Top Web Hosting

.

Elérhetőségek

Cím:
8000 Székesfehérvár
Deák Ferenc u. 11.
Tel.:
+36-22/315-012

+36-70/198-6333

E-mail:
titkarsag@jaky.hu

OM-kód: 203053
Iskola azonosítója: 072105

GPS:
szélesség: 47.188656
hosszúság: 18.420084

Iskolánk helye - megtalálása

Legfontosabbak

Hamarosan...

aug.21., 9.00: Tanévnyitó tantestületi értekezlet

aug.28., 8.00: Pótvizsgák

 

 

 


Jáky Könyvtár

Katalógusunk online böngészhető.

Rendkívüli álláshirdetés


A magyar tulajdonú vállalatunk a hazai mélyépítés meghatározó szereplőjeként a minőség mellett elkötelezett a legújabb, innovatív és egyben környezetbarát technológiák alkalmazására.

Székesfehérvári csapatunkba keresünk hosszú távra az alábbi munkakörbe elkötelezett munkatársat:

Munkahelyi mérnök (Monitoring mérnök)

Feladatok

  • Árajánlatok összeállítása, kiértékelés
  • Havi teljesítések dokumentálása, egyeztetése
  • Számlákhoz kapcsolódó műszaki dokumentáció összeállítása

Követelmények:

  • Szakirányú főiskolai vagy középiskolai végzettség (lehetőleg mélyépítő)
  • Felhasználó szintű ismeret autocad, excel, word
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • PDE program használatának ismerete

Amit nyújtunk:

  • alapbér + ösztönző kompenzációs és juttatási csomag
  • munkaeszközök (céges telefon, laptop, autó)
  • Jelentős szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munka lehetőség

Egyéb információ az állásról:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Székesfehérvár és környéke

Jelentkezés módja:

Az önéletrajzodat a hr@dunaaszfalt.hu email címen várjuk, a tárgysorban a „Munkahelyi mérnök” feltűntetésével.


Székesfehérvári építőipari mérnöki iroda keres minimum magasépítő technikus végzettségű munkájára igényes, nagy munkaképességű AutoCAD-es szerkesztő-rajzoló kollégát fő állásba, hosszú távra.
Auto-CAD, Word, Excel felhasználói szintű tudása elengedhetetlen feltétel. Auto-CAD Architectural ismerete előny.
Elsősorban építészeti, statikai és villamos tervek szerkesztése-rajzolása lenne a feladat. Gyors tanulóképesség és mielőbbi önálló munkavégzés szükséges.
Fiatalos, vidám hangulatú irodában biztos folyamatos munkahely. Nem a szigorú munkaidő keret kitöltése a lényeg nálunk, hanem az adott munka elvégzése a lehető legrövidebb határidővel.

Bérezés a kezdeti betanuló 1-3 hónap próbaidő után fix bér + prémium.

Amennyiben érdekli a betöltendő munkakör, kérjük, hogy önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igényének megjelölésével a tendercad@gmail.com e-mail címre küldje el.


Címlap Évkönyv Iskolánk tanulói a 2007-2008-as tanévben
PDF Nyomtatás E-mail

Iskolánk tanulói a 2007-2008-as tanévben

9.A.
Osztályfőnök: Biter Tímea 2008 9.a
Ádám Krisztina, Ardeleanu István Sándor, Bagi Martin János, Bálint Valentin, Baross Patrik Mátyás, Bereczky Dávid, Danka Roland, Ember Roland, Erdélyi Dávid Zsolt, Fett Bence, Heigerl Milán, Hódosi Dávid, Horváth József Benedek, Horváth Zoltán, Izsán Regina, Kardelás Richárd Ferenc, Kátai Dávid, Kerecsényi Tamás, Király Dániel, Kubicza Márton, László Dávid, Mészáros Roland Krisztián, Mohl Dániel, Nagy Lajos, Nagy Zoltán, Pálinkás Gergely, Sándor Krisztina, Sándorovits Richárd Pál, Sárvári Barbara, Seres Dániel, Suhaj Alex, Szabó Anna, Szántó Lilla, Tihanyi Ádám, Tomsa Dániel, Zólyomi Ádám

