályfőnök: SZARKA ANDREA, POLÁNYI PÉTER
Bába Gyöngyi, Bejczy Zsolt, Cseh Csaba, Fekete István, Fodor Tibor, Halmi Róbert, Horváth Erika, Kiss Endre, Kiszlinger Zsolt, Komáromi Edina, Komáromy Orsolya, Kozma Szabolcs, Kugler János, Márkus Éva, Nagy Tamás, Pécsi László, Pék Zoltán, Reitter Olimpia, Stettner Mónika, Szabó Andrea, Szerényi Gábor, Takács Katalin, Tímár Gábor, Tóth Péter, Varga Zsolt, Vági Andrea, Vertig Zalán, Zsalkovics Tünde
C
Osztályfőnök: KASSAI ISTVÁNNÉ, KOZMA PÉTERNÉ
Bajnok Sándor, Balázs Árpád, Bana Gabriella, Bocska Péter, Budai Csaba, Csepregi Imre, Csordás Csaba, Dömök Anikó, Elbert Attila, Fent Győző, Füzes Csaba, Fűrész Attila, Hegedűs Tamás, Horváth Péter, Ihász László, Kiss Balázs, Kiss János, Kodaj László, Kódiás Valéria, Lovas Zoltán, Nagy Balázs, Nyári József, Pakodi Márta, Pressing Zsolt, Répás Mária, Sturcz Richárd, Szegfű Mariann, Szívós Zsolt, Szolnoki Zoltán, Tarr Péter, Tóth Attila, Tóth Krisztina, Varga Lajos, Zsiger Edina, Kovács Péter, Bak Angelika
D
Osztályfőnök: BÉKÉSI FERENC
Baksa Márk, Bor Anita, Bori György Róbert, Bödecs Alíz, Csizmadia Ferenc, Dróth Tamás, Fekets Gábor, Havasi Rita, Illés Erika, Ivády Szilvia Kinga, Kalocsai Zsolt, Kiss Miklós, Kovács Annamária, Lékó Péter, Medvegy András, Menyhárt Éva, Menyhárt Zsolt, Németh Judit Ezster, Pásztor Attila, Pető Valéria, Rákos Eszter, Rönkös Csaba, Szvacsina Péter, Takács Balázs, Tóth József, Tüdő Ferenc, Vanya Zsuzsanna, Vida Árpád, Vígvári Balázs, Zilahi Zoltán, Lajtmann Csaba
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: TÓTH LÁSZLÓ
Arany Csilla, Berki Judit, Czetli Andrea, Csabafi András, Csilléry Miklós, Farkas Márton, Fehér Zsolt Tibor, Grosz Krisztina, Handl Zoltán, Kovács Zoltán, Lévai István, Mihályka Zoltán, Nagy Zoltán, Németh Judit, Oláh Zsuzsanna, Ötvös Ildikó, Pischer István András, Ravasz Zsolt, Rigó Ferenc, Sántha Tibor, Sebestyén Erika Mária, Szauter Rezső, Szegfű Zoltán, Szente Zsolt, Szijjártó Attila, Tóth Annamária, Tóth György, Tóth Szilvia, Virág Angéla

Magasépítési technikusi bizonyítvány
C
Osztályfőnök: DR. KUJBUS SÁNDORNÉ
Babirák Balázs, Czimer Csilla, Egri Gabriella, Fónad József, Földes Gyula, Láda-Hartyáni Györgyi, Józsa Piroska, Juhász Éva, Kiss András, Kricsfalussy Beáta, Majer Eszter (Németh Eszter), Márkus Zsolt, Molnár László, Müller Gábor, Németh Róbert, Pajor Zita, Papp Mónika, Szekeres Károly, Szilágyi Alíz Gabriella, Tóth Árpád Csaba, Tóth Etelka, Tolnai Beáta
D
Osztályfőnök: MÁGÓ LÁSZLÓNÉ
Andocsi Gábor, Baracskai Katalin, Baráth Tibor, Bognár Zsolt, Farkas László, Fekete Andrea, Halmai Gábor, Horváth Péter, Huszár Imre, Jámbor Anita, Kiss István, Laib Ágnes, Mayer Tibor, Némethy Imre, Paulusz Gábor, Rozovits Márton, Sarlós Péter, Sebestyén László, Tóth Zoltán, Varga Rita
LEVELEZÕ TAGOZAT - Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Baginé Horváth Márta, Benkő János, Bindics Zoltán, Borostyán Mihály, Gutyináné Nagy Éva, Kiss Zoltán, Mezősi Zoltán, Molnár János, Piri Sándor, Róka Gyula, Sós Ferenc, Sümegi Károly, Újvári József, Viola Gézáné (Ludvig Klára)
Magasépítési technikusi bizonyítvány
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Árva Erika (Csapó Erika), Beréti Zita, Bodó Zoltán, Bolla Tamás, Farkas György, Györkös Sándor, Heilig Gyula, Horváth Kálmán, Huszti Béla, Szüsz Andrea, Kerkuska Gyula, Kovács Csaba, Kulcsár András, Magasmarti Ferenc, Magyar Zoltán, Márffy Attila, Németh István, Õry Imre, Pátkai Tamás, Pék Józsefné Krajcserik Marianna, Péli Zsuzsanna, Péter Attila, Pletser Tibor, Pók Béla, Punk Enikő, Rácz Mária, Róth László, Ruska Zsolt, Schneider Viktor, Slemmer Ferenc, Steierhoffer Mihály, Szücs László, Urbán Ferenc, Vámosi András, Vörös Roland


1992
Szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: SZVOBODA ÁGNES
Balogh Brigitta, Berényi Beáta, Csiszár Balázs, Dakos András, Dubicz Erika, Fejes János, Forray Gábor, Galambos András, Hiedl Anikó, Komlósi Tamás, Laky Balázs, Lovas Rita, Mader András, Mukli Emília, Nagy Henriette, Nagy Sándor, Németh Róbert, Polgár Rita, Remsei Roland, Sütő Mónika, Szabó Gunnar, Takács Viktor, Tamási István, Tóth Ágnes, Varga Balázs, Vendég Róbert, Zsizsik Tibor
B
Osztályfőnök: KÍGYÓSSY LÁSZLÓNÉ
Boros Andrea, Csepin Zsolt, Dietrich Szilárd, Farkas Ágnes, Grimm Viktor, Hidasi Anita, Kiss András, Kovács Mihály, Lábas Attila, Lukovics Tímea, Manner Eszter, Micheller Helga, Milcsevics Zoltán, Nagy Gábor, Pintér István Tamás, Saláta Zoltán, Schöffer Zoltán, Szűcs Róbert, Tóth Klára, Udvardi János, Unyi Ferenc, Vadász Éva, Verebélyi Attila, Vincze Krisztina
C
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Béres János, Czédli Ágnes, Csanádi Ervin, Csepregi Ákos, Fiedler Anita, Fonyó Tímea, Gebei Bálint, Harmath Mónika, Hegedüs Helén, Jámbor Tamás, Kipilla Anikó, Kovács Attila, Kovács Árpád, Lasch Tímea, Madár Zsolt, Madarász Attila, Makk Andrea, Mátrácz Éva, Mizsák Edina, Molnár Krisztina, Müllner Csaba, Nyakas Gábor, Nyigri Richárd, Oravecz Tímea, Pintér József, Radetzky Zoltán, Reich Henriett, Schmuck Zoltán, Szabó Péter, Szentmiklósi Zsolt, Szigeti Péter, Tolnai András, Turóczi Tünde, Vida Brigitta, Zámbori Éva, Zsiga Csaba
D
Osztályfőnök: KASSAI JÁNOSNÉ
Anda Babett, Békefi Angéla, Békefi Gyöngyi, Csanaky Bernadett, Csányi Attila, Csiszár Zita, Csokló Gábor, Domján Zoltán, Fehér Bence, Jasztrapszky Regina, Kállai Szilárd, Kővári Tamás, Kuti Henriett Margit, Lőrincz Szilvia, Major Gábor, Majer Attila, Mudra László Miklós, Nagy Judit, Nagy László, Nebucz Norbert, Németh Péter, Pereczes Zsuzsanna, Péter János, Pinke Balázs, Rostási Szabó Éva, Sándor Zsuzsanna, Schmalkovits Gabriella, Stefanics Edina, Steurer Ilona, Szabó Zita, Szemeti Krisztina, Ujváry Béla, Vagyóczki István
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: TÓTH LÁSZLÓ
Almási Ferenc, Antal Péter, Domján Richárd, Donner István, Endes Attila, Farnadi Rita, Fekete Mónika, Gelencsér Ákos, Hege Norbert András, Heresznyei Richárd, Horog István, Kovács Barnabás György, Kövics Tibor, Novák Árpád, Pejkó Sándor, Remsei Norbert Zoltán, Soós Kinga Rita, Strasszer Valéria, Tóth Attila, Ulrich Tamás Zoltán, Verger Mónika, Verók Viktória
B
Osztályfőnök: POLÁNYI PÉTER
Bejczy Zsolt, Cseh Csaba, Fodor Tibor, Halmi Róbert, Horváth Erika, Kiss Endre, Kiszlinger Zsolt, Komáromy Orsolya, Kozma Szabolcs, Kugler János, Márkus Éva, Nagy Tamás, Pécsi László, Pék Zoltán, Szerényi Gábor, Tóth Péter, Varga Zsolt, Vertig Zalán, Zsalkovics Tünde
Magasépítési technikusi bizonyítvány
C
Osztályfőnök: MÓZER EDIT
Bajnok Sándor, Balázs Árpád, Bana Gabriella, Bocska Péter, Budai Csaba, Csepregi Imre, Dömök Anikó, Elbert Attila, Fent Győző, Füzes Csaba, Fűrész Attila, Horváth Péter, Ihász László, Kiss János, Kodaj László, Lovas Zoltán, Nagy Balázs, Pressing Zsolt, Szegfű Mariann, Szívós Zsolt, Tarr Péter, Tóth Krisztina, Varga Lajos, Zsiger Edina
D
Osztályfőnök: CSÁSZÁRNÉ BOROS ERZSÉBET
Baksa Márk, Bori György Róbert, Bödecs Alíz, Dróth Tamás, Havasi Rita, Illés Erika, Ivády Szilvia Kinga, Kalocsai Zsolt, Kiss Miklós, Lékó Péter, Menyhárt Éva, Németh Judit Eszter, Pásztor Attila, Rönkös Csaba, Szvacsina Péter, Takács Balázs, Tóth József, Tüdő Ferenc, Zilahi Zoltán
LEVELEZÕ TAGOZAT - Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
Osztályfőnök: GYÖRGY LÁSZLÓNÉ
Csatai Józsefné Sthurm Anna, Csepeli Ferenc, Dömötör Zoltán, Györei Pál, Keller József, Kiss Károly, Kulcsár Tamás, Luncz Mihály, Magyaródi Mónika, Nagy Zsolt, Németh József Zsolt, Papp László, Rabi Zoltán, Szalai László, Szirbek Géza
Magasépítési technikusi bizonyítvány
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Benkő János, Berta György, Bindics Zoltán, Borostyán Mihály, Cseszneki Viktor, Gutyináné Nagy Éva, Kardosné Báthori Katalin, Kramaszta Balázs, Mezősi Zoltán, Molnár János, Molnár Mónika, Nagy Gábor, Omodi Tamás, Retz Gábor, Róka Gyula, Sallai Szabolcs, Sasvári Szabolcs, Sós Ferenc, Staub Róbert, Szteszli Tamás, Surányi István, Szenthe Zoltán, Szőnyegi Lajos, Takács Judit, Tóth Beáta, Tömpe Eszter, Tömpe Viktória, Vajda Gábor, Viola Gézáné (Ludvig Klára), Virág Zsuzsanna


1993
Szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: GYÖRGY LÁSZLÓNÉ, SÁGER ERNÕ
Babai Mónika, Bogáncs Krisztina, Erős László, Galgóczy Ferenc, Gulyás Mónika, Gurdán Csaba, Györe János, Ivicz László, Juhász Andrea, Kovács T. Ernő, Majorosi Péter, Mező Balázs, Sifter Norbert, Szabó Gábor, Szalay Orsolya, Szűcs Judit, Tisóczki Krisztina
B
Osztályfőnök: KELBERTNÉ NUN ILONA
Balogh Péter, Bolla Beatrix, Cseszneg Rita, Csonti József, Dinnyés Márta, Fehér Zita, Fűrész István, Gali Zsuzsanna, Gálik Edina, Hevesi Péter, Hosszú Lívia, Jánosi Gábor, Károly András, Kiss Tünde, Kovács József, Mózer Gábor, Ott Gábor, Rácz István, Sédli Zsolt, Szántó Róbert, Udvardi Tibor, Vámosi Csaba, Végh Gábor, Visi Csaba
C
Osztályfőnök: VAJNAI ENDRÉNÉ, MIKLÓS ANDREA
Benedek Imre, Boldog Henriett, Deák Szabolcs, Dégi Henrietta, Fodor Péter, Harmat Miklós, Herczeg András, Isó Péter, Jankovits László, Kelner Krisztián, Kincs Tamás, Komendó Arpád, Köpf Ádám, Kun Tímea, Makai Roland, Máté Adél, Nagy Andrea, Pápai Péter, Stoján Adrienn, Strasszer Gábor, Strenner Attila, Sumicz Krisztina, Szakács József, Szalánczi Barnabás, Török Miklós, Tremmel Zoltán, Varga Eszter
D
Osztályfőnök: SZOMBATHY CSABA
Almás Róbert, Balogh András, Barca Balázs, Barcsik Péter, Bokor Marianna, Fisi Tamás Roland, Gombaszögi Attila, Hegedüs Zoltán, Hergert Béla, Illés Gyöngyi, Janky Balázs, H. Kiss Balázs, Kiss Balázs, Kiss Gábor, Kladek Anette, Kovács Levente, Kozma Ferenc, Kricsfalussy Fanny, Nagy Gabriella, Péterdi Ferenc, Stróbl Marianna, Szakonyi Balázs, Szőke Marianna, Tímár Judit, Tóth Tamás
E
Osztályfőnök: MERETEI LÁSZLÓ
Ángyán Zsolt, Ázsóth László, Bartus Tamás, Berki Nóra, Farkas Sándor, Fodor Annamária, Hévizi Andrea, Horváth László, Iván Orsolya, Kadlicskó Krisztián, Karé Krisztián, Lukács Jusztina, Makk Flórián, Mester Márta, Mészáros András, Molnár Zoltán, Muskovits Eszter, Németh Tamás, Nyitrai Balázs, Schmöltz Miklós, Szabó Ferenc, Szakál Ivett, Tögl Gábor, Vida Norbert
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: SZVOBODA ÁGNES
Balogh Brigitta, Csiszár Balázs, Dakos András, Dubicz Erika, Fejes János, Galambos András, Hiedl Anikó, Komlósi Tamás, Lovas Rita, Mader András, Nagy Henriette, Nagy Sándor, Németh Róbert, Polgár Rita, Szabó Gunnar, Tamási István, Tóth Ágnes, Vendég Róbert, Zsizsik Tibor
B
Osztályfőnök: TÓTH LÁSZLÓ
Boros Andrea, Csepin Zsolt, Dietrich Szilárd, Farkas Ágnes, Grimm Viktor, Hidasi Anita, Kiss András, Lábas Attila, Lukovics Tímea, Manner Eszter, Pintér István Tamás, Saláta Zoltán, Szücs Róbert, Tóth Klára, Udvardi János, Unyi Ferenc, Vadász Éva, Verebélyi Attila, Vincze Krisztina
Magasépítési technikusi bizonyítvány
C
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Feidler Anita, Fonyó Tímea, Gebei Bálint, Harmath Mónika, Hegedüs Helén, Jámbor Tamás, Madarász Attila, Makk Andrea, Mátrácz Éva, Mizsák Edina, Molnár Krisztina, Müllner Csaba, Oravecz Tímea, Rákos Csaba, Reich Henriett, Vida Brigitta, Zámbori Éva
D
Osztályfőnök: KASSAI JÁNOSNÉ
Csanaky Bernadett, Csányi Attila, Csokló Gábor, Domján Zoltán, Fehér Bence, Kővári Tamás, Kuti Henriett, Lőrincz Szilvia, Majer Attila, Major Gábor, Mudra László Miklós, Nagy László, Nebucz Norbert, Németh Péter, Pereczes Zsuzsanna, Péter János, Pinke Balázs, Rostási Szabó Éva, Schmalkovics Gabriella, Szabó Zita, Vagyóczki István
LEVELEZÕ TAGOZAT - Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
Osztályfőnök: SZVOBODA ÁGNES
Börcsök Gábor, Csapó János, Erdő Béla, Földi János, Gede István, Horváth Csaba, Nemes Csaba, Soós László, Szatzker Antal, Virág József
Magasépítési technikusi bizonyítvány
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Csepeli Ferenc, Dömötör Zoltán, Györei Pál, Kalmár Péter, Kiss Károly, Luncz Mihály, Papp László, Rabi Zoltán, Rák Kálmán, Szalai László, Szirbek Géza


