Top Web Hosting

.

Elérhetőségek

Cím:
8000 Székesfehérvár
Deák Ferenc u. 11.
Tel.:
+36-22/315-012

+36-70/198-6333

E-mail:
titkarsag@jaky.hu

OM-kód: 203053
Iskola azonosítója: 072105

GPS:
szélesség: 47.188656
hosszúság: 18.420084

Iskolánk helye - megtalálása

Legfontosabbak

Hamarosan...

V.1.: Munkaszüneti nap

V.4.: Utolsó tanítási nap végzősöknek

V.4.: Osztályozó értekezlet végzősöknek

V.5.: Bolond ballagás

V.6.: Ballagás

Jáky Könyvtár

Katalógusunk online böngészhető.

Rendkívüli álláshirdetés


SzFSzC. Jáky József Szakgimnázium

Iskolánk délutános takarítónőt keres 8 órában.

Érdeklődés esetén, kérjük adjon be iskolánkba egy önéletrajzot.


PRACTICAL KFT.

Veszprémi székhelyű mélyépítéssel foglalkozó cég vagyunk. Több területre is keresünk frissen végzett munkatársakat:

- építésvezető munkakör:

feladatai: meghatározott munkaterület helyi irányítása, az esetleges alvállalkozók koordinálása, építési napló vezetése, munkaterület gép- és létszámigényének meghatározása, kitűzések elvégzése, munkatársak és gépek  munkálatainak irányítása

- műszaki előkészítő munkakör:

feladatai: az ajánlatkérések feldolgozása, felmérések beárazása, árajánlatok kezelése, közbeszerzési pályázatok elkészítése

Középfokú mélyépítési vonalon végzett tanulmány előny, de nem feltétel.  
Önéletrajzokat a munkaugy@practical.hu e-mail címre várjuk.

 


 


Címlap Évkönyv Iskolánk tanulói a 2010-2011-es tanévben
PDF Nyomtatás E-mail

Iskolánk tanulói a 2010-2011-es tanévben

9.A.
Osztályfőnök:  Tóth Mária
András Péter, Bakk Márton, Baranyi Dávid, Bőke Péter, Brandt István, Csitkei József, Demeter  Attila, Feka Roland, Füller Dániel, Gál Zoltán, Homen Richárd László, Horváth Bence, Huber Imre, Kamondi Ádám, Klemán Tamás József, Kónya Soma, Kovács Alex, Mészáros Sándor, Molnár Benjámin, Molnár Sándor, Nagy Ákos, Pallag Martin Tamás, Rostás Markó, Ruff Roland, Sénik Attila, Szabó Szilárd, Szalók Ferenc, Tóth László, Varga Gábor, Vásári Dávid, Zelnik József Péter

9.B.
Osztályfőnök: Tamás Ferenc 9.b
Baracsi Norbert, Bendák László, Bőhm Dániel, Csima Szilárd Sándor, Dede Balázs, Druzsin Mátyás, Farádi Attila, Geiger Gábor, Hegedűs János, Horváth Csongor, Horváth Máté, Horváth Patrik, Jankovics Márk, Kállai Máté, Koncsek Gergő, Kuhinkó Zsolt, Mihályi Dániel, Mudra Mátyás, Nehiba Péter, Németh Krisztián, Nyisztor Bence, Papp Krisztián, Pécsi Dávid, Rozenczveig Martin, Sági Bálint, Stefán Bence, Szabácsik Norbert, Szántó Szilveszter, Szilágyi Dávid, Varga Krisztián, Vass Imre

9.C.
Osztályfőnök: Kassai Jánosné9.c
Andrássi Dorina, Balla Dániel Botond, Erdősi Zoltán, Glaszhütter Laura, Gódány Alexandra, Hahn-Kakas Dorottya, Halász Dóra, Horváth Martin, Horváth Viktor József, Kálmán Mihály, Katona Balázs Mátyás, Khaut Nikolett, Kiss Valentin, Knapp Krisztina, Koska Kitti, Kovács Fanni, Kovács József, Major Viktor, Mezei Kevin, Mezei Márk, Nagy Zsolt, Németh Krisztián, Novák Kovács Marcell, Oláh Anita, Orsós Attila, Pados László, Pataki András, Szabó Erika, Szabó Ferenc Milán, Szecsődi Mariann, Toldy Miklós, Varga Alexandra, Zakár Alex

9.D.