9.B.
Osztályfőnök: Nardai Márta 9b
Baki Zsolt, Bardon Anita Dóra, Bánki András, Boros Tamás, Bozóki Gábor Zsolt, Csorba Norbert, Csörgő Balázs, Csörgő Csaba, Édes Kristóf, Füri Kitti, Hadarik Ádám, Harangozó Richárd, Imre Zsolt Mátyás, Kalló Viktória, Kerbel Bence, Király Dávid, Májer Máté, Márkus Viktor, Nagy Márk Győző, Németh Balázs, Pálffy Rita Viktória, Polyák Szabolcs István, Rezsnyák Áron, Rothauszki Renáta, Schusztek Barnabás, Séfel Balázs, Simon Olivér, Soós Marcell, Szabó Fruzsina, Tábori Veronika, Táborosi István, Tolner Tamás, Török Andor Balázs, Vanatka Martin, Varga Imre, Zsolnai Nikolett

9.C.
Osztályfőnök: Lukács Józsefné 9c
Baksa András, Békési Fanni, Benedek Roland, Berényi Ádám, Csókás Gergő, Dankó Dániel, Farkas Kálmán Tamás, Fazekas Bettina, Fogas Viktor, Friesenhahn Gergő, Halmai Márk, Horgos Ádám, Horváth Gergő, Imrefi Szilvia, Istenes György, Kajári Attila, Késmárki László István, Kiss Lénárd, Kovács Imre Wolfgang, Lángi Ádám, Marton Tibor, Molnár Csilla, Nagy László, Nagy Zoltán, Parrag Zsolt, Pálffy Szabolcs György, Pleszinger Tamás, Poroszlai Gergő, Purger Gábor, Rémai Roland, Stolcz Péter, Szabó Máté, Szalai Tamás, Szűcs Ákos, Szűcs Balázs, Török Richárd

9.D.
Osztályfőnök: Szabó Lilla9d
Bánszki Patri, Bogdány András, Csató Zoltán, Cselle József, Dömsödi Gábor, Farkas Dóra Tünde, Fekete István, Fésű Péter, Gulyás Máté, Gyenei Domonkos, Hajdú Richárd, Halasi Viktor, Kiss Regina, Kiss Tamás, Kovács Gábor, Kovács Tímea Edit, Krausz Dávid, Magosi Bence, Magyar Bálint, Mihalovics Márk, Morvai Attila,  Németh Mátyás, Pál Viktória, Sebestyén Norbert, Skutai Gergő, Somogyi Péter, Szabó Róbert, Szarka Zsolt, Takács Károly, Tóth Bálint, Vagyóczky Márton, Vámi Adél

10.A.
Osztályfőnök: Tamás Ferenc 10a
Ács Gergő, Bagdi István, Balogh Ádám, Baráth István, Csincsi József, Egyed Márk, Fekete Dániel, Fekete Gábor, Fischer Bence, Fűrész Franciska, Guti Máté, Izsay Milán, Kéri Ákos, Király Anita, Kormos Viktor Attila, Kracsun Máté, Laky Dániel Gergely, Lóderer Kitti, Loránth Rita, Móri Attila, Mursa Gábor, Nagy Márton, Németh Ádám Péter, Rehova Márk, Sárvári Ádám, Schäffer Tamás, Steidl János Máté, Szalazsán Szilárd Rajmond, Szatmári Roland, Szunomann Ferenc, Tamás Ármin, Varga Csaba, Venczák Dávid, Zsákai Csaba Attila

10.B.
Osztályfőnök: Demeterné Kovács Anikó 10b
Ács Gabriella Zsuzsanna, Barabás Roland, Baruts András, Belák Márió, Benkő Balázs, Bokros Zoltán, Császár Botond, Ércz Gábor, Erdő Roland Márk, Farádi Attila, Fekete Tamás, Hegyi Péter, Kása Levente, Kotrusz Barnabás, Limpár Ákos, Merkl Ádám, Molnár Csaba, Nagy Balázs, Nagy Renátó, Palkó Gyula Martin, Reichardt Ronald, Schoffhauzer István, Smolkó Boglárka Mária, Szabó Zsolt, Szatzker Zsolt, Szemerei Szabolcs, Tesényi Máté, Török Krisztián, Varga Rita Anna, Weinreich Balázs