1994
Szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: TÖVISHÁTI ANDRÁSNÉ
Adorján Zoltán, Böröcz Gábor, Brezina Zsolt, Farkas Balázs, Fenyvesi Krisztina, Fritz Henriette Éva, Galler Szilárd, Gulyás Krisztián, Gutai Dezső, Győri Edit, Herke Norbert, Hermán Edina, Kis János András, Kiss Tamás, Krivus Krisztián, Lakner András, Liptai Tamás, Lehota Erzsébet, Lévai Balázs, Makk Karolina, Mata Teréz, Német Gyöngyi, Németh Balázs József, Popovits Tibor, Schmidt Norbert, Szalai Sándor, Tarlacz Brigitta, Toldi Gábor, Varga Róbert István, Vörös Viktor
B
Osztályfőnök: SZABÓ LILLA
Aupek István, Árpásy Anikó, Borostyán Judit, Csanádi Zoltán, Farkasréti Gábor, Károly Zoltán, Károlyi Tibor, Kottyán László, Kovács Zoltán, Kókai István, Lévai Richárd, Majoros Róbert, Makk Attila, Márián Ferenc, Miklós Attila, Muladi Sándor, Németh László, Õsz László, Ötvös Krisztián, Pajor Andrea, Pirka Ildikó, Sánta Mónika, Schmidt Zoltán, Simon István, Strasszer Attila, Szabó Edina, Szabó István, Szarka Balázs, Tombor Attila, Varga János, Virág Szilvia, Zsolnai Győző
C
Osztályfőnök: RÉVAY LÁSZLÓNÉ
Bicók Zoltán, Bokros József, Borostyán Gábor, Czukor Hajnalka, Farkas Eszter, Farkas János, Fehér Zsolt, Görög László, Guti Péter, Holczinger Róbert, Holló Tünde, Horváth Csaba, Horváth Tibor, Jósvafői Márk, Képli Szabolcs, Kiss Ágnes, Kovács Viktória, Medve Norbert, Paréj István, Pervein András, Petrina Gábor, Polányi Szilvia, Rotter Zoltán, Süvegh Krisztián, Szakács Magdolna, Szender Gábor, Szűcs Balázs, Tamási István, Urbán Zoltán, Varga Anikó, Varga Zsolt, Vitek Gábor, Zahorán Gábor
D
Osztályfőnök: VÁRKONYI GÁBORNÉ
Bánki Balázs, Barna Zsolt, Beniczky Szabolcs, Bordács Erika, Czintula Attila, Csik Péter, Csiszár Balázs, Eigel Tibor, Fekete Norbert, Firnix Attila, Fülöp Veronika, Géber Zoltán, Grabecz Csilla, Gránitz Tímea, Gróf Gergely, Gyurisits Szabolcs, Halmi Balázs, Hardi Réka, Hegyi Tamás, Horváth Adrienn, Horváth Ferenc, Horváth Krisztina, Kajári Zoltán, Kamarás Zoltán, Kátai Ildikó, Kling Diána, Poczik Nándor, Pojányi Balázs, Paulusz Zoltán, Radics József, Rottenbacher Balázs, Szeredi Róbert, Thébesz Gábor, Tomsics Róbert
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: SÁGER ERNÕ
Babai Mónika, Bogáncs Krisztina, Erős László, Gulyás Mónika, Györe János, Ivicz László, Juhász Andrea, Kovács Ernő, Majorosi Péter, Mező Balázs, Sifter Norbert, Szabó Gábor Csaba, Szalay Orsolya, Tisóczki Krisztina
B
Osztályfőnök: KELBERTNÉ NUN ILONA
Bolla Beatrix, Cseszneg Rita, Gali Zsuzsanna, Gálik Edina, Hevesi Péter, Hosszú Lívia, Jánosi Gábor, Károly András, Kiss Tünde, Kovács József, Mózer Gábor, Sédli Zsolt, Szántó Róbert
Magasépítési technikusi bizonyítvány
C
Osztályfőnök: MIKLÓS ANDREA
Deák Szabolcs, Herczeg András, Jankovits László, Kelner Krisztián, Kincs Tamás, Komendó Árpád, Köpf Ádám, Lukács Jusztina, Makai Roland, Mészáros András, Muskovits Eszter, Nagy Andrea, Nyitrai Balázs, Strasszer Gábor, Strenner Attila, Sumicz Krisztina, Szalánczi Barnabás, Tőgl Gábor, Török Miklós, Tremmel Zoltán, Varga Eszter, Vida Norbert
D
Osztályfőnök: SZOMBATHY CSABA
Almás Róbert, Ángyán Zsolt, Barca Balázs, Barcsik Péter, Fisi Tamás Roland, Fodor Annamária, Gombaszögi Attila, Illés Gyöngyi, Kadlicskó Krisztián, H. Kiss Balázs, Kiss Balázs, Kozma Ferenc, Kricsfalussy Fanny, Mester Márta, Nagy Gabriella, Péterdi Ferenc, Stróbl Mariann
LEVELEZÕ TAGOZAT - Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
Osztályfőnök: VÁRKONYI GÁBORNÉ
Diósi György, Gyömörei Gyula, Juhász Albert, Kanizsay Ákos, Könyv Tibor, Lénárt György, Major Roland János, Major Tamás, Máté Péter, Menyhárt Zoltán, Ódor Gyula, Pál Lajos, Rémai Ferenc, Schmidt Zoltán, Sipos Gábor, Szabó Zalán, Szekeres Zoltán
Magasépítési technikusi bizonyítvány
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Börcsök Gábor, Csapó János, Csatai Józsefné (Sthurm Anna), Erdő Béla, Földi János, Gede István, Horváth Csaba, Kulcsár Tamás, Nagy Zsolt, Soós László, Szatzker Antal, Virág József


1995
Szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: KELBERTNÉ NUN ILONA
Barbély Gábor, Csukás Piroska, Darvas Ádám, Gyöngyösi Gabriella, Havasi Andrea, Horváth Roland, Horváth Zsolt, Jungwirth Gábor, Kudron András, Majoros Balázs, T. Nagy Tamás, Nagy Tamás, Pécseli Péter, Peske Edina, Pintér Milán, Rakovics Richárd, Somlyai Zsombor, Stégner Ákos, Szűcs Szabó Péter, Talabér Dóra, Vincze Gergely, Vörös Krisztián, Zámbó Zoltán
B
Osztályfőnök: SÁRKÁNYNÉ SZÜCS SAROLTA
Ács Zsuzsanna, Bakos László, Barbély Balázs, Baricza Andrea, Barócsi Brigitta, Bodzsár Dániel, Braun Anita Julianna, Egyed Tünde, Fadgyas Gábor, Fülöp Anikó, Gaál Tamás, Gyarmati Péter, Hollósi Zoltán, Horváth Péter, Józsa Dávid, Kovács Ciprián, Kozics Gábor, Köller Kornélia, Kutasi Tünde, Major Béla, Mogyorósi Mónika, Németh László, Németh Tamás, Orosi György, Sipos Zoltán, Somosi Viktor, Sör Ilona, Szöllősi Krisztián, Tenke Attila
C
Osztályfőnök: DR. KUJBUS SÁNDORNÉ
Balázs Éva, Bodó Mónika, Bodri Gyula, Bródi Andrea, Czehlárik András, Gál Krisztina, Göböly Béla, Hargitai Zsolt, Juhász Csaba, Kárpáti Andrea, Katona Ágnes, Katona Ottó, Kiss Zsolt, Kovács Péter, Lángi Judit, Lencsés Gábor, Metzger László, Nánási Viktória, Németh Éva, Palotai Péter, Pásti Róbert, Pelentai Károly, Pető László, Rapai Kornél, Solymosi Tamás, Suldi Edit, Szabó Andrea, Szabó István, Szalai Gyula, Turóczi Levente, Végh László
D
Osztályfőnök: MÁGÓ LÁSZLÓNÉ
Bokródi György, Budik Marianna, Cs. Horváth Tibor, Gelencsér Oliver, Gergye Zoltán, Gutai Berta, Hatvani Tímea, Heinrich Gergő, Horváth Emese, Horváth Gergely, Horváth János, Kávai Péter, Kenyeres László, Kobialka Edit, Kovács Rita, Kósa Anita, Lehota István, Ludányi Violetta, Molnár Szabolcs, Németh Henriett, Németh Norbert, Oláh Sándor, Poszavecz Balázs, Radács Miklós, Régi Andrea, Rostási Szabó István, Simon Balázs, Simon Csaba, Szalai Gábor, Tyápai Balázs, Vadász Renáta, Honti Gábor
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: TÖVISHÁTI ANDRÁSNÉ
Adorján Zoltán, Böröcz Gábor, Brezina Zsolt, Farkas Balázs, Fenyvesi Krisztina, Fritz Henriett Éva, Gulyás Krisztián, Győri Edit, Herke Norbert, Kiss Tamás, Krivus Krisztián, Lakner András Zsolt, Lehota Erzsébet, Liptai Tamás, Makk Karolina, Mata Teréz, Német Gyöngyi, Popovits Tibor, Schmidt Norbert, Varga Róbert István, Vörös Viktor
Magasépítési technikusi bizonyítvány
B
Osztályfőnök: SZABÓ LILLA
Aupek István, Árpásy Anikó, Borostyán Judit, Károly Zoltán, Károlyi Tibor, Kottyán László, Márián Ferenc, Miklós Attila, Muladi Sándor, Ötvös Krisztián, Sánta Mónika, Schmidt Zoltán, Simon István, Szabó Edina, Varga János, Virág Szilvia, Zsolnai Győző
C
Osztályfőnök: RÉVAY LÁSZLÓNÉ
Bicók Zoltán, Bokros József, Borostyán Gábor, Czukor Hajnalka, Farkas Eszter, Fehér Zsolt, Görög László, Guti Péter, Holcziger Róbert, Horváth Csaba, Képli Szabolcs, Kovács Viktória, Medve Norbert, Polányi Szilvia, Süvegh Krisztián, Szakács Magdolna, Szakonyi Balázs, Szender Gábor, Szűcs Balázs, Tamási István, Varga Anikó, Varga Zsolt, Vitek Gábor, Zahorán Gábor
D
Osztályfőnök: VÁRKONYI GÁBORNÉ
Bánki Balázs, Beniczky Szabolcs, Czintula Attila, Csík Péter, Eigel Tibor, Fekete Norbert, Firnix Attila, Géber Zoltán, Gyurisits Szabolcs, Hardi Réka, Kajári Zoltán, Kamarás Zoltán, Kling Diána, Poczik Nándor, Radics József, Rottenbacher Balázs, Szeredi Róbert, Thébesz Gábor, Tomsics Róbert

LEVELEZÕ TAGOZAT - Magasépítési technikusi bizonyítvány
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Bali József, Diósi György, Gyömörei Gyula, Györfi Csaba, Haraszti Zsolt, Juhász Albert, Kanizsay Ákos, Kozma Attila, Könyv Tibor, Lénárt György, Major Tamás, Máté Péter, Molnár Adrienn, Ódor Gyula, Pál Lajos, Rémai Ferenc, Schmidt Zoltán, Sipos Gábor, Szabó Zalán, Szekeres Zoltán