Osztályfőnök: Tóth Adrienn9.d
Almási Zsolt, Bartal Zoltán, Cser Tamás János, Csörgő Balázs, Farkas Krisztián, Gohér Gergely, Gyurcsek László, Haász Olivér, Herák Balázs, Horváth Bálint, Keszthelyi Márk, Kohl Ádám, Komócsi Martin, Kőmíves Gergő, Kőműves Marcell, Kutai Dávid, Lentsch Zoltán, Mérai Károly, Németh Richárd, Palman László, Resch Ferenc Bence, Rozgonyi Áron, Szabó Dániel, Szatzker Szabolcs, Szentkuti Barbara Boglárka, Szíhalmi Adrienn, Szőke Gábor, Szünder András, Tóth Gergely, Vasvári Virgil, Viczena Gergő

10.A.
Osztályfőnök: Sárkány Rita10.a
Bagi Zoltán, Csizmadia Róbert, Esze Károly, Grigoliát Ádám, Győri Leonetta, Hansági Mihály Richárd, Havasi Gábor, Jónás András, Kecskés Dávid, Kelemen András, Kovács Patrik, Köteles Judit, Kukoda Krisztián, Kuntner Zsófia, Lakatos Lilla, Magyar Ágota, Majer Noémi, Muskovits Máté, Nagy Dávid, Nagy József, Németh Sándor, Rajkó Karolina, Rédling Martin, Sass Bence Zsolt, Sipos Milán, Stehenics Alexandra, Surányi András, Szabó Balázs, Sziksz Tamás, Vörösmarty Áron

10.B.
Osztályfőnök: Miklós Andrea10.b
Bak László, Borbély Judit, Domak Máté, Egyed Dániel, Farkas Tibor László, Fekete Tamás, Fojtek András, Gauruder Benjamin, Gazdag Gábor, Hatos Krisztina, Hirt Melinda, Horváth Gergő Márk, Horváth Vivien, Horváth Zsolt, Kántor Ákos, Kelemen Márk, Kiss Bence, Kiss Dániel, Kokas Dávid, Kovács Gellért, Magyar Csaba, Marth Dávid, Mészáros Balázs, Mihályi Gergő, Németh Martin, Ott Ádám Gábor, Porkoláb Máté, Sárkány Bence, Szántó Zoltán, Székely Alex, Tatár Máté, Wellner Dorottya

10.C.
Osztályfőnök: Winter Mónika10.c
Bella Ádám, Blaski Miklós, Bóna Gergő, Dörömbözi Péter, Erdélyi Dávid Zsolt, Fodor Papp Martin, Gál Szabina, Galambos Richárd, Glóser Petra, Horváth Hanna Rebeka, Horváth Kornél, Imre Máté, Jónás Csaba, Kajári Barbara, Kis Noémi, Klujber Emese, Kondor Tamás Sándor, Kőmíves Norbert, Lócskai Ákos, Martin Dorina Szimonetta, Márton Klaudia, Medgyesi Bálint, Pálffy Szabolcs György, Rontó Edina, Schmutz Martin, Schnierer Károly Márk, Seres Alexandra, Szénai Boglárka, Szőke Noémi, Vass Viktória, Vatics Dávid, Vatics Géza, Zsilvölgyi Bence

10.D.
Osztályfőnök: Pencsné Mészáros Erzsébet10.d
Benkő Dávid Lajos, Blaski Anna, Buzai Roland, Csókás Lili, Gabrovits Balázs, Gigler Péter, Hajdu Ádám, Hegedűs Attila, Hermán Dániel Tibor, Horváth Bíborka, Horváth Renáta, Imre Richárd Zoltán, Jónás Géza, Joó Gergő, Krausz Dávid, Kurucz János, Láda Zoltán, László Dóra, Lukács Gábor, Major Péter, Mészáros Dénes, Mészáros Milán, Nagy Dániel, Nyárai Milán, Róth Szabolcs, Spergli Máté, Szabó Barnabás, Szabó Ferenc Máté, Szabó Gábor Zoltán, Szenes Dávid, Szép Szilveszter, Tábori Tamás, Vainel Gábor, Varga Győző, Varga Márton

Építészeti szakmacsoport

11.A.
Osztályfőnök: Erdősi Ildikó11.a
Antal Loretta, Bagi Martin János, Baross Patrik Mátyás, Bogdány András, Bula Kitti, Czéh Bence, Darányi Dorottya, Ember Roland, Erdős Ágoston Máté, Farkas Ádám, Farkas Dóra Tünde, Felső Flórián, Fodor Flóra Kinga, Füri Kitti, Gyakov Tamás, Halmai Márk, Hinora Alex, Jónás Barbara, Kátai Dávid, Kecskés Zoltán, Kovács Krisztián Imre, Molnár Bence, Nemes Norbert, Petrovics Tímea, Puska Dávid, Smatkó Dorina, Szabó Alexandra, Szalontai Márk, Telkes Tímea, Tóth Kristóf, Zelovics Dániel