10.C.
Osztályfőnök: Kassai Jánosné 10c
Bán Attila, Bártfai Zoltán, Benis Bence, Csányi Dávid, Csörgő Ádám, Dercze Gergely, Gosztola Erik, Hippeller Trisztán Ferenc, Hortobágyi Péter, Kadnár Róbert, Keresztyén Dávid, Keszi Csaba, Koncz Renátó, Kovács András, Kreidl Gábor, Mátay Zoltán, Molnár Ádám, Nagy Roland, Olenyik Viktor, Petőházi Alex, Ress Gábor, Rontó Szilárd, Sebestyén Brigitta, Skabla Adrián, Szabó Barbara, Széll Zoltán, Tóth Ákos, Tóth Tamás, Ujvári Kristóf, Varga Roland, Zemkó Dávid

10.D.
Osztályfőnök: Tóth Adrienn 10d
Ábrahám Viktor, Appel Viktor, Bartha Gergő, Csaplár Adrián, Elek Gergely, Fürész Balázs, Groszeibl Márton, Hasulyó Tamás, Járfás Ferenc, Jónásch Dániel, Joó Ádám, Karmanóczki Noémi, Klér Ádám, Kovács Barbara, Kővári Dániel, Nagy László, Nemes Dániel Gábor, Pál Gábor, Pál Szabolcs, Pánczél Sándor, Pap Ádám, Polcsics Patrik, Rácz Krisztián, Sándor Szimonetta Roxána, Skordai Andrea Alexandra, Sorok Richárd, Szabó Mátyás, Temesi Zoltán, Termő László, Tóth Kristóf, Tóth Martin, Vitéz Viktória

Építészeti szakmacsoport

11.A.
Osztályfőnök: Winter Mónika 11a
Bácskai Ferenc, Balogh Daniella, Berghammer Tamás József, Bese Dávid, Bognár Róbert, Czeglédy Péter, Disznósi Dóra Vivien, Erdősi Gábor Márk, Ertl Róbert, Fekete Ármin, Füle Judit, Hárer Roland, Hencz Viktor, Hordó Gábor József, Horváth Ágnes, Huber János, Kiss Gyula, Kovács Judit, Kovács Roland, Kövér Balázs, Kuntner Ádám, László Róbert Csaba, Maróti Gábor, Milassin László, Molnár Zsófia, Munkácsi Boglárka, Németh Ferenc, Ponnert Péter, Reinhardt Gergő, Simon Miklós, Szudár László, Toldi Nikoletta, Zorics Zsuzsanna

11.B.
Osztályfőnök: Miklós Andrea 11b
Ács Attila, Albrecht Bálint, Babos János, Balogh Gyöngyi, Baranyai Gergely, Biró Ádám, Bognár Gábor, Bozóki Tamás Zoltán, Csordás Dalma, Farkas Miklós, Fazekas Gabriella, Geszler Márk, Horváth Viktor, Keszei Zoltán, Kiss Dóra, Kovács Alexandra, Látrányi Péter, Major Mirella, Makádi Zoltán, Mudris Gábor, Németh Alex, Németh Attila, Németh Nándor, Nok Dávid, Orova Zoltán, Preszter Soma, Sárempek Noémi, Szabó Kinga, Tóth Demeter, Váradi Dániel

11.C.
Osztályfőnök: Geleszné Földváry Viktória 11c
Bali Attila, Beke Éva, Domján Dávid, Eke Gábor, Fekete Anita, Fekete László, Fekete Mária, Kiss Katalin, Kiss Márk Lóránt, Kovács Dávid, Kovács Norbert, Kummer Krisztián, Lévay Enikő, Madaras Szabolcs Barna, Murber Veronika, Neumann Andrea, Omischl Attila, Ossik Árpád, Podhorszki Márk, Sárkány Endre, Szabó János, Szatmári Krisztián, Szűcs Gergő, Tömösy Péter, Török Tamás