1996
Szakközépiskolai érettségi bizonyítvány

A
Osztályfőnök: LAZÁNYI ILDIKÓ, SÁGER ERNÕ, TÖVISHÁTI ANDRÁSNÉ
Balog Zoltán, Bognár Károly, Derda Beáta, Erdélyi István, Gál Tamás, Hekkel Gyöngyi, Horváth Márk, Kalmár Ákos, Kálmán Péter, Krebsz Ildikó Georgina, Mader Béla, Magyar Balázs, Magyar Erika, Mizsei Dávid Ferenc, Nagy Péter, Oláh Zoltán, Ormándi Tamás, Pál Tibor, Szecsődi Richárd, Szekeres Csaba, Tánczos Zoltán, Tóth Csaba, Tóth Tibor, Vadász Viktor, Velegi Géza
B
Osztályfőnök: MERETEI LÁSZLÓ
Bankó Nikoletta, Csuthy Szilvia, Erdélyi Erika, Gál Gerlach Erika, Horváth László, Jungbluth Balázs, Kása Magdolna, Kis Péter, Kocsis Orsolya, Kovács Péter, Molnár Zoltán, Nagy Tamás, Pataki Csaba, Rudolf László, Schilling Angelika, Schilling Zsuzsanna, Sebestyén Tamás, Sipos Gábor, Südi László, Szilágyi Zsuzsa, Teket Tímea, Törzsök József, Varga Zsuzsanna, Varsányi Gábor, Zseli Tamás
C
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Fekete Károly, Futó Tímea, Gaál Szilvia, Halász Dániel, Hegedüs László, Kiss Zsuzsanna, Korcsák Balázs, Kovács Attila, Mádai Balázs, Márkus Roland, Márton Ildikó, Mészáros Krisztián, Molnár András, Molnár János, Nagy Krisztián, Németh László, Németh Mónika, Palánszky Zsolt, Palkovics Beáta, Papp Csilla, Pauer Gábor, Pálinkás István, Szabó Ildikó, Szarvas Éva, Tóth József, Vargyas Mónika
D
Osztályfőnök: KASSAI JÁNOSNÉ
Ágoston Zsolt, Bartal Zsuzsanna, Bognár Péter, Cser Szabolcs, Fekete Gyula, Hajnal Norbert, Hanics Krisztián, Horváth Erika, Joó Tímea, Juhász Tibor, Kaszap Attila, Kléman Gabriella, Ladiszlai Gábor, Leposa Gábor, Mikó András, Raffer Mónika, Raubach Henriett, Rukkenbauer Tibor, Sümegi Renáta, Szabó Gyula, Szigeti Zoltán, Szügyi Erika, Takács Zsolt, Tóth Gábor, Varga Anita, Vörös Miklós, Vörös Nikolett
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: KELBERTNÉ NUN ILONA
Csukás Piroska, Darvas Ádám, Havasi Andrea, Horváth Zsolt, Kudron András, Jungwirth Gábor, Majoros Balázs, T. Nagy Tamás, Nagy Tamás, Pécseli Péter, Pintér Milán, Rakovics Richárd, Stégner Ákos, Szűcs Szabó Péter, Vincze Gergely
Magasépítési technikusi bizonyítvány
B
Osztályfőnök: SÁRKÁNYNÉ SZÜCS SAROLTA
Ács Zsuzsanna, Baricza Andrea, Barócsi Brigitta, Bodzsár Dániel, Braun Anita Julianna, Fülöp Anikó, Gaál Tamás, Horváth Péter, Józsa Dávid, Kovács Ciprián, Köller Kornélia, Major Béla, Mogyorósi Mónika, Németh Tamás, Orosi György, Sipos Zoltán, Somosi Viktor, Szöllősi Krisztián
C
Osztályfőnök: DR. KUJBUS SÁNDORNÉ
Balázs Éva, Hargitai Zsolt, Katona Ágnes, Katona Ottó, Kiss Zsolt, Kovács Péter, Metzger László, Pelentai Károly, Solymosi Tamás, Suldi Edit, Szabó Andrea, Szentmiklósi Zsolt, Végh László
D
Osztályfőnök: MÁGÓ LÁSZLÓNÉ
Bokródi György, Gergye Zoltán, Grabecz Csilla, Hatvani Tímea, Cs. Horváth Tibor, Honti Gábor, Kávai Péter, Kovács Rita, Ludányi Violetta, Németh Norbert, Oláh Sándor, Poszavecz Balázs, Radács Miklós, Régi Andrea, Rostási Szabó István, Simon Balázs, Simon Csaba, Szalai Gábor, Tyápai Balázs
LEVELEZÕ TAGOZAT - Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Grimm László, Györe Attila, Heresznyei Attila, Járfás Róbert, Kanalas Ákos, Katona József, Kiss György, Nagy Balázs, Nagyfejűné Valicsek Anikó, Porteleki Gábor, Rapali Ferenc, Somogyi Tibor, Szalai József, Szász Ferenc, Tóth Gyula


1997
Szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: SZVOBODA ÁGNES
Barcza Balázs, Fésű Gábor, Fülöp Balázs, Hencz Edina, Kárpáti László, Kassai Mihály, Kocsis Gábor, Lábady Tamás, Marton Norbert, Pintér Krisztina, Rónai Ede, Ruskó Péter, Schmidt Zoltán, Sipőcz István, Sziksz Brigitta, Tihanyi Andrea, Tóth Zoltán, Varró Gréta Judit, Wágensommer Gábor
B
Osztályfőnök: MÓZER EDIT
Bátor András, Boros Tamás, Cs. Horváth Gábor, Elek Anita, Farkas László Márk, Grumming Ferenc, Horváth Valéria Szilvia, Juni Kálmán, Juranovics Norbert, Kocsis Péter, Kovács Krisztián, Lángi István, Lengyel Károly, Márkus Gábor, Molnár Orsolya, Nagy Károly Zsolt, Pallag Anita, Palkovics László, Papp Gábor, Szabó Lívia, Szűcs Norbert, Tóth Alexandra, Tóth Kinga Márta, Unger Regina, Vajda Viktor, Zsargó József
C
Osztályfőnök: MIKLÓS ANDREA
Bajusz István, Bogács Csaba, Csepregi Gyöngyi Ágnes, Dobson Áron, Egervári Tamás, Fábián István, Faragó István, Gábor Péter, Gáller Tamás, Gertner Mónika, Göböly Péter, Hoksza Norbert, Kiss Zsuzsanna, Kutasi Zoltán, Lovasi Bernadett, Matics Zsuzsanna, Méreg Dániel, Molnár Szilveszter, Nagypál Róbert, Nemes Dóra, Oláh Anikó, Pap László, Pincés Zita Melinda, Reichardt Réka, Sári Dániel, Szabó József, Szabó Orsolya
D
Osztályfőnök: MÁHR ZOLTÁN
Andrási Gábor, Barics Kornél, Botár Gergely, Csordás Kornél, Farkas Viktória, Fenes Tamás, Ferencz Kornél, Hadnagy László, Joó Enikő, Kállai Attila, Lakatos János, Lanczmann Balázs, Lengyel István, Molnár István, Molnár Szabolcs, Nagy Ildikó, Nemes Nimród, Nyul Zsolt, Pap Mária, Piller Szilvia, Szücs Anita, Tanárki Tamás, Tanárki Zoltán, Turány Gyula, Vithalm László
E
Szakmunkások szakközépiskolája
Osztályfőnök: FILEP LÁSZLÓ
Bakos Ferenc, Böde Valéria, Csada Hajnalka, Eczet Zsolt, Eczet Zsuzsanna, Fóris Róbert, Fűrész Éva, Gál Adrienn, Harko Eszter, Hederics Gábor, Horváth Attila, Horváth Krisztina, Huszár József, Huszár Róbert, Janus Mónika, Kaposi Gábor, Kiss János, Koch Kriszián, Kókai Lilla, Komlósi Tamás, Kovács András, Kutyik Erika, Magyar Edit, Masa Tibor, Nagy Attila, Nagy Gabriella, Palocsai Jenő, Schneider Gábor, Suralik Ágnes, Szabó József, Tetzl Helén, Várszegi Krisztián, Vasvári Emília
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: TÖVISHÁTI ANDRÁSNÉ
Balog Zoltán, Bognár Károly, Erdélyi István, Gál Tamás, Hekkel Gyöngyi, Horváth Márk, Kalmár Ákos, Kálmán Péter, Krebsz Ildikó Georgina, Mader Béla, Mizsei Dávid Ferenc, Nagy Péter, Oláh Zoltán, Szekeres Csaba, Tánczos Zoltán, Tóth Tibor, Vadász Viktor, Velegi Géza, Zámbó Zoltán

Magasépítési technikusi bizonyítvány
B
Osztályfőnök: MERETEI LÁSZLÓ
Bankó Nikoletta, Csuthy Szilvia, Gál Gerlach Erika, Horváth László, Jungbluth Balázs, Kása Magdolna, Kis Péter, Kovács Péter, Nagy Tamás, Pataki Csaba, Rudolf László, Schilling Zsuzsanna, Südi László, Szilágyi Zsuzsa, Varga Zsuzsanna, Varsányi Gábor, Zseli Tamás
C
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Mádai Balázs, Márkus Roland, Mészáros Krisztián, Molnár András, Nagy Krisztián, Németh Mónika, Palánszky Zsolt, Pauer Gábor, Szabó Ildikó, Varga Anita, Vargyas Mónika
D
Osztályfőnök: KASSAI JÁNOSNÉ
Ágoston Zsolt, Bartal Zsuzsanna, Cser Szabolcs, Fekete Gyula, Hajnal Norbert, Hanics Krisztián, Horváth Erika, Kléman Gabriella, Mikó András, Raffer Mónika, Raubach Henriett, Rukkenbauer Tibor, Szabó Gyula, Szügyi Erika, Takács Zsolt, Vörös Miklós, Vörös Nikolett
LEVELEZÕ TAGOZAT - Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
Osztályfőnök: SZVOBODA ÁGNES
Boros Lajos, Cseri Zoltán, Csóri László, Finta Szilárd, Gál János, Gyökér Ferenc, Harangi József, Kalmár Szilvia, Kossa Szabolcs, Kubicza Gábor, Ludányi Péter, Puskás Géza, Simon Zsolt
Magasépítési technikusi bizonyítvány
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Grimm László, Györe Attila, Heresznyei Attila, Járfás Róbert, Katona József, Kiss György, Major Roland János, Menyhárt Zoltán, Porteleki Gábor, Rapali Ferenc, Szász Ferenc, Tóth Gyula, Tóth József


1998
Szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: SZIGETI-SZÁSZNÉ NAGY CSILLA
Demeter Márton, Fekete Attila, Formódi Róbert, Fűrész Anita, Gárdonyi Zoltán, Horváth Krisztián, Jámbor István, Ivanits Katalin, Kádár Gergely, Kása Gabriella, Kósa László, Kovács Rita, Lóderer Balázs, Major Szilvia, Molnár József, Németh Balázs, Németh István, Nyevrikel Richard, Ódor Zoltán, Pusztay Krisztián, Rauf Regina, Rákli Balázs, Rózsa Krisztián, Saly Melinda, Serák Krisztina, Stohl Ferenc, Szabó Gábor, Szepesi Árpád, Vincze Ferenc
B
Osztályfőnök: ERDÕSI ILDIKÓ
Csege Tibor, Erdélyi Adrienn, Fekete Ádám, Fekete Zoltán, Forray Rita, Gál Zoltán, Horváth Zoltán, Ignácz Balázs, Kis Csaba, Loktyionov Viktor, Mácsár András, Magyar Zoltán, Matyék Renáta, Molnár Tibor, Nagy Tibor, Nagy Zsolt, Nejpár Gábor, Prókay Anzelm, Sáfár Bernadett, Sárosi Ferenc Gergely, Szabó Norbert, Váncsa Dénes, Varga Balázs, Vass Balázs, Virág Ottó, Weinberger Norbert
Kattintson IDE az osztály tablójáért!
C
Osztályfőnök: LUKÁCS JÓZSEFNÉ
Balogh Andrea, Bizsók Vajk Béla, Csicskovics Zsuzsanna, Domak Balázs, Einreinhoff Nóra, Farkas Péter, Farkas Tamás, Forray Zsuzsanna, Gyöpös János, Homoki Erzsébet, Horváth Csaba, Horváth Gábor, Horváth Nikolett, Kádas Miklós, Karbulák Rita, Karsai Edina, Kmecz Balázs, Lengyel Tünde Edina, Meszár András, Mosberger Szilárd, Neukum Gábor, Ponekker Beatrix, Prokop Judit, Szabados Róbert, Varga Imre, Zsigmond Péter
D
Osztályfőnök: SZOMBATHY CSABA, VAJNAI ENDRÉNÉ
Bárány Helmik Orsolya, Bencze László, Borbás Andrea, Feil Zoltán, Kálmán Lilla, Kardos Éva, Kiss Tamás, Klement András, Kocsis Péter, Kőszegi Bernadett, Márkus Zsuzsanna Mária, Mundi József, Nagy András, Orsós Dániel, Petheő Gábor, Rontó Károly, Sárkány Bence, Tabi Tímea, Tóth Renáta, Uri Péter, Zólyomi Gabriella
E
Szakmunkások szakközépiskolája
Osztályfőnök: DR. KUJBUS SÁNDORNÉ
Barabás Zsuzsa, Borbás Rita, Fülöp Enikő, Gazsó Mónika, Godány Szilvia, Hanz Hajnalka, Kaluz Róbert, Kiss Zoltán, Kovács Anita, Kratancsik Kornél, Lukács Szilvia, Major Karolina, Makrai Johanna, Meiszter Beáta, Molnár Hajnalka, Németh Szilárd, Pándi Attila, Papp Mónika, Simonfi-Kiss Mónika, Szabó Lívia, Szalay Petra, Szeitz Zsuzsanna, Szelényi Krisztián, Tóth Gábor, Tuba Zoltán, Vágenhoffer Balázs, Várkonyi Anna, Viola Katalin, Vörös Rita, Wéninger Zsanett
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: SZVOBODA ÁGNES
Barcza Balázs, Fülöp Balázs, Hencz Edina, Kassai Mihály, Kocsis Gábor, Lábady Tamás, Magyar Erika, Marton Norbert, Pintér Krisztina, Ruskó Péter, Sipőcz István, Sziksz Brigitta, Tihanyi Andrea, Wágensommer Gábor
Magasépítési technikusi bizonyítvány
B
Osztályfőnök: CSÁSZÁRNÉ BOROS ERZSÉBET
Barna Zsolt, Boros Tamás, Elek Anita, Grumming Ferenc, Horváth Szilvia, Juni Kálmán, Juranovics Norbert, Kocsis Péter, Kovács Krisztián, Lángi István, Lengyel Károly, Molnár Orsolya, Palkovics László, Pallag Anita, Vajda Viktor, Zsargó József
C
Osztályfőnök: MIKLÓS ANDREA
Bajusz István, Bogács Csaba, Dobson Áron, Fábián István, Faragó István, Futó Tímea, Gertner Mónika, Göböly Péter, Hegedűs László, Hoksza Norbert, Molnár Szilveszter, Nagypál Róbert, Sári Dániel, Szabó József, Szabó Orsolya
D
Osztályfőnök: MÁHR ZOLTÁN
Andrási Gábor, Barics Kornél, Botár Gergely, Csordás Kornél, Farkas Viktória, Ferencz Kornél, Hadnagy László, Lakatos János, Lanczmann Balázs, Lengyel István, Molnár Szabolcs, Nagy Ildikó, Nyul Zsolt, Pap Mária, Piller Szilvia, Tanárki Tamás, Tanárki Zoltán, Turány Gyula, Vithalm László
LEVELEZÕ TAGOZAT - Magasépítési technikusi bizonyítvány
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Boros Lajos, Cseri Zoltán, Csóri Lázsló, Finta Szilárd, Gál János, Gyökér Ferenc, Harangi József, Kossa Szabolcs, Kiss Attila, Kubicza Gábor, Ludányi Péter, Nagy Balázs, Puskás Géza