11.B.
Osztályfőnök: Oroszné Stefánkó Éva11.b
Arany Csilla, Burián Péter, Dobszai Dorottya, Farkas Veronika, Fodor Krisztián, Grósz Evelin Csilla, Horváth Dániel, Horváth Frigyes, Kardelás Richárd, Katona Márton, Kerbel Ágota, Kovács Ádám, Magda Szimonetta, Mátyus Ádám, Mihaleszkó Márk, Molnár Dénes, Németh Tímea, Peresztegi Horváth András, Pintér Gábor, Rózsás Dániel, Sándor Krisztina, Sándor Márk, Schusztek Barnabás, Steurer Kitti, Szép-Horváth Arnold, Szigeti Attila, Szőcs Richárd, Szűcs Ákos, Tábori Renáta, Tóth Adrienn, Ujszászi Márk, Varga Márton

11.C.
Osztályfőnök: Beke Marietta11.c
Árki Anett, Battyányi Richárd, Besszer Nóra, Bordács Gábor, Csanádi Roland Lajos, Danka Roland, Devecseri Tibor, Erdő Zoltán, Fekete Bence, Fogas Benjámin Máté, Garbacz Márk, Hegedűs Marcell, Horváth József Alex, Klotz Zoltán, Krainhoffer Kinga, Markovits Viktor, Marsovszki Ádám, Mészáros Roland Krisztián, Nagy Ágota Kitti, Ozsváth Dávid, Pintér Sándor, Pisch Beatrix, Rothauszki Renáta, Sági Gábor, Sándor Zsófia, Seres Dániel, Sulák Márton, Szabó Dániel, Szabó Dávid, Szalánczi Gergő, Tóth Eduárd, Tóth Sándor

Informatika szakmacsoport

11.D.
Osztályfőnök: Lányi Tamás József, majd Szabó Ágnes11.d
Bagi Roland, Balázsik Evelin, Cselle József, Czeglédi László, Fancsali Attila, Füreder Márton Béla, Gárdonyi Ádám, Hajdu János, Harmath Ágnes, Horváth Alex, Kalapos Bence, Kaszás Martin, Klémán Attila, Kocsis Csaba, Koósz Milán, Laczó Martin Dezső, Lengyel Gergő, Matyi Dániel, Miklós Ádám, Nagy Dezső, Németh Miklós, Pajor Letícia, Pomper Adrián, Sitkei Ádám, Szép Patrik Zoltán, Szöllősi Milán, Sztupa Gergely, Tóth Bálint, Veiger Dániel, Zátrok Klaudia

Építészeti szakmacsoport

12.A.
Osztályfőnök: Szabóné Biter Tímea12.a
Ádám Krisztina, Árgyellán István Sándor, Bálint Valentin, Bereczky Dávid, Fehérváry Bence, Fekete Anita, Heigerl Milán, Hódosi Dávid, Horváth József Benedek, Izsay Milán, Kása Levente, Kerecsényi Tamás, Király Dániel, László Dávid, Mátay Zoltán, Mohl Dániel, Nagy Zoltán, Pálinkás Gergely, Rehova Márk, Sándorovits Richárd Pál, Sárvári Barbara, Szabó Anna Anikó, Szántó Lilla, Tihanyi Ádám, Venczák Dávid, Winkelman Nikolett, Zólyomi Ádám

12.B.
Osztályfőnök: Nardai Márta12.b
Baki Zsolt, Bánki András, Bardon Anita Dóra, Boros Tamás, Csorba Norbert, Csörgő Balázs, Csörgő Csaba, Édes Kristóf, Hadarik Ádám, Imre Zsolt Mátyás, Kalló Viktória, Kóbor Gergely, Májer Máté, Márkus Viktor, Németh Balázs, Pálffy Rita Viktória, Polyák Szabolcs István, Rezsnyák Áron, Simon Olivér, Soós Marcell, Szabó Fruzsina, Tábori Veronika, Tolner Tamás, Tóth Ákos, Vanatka Martin, Zsolnai Nikolett

12.C.
Osztályfőnök: Lukács Józsefné12.c
Baksa András, Békési Fanni, Benedek Roland, Csókás Gergő, Dankó Dániel, Farkas Kálmán Tamás, Fazekas Bettina, Fogas Viktor, Friesenhahn Gergő, Hasulyó Tamás, Horgos Ádám, Horváth Gergő, Imrefi Szilvia, Istenes György, Kajári Attila, Késmárki László István, Kiss Lénárd, Lángi Ádám, Marton Tibor, Molnár Csilla, Nagy László, Nagy Zoltán, Páncél Sándor, Parrag Zsolt, Pleszinger Tamás, Poroszlai Gergő, Purger Gábor, Rémai Roland, Stolcz Péter, Szalai Tamás, Török Richárd