Informatika szakmacsoport

11.D.
Osztályfőnök: Pencsné Mészáros Erzsébet 11d
Babud Imre, Bálint András, Besszer Tibor, Birizdó Csongor Attila, Demeter Balázs, Drusza István, Fogas László Dániel, Gáncs Dániel Ferenc, Győrfi Bence, Györke Pál, Haáz Máté, Horváth Dávid, Huszár Gergő, Kovács Ferenc, Kovács-Ajtai Tamás, László Balázs, Lehoczky Dániel, Lukács Péter, Molnár Dorián, Nagy Dániel, Nagy Nóra, Németh Dániel, Pap István, Patkós Gergely, Pávits Gergő Krisztián, Pörgye Norbert, Právetz Anikó, Rófusz Viktor, Rubos Dávid, Sitkei Péter, Szabó Zoltán Lajos, Szöllősi Gréta, Végh István

Építészeti szakmacsoport

12.A.
Osztályfőnök: Kelbertné Nun Ilona 12a
Ábrahám Gábor, Barkó Dávid, Bognár Gábor, Ember László Tamás, Fésü György, Fülöp Gábor, Gyakov István, Horváth Balázs, Hosznyák Attila, István Péter, Jakab Imre, Kadlecsik Milán, Kanász Balázs, Lócskai Balázs, Molnár Tamás, Németh Dóra, Őri Orsolya Zsuzsanna, Pribék Petra, Purger Zsolt, Szabó Éva, Szabó Zsolt, Szkok Tibor, Tischler Szabina, Váli Roland, Városi Dávid István, Vidák Roland, Vólent Zsanett Csilla, Zsiros Viktor

12.B.
Osztályfőnök: Oroszné Stefánkó Éva 12b
Antal Szabolcs, Balassa Benjamin, Balog Zsanett, Bihari Balázs, Czachesz Norbert, Erdélyi Dániel, Ferenczi László Tibor, Füri Milán, Gróf Ádám, Horváth Lajos, Igari Zsuzsanna Zsófia, Keller Balázs József, Kiss János, Koncz Attila, Miklós Attila, Nagy Lajos, Németh Ferenc, Németh Zsolt, Nyerges Lajos Roland, Pávits Dorina, Rézman Zsuzsanna, Sándor Ramóna Anikó, Segesdi Balázs, Simon Boglárka Éva, Szabó Roland, Szalai Zoltán, Szalkai Sándor, Toldi Szandra, Varga Eszter Mariann, Varga Zoltán Norbert, Virág Péter

12.C.
Osztályfőnök: Beke Marietta 12c
Blahó Barnabás, Cseszneki Szabolcs Máté, Csuka Dániel, Egei Krisztina, Endrédi Dániel, Gárdony Attila, Gyarmati Attila Bence, Hasza Zsolt Lajos, Hopka László András, Janászek Balázs, Kovács Krisztián, Ladányi László, Major Csaba, Mikola Péter, Monostori Péter, Németh Tamara, Neumann László, Nyikos Dávid, Nyikus Zsuzsanna, Somogyi Dávid István, Sulák Sándor, Szabó Tamás, Szombat Gábor, Tóth Norbert, Tóth Péter, Varga Kitti

Informatika szakmacsoport

12.D.
Osztályfőnök: Sárkányné Szücs Sarolta 12d
Beregszászi Gizella, Bognár Piroska, Bohus László, Csáki Attila, Deák Dávid, Déri Hajnalka, Hajdu Diána, Hanó Péter, Kelner-Kiss József, Kopácsi Róbert, Kovács Klaudia, Kovács Zoltán II., Kovács Zoltán I., Lovász István, Molnár Renáta, Németh Barbara, Paksz László, Pintér Tamás, Sándor Arabella Réka, Scheidl Tibor, Schmidt Klaudia Erika, Solymos Barbara, Stumpf Bence András, Szabó Péter, Szenyéri Szilvia, Szerencsi Dávid Zsolt, Sztankievics Balázs László