1999
Szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: TÖVISHÁTI ANDRÁSNÉ
Benda Balázs, Békési József, Gellért Miklós, Goralszky Norbert Lóránt, Horváth Géza, Kelemen József, Kiss Erzsébet, Kovács Tímea Andrea, Köő Alexandra, Körmendi Szilárd, Lukácsa Gabriella, Papp Krisztina, Parti Viktor, Pergel László, Polacsek György, Róth András, Skobrák Andrea, Szepesi Gábor, Zsebők Gergely
B
Osztályfőnök: RÉVAY LÁSZLÓNÉ
Baltavári Barna, Bencsik Ignác, Benyes Zsuzsanna, Bilki Tamás, Botos Anikó, Böröczky Edit Nóra, Csata Viktória Ágnes, Cserményi Andrea, Csizmadi Péter, Erdélyi Judit, Fehér Katalin, Fekete Kinga, Fekti Csaba, Fendt Tamás, Fülöp Gábor, Golisz Róbert, Iványi Zoltán, Kiss Viktor, Kollár András, Nagy Sándor, Nagy Zoltán, Pap Zsolt, Szalai Ottó János, Sziksz Róbert, Torma Tamás, Török Beatrix, Vörös András Sándor, Zalatnai Gábor, Zsárta István
C
Osztályfőnök: SZABÓ LILLA
Bakó Diána, Balogh Anikó, Braun Bernadett, Buza Máté, Desits Péter Ferenc, Farsang Balázs, Hellebrandt Andrea, Kis Gábor, Kozár Zoltán, Krivus Bálint, Léhner Alfonz, Matuz Geregő, Orisek Sándor, Pacsai Tamás, Pletser Mihály, Schattinger Tamás, Stohl Andrea, Szabó Péter, Tabi János, Tilli Zoltán, Varga Attila
E
Szakmunkások szakközépiskolája
Osztályfőnök: FILEP LÁSZLÓ
Albrecht Andrea, Anda Judit, Boros Gabriella, Bóza Zsolt, Böde Csilla, Csordás Rózsa, Dömsödi Mihály, Fehérvári Imre, Györök Gábor, Hargitai Tamás, Hogenádler Anita, Igari Péter, Kovács Anita, Kriston Renáta, Nyíri Tünde, Pados Anikó, Pados Zsuzsanna, Rupp Erika, Shruff Nikolett, Szabó Zsolt, Szili Szabolcs, Tóth Anita, Tóth Gabriella, Tóth Szilvia, Vizi József, Volkensdorfer Judit
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: SZIGETI-SZÁSZNÉ NAGY CSILLA
Demeter Márton, Fekete Attila, Formódi Róbert, Gárdonyi Zoltán, Jámbor István, Ivanits Katalin, Kósa László, Kovács Rita, Lóderer Balázs, Major Szilvia, Molnár József, Ódor Zoltán, Pusztay Krisztián, Rákli Balázs, Rauf Regina, Saly Melinda, Serák Krisztina
Magasépítési technikusi bizonyítvány
B
Osztályfőnök: ERDÕSI ILDIKÓ
Csege Tibor, Erdélyi Adrienn, Fekete Ádám, Forray Rita, Gál Zoltán, Horváth Zoltán, Ignácz Balázs, Mácsár András, Magyar Zoltán, Matyék Renáta, Nagy Tibor, Nagy Zsolt, Nejpár Gábor, Prókay Anzelm, Sáfár Bernadett, Varga Balázs, Vass Balázs, Virág Ottó
C
Osztályfőnök: LUKÁCS JÓZSEFNÉ
Bizsók Vajk Béla, Csicskovics Zsuzsanna, Domak Balázs, Einreinhoff Anita Nóra, Farkas Tamás, Forray Zsuzsanna, Gyöpös János, Homoki Erzsébet, Horváth Csaba, Horváth Gábor, Horváth Nikolett, Karbulák Rita, Kmecz Balázs, Meszár András, Mosberger Szilárd, Neukum Gábor, Prokop Judit, Szabados Róbert, Varga Imre
D
Osztályfőnök: VAJNAI ENDRÉNÉ
Feil Zoltán, Kardos Éva, Kiss Tamás, Kocsis Péter, Márkus Zsuzsanna Mária, Mundi József, Nagy András, Orsós Dániel, Petheő Gábor, Rontó Károly, Sárkány Bence, Tabi Tímea, Tóth Renáta, Zólyomi Gabriella
LEVELEZÕ TAGOZAT - Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Böhm László, Holczer György, Jóba Endre, Ludányi Jenő, Milánkovics János, Nagy Kálmán, Nemes Miklós, Németh Tibor, Nyíri Henrietta (Babirák Henrietta), Pallér Balázs, Szabó Ákos Zoltán, Szabó Péter, Szabó Tamás


2000
Szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: TAMÁS FERENC
Bebesi Edina, Derda Hajnalka, Fazekas András, Fenyvesi Csaba, Hanz Gabriella, Homoródi Szabolcs, Horváth Kitti, Jelena Gergely, Juhos Arnold, Krajcsovics Réka, Kucsera Péter, Kurucz Viktor, Palkovits Gábor, Péninger János, Régi Balázs, Vass Péter, Visontai Sándor, Vörös Edina
Kattintson IDE az osztály tablójáért!
B
Osztályfőnök: SÁRKÁNYNÉ SZÜCS SAROLTA
Brettschneider Viktor, Deák Gábor, Finián Dániel, Flaman András, Kocsán István Dániel, Kolimár Gábor, Kontra Péter, Kovács Imre Zoltán, Kovács Nóra, Kovács Tamás, Koller Zsolt, Lanczmann Viktor, Lehota Zsolt, Magyaródi Milán, Nagy Imre, Pethő Gábor, Singer Ádám, Várhelyi Virág, Vida Veronika
C
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Bakó Dávid, Bilki Norbert, Dér Erika, Etlinger József, Galambos Áron, Hartal István, Kálmán Andrea, Káprai Attila, Kiss Tamás, Klémann Tamás, Kovács István, Minárovits Lilla, Molnár Csaba, Mónus Róbert, Németh Csaba, Németh Mária, Pozsár Ágnes, Szalai Erika, Szeiler Attila, Tihanyi Tamás, Troják János
D
Osztályfőnök: KELBERTNÉ NUN ILONA
Alföldi Norbert, Appel Adrienn, Benyó Nikolett, Bódi Péter, Bodor Norbert Ferenc, Czibor László, Csóbor Jenő, Flibért Zoltán, Görög Richárd, Joó Kinga, Juhász Imre, Keszte Péter, Lepsényi Miklós, Lévai Gergely, Magyar Krisztián, Matukovics Zoltán, Minárik József, Molnár Gergő, Nagy Zoltán, Pataki Zoltán, Pauer András István, Pocker Tamás, Rábai Róbert, Remete Hajnalka, Rigó Melinda, Stokinger József, Szamosfalvi Péter, Szemenkár Gergely, Tánczos Attila, Tóth Viktória, Vincze Ferenc, Viniczai Balázs, Wachtler Dániel
E
Szakmunkások szakközépiskolája
Osztályfőnök: DR. KUJBUS SÁNDORNÉ
Bárdosi Zsuzsanna, Becsei Tímea, Bélai Milán, Borsos Gábor, Darabos Anikó, Erdélyi Krisztián, Gáspár Csaba, Gyói Rita, Györök Béla, Horváth Viktor, Ivicz Péter, Ládás Anita, Langmár Bettina, Móré Boglárka, Pap Brigitta, Polgár Eszter, Rupert Zoltán, Schmidt Tamás, Sebestyén Melinda, Szaller András, Szigetvári Orsolya, Szilágyi Emőke, Tereánszki Tamás, Tóth Zoltán, Uszkay Judit, Vámos Péter, Vida Attila, Zahola Károly, Zima Eszter, Zugor Kinga
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: TÖVISHÁTI ANDRÁSNÉ
Békési József, Benda Balázs, Gellért Miklós, Goralszky Norbert Lóránt, Kelemen József, Kiss Erzsébet, Lukácsa Gabriella, Papp Krisztina, Parti Viktor, Pergel László, Polacsek György, Róth András, Skobrák András, Szepesi Gábor, Zsebők Gergely
Magasépítési technikusi bizonyítvány
B
Osztályfőnök: RÉVAY LÁSZLÓNÉ
Baltavári Barna, Bencsik Ignác, Benyes Zsuzsanna, Böröczky Edit Nóra, Csata Viktória Ágnes, Cserményi Andrea, Erdélyi Judit, Fehér Katalin, Fekete Kinga, Fendt Tamás, Fülöp Gábor, Golisz Róbert, Iványi Zoltán, Kálmán Lilla, Kollár András, Nagy Zoltán, Szalai Ottó János, Sziksz Róbert, Vörös András Sándor, Zsárta István
C
Osztályfőnök: CSÁSZÁRNÉ BOROS ERZSÉBET
Bakó Diána, Balogh Anikó, Farsang Balázs, Kádas Miklós, Kozár Zoltán, Matúz Gergő, Nagy Károly Zsolt, Orisek Sándor, Pletser Mihály, Schattinger Tamás, Szabó Péter, Tabi János, Tilli Zoltán, Varga Attila
LEVELEZÕ TAGOZAT - Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Böröndi Mónika, Ferenc József, Horváth János, Kajtor István, Kozma Zsolt, Lingurár Zalán, Nyikos György, Sáfránné Keller Klaudia Renáta, Várkonyi Zoltánné Hoffmann Szilvia, Veszelszki István
Magasépítési technikusi bizonyítvány
Osztályfőnök: DR. KUJBUS SÁNDORNÉ
Holczer György, Jóba Endre, Ludányi Jenő, Milánkovics János, Némes Miklós, Németh Tibor, Szabó Ákos Zoltán, Szabó Péter, Szabó Tamás


2001
Szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: MIKLÓS ANDREA
Bokor Ildikó, Gyabronka Dániel, Hrankai Ferenc, Keller Zsolt, Kis Tamás, Ladányi Tibor, Meretei János, Mihályi Mariann, Mura Péter, Szabó Kornél, Tóth Mihály, Varga János
B
Osztályfőnök: MERETEI LÁSZLÓ
Agócs Melinda, Bajkai János, Deák András, Déczi Balázs, Ellenbacher László, Friesenhahn Péter, Janik László, Kiliti Barnabás, Kovács Péter, Mészáros Gábor, Ódor Tamás, Omischl Róbert, Szabó András, Szakács Katalin, Végh Ferenc, Weiler Melinda
C
Osztályfőnök: SZOMBATHY CSABA
Aliquander Péter, Barabás Gábor, Bodri Tamás, Csárádi Judit, Csikós József, Galler Zoltán, Kaluz Ákos Bertalan, Karsai Viktória, Kirtyán Mihály, Molnár Szilárd, Nagy Balázs, Nagy Gáspár, Pánczél Péter, Pelech Borisz Gyula, Schlauszki Melinda, Szendrei Károly, Tar Miklós, Törzsök Tamás, Varga Dávid
D
Osztályfőnök: KASSAI JÁNOSNÉ
Antal Zsuzsanna, Botyánszki Tamás, Braun Zsuzsanna, Cser Gábor, Dancsa Tamás, Dorner Zoltán, Éberling Tamás, Ferenczi Mária, Fülöp Ákos, Gyenti Balázs, Kaluz Zsuzsanna Viktória, Kertész Balázs, Kiss Adrienn, Korponai Balázs, Kovács Sándor, Lovizer Zoltán, Magyar Balázs, Meretei Tamás, Pápai Zoltán, Plachi Gábor, Scheffer Renáta, Szabó Balázs, Szabó Ferenc, Szabó József Dávid, Szőke Éva, Tornyai Péter, Tóth Péter, Vitéz Péter, Zsoldos Gábor
E
Szakmunkások szakközépiskolája
Osztályfőnök: FILEP LÁSZLÓ
Bagoly Melinda, Bazsó Roland, Berta Nikolett, Bondor Zsuzsanna, Dénes Orsolya, Domak Zoltán, Dudás Ilona Etel, Erdős Viktória, Freschl Nikolett, Gramantik Zsuzsanna, Joó Balázs, Kegye Barnabás, Kiss Katalin, Kis Richárd, Komáromi Linda, Kőrösi Viktória, Krányecz Rita, Lengyel Attila, Litvik István, Németh Barbara, Orbán Gábor, Pfeifer Emília, Szabó Orsolya, Szemenkár László, Tulics Gergő, Varga Mónika, Váczi András, Végh Bernadett
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: TAMÁS FERENC
Bebesi Edina, Derda Hajnalka, Fazekas András, Fenyvesi Csaba, Homoródi Szabolcs, Horváth Kitti, Juhos Arnold, Krajcsovics Réka, Kucsera Péter, Kurucz Viktor, Palkovits Gábor, Péninger János, Régi Balázs, Vass Péter, Vörös Edina
Magasépítési technikusi bizonyítvány
B
Osztályfőnök: CSÁSZÁRNÉ BOROS ERZSÉBET
Bakó Dávid, Deák Gábor, Dér Erika, Etlinger József, Kiss Tamás, Kocsán István Dániel, Kolimár Gábor, Kovács István, Kovács Nóra, Kovács Tamás, Lanczmann Viktor, Magyaródi Milán, Minárovits Lilla, Mónus Róbert, Nagy Imre, Németh Mária, Pozsár Ágnes, Szalai Erika, Tihanyi Tamás, Troják János, Várhelyi Virág
Közigazgatási (tér)informatikus bizonyítvány
D
Osztályfőnök: KELBERTNÉ NUN ILONA
Alföldi Norbert, Appel Adrienn, Benyó Nikolett, Bódi Péter, Czibor László, Csóbor Jenő, Flibért Zoltán, Joó Kinga, Juhász Imre, Keszte Péter, Magyar Krisztián, Matukovics Zoltán, Minárik József, Molnár Gergő, Nagy Zoltán, Pataki Zoltán, Pauer András István, Pocker Tamás, Rábai Róbert, Remete Hajnalka, Rigó Melinda, Stokinger József, Szamosfalvi Péter, Szemenkár Gergely Tamás, Tánczos Attila, Tóth Viktória, Vincze Ferenc, Viniczai Balázs, Wachtler Dániel
LEVELEZÕ TAGOZAT - Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
Osztályfőnök: SZVOBODA ÁGNES
Auth István, Batári Beatrix, Elek József, Für Iván, Hajdu Péter, Hederics Zoltán, Helt Attila, Kovács Gábor, Kovács Gábor, Szántó Lajos, Szántóné Papp Mónika, Zsolnai Csaba
Magasépítési technikusi bizonyítvány
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Ferenc József, Horváth János, Kajtor István, Kozma Zsolt, Lingurár Zalán, Monostory József, Nyikos György, Sáfránné Keller Klaudia Renáta, Veszelszki István