Informatika szakmacsoport

12.D.
Osztályfőnök: Dr. Hegyi Ferenc12.d
Bánszki Patrik, Dömsödi Gábor, Fésű Péter, Gulyás Máté, Gyenei Domonkos, Hajdu Richárd, Halasi Viktor, Kalmár Ákos, Kiss Regina, Kiss Tamás, Kovács Gábor, Kovács Tímea Edit, Lőrincz Csaba, Magosi Bence, Magyar Bálint, Morvai Attila, Németh Mátyás, Pál Viktória, Sebestyén Norbert, Skutai Gergő, Somogyi Péter, Szabó Róbert, Tóth Bálint, Vagyóczky Márton, Vámi Adél

Közlekedésépítő-útépítő technikusi

13.A.
Osztályfőnök: Csepcsényi Lajos Lászlóné, majd Sztanek Tamás13.a
Ács Gabriella, Ács Gergő, Bali Attila, Balogh Ádám, Bán Attila, Benkő Balázs, Császár Botond, Csörgő Ádám, Horváth András, Kadnár Róbert, Keszi Csaba, Koncz Renátó, Kreidl Gábor, Mészáros Tamás, Molnár Csaba, Németh Ádám Péter, Orbán Dániel, Rontó Szilárd, Schäffer Tamás, Skabla Adrián, Soós Ádám, Szabó Barbara, Széll Zoltán, Szemerei Szabolcs, Tóth Tamás, Tóth Tamás Géza, Ujvári Kristóf, Varga Csaba, Világi Gábor Lajos, Weinreich Balázs

Magasépítő technikusi

13.B.
Osztályfőnök: Kelbertné Nun Ilona13.b
Andocsi Gábor, Bagdi István, Egyed Márk, Erdő Roland Márk, Farádi Attila, Fekete Gábor, Guti Máté, Halas Tamás, Hegyi Péter, Horváth Péter Zoltán, Járfás Ferenc, Kéri Ákos, Király Anita, Kovács András, Kővári Izabella, Kövér Balázs, Laky Dániel Gergely, Loránth Rita, Molnár Ádám, Nagy Balázs, Nagy Márton, Steidl János Máté, Szabó Zsolt, Szalazsán Szilárd Rajmund, Szatzker Zsolt, Szunomann Ferenc, Tabi Ákos András, Tamás Ármin, Török Krisztián, Zsákai Csaba Attila

Térinformatikus technikusi

13.D.
Osztályfőnök: Tóth László13.d
Appel Viktor, Bécsi Örs, Csaplár Adrián, Gyarmati Attila Bence, Jánosi Szabolcs, Jónásch Dániel, Joó Ádám, Kadlecsik Milán, Kertész Zsombor, Kozma Nóra, Lócskai Balázs, Mikuli Rita, Monostori Péter, Nagy Nóra, Nemes Dániel Gábor, Pál Szabolcs Kristóf, Pap Ádám, Peltzer Tibor, Rácz Krisztián, Smolkó Boglárka, Szabó Mátyás, Temesi Zoltán, Termő László, Tóth Andrea, Tóth Kristóf Endre, Tringli Dániel

Közlekedésépítő-útépítő technikusi

14.A.
Osztályfőnök: Szigeti-Szászné Nagy Csilla
Asztalos István, Barabás István, Domján Dávid, Eke Gábor, Fürész Nándor, Hárer Roland, Hasza Zsolt, Hencz Viktor, Jakab Imre, Kiss Gyula, Kiss Márk Lóránt, Kopácsi Róbert, Kovács Alexandra, Kovács Roland, Kuntner Ádám, Lévay Enikő, Magyar Balázs, Melkovics Tamás, Milassin László, Mudris Gábor, Németh Ferenc, Németh Nándor, Nok Dávid, Sárempek Noémi, Scheidl Tibor, Simon Miklós, Szatmári Krisztián, Szűcs Gergő, Zorics Zsuzsanna

Magasépítő technikusi

14.B.
Osztályfőnök: Vajnai Endréné14.b
Ács Attila, Bácskai Ferenc, Balogh Gyöngyi, Baranyai Gergely, Bese Dávid, Bognár Gábor, Bognár Róbert, Disznósi Dóra Vivien, Farkas Miklós, Fekete Ármin, Fekete László, Fekete Mária, Geszler Márk, Háhn Rajmund András, Horváth Ágnes, Horváth Viktor, Huber János, Kiss Katalin, Kovács Judit, Kummer Krisztián, Látrányi Péter, Molnár Zsófia, Murber Veronika, Nedeczky Renátó, Németh Alex Barnabás, Neüchel Balázs, Podhorszki Márk, Szudár László, Tóth Demeter, Váradi Dániel

 
bottom

Támogatja a Hosted Exchange Projector Lamps & TFeri.hu. Valid XHTML and CSS.