Közlekedésépítő-útépítő technikusi

13.A.
Osztályfőnök: Szigeti-Szászné Nagy Csilla 13a
Bogdándy Zoltán, Fridman Milán, Harsányi Nóra, Hodula Győző, Jelena László, Juraszkó Péter, Killer Gábor, Kókai Attila, Könczöl Gábor, Kurucsai Zoltán, Nagy Péter, Németh Gergő I., Németh Tamás, Preszter Balázs, Sebők Balázs, Styevkó István, Sütő József, Szegfű Mónika, Szőczi Ferenc, Uzsák Ferenc, Veress Szilveszter, Vuity Radován Antal

Magasépítő technikusi

13.B.
Osztályfőnök: Vajnai Endréné 13b
Ács János, Batha József Tibor, Demeter Ildikó, Fekete Ákos István, Janyik Szandra, Kósa Erika, Kovács Balázs, Kővári Gergő, Lóderer Zoltán, Mágó Zoltán, Mihályi Imre, Molnár Dániel, Mucsi Dániel, Piber Dániel, Rab János, Rétegi Balázs, Szalay Katalin, Tefner Attila, Tihanyi Anita, Tóth Anita, Veres Zsuzsánna, Zelovics Eszter

13.C.
Osztályfőnök: Marton János 13c
Balogh Boglárka, Blaumann Ákos, Bokor Renáta, Dankó Ádám, Farkas Zoltán, Horváth András, Horváth Balázs, Kaiser Csaba, Kovács Norbert, Lamik Bence, Mester Ákos, Mészáros Gabriella, Mészáros Melinda Márta, Nagy Krisztián, Orbán Dániel, Schveighardt Rita, Tóth Lajos, Tóth Zoltán Gábor, Vida Andrea

Térinformatikus technikusi

13.D.
Osztályfőnök: Mészáros Gábor 13d
Barati Ferenc, Dravicz Hajnalka, Gyolcsos Ferenc, Kiss Zoltán, László Tamás, Németh Ádám, Pörgye Attila, Rimán Balázs, Szabó Dávid Antal, Szendrei Gergely, Takács Marcell, Varga Mihály

Közlekedésépítő-útépítő technikusi

14.A.
Osztályfőnök: Tóth László 14a
Árky Balázs, Böröcz Péter, Brettschneider Ferenc, Buruncz László, Csontos János, Csuti Tamás, Farkas László, Gyöngyösi Diána, Györök Attila, Kis Milán Gergő, Kovács Dániel László, Kovács Zoltán, Laduver Bence, Major Petra, Márhoffer Miklós Ádám, Mészáros Balázs, Monori Szabolcs András, Pál Attila, Petró Attila, Pogány Helga, Pőcze Gergő, Puchinger Richárd, Sós Lajos, Surányi Dalma, Sütő Gábor, Szabó Attila, Szineg András, Szauer Ákos, Tury-Nagy Sándor, Tyukos Lipót

Magasépítő technikusi

14.B.
Osztályfőnök: Bartus Tamás 14b
Bakos Krisztián János, Czeider Viktor, Csaplár Renáta, Gyenizse Gábor, Hollósi Gergő, Jenei Edina, Kanczler Veronika, Karászi Ágnes, Kálhok Zoltán, Koska Márk, Krebsz Bálint, Kuti Zsanett, Lajos Krisztina, Leidál Anett Mária, Magyar Bence Gergő, Móder Rudolf Károly, Netzkár Zoltán, Pallag Zsolt, Pető Gábor, Podhorszki Gábor, Poroszlai Péter, Rajkó Brigitta, Rothauszki Attila, Ruff Csaba, Samu Gergely, Sárdi Enikő, Sipos Lajos, Sipos Tamás, Szajkó Szabina Kitti, Varga Zoltán, Vörösmarty Dániel

Térinformatikus technikusi

14.D.
Osztályfőnök: Szvoboda Ágnes 14d
Asztalos Balázs, Balázs Gábor, Bizderi András, Bódi László, Czibor Bálint, Csép Adrienn, Csillahó Tamás, Farkas Lajos, Gartai Balázs, Kaposi Gergő, Kovács Zoltán, Nyulász Gergely, Právetz Tamás, Saláta László, Schmidt Dávid, Stefán Gábor, Szabó Péter, Széll Imre

 
bottom

Támogatja a Hosted Exchange Projector Lamps & TFeri.hu. Valid XHTML and CSS.