2002
Szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: SZVOBODA ÁGNES
Burián Imre, Fekete Balázs, Gelencsér Zoltán, Heim Sebestyén, Hortobágyi Béla, Jákli Norbert, Kiss József, Kiss Lénárd, Listár Nikolett, Lőke Ferenc, Moharos Zoltán, Molnár Anita, Szabó Orsolya, Szárszó Anikó, Szűk Tamás, Tallián Zoltán, Vincze Tamás
B
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Árvai Péter, Csite György, Glancz Henrietta, Gősy Nikoletta, Horváth András, Horváth András, Jablonkai Péter, Káprai Balázs, Kiss József, Kónya Balázs, Lukács Katalin, Major Norbert, Németh Gábor, Németh Krisztián, Osztotics András, Pamminger Péter, Prokop Gábor, Rácz András, Reichert Hajnalka, Sánta Rajmond, Simon Tamás, Szauer Zsolt, Takács Balázs, Tar Károly, Tőgl Tibor, Vajai Attila, Varga Gábor, Visnyiczki Attila
D
Osztályfőnök: SCHÖNNÉ BAK ÁGNES, TAMÁS FERENC
Áldott Dénes, Benkő Péter, Benyó Tímea, Bokodi Balázs, Böröcz Renáta, Csizmadia Gábor, Csonka Gábor, Fodor Erik, Fogarasi András, Gáspár Róbert, Halász Péter, Harsay Péter, Horváth György, Jancsó Péter, Józsa Péter, Kárpát György, Kavecz László, Kosztend Miklós, Kovács Katalin, Kruppai Máté, Kurdi Milán, Lovasi Zsolt, Makó Detre Péter, Mári Miklós János, Mező Gábor, Nagy Márton, Pletser Ádám, Pongrácz Gábor, Sógorka Viktor, Szabó Alexandra, Tepszichs Tibor, Tímár Péter, Tóth Attila, Tóth Bence, Tóth Dániel György, Turáni Gábor
Kattintson IDE az osztály tablójáért!
E
Szakmunkások szakközépiskolája
Osztályfőnök: PENCSNÉ MÉSZÁROS ERZSÉBET
Bagóczki Katalin, Balázsik Máté, Balogh Diána, Bedi Hajnalka, Biermann Melinda, Bierwarth Balázs, Bujtás Krisztián, Csik Károly, Farkas László, Fett Anett, Hegedűs Gergely, Horváth Karolina, Horváth Róbert, Jüllich Ádám, Kiss Nikolett, Kiss Renáta, Kőhalmi Ramóna, Mészáros Dóra, Muzamel Tamás, Nagy György, Németh János, Pletser István, Polgár Ildikó, Rostási Szabó Péter, Simanek Gábor, Szántó Krisztina, Szegedi Zsuzsanna, Szentkuti Dávid, Szurgyi Csaba, Takács Beáta, Wrhovina Gergő
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: MIKLÓS ANDREA
Bokor Ildikó, Gyabronka Dániel, Hrankai Ferenc, Keller Zsolt, Kis Tamás, Ladányi Tibor, Meretei János, Mihályi Mariann, Mura Péter, Tóth Mihály, Varga János
Magasépítési technikusi bizonyítvány
B
Osztályfőnök: CSÁSZÁRNÉ BOROS ERZSÉBET
Agócs Melinda, Aliquander Péter, Csikós József, Deák András, Déczi Balázs, Ellenbacher László, Friesenhahn Péter, Galler Zoltán, Kaluz Ákos Bertalan, Kiliti Barnabás, Kirtyán Mihály, Kovács Péter, Nagy Balázs, Nagy Gáspár, Ódor Tamás, Omischl Róbert, Pelech Borisz Gyula, Tar Miklós, Törzsök Tamás, Varga Dávid, Végh Ferenc, Weiler Melinda
Informatikus (térinformatikus) bizonyítvány
D
Osztályfőnök: KASSAI JÁNOSNÉ
Antal Zsuzsanna, Botyánszki Tamás, Dancsa Tamás, Dorner Zoltán, Éberling Tamás, Ferenczi Mária, Fülöp Ákos, Gyenti Balázs, Kaluz Zsuzsanna Viktória, Kertész Balázs, Kiss Adrienn, Korponai Balázs, Kovács Sándor, Lovizer Zoltán, Magyar Balázs, Meretei Tamás, Plachi Gábor, Scheffer Renáta, Szabó Ferenc, Szőke Éva, Tóth Péter, Zsoldos Gábor
LEVELEZÕ TAGOZAT - Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
Osztályfőnök: KELBERTNÉ NUN ILONA
Dömsödi Szilvia, Dubics György, Forgács Tibor, Galovszky Ferenc, Horváth László, Koncz Gabriella, Nagy Anita, Nagy Péter, Pintér Ferenc, Prajda György, Preszter Zoltán, Rácz László, Szőke Viktor
Magasépítési technikusi bizonyítvány
Osztályfőnök: SZVOBODA ÁGNES
Auth István, Batári Beatrix, Borók László, Elek József, Für Iván, Hederics Zoltán, Heller Endre, Kovács Gábor, Simon Attila, Szántó Lajos, Szántóné Papp Mónika


2003
Szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: SZIGETI-SZÁSZNÉ NAGY CSILLA
Faludi Péter, Fekete Balázs, Gergely András, Hajdók Hajnalka, Horváth Attila, Kajsza Balázs, Kondor Péter, Kovács Petra, Nagy Balázs, Pogány Dávid, Riszter József, Schruff Milán Tamás, Tóth Péter Ferenc, Utry Álmos Mózes
B
Osztályfőnök: SIMON KATALIN 2003 12.b
Bősz Tamás, Csikós Caba, Emmerling Balázs, Fedor Gábor, Friesenhahn László, Gaál László, Gábris Annamária, Horváth Zoltán, Kaleszdorfer Gábor, Kamenár József, Karsay Alexandra, Kiss Balázs, Kiss Judit, Kónya Balázs, Kő Attila, Magyar Tamás, Miller Gabriella, Nagy Ákos, Sárkány Ferenc, Skobrák Katalin, Stefán György, Szász Gábor, Visi Jenő
C
Osztályfőnök: LUKÁCS JÓZSEFNÉ
Erdélyi Sándor, Horváth Barbara, Kaifis Zoltán, Komlósi Kornél, Molnár Attila, Németh Kornél, Pap István, Sramek László, Szanyó Zoltán, Varga Péter Szabolcs
D
Osztályfőnök: MIKLÓS ANDREA
Ábrahám Gábor Imre, Baki Zsanett, Balassa András, Barkóczi Dániel, Benkő Klára, Benkő Péter, Bíró László, Csizmadia Gábor, Csuhai Felicián, Daróczi Szabolcs, Fodor Tamás, Gebauer Tamás, Hári Barnabás, Harsay Péter, Huber Beáta, Kavecz László, Klesitz Péter, Lakó Mónika, László Gergely, Lukács Cecília, Molnár Csilla, Nagy Balázs, Nyikos Marianna, Petres Sándor, Ravasz Ádám, Rédl Balázs, Sági Norbert, Sándor Mátyás, Szabó Eszter, Szalai Zsolt, Tóth Gábor, Tóth Roland, Tóth Tibor, Turáni Gábor, Turi Gábor
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: LADA CSABA
Burián Imre, Heim Sebestyén, Jákli Norbert, Kiss József, Kiss Lénárd, Listár Nikolett, Lőke Ferenc, Moharos Zoltán, Molnár Anita, Szabó Kornél, Szabó Orsolya, Szűk Tamás, Tallián Zoltán, Vincze Tamás
Magasépítési technikusi bizonyítvány
B
Osztályfőnök: CSÁSZÁRNÉ BOROS ERZSÉBET
Árvai Péter, Gősy Nikoletta, Horváth András, Jablonkai Péter, Káprai Balázs, Kiss József, Németh Gábor, Németh Krisztián, Osztotics András, Reichert Hajnalka, Szauer Zsolt, Takács Balázs, Tőgl Tibor, Varga Gábor, Visnyiczki Attila

Informatikus (térinformatikus) bizonyítvány
D
Osztályfőnök: MARTON JÁNOS
Áldott Dénes, Benyó Tímea, Böröcz Renáta, Csonka Gábor, Fodor Erik, Fogarasi András, Jancsó Péter, Kárpát György, Kosztend Miklós, Kovács Katalin, Kruppai Máté, Kurdi Milán, Lovasi Zsolt, Makó Detre Péter, Mező Gábor, Nagy Márton, Pletser Ádám, Sógorka Viktor, Szabó Alexandra, Tepszichs Tibor, Tímár Péter, Tóth Attila, Tóth Bence, Tóth Dániel György
LEVELEZÕ TAGOZAT - Magasépítési szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
Osztályfőnök: CSÁSZÁRNÉ BOROS ERZSÉBET
Cseh Bognár Barna, Dattler Bendegúz, Göde Zoltán, Gregorics István, Gurisatti Gábor, Hárs Attila, Homolygó Gábor, Hudák Gergely, Kaszab Szabolcs, Lakatos Róbert, Magyar Tibor, Nagy Nándor, Németh Tibor, Porcza István, Sincki Ákos
Magasépítési technikusi bizonyítvány
L
Osztályfőnök: KELBERTNÉ NUN ILONA
Dömsödi Szilvia, Dubics György, Forgács Tibor, Galovszky Ferenc, Horváth László, Koncz Gabriella, Pintér Ferenc, Prajda György, Preszter Zoltán, Rácz László, Szőke Viktor
M
Osztályfőnök: CSÁSZÁRNÉ BOROS ERZSÉBET
Bóta Mihály, Bucsik Csaba, Csordás József, Dégi Szabolcs, Dománszki József, Domján László, Jankó Lajos, Kovács Lajos, Kulifai József, Madár Szilárd, Márkosi József, Moór Zoltán, Nagy Zsolt, Nemes Péter, Pletser József, Rozs Balázs, Sánta Ákos, Sulák Zoltán, Szabados László, Szabó Bertalan, Tóth Attila, Varga János, Vígh László, Zsédely Sebastián


2004
Szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: LÉNÁRT ESZTER
Ács Marianna, Barsi Ilona, Béndek László, Czank Nikolett, Diós Tibor, Durmics Kinga, Feil Teréz, Györök József, Horváth Ádám, Kalmár Tamás, Kaposvári Eszter, Kiss Attila, Kiss Kitti, Kránicz Róbert, Kucsera Gergely, Kupcsulák Milán, Lencsés Csilla, Nagy Bernadett, Nagy Tamás, Németh Márk, Széplaki Roland, Sziksz Gabriella, Vadász László
Kattintson IDE az osztály tablójáért!
B
Osztályfőnök: KELBERTNÉ NUN ILONA
András Norbert, Becséri Dániel, Bóvári Krisztián, Faragó Gergely, Farkas Gergely, Farkas Krisztina, Fuchs Zoltán, Gyovai Döme Gergely, Halász Anikó, Heiter Máté, Horányi Máté, Horváth Norbert, Kovács Viktória, Luncz Zsolt, Nagy Kornél, Oláh Krisztina, Pereczes Péter, Rabóczki Sándor, Rádl Péter, Schmidt Attila, Soltész György, Stein Gábor, Stolmár Péter, Tiffinger Viktor, Zimmermann Árpád, Zsiga Zoltán
C
Osztályfőnök: RÉVAY LÁSZLÓNÉ
Balogh Balázs, Bécsi Roland, Burdohán Krisztián, Csillag Tibor, Domonkos József, Erdélyi Sándor, Farkas Beáta, Gerlinger Péter, Horváth Péter, Ilyés Ádám, Kiss Anikó, Kovács István, Kovács Szilvia, Kökönyei Lajos, Kranauer Norina, Lévai Péter, Lőrincz Kornél, Molnár József, Murányi Tamás, Németh Csaba, Radics Rúfusz, Rajkó Renáta, Süslecz Alíz, Szabó Antal, Szabó Gábor, Szabó Szabolcs, Vadász Péter
D
Osztályfőnök: SÁRKÁNYNÉ SZŰCS SAROLTA
Bölcskei Molnár Anett, Fűrész László, Gáspár Attila, Gulyás Csaba, Halász Zoltán, Horváth Edit, Kárpáti Mariann, Kiss Barbara, Kovács Péter, Kökény Péter, Malácsik Gusztáv Zoltán, Mikó Norbert, Miszlai Ervira, Molnár Szilárd, Németh András, Németh László, Pacher Gyula, Punk Balázs, Ritter Gyula, Salamon Réka, Schneider Máté, Svajda Ferenc, Szép Roland, Tornyai Tamás, Tóth Gergő, Tóth Karola, Vámosi János, Vas Zoltán, Zrínyi Berta
Kattontson IDE az osztály tablójáért!
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: SZIGETI-SZÁSZNÉ NAGY CSILLA
Faludi Péter, Fekete Balázs, Gergely András, Hajdók Hajnalka, Horváth Attila, Kondor Péter, Kovács Petra, Nagy Balázs, Pogány Dávid, Riszter József, Tóth Péter Ferenc, Utry Álmos Mózes
Magasépítési technikusi bizonyítvány
B
Osztályfőnök: CSÁSZÁRNÉ BOROS ERZSÉBET 2004 13.B
Bősz Tamás, Emmerling Balázs, Fedor Gábor, Friesenhahn László, Gaál László, Gábris Annamária, Horváth Barbara, Horváth Zoltán, Kaifis Zoltán, Kaleszdorfer Gábor, Kamenár József, Karsay Alexandra, Kiss Judit, Komlósi Kornél, Kónya Balázs, Kő Attila, Magyar Tamás, Miller Gabriella, Molnár Attila, Nagy Ákos, Németh Kornél, Pap István, Sárkány Ferenc, Skobrák Katalin, Sramek László, Stefán György, Szanyó Zoltán, Szász Gábor, Szendrei Károly, Varga Péter, Visi Jenő
Informatikus (térinformatikus) bizonyítvány
D
Osztályfőnök: ADORJÁN ZOLTÁN
Ábrahám Gábor, Balassa András, Barkóczi Dániel, Benkő Klára, Benkő Péter, Bíró László, Csuhai Felicián, Daróczi Szabolcs, Gebauer Tamás, Kavecz László, Klesitz Péter, László Gergely, Nyikos Marianna, Ravasz Ádám, Rédl Balázs, Sági Norbert, Tóth Roland, Turáni Gábor


2005
Érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: MIKLÓS ANDREA
Cseh Attila, Csuti Tamás, Dávid Renáta, Délczeg Péter, Dóczi Péter Balázs, Gebhardt Balázs, Györök Attila, Keresztesi Gábor, Király Andrea, Kiss Péter, Kőrösi Ferenc, Kucsera Gergely, Matthew Taylor Hodgdon, Nagy Ádám, Nagy Andrea, Nagy Kinga, Németh György, Preil Gábor, Schmidt Alexandra, Simon Zsanett, Szabó Szabolcs, Szalai Szilárd, Szineg András, Szűcs Patrícia, Tischner Klaudia, Vass Gergő, Veres Dávid, Zsákai Róbert
B
Osztályfőnök: SZOMBATHY CSABA
Árki Adrián, Bozóki Tímea, Bőke Éva, Ecseki Balázs, Gyuricza János, Hadi Krisztián, Hollósi Diána, Isaszegi Katalin, Kapusi Zoltán, Knauz János, Kovács Gábor, Krebsz Bálint, Markó Csaba, Móder Rudolf Károly, Podt Tamás, Poór Tímea, Rákóczy Péter, Sári László, Szalai Richárd, Szántó Renátó, Tocsev Ádám, Tóth László, Tőke Andrea, Varga László, Vecsernyés Tamás, Veisz Dávid
C
Osztályfőnök: VÁRDAI LAJOSNÉ
Czimmermann Zsolt, Csete Andrea, Deák Levente Pál, Domonkos Attila, Fésű Márta, Hegedűs Balázs, Horváth Tamás, Kántor Anita, Kiss Judit, Kovács Ádám, Kovács Julianna, Kovács Zoltán, Köves Éva, Kurunczi Szilárd, Kúthy Péter, László Tibor, Léki István, Mészáros Péter, Németh Gábor József, Őri Renáta Éva, Pál Domonkos, Rácskai Gábor, Reining Ivett, Simon Attila, Sipos Tamás, Szanyó László, Tatár János, Timár Zsuzsa, Tóth Attila, Tóth Balázs, Törzsök Adél, Varga Péter, Vizi Tamás, Zakócs Balázs
D
Osztályfőnök: KASSAI JÁNOSNÉ
Asztalos Balázs, Baltavári Gábor, Bártfai Anikó, Borsos Balázs, Dezső Beáta, Fekete Tamás, Fung László, Gyöpös András, Győri Viktor, Halkai Lajos, Horváth Ádám, Jobban Csilla, Kiss Gergő, Klambauer Viktor, Kneifel György, Krár Béla, Laczó Nikolett, Lampert Adrián, László Róbert, Mile Judit Erzsébet, Nagy Sándor, Pupos Dóra, Sebestyén Balázs, Somogyi Máté, Szakter Roland, Szigetvári Péter, Takács Máté, Tausz András, Tóth Tamás, Váradi Gábor, Velencei Balázs, Vondrasek Péter
Kattintson IDE az osztály tablójáért!
LEVELEZŐ TAGOZAT
Elterichné Völgyi Györgyi, Hegedüs László, Horváth Péter, Jung Gábor, Kovács Szabolcs, Kukoda Margit, Mészáros Nikolett, Nyerges László, Barabás Attiláné, Soltész Gábor, Turczer Edina

Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: SZIGETI-SZÁSZNÉ NAGY CSILLA
Barsi Ilona, Béndek László, Czank Nikolett, Diós Tibor, Feil Teréz, Horváth Ádám, Kiss Attila, Kiss Kitti, Kránicz Róbert, Kupcsulák Milán, Lencsés Csilla, Nagy Balázs, Nagy Tamás, Németh Márk, Széplaki Roland, Vadász László
Magasépítési technikusi bizonyítvány
B
Osztályfőnök: KELBERTNÉ NUN ILONA
Becséri Dániel, Bóvári Krisztián, Faragó Gergely, Farkas Gergely, Farkas Krisztina, Fuchs Zoltán, Gyovai Döme Gergely, Halász Anikó, Heiter Máté, Horváth Norbert, Kovács Viktória, Luncz Zsolt, Rabóczki Sándor, Soltész György, Stein Gábor, Stolmár Péter, Zimmermann Árpád, Zsiga Zoltán
C
Osztályfőnök: CSÁSZÁRNÉ BOROS ERZSÉBET
Bécsi Roland, Burdohán Krisztián, Domonkos József, Erdélyi Sándor, Farkas Beáta, Gerlinger Péter, Ilyés Ádám, Kiss Anikó, Kovács István, Kovács Szilvia, Kranauer Norina, Lévai Péter, Lőrincz Kornél, Molnár József, Murányi Tamás, Németh Csaba, Radics Rúfusz, Rajkó Renáta, Süslecz Alíz, Szabó Antal, Szabó Gábor, Vadász Péter
LEVELEZŐ TAGOZAT
Csoknyai Mónika, Gáspár Zsolt, Horváth Kálmán, Izsó Péter, Kóbor Csaba, Németh Anasztázia, Pamminger Sándor Balázs, Pillók József, Répási Melinda, Szücs Rudolf Balázs
Informatikus (térinformatikus) bizonyítvány
D
Osztályfőnök: MARTON JÁNOS
Bölcskei Molnár Anett, Gáspár Attila, Gulyás Csaba, Halász Zoltán, Kárpáti Mariann, Kiss Barbara, Kökény Péter, Malácsik Gusztáv Zoltán, Mikó Norbert, Miszlai Elvira, Németh András, Salamon Réka, Schneider Máté, Svajda Ferenc, Tóth Gergő, Tóth Karola, Zrínyi Berta
LEVELEZŐ TAGOZAT - útépítési technikusi bizonyítvány
Bakos József Attila, Csiszár Zsolt Ákos, Fehér Sándor, Gajdán Tamás, Kis István, Kovácsné Stempely Csilla, Ladányi Tibor, Lobog Csanád, Mayer Attila, Molnár Attila, Sághy Balázs, Sáry László Endre, Sinkó Bernadett, Szabó Attila, Szöllősi Szilveszter, Vatics Géza
LEVELEZŐ TAGOZAT - magasépítő technikusi bizonyítvány
Bakacs Vilmos, Bíró Zoltán, Csikós Norbert, Engler Szilárd, Fehér Dezső, Fodor János, Frei László, Galgócziné Mohai Erzsébet, Gergely András, Heidler Norbert, Horváth Gergely, Juhászné Kóré Krisztina, Nagy Zsolt, Schidru Éva, Szűcs Gábor, Vörös József

 


2006
Érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: TAMÁS FERENC
Bizderi András, Böröcz Péter, Buruncz László, Domak Zoltán, Fejes Miklós István, Gyenizse Gábor, Király András, Lendvai Ferenc, Lőrincz László, Mészáros Balázs, Pallag Zsolt, Podhorszki Gábor, Pogány Helga, Pőcze Gergő, Rittervald Alíz, Samu Gergely, Schmidt Dávid, Sütő Gábor, Szabacsi Attila, Szajkó Szabina Kitti, Szauer Ákos, Vuity Radován Antal
Kattintson IDE az osztály tablójáért!
B
Osztályfőnök: PENCSNÉ MÉSZÁROS ERZSÉBET
Árky Balázs, Bakos Krisztián János, Folmeg Péter, Geszler Tamás, Glóser Norbert, Horváth Tamás, Jenei Edina, Karászi Ágnes, Kiliti Szabolcs, Kis Milán Gergő, Kovács Dániel László, Krizsán Roland, Kuntner Máté, Lada Tamás Zoltán, Márhoffer Miklós, Monori Szabolcs András, Nyulasi Péter, Pávits Petra Kata, Sós Lajos, Szabó András, Szépszó Péter, Szima Viktória, Tóth Szabina, Vörösmarty Dániel, Winklár Ádám
C
Osztályfőnök: KASSAI JÁNOSNÉ
Bogdándy Zoltán, Brettschneider Ferenc, Czeider Viktor, Csaplár Renáta, Gyöngyösi Diána, Hollósi Gergő, Kálhok Zoltán, Kanczler Eszter, Kanczler Veronika, Kardos Martin, Kundl Richárd, Kuti Zsanett, Laduver Bence, Lajos Krisztina, Lelkes Márk, Magyar Bence Gergő, Németh Kornél, Orbán Bence, Pál Attila, Pető Gábor, Poroszlai Péter, Puchinger Richárd, Rajkó Brigitta, Rothauszki Attila, Ruff Csaba, Sárdi Enikő, Sipos Lajos, Szabó Attila, Tóth Anita, Tury Nagy Sándor, Tyukos Lipót Gábor
D
Osztályfőnök: SZVOBODA ÁGNES
Ács János, Balázs Gábor, Bartha Bálint, Bódi László, Bőcs Gergo, Csapó Márta, Csép Adrienn, Csillahó Tamás, Csontos László, Farkas Lajos, Fehér Gyula, Fett Ádám, Galambos András, Galler Zsuzsanna, Gartai Balázs, Gyömörei Péter, Kovács Zoltán, László Attila, Molnár András, Németh Zsolt, Nyulász Gergely, Pencs Tamás, Právetz Tamás, Schneider Dávid, Sebestyén Géza, Stefán Gábor, Stéger Csaba, Szabó Péter, Szanyi Renáta, Széll Imre, Zámbó Tamás
Kattintson IDE az osztály tablójáért!
LEVELEZŐ TAGOZAT
Elterichné Völgyi Gyöngyi, Hegedűs László, Horváth Péter, Jung Gábor, Kukoda Margit, Mészáros Nikolett, Nyerges-Wohl László, Turczer Edina
Technikusi bizonyítvány
Ebben az évben álltunk át a 4-1 éves képzésről a 4+2 éves képzésre, így nem volt végzős technikusi osztályunk!


2007
Érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: SIMON KATALIN
Árvai Péter, Bencze Bence Barna, Blaumann Ákos, Bokor Renáta, Dankó Ádám, Farkas Zoltán, Hodula Győző, Horváth András, Horváth Balázs, Horváth Tímea, Kaiser Csaba, Kevei Csaba, Koncz Krisztián, Kovács Norbert, Kurucsai Zoltán, Lamik Bence, László Tamás, Matusek Mária, Mester Ákos, Mészáros Melinda Márta, Mohacsek Károly, Orbán Dániel, Orbán Dávid, Osvald Henrietta, Pollermann Péter, Preszter Balázs, Sebők Balázs, Szabó Zsanett, Szegfű Mónika, Tóth Lajos, Tóth Zoltán Gábor, Veress Szilveszter, Vida Andrea, Vuity Radován Antal
B
Osztályfőnök: ERDŐSI ILDIKÓ
Bodor Sára, Danyi Nóra, Demeter Ildikó, Dezső Richárd, Fekete Ákos István, Fenyves Balázs, Gyolcsos Ferenc, Horváth Ádám, Husz Péter, Janyik Szandra, Jelena László, Kovács Balázs, Kővári Gergő, Lóderer Zoltán, Mihályi Imre, Nagy Balázs, Nagy Péter, Németh Tamás, Patai Péter József, Sás Tibor, Stokinger Dávid, Szalay Katalin, Tóth Anita, Tóth Péter, Uzsák Ferenc, Vas István
C
Osztályfőnök: LUKÁCS JÓZSEFNÉ
Ács János, Árva Erika, Batha József Tibor, Berta Judit, Éliás Nikolett, Fridman Milán, Harsányi Nóra, Huszics Márton, Juraszkó Péter, Killer Gábor, Kiss Dávid József, Kókai Attila, Kónya Katalin, Kósa Erika, Mágó Zoltán, Moldoványi Zsolt, Molnár Dániel, Mucsi Dániel, Németh Gergő, Németh Gergő II., Piber Dániel, Rab János, Rétegi Balázs, Styevkó István, Szatzker Anna Zsófia, Szivák Béla, Szőczi Ferenc, Tefner Attila, Tihanyi Anita, Veres Zsuzsanna, Zelovics Eszter
D
Osztályfőnök: SZABÓ LILLA
Barati Ferenc, Bóvári Balázs, Dravicz Hajnalka, Freschli József, Jakab Norbert, Kiss Zoltán, Kotrusz Márton, Kovács Viktor, Máté Tibor, Mátrai Máté, Németh Ádám, Pörgye Attila, Rácskai Milán, Rimán Balázs, Sebestyén Zoltán, Stefanik Zsolt, Szabó Dávid, Szabó Dávid Antal, Szabó József, Szabó Lajos, Szendrei Gergely, Szűcs Szabina, Szűcs Máté, Takács Marcell, Uszkai Gergő, Varga Mihály, Wölfinger Ottó
LEVELEZŐ TAGOZAT
Asbóth Tibor, Bóka Flórián, Bozai Brigitta, Csanádi Lajosné, Dávid Zoltán, Devecseri Zoltán, Győri Tibor, Kontó Laura, Kovács Szabolcs, Pápai Zoltán, Papp Norbert, Prókay Brigitta, Sebestyén Csaba, Törzsök Tibor, Varga Zoltán, Willerding Tibor

Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: SZIGETI-SZÁSZNÉ NAGY CSILLA
Ács Marianna, Beke Katalin, Bogaromy Éva Ágnes, Cseh Attila, Cste Andrea, Esceki Balázs, Kántor Anita, Keresztesi Gábor, Kőrösi Ferenc, Nagy Kinga, Sári László, Szűcs Patrícia
Magasépítési technikusi bizonyítvány
B
Osztályfőnök: CSÁSZÁRNÉ BOROS ERZSÉBET
Bozóki Tímea, Délczeg Péter, Fésű Márta, Kovács Gábor, Kúthy Péter, Limpár Petra, Podt Tamás, Poór Tímea, Rácskai Gábor, Szalai Richárd, Szántó Renátó, Timár Zsuzsa, Tóth Attila, Tóth Balázs, Varga László, Varga Péter
Informatikus (térinformatikus) bizonyítvány
D
Osztályfőnök: KASSAI JÁNOSNÉ
Borsos Balázs, Fung László, Gaál Ildikó, Gyöpös András, Győri Viktor, Horváth Ádám, Kneifel György, Krár Béla, László Róbert, Pintér Bence, Szakter Roland Tamás, Takács Máté, Tausz András Antal, Velencei Balázs
LEVELEZŐ TAGOZAT - útépítési technikusi bizonyítvány
Bíró Sándor, Gyene Gábor, Horváth Zoltán, Kosztik Krisztián, Laky Balázs.  Ormándi Tamás, Sárosi Ferenc Gergely, Takács Attila, Lobog Csanád
LEVELEZŐ TAGOZAT - magasépítő technikusi bizonyítvány
Bánki Andrea, Fintor Sándor, Galovszky Gábor, Gungl László, Kereszteas Szilvia, Ludvig Balázs, Magyar Imre, Mészáros Pál, Mókos Attila Krisztián, Németh Balázs, Pap Zoltán, Varga Anett, Kamenár József


2008

Érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: KELBERTNÉ NUN ILONA
Ábrahám Gábor, Barkó Dávid, Bognár Gábor, Fésü György, Fülöp Gábor, Gyakov István, Horváth Balázs, Hosznyák Attila, István Péter, Jakab Imre, Kadlecsik Milán, Kanász Balázs, Lócskai Balázs, Molnár Tamás, Németh Dóra, Őri Orsolya Zsuzsanna, Pribék Petra, Purger Zsolt, Szabó Éva, Szabó Zsolt, Szkok Tibor, Tischler Szabina, Váli Roland, Városi Dávid István, Vidák Roland, Vólent Zsanett Csilla, Zsiros Viktor
B
Osztályfőnök: OROSZNÉ STEFÁNKÓ ÉVA
Antal Szabolcs, Balassa Benjamin, Balog Zsanett, Bihari Balázs, Czachesz Norbert, Erdélyi Dániel, Ferenczi László Tibor, Füri Milán, Gróf Ádám, Horváth Lajos, Igari Zsuzsanna Zsófia, Keller Balázs József, Kiss János, Koncz Attila, Miklós Attila, Nagy Lajos, Németh Ferenc, Németh Zsolt, Nyerges Lajos Roland, Pávits Dorina, Rézman Zsuzsanna, Segesdi Balázs, Simon Boglárka Éva, Szabó Roland, Szalai Zoltán, Szalkai Sándor, Toldi Szandra, Varga Zoltán Norbert, Virág Péter
Kattintson IDE az osztály tablójáért!
C
Osztályfőnök: BEKE MARIETTA
Blahó Barnabás, Cseszneki Szabolcs Máté, Csuka Dániel, Egei Krisztina, Endrédi Dániel, Gárdony Attila, Gyarmati Attila Bence, Hasza Zsolt Lajos, Hopka László András, Kovács Krisztián,
Ladányi László, Major Csaba, Mikola Péter, Monostori Péter, Németh Tamara, Neumann László, Nyikos Dávid, Nyikus Zsuzsanna, Somogyi Dávid István, Sulák Sándor, Szabó Tamás, Szombat Gábor, Tóth Norbert, Tóth Péter, Varga Kitti
Kattintson IDE az osztály tablójáért!
D
Osztályfőnök: SÁRKÁNYNÉ SZŰCS SAROLTA
Beregszászi Gizella, Bognár Piroska, Bohus László, Csáki Attila, Deák Dávid, Déri Hajnalka, Hajdu Diána, Hanó Péter, Kelner-Kiss József, Kopácsi Róbert, Kovács Klaudia, Kovács Zoltán II., Kovács Zoltán I., Lovász István, Molnár Renáta, Németh Barbara, Paksz László, Pintér Tamás, Sándor Arabella Réka, Scheidl Tibor, Schmidt Klaudia Erika, Solymos Barbara, Stumpf Bence András, Szabó Péter, Szenyéri Szilvia, Szerencsi Dávid Zsolt, Sztankievics Balázs László
Kattintson IDE az osztály tablójáért!


LEVELEZŐ TAGOZAT
Balogh Péter, Barabás Attiláné, Flórián Balázs, Kónya Károly, Lukács Krisztina, Orbán Péter, Palotai Edina
Útépítési technikusi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: TÓTH LÁSZLÓ
Árky Balázs, Böröcz Péter, Buruncz László, Csontos János, Csuti Tamás, Farkas László, Gyöngyösi Diána, Györök Attila, Major Petra, Márhoffer Miklós Ádám, Mészáros Balázs, Monori Szabolcs András, Nagy Bernadett, Pogány Helga, Puchinger Richárd, Surányi Dalma, Sütő Gábor, Szabó Attila, Szauer Ákos, Szineg András
Magasépítési technikusi bizonyítvány
B
Osztályfőnök: BARTUS TAMÁS
Gyenizse Gábor, Hollósi Gergő, Jenei Edina, Kanczler Veronika, Karászi Ágnes, Koska Márk, Kuti Zsanett, Lajos Krisztina, Leidál Anett Mária, Pallag Zsolt, Pető Gábor, Poroszlai Péter, Ruff Csaba, Szajkó Szabina Kitti, Vörösmarty Dániel
Informatikus (térinformatikus) bizonyítvány
D
Osztályfőnök: SZVOBODA ÁGNES
Balázs Gábor, Baranyai Balázs, Bizderi András, Bódi László, Csép Adrienn, Csillahó Tamás, Farkas Lajos, Kaposi Gergő, Kovács Zoltán, Nyulász Gergely, Právetz Tamás, Schmidt Dávid, Stefán Gábor, Szabó Péter
LEVELEZŐ TAGOZAT - útépítési technikusi bizonyítvány
Bogdánfy Zoltán, Fridman Milán, Harsányi Nóra, Hodula Győző, Jelena László, Juraszkó Péter, Killer Gábor, Kurucsai Zoltán, Nagy Péter, Németh Gergő, Németh Tamás, Preszter Balázs Ferenc, Sebők Balázs, Styevkó István, Sütő József, Szegfű Mónika, Szőczi Ferenc, Uzsák Ferenc, Veress Szilveszter, Vuity Radován Antal
LEVELEZŐ TAGOZAT - magasépítő technikusi bizonyítvány
Bende Tamás, Berta István, Bognár Péter, Buda Gábor, Fekete József, Klujber Imre Attila, Molnár Gergely, Nagy Tamás, Nyírán Levente, Somogyi Balázs, Zakócs Balázs, Domokos Attila


2009
Érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: WINTER MÓNIKA
Bácskai Ferenc, Berghammer Tamás József, Bese Dávid, Bognár Róbert, Czeglédi Péter, Disznósi Dóra Vivien, Erdősi Gábor Márk, Ertl Róbert, Fekete Ármin, Füle Judit, Hárer Roland, Hencz Viktor, Hordó Gábor József, Horváth Ágnes, Huber János, Kiss Gyula, Kovács Judit, Kovács Roland, Kuntner Ádám, László Róbert Csaba, Milassin László, Molnár Zsófia, Németh Ferenc, Ponnert Péter, Simon Miklós, Szénai Gergő, Szudár László, Zorics Zsuzsanna
B
Osztályfőnök: MIKLÓS ANDREA
Ács Attila, Albrecht Bálint, Babos János, Balogh Gyöngyi, Baranyai Gergely, Biró Ádám, Bognár Gábor, Csordás Dalma, Farkas Miklós, Fazekas Gabriella, Geszler Márk, Horváth Viktor, Keszei Zoltán, Kiss Dóra, Kovács Alexandra, Látrányi Péter, Major Mirella, Mudris Gábor, Németh Alex Barnabás, Németh Nándor, Nok Dávid, Orova Zoltán, Preszter Soma, Sárempek Noémi, Szabó Kinga, Tóth Demeter, Váradi Dániel
Kattintson IDE az osztály tablójáért!
C
Osztályfőnök: GELESZNÉ FÖLDVÁRY VIKTÓRIA
Bali Attila, Beke Éva, Domján Dávid, Eke Gábor, Fekete László, Fekete Mária, Kiss Katalin, Kiss Márk Lóránt, Kovács Dávid, Kovács Norbert, Kummer Krisztián, Lévay Enikő, Madaras Szabolcs Barna, Murber Veronika, Neumann Andrea, Omischl Attila, Ossik Árpád, Podhorszki Márk, Sárkány Endre, Szabó János, Szatmári Krisztián, Szűcs Gergő, Tömösy Péter, Török Tamás
D
Osztályfőnök: PENCSNÉ MÉSZÁROS ERZSÉBET
Babud Imre, Bálint András, Besszer Tibor, Birizdó Csongor Attila, Demeter Balázs, Drusza István, Fogas László Dániel, Gáncs Dániel Ferenc, Győrfi Bence, Györke Pál, Haáz Máté, Horváth Boglárka, Horváth Dávid, Huszár Gergő, Kovács Ferenc, Kovács-Ajtai Tamás, László Balázs, Lehoczky Dániel, Lukács Péter, Molnár Dorián, Nagy Dániel, Nagy Nóra, Németh Dániel, Patkós Gergely, Pávits Gergő Krisztián, Pörgye Norbert, Právetz Anikó, Rófusz Viktor, Rubos Dávid, Sitkei Péter, Szabó Zoltán Lajos, Szöllősi Gréta, Végh István
Kattintson IDE az osztály tablójáért!

LEVELEZŐ TAGOZAT
Acsádi Veronika, Anda Eszter, Bihari Éva Sarolta, Bódis Zoltán Frigyes, Csapó János, Csóri Ilona Margit, Dani János, Flórián Balázs, Fodor Károly, Gruber Attila, Hajdu Angéla, Kard Zoltán, Král Andrásné, Krausz Szabolcs, Miklósics György, Moharos Gábor, Schlett Renáta, Soltész Gábor, Szalai Péter

Útépítési technikusi bizonyítvány 
A
Osztályfőnök: SZIGETI-SZÁSZNÉ NAGY CSILLA
Fridman Milán, Harsányi Nóra, Hodula Győző, Jelena László, Kis Milán Gergő, Kurucsai Zoltán, Németh Tamás, Preszter Balázs Ferenc, Sebők Balázs, Sós Lajos, Styevkó István, Sütő József, Szegfű Mónika
Magasépítési technikusi bizonyítvány
B
Osztályfőnök: VAJNAI ENDRÉNÉ
Ács János, Fekete Ákos István, Janyik Szandra, Kósa Erika, Lóderer Zoltán, Molnár Dániel, Piber Dániel, Rab János, Rétegi Balázs, Szalay Katalin, Tefner Attila, Tihanyi Anita, Tóth Anita, Zelovics Eszter
C
Osztályfőnök: MARTON JÁNOS
Blaumann Ákos, Bokor Renáta, Farkas Zoltán, Horváth András, Lamik Bence, Mester Ákos, Mészáros Gabriella, Mészáros Melinda Márta, Tóth Lajos, Tóth Zoltán Gábor, Vida Andrea
Informatikus (térinformatikus) bizonyítvány
D
Osztályfőnök: MÉSZÁROS GÁBOR
Barati Ferenc, Dravicz Hajnalka, Gyolcsos Ferenc, László Tamás, Németh Ádám, Pörgye Attila,
Rimán Balázs, Szendrei Gergely, Takács Marcell, Varga Mihály
LEVELEZŐ TAGOZAT - útépítési technikusi bizonyítvány
Balassa Ákos, Boór zoltán, László József, Pfirztner Görgy, Rácz Gábor Pál, Takács Ferenc, Tóth Csaba, Varga Zoltán, Varga-Lang Károly, Vén István Sándor, Zsolnár Ottó,
LEVELEZŐ TAGOZAT - magasépítő technikusi bizonyítvány
Csepeli Attila, Gránitz Magdolna, Héger Péter, László Szabolcs, Lendvai Ferenc, Pingiczer Ákos, Salaczné Tamás Tímea, Somogyi Balázs, Szabacsi Attila, Szendrődiné Őrsi Nóra, Verseczki Richárd

 


2010
Érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: TAMÁS FERENC
Ács Gergő, Bagdi István, Balogh Ádám, Baráth István, Bozsák Boglárka, Csincsi József, Egyed Márk, Fekete Dániel, Fekete Gábor, Fischer Bence, Guti Máté, Kéri Ákos, Király Anita, Kövér Balázs, Kracsun Máté, Laky Dániel Gergely, Loránth Rita, Nagy Márton, Németh Ádám Péter, Sárvári Ádám, Schäffer Tamás, Szalazsán Szilárd Rajmund, Szunomann Ferenc, Tamás Ármin, Varga Csaba, Zsákai Csaba Attila
Kattintson IDE az osztály tablójáért!
B
Osztályfőnök: SZABÓNÉ SZOMMER ILDIKÓ
Baruts András, Belák Márió, Benkő Balázs, Bokros Zoltán, Császár Botond, Ércz Gábor, Erdő Roland Márk, Fekete Tamás, Hegyi Péter, Kása Levente, Kotrusz Barnabás, Merkl Ádám, Molnár Csaba, Nagy Balázs, Nagy Renátó, Reichardt Ronald, Schoffhauzer István, Smolkó Boglárka Mária, Szabó Zsolt, Szatzker Zsolt, Szemerei Szabolcs, Tesényi Máté, Török Krisztián, Varga Rita Anna, Weinreich Balázs
C
Osztályfőnök: KASSAI JÁNOSNÉ
Bán Attila, Bártfai Zoltán, Csányi Dávid, Csörgő Ádám, Dercze Gergely, Gosztola Erik, Hippeller Trisztán Ferenc, Hortobágyi Péter, Kadnár Róbert, Keresztyén Dávid, Keszi Csaba, Koncz Renátó, Kovács András, Kreidl Gábor, Mátay Zoltán, Molnár Ádám, Molnár Ákos, Nagy Roland, Petőházi Alex, Ress Gábor, Rontó Szilárd, Skabla Adrián, Szabó Barbara, Tóth Tamás, Ujvári Kristóf
D
Osztályfőnök: TÓTH ADRIENN
Appel Viktor, Bartha Gergő, Csaplár Adrián, Elek Gergely, Fürész Balázs, Groszeibl Márton, Járfás Ferenc, Jónásch Dániel, Joó Ádám, Karmanóczki Noémi, Klér Ádám, Kovács Barbara, Kővári Dániel, Limpár Ákos, Major Kálmán, Nagy László, Nemes Dániel Gábor, Pál Szabolcs Kristóf, Pap Ádám, Polcsics Patrik, Rácz Krisztián, Skordai Andrea Alexandra, Sorok Richárd, Szabó Mátyás, Temesi Zoltán, Termő László, Tóth Kristóf Endre, Vitéz Viktória
Kattintson IDE az osztály tablójáért!


LEVELEZŐ TAGOZAT
Csizmadia Zoltán, Fodor Roland, Kovács Norbert, Kovács Tibor, Makádi Zoltán, Molnár Gergely, Nagy Eszter, Nagy Róbert, Szabó Ferenc

Útépítési technikusi bizonyítvány 
A
Osztályfőnök: Csepcsényi Lajos Lászlóné
Berki Tamás, Fenyves Balázs, Ferenczi László Tibor, Fésü György, Major Csaba, Moldoványi Zsolt, Nyerges Lajos Roland, Nyikus Zsuzsanna, Őri Orsolya Zsuzsanna, Palatin Dorina, Szalkai Sándor, Zsiros Viktor, Tyukos Lipót

Magasépítési technikusi bizonyítvány
B
Osztályfőnök: Kelbertné Nun Ilona
Ábrahám Gábor István, Balog Zsanett, Barkó Dávid, Boros Szilárd, Czachesz Norbert, Erdélyi Dániel, Géró Gábor, Horváth Balázs, Horváth Lajos, István Péter, Kanász Balázs, Keller Balázs József, Koncz Attila Gábor, Mikola Péter, Németh Dóra Veronika, Paksz László, Pribék Petra, Somogyi Dávid István, Sulák Sándor, Szabó Roland, Szabó Zsolt, Tischler Szabina, Varga Eszter Mariann, Varga Zoltán Norbert, Városi Dávid István, Vólent Zsanett Csilla, Blaumann Ákos, Kaiser Csaba, Nagy Krisztián, Veres Zsuzsánna

Informatikus (térinformatikus) bizonyítvány
D
Osztályfőnök: Kusztor Attila
Balassa Benjámin, Bihari Balázs, Bohus László, Deák Dávid, Hajdú Diána, Hánis Gábor, Hanó Péter, Kovács Zoltán, Németh Ferenc, Németh Zsolt, Tóth Balázs

LEVELEZŐ TAGOZAT - útépítési technikusi bizonyítvány
Ebben az évben álltunk át a 4-1 éves képzésről a 4+2 éves képzésre, így nem volt végzős levelezős osztályunk!
LEVELEZŐ TAGOZAT - magasépítő technikusi bizonyítvány
Ebben az évben álltunk át a 4-1 éves képzésről a 4+2 éves képzésre, így nem volt végzős levelezős osztályunk!

 


2011
Érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: Szabóné Biter Tímea
Ádám Krisztina, Árgyellán István Sándor, Bálint Valentin, Bereczky Dávid, Fehérváry Bence, Fekete Anita, Heigerl Milán, Hódosi Dávid, Horváth Benedek, Kása Levente, Kerecsényi Tamás, Király Dániel, László Dávid, Mohl Dániel, Nagy Zoltán, Pálinkás Gergely, Sándorovits Richárd Pál, Sárvári Barbara, Szabó Anna Anikó, Szántó Lilla, Tihanyi Ádám, Venczák Dávid, Winkelman Nikolett, Zólyomi Ádám

B
Osztályfőnök: Nardai Márta
Baki Zsolt, Bánki András, Bardon Anita Dóra, Boros Tamás, Csörgő Balázs, Csörgő Csaba, Édes Kristóf, Hadarik Ádám, Imre Zsolt Mátyás, Kalló Viktória, Kóbor Gergely, Májer Máté, Márkus Viktor, Németh Balázs, Pálffy Rita Viktória, Polyák Szabolcs István, Rezsnyák Áron, Simon Olivér, Soós Marcell, Szabó Fruzsina, Tábori Veronika, Tolner Tamás, Tóth Ákos, Vanatka Martin, Zsolnai Nikolett

C
Osztályfőnök: Lukács Józsefné
Baksa András, Békési Fanni, Benedek Roland, Csókás Gergő, Dankó Dániel, Farkas Kálmán Tamás, Fazekas Bettina, Fogas Viktor, Friesenhahn Gergő, Hasulyó Tamás, Horgos Ádám, Horváth Gergő, Imrefi Szilvia, Istenes György, Kajári Attila, Késmárki László István, Kiss Lénárd, Lángi Ádám, Marton Tibor, Molnár Csilla, Nagy László, Nagy Zoltán, Pánczél Sándor, Parrag Zsolt, Pleszinger Tamás, Poroszlai Gergő, Purger Gábor, Rémai Roland, Stolcz Péter, Szalai Tamás, Török Richárd

D
Osztályfőnök: Dr. Hegyi Ferenc
Bánszki Patrik, Dömsödi Gábor, Fésű Péter, Gulyás Máté, Gyenei Domonkos, Hajdu Richárd, Halasi Viktor, Kalmár Ákos, Kiss Regina, Kiss Tamás, Kovács Gábor, Kovács Tímea Edit, Lőrincz Csaba, Magosi Bence, Magyar Bálint, Morvai Attila, Németh Mátyás, Pál Viktória, Sebestyén Norbert, Skutai Gergő, Somogyi Péter, Szabó Róbert, Tóth Bálint, Vagyóczky Márton, Vámi Adél

LEVELEZŐ TAGOZAT
Balogh Krisztina, Biál Bertold, Budahegyi Roland, Faddi Norbertné, Mohai Attila, Nagy Tibor Attila, Pákozdi Tibor, Rottman Sándorné, Sági Éva Margit, Vörös Mihály

Útépítési technikusi bizonyítvány 
A
Osztályfőnök: Szigeti-Szászné Nagy Csilla
Asztalos István, Barabás István, Eke Gábor, Fürész Nándor, Jakab Imre, Kiss Márk Lóránt, Kovács Alexandra, Kovács Roland, Lévay Enikő, Magyar Balázs, Melkovics Tamás, Milassin László, Mudris Gábor, Németh Ferenc, Németh Nándor, Nok Dávid, Sárempek Noémi, Scheidl Tibor, Szatmári Krisztián, Szűcs Gergő, Zorics Zsuzsanna

Magasépítési technikusi bizonyítvány
B
Osztályfőnök: Vajnai Endréné
Bácskai Ferenc, Balogh Gyöngyi, Bognár Gábor, Bognár Róbert, Farkas Miklós, Fekete Ármin, Fekete László, Fekete Mária, Háhn Rajmund András, Horváth Ágnes, Horváth Viktor, Huber János, Kiss Katalin, Kovács Judit, Kummer Krisztián, Látrányi Péter, Molnár Zsófia, Murber Veronika, Nedeczky Renátó, Németh Alex Barnabás, Neüchel Balázs, Podhorszki Márk, Szudár László, Tóth Demeter, Váradi Dániel

LEVELEZŐ TAGOZAT - útépítési technikusi bizonyítvány
Gerdenics János, Keszei Zoltán, Kovács György, Kovács Krisztián, Miseta Szabolcs, Oláh András, Süveges Tamás, Tar Miklós Sándor, Monostori Péter, Kadlecsik Milán, Lócskai Balázs


LEVELEZŐ TAGOZAT - magasépítő technikusi bizonyítvány
Bodri Miklós, Bognár Krisztián, Csenki Balázs, Dégi Attila, Király László, Ratkai Magdolna Zita, Rupics József János, Sasvári Gábor, Hosznyák Attila


2012

Érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: Erdősi Ildikó
Antal Loretta, Bagi Martin János, Bula Kitti, Czéh Bence, Csorba Norbert, Darányi Dorottya, Ember Roland, Erdős Ágoston Máté, Farkas Ádám, Farkas Dóra Tünde, Felső Flórián, Fodor Flóra Kinga, Hinora Alex, Jónás Barbara, Kecskés Zoltán, Kovács Krisztián Imre, Nemes Norbert, Petrovics Tímea, Puska Dávid, Smatkó Dorina, Szabó Alexandra, Szalontai Márk, Szigeti Barbara, Telkes Tímea, Tóth Kristóf, Zelovics Dániel

B
Osztályfőnök: Dr. Oroszné Stefánkó Éva
Burián Péter, Farkas Veronika, Grósz Evelin Csilla, Horváth Dániel, Horváth Frigyes, Katona Márton, Kerbel Ágota, Kovács Ádám, Magda Szimonetta, Mátyus Ádám, Mihaleszkó Márk, Molnár Dénes, Németh Tímea, Peresztegi-Horváth András, Pintér Gábor, Rózsás Dániel, Sándor Krisztina, Steurer Kitti, Szép-Horváth Arnold, Szigeti Attila, Szücs Ákos, Tábori Renáta, Tóth Adrienn, Ujszászi Márk

C
Osztályfőnök: Beke Marietta
Árki Anett, Battyányi Richárd, Besszer Nóra, Csanádi Roland Lajos, Danka Roland, Devecseri Tibor, Erdő Zoltán, Fekete Bence, Fogas Benjámin Máté, Garbacz Márk, Hegedüs Marcell, Horváth József Alex, Klotz Zoltán, Krainhoffer Kinga, Markovits Viktor, Marsovszki Ádám, Mészáros Roland Krisztián, Nagy Ágota Kitti, Ozsváth Dávid, Pisch Beatrix, Rothauszki Renáta, Sági Gábor, Sándor Zsófia, Sulák Márton, Szabó Dániel, Szabó Dávid, Szalánczi Gergő, Tóth Eduárd, Tóth Sándor

D
Osztályfőnök: Szabó Ágnes
Bagi Roland, Balázsik Evelin, Czeglédi László, Cselle József, Fancsali Attila, Füreder Márton Béla, Gárdonyi Ádám, Hajdu János, Harmath Ágnes Zsófia, Kalapos Bence, Kaszás Martin, Klémán Attila, Kocsis Csaba, Koósz Milán, Laczó Martin Dezső, Lengyel Gergő, Miklós Ádám, Nagy Dezső, Németh Miklós, Pajor Letícia, Pomper Adrián, Sitkei Ádám, Szép Patrik Zoltán, Szöllősi Milán, Sztupa Gergely, Tóth Bálint, Veiger Dániel, Zátrok Klaudia

LEVELEZŐ TAGOZAT
Ballai Ádám, Bornemisza Ágnes, Erős Nóra, Juhász Péter, Magyari Viktor, Molnár Bence, Sztupa Dávid

Útépítési technikusi bizonyítvány 
A
Osztályfőnök: Sztanek Tamás
Ács Gergő, Bán Attila, Benkő Balázs, Czikai Zoltán, Csörgő Ádám, Kadnár Róbert, Kreidl Gábor, Kuntner Ádám, Mészáros Tamás, Molnár Csaba, Németh Ádám Péter, Rontó Szilárd, Schäffer Tamás, Skabla Adrián, Soós Ádám, Szabó Barbara, Újvári Kristóf, Varga Csaba, Világi Gábor Lajos, Weinreich Balázs

Magasépítési technikusi bizonyítvány
B
Osztályfőnök: Andrási Márton
Andocsi Gábor, Bagdi István, Bese Dávid, Egyed Márk, Guti Máté, Halas Tamás, Hegyi Péter, Horváth Péter Zoltán, Járfás Ferenc, Kéri Ákos, Király Anita, Kovács András, Kővári Izabella, Laky Dániel Gergely, Loránth Rita, Molnár Ádám, Szalazsán Szilárd Rajmund, Tabi Ákos András, Tamás Ármin, Török Krisztián

Térinformatikus technikusi bizonyítvány
D
Osztályfőnök: Tóth László
Appel Viktor, Bécsi Örs, Csaplár Adrián, Gyarmati Attila Bence, Jónásch Dániel, Joó Ádám, Mikuli Rita, Nagy Nóra, Pál Szabolcs Kristóf, Pap Ádám, Peltzer Tibor, Rácz Krisztián, Schmidt Klaudia, Szabó Mátyás, Termő László, Tóth Kristóf Endre, Tringli Dániel


LEVELEZŐ TAGOZAT - magasépítő technikusi bizonyítvány
Almádi Zoltán, Fehér Dezső, Fodor Roland, Gruber Attila, Győri János, Hippeller Trisztán, Látrányi László, Martinez Barbara, Steiner Csaba Dezső



2013

Érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: Törőcsik Géza Albert
Bagi Zoltán, Baross Patrik Mátyás, Grigoliát Ádám, Hansági Mihály Richárd, Havasi Gábor, Jónás András, Kecskés Dávid, Kovács Patrik Oresztész, Köteles Judit, Kukoda Krisztián, Kuntner Zsófia, Lakatos Lilla, Magyar Ágota, Majer Noémi, Nagy József, Németh Sándor, Rajkó Karolina, Rédling Martin, Sass Bence Zsolt, Stehenics Alexandra, Sziksz Tamás, Vörösmarty Áron

B
Osztályfőnök: Miklós Andrea
Bak László, Borbély Judit, Borbély Roland, Domak Máté, Egyed Dániel, Farkas Tibor László, Fekete Tamás, Gazdag Gábor, Gyakov Tamás, Hatos Krisztina, Hirt Melinda, Horváth Gergő Márk, Horváth Vivien, Horváth Zsolt, Kántor Ákos, Kelemen András, Kelemen Márk, Kiss Bence, Kokas Dávid, Kovács Gellért, Magyar Csaba, Marth Dávid, Mihályi Gergő, Németh Martin, Porkoláb Máté, Sárkány Bence ,Szántó Zoltán, Tatár Máté

C
Osztályfőnök: Winter Mónika
Bella Ádám, Bóna Gergő, Dörömbözi Péter, Fodor Krisztián, Fodor-Papp Martin, Glóser Petra, Horváth Hanna Rebeka, Horváth Kornél, Imre Máté, Jónás Csaba, Kajári Barbara, Klujber Emese, Kondor Tamás Sándor, Kőmives Norbert, Lócskai Ákos, Medgyesi Bálint, Pintér Sándor, Rontó Edina, Schmutz Martin, Schnierer Károly Márk, Seres Alexandra, Szénai Boglárka, Szőke Noémi, Vass Viktória, Vatics Dávid ,Vatics Géza, Zsilvölgyi Bence

D
Osztályfőnök: Pencsné Mészáros Erzsébet
Benkő Dávid Lajos, Blaski Anna, Buzai Roland, Csókás Lili, Gabrovits Balázs, Gigler Péter, Hajdu Ádám, Hegedűs Attila, Imre Richárd Zoltán, Jónás Géza, Joó Gergő, Láda Zoltán, László Dóra, Lukács Gábor, Major Péter, Nagy Dániel, Nyárai Milán, Róth Szabolcs, Spergli Máté, Szabó Barnabás, Szabó Bence, Szabó Ferenc Máté, Szabó Gábor Zoltán, Szenes Dávid, Szép Szilveszter, Tábori Tamás, Vainel Gábor, Varga Márton

LEVELEZŐ TAGOZAT
Farkas Éva, Fürstné Nagy Henrietta, Gede István, Gulyás Ágnes, Hartal Attila János, Horváth Ádám Zsolt, Kovács Tibor Sándor, Makovi Norbert, Németh Norbert, Sztupa Dávid, Varga Marianna

Közlekedésépítő-útépítő technikusi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: Szigeti-Szászné Nagy Csilla
Árgyellán István Sándor, Bognár Róbert, Csörgő Csaba, Dankó Dániel, Durmits Ákos, Hadarik Ádám, Halasi Viktor, Heigerl Milán, Hódosi Dávid, Horváth József Benedek, Kerecsényi Tamás, Király Dániel, László Dávid, Pálffy Rita Viktória, Sándorovits Richárd Pál, Szabó Fruzsina, Tolner Tamás, Vámi Adél, Zólyomi Ádám

Magasépítési technikusi bizonyítvány
B
Osztályfőnök: Vajnai Endréné

Baksa András, Bálint Valentin, Bánki András, Bardon Anita Dóra, Benedek Roland, Csókás Gergő, Csörgő Balázs, Horgos Ádám, Horváth Gergő, Imre Zsolt Mátyás, Imrefi Szilvia, Kajári Attila, Késmárki László István, Marton Tibor, Mohl Dániel, Nagy László, Nagy Márton, Nagy Zoltán, Németh Dániel, Pálinkás Gergely, Pammer Péter, Parrag Zsolt, Poroszlai Gergő, Purger Gábor, Rémai Roland, Rezsnyák Áron, Sárvári Barbara, Tábori Veronika, Tarsoly András, Tihanyi Ádám, Venczák Dávid, Winkelman Nikolett


2014

Érettségi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: Tóth Mária
Baranyi Dávid, Esze Károly, Fojtek András, Füller Dániel Mihály, Homen Richárd László, Horváth Bence, Huber Imre, Kamondi Ádám, Kis Noémi, Mészáros Sándor, Sénik Attila, Szabó Szilárd, Szalók Ferenc, Varga Gábor

B
Osztályfőnök: Tamás Ferenc
Baracsi Norbert, Csima Szilárd Sándor, Druzsin Mátyás, Hegedüs Diána, Horváth Máté, Horváth Patrik, Kállai Máté, Kuhinkó Zsolt, Mudra Mátyás, Muskovits Máté, Németh Krisztián, Nyisztor Bence, Stefán Bence, Szabácsik Norbert, Szántó Szilveszter, Szilágyi Dávid, Varga Krisztián, Vass Imre, Zalka Vivien

C
Osztályfőnök: Harkai Tünde
Baki Vivien Krisztina, Erdősi Zoltán, Glaszhütter Laura, Gódány Alexandra, Hahn-Kakas Dorottya, Halász Dóra, Kálmán Mihály, Katona Balázs Mátyás, Khaut Nikolett, Knapp Karina Krisztina, Koska Kitti, Kovács Fanni, Novák-Kovács Marcell, Oláh Anita, Orsós Attila, Pados László, Szecsődi Mariann

D
Osztályfőnök: Tóth Adrienn
Almási Zsolt, Bartal Zoltán, Büki Ádám, Czirókai Gergő, Csörgő Balázs, Farkas Krisztián Károly, Haász Olivér, Horváth Bálint, Horváth Renáta, Keszthelyi Márk, Komócsi Martin, Kőmíves Gergő, Kutai Dávid Ferenc, Mérai Károly, Németh Richárd, Palman László, Rozgonyi Áron, Salamon Noémi, Szabó Dániel, Szatzker Szabolcs, Szihalmi Adrienn, Szőke Gábor, Szünder András, Tóth Gergely, Vasvári Virgil

Közlekedésépítő-útépítő technikusi bizonyítvány
A
Osztályfőnök: Sztanek Tamás
Dömsödi Gábor, Fekete Tamás, Garbacz Márk, Horváth Arnold, Horváth Frigyes, Kanalovics Péter, Klotz Zoltán, Magda Szimonetta, Miklós Ádám, Pintér Gábor, Szöllősi Milán, Tóth Adrienn

Magasépítési technikusi bizonyítvány
B
Osztályfőnök: Pozsár Ágnes
Bagi Martin János, Battyányi Richárd, Burián Péter, Fodor Flóra Kinga, Fogas Benjámin Máté, Horváth Dániel, Horváth József Alex, Kovács Ádám, Marsovszki Ádám, Mátyus Ádám, Nemes Norbert, Peresztegi-Horváth András, Petrovics Tímea, Pisch Beatrix, Puska Dávid, Smatkó Dorina, Szabó Alexandra, Szabó Dávid, Szalontai Márk, Szigeti Attila, Tóth Sándor, Ujszászi Márk, Zelovics Dániel

 
bottom

Támogatja a Hosted Exchange Projector Lamps & TFeri.hu. Valid XHTML and CSS.