Top Web Hosting

.

Elérhetőségek

Cím:
8000 Székesfehérvár
Deák Ferenc u. 11.
Tel.:
+36-22/315-012

+36-70/198-6333

E-mail:
titkarsag@jaky.hu

OM-kód: 203053
Iskola azonosítója: 072105

GPS:
szélesség: 47.188656
hosszúság: 18.420084

Iskolánk helye - megtalálása

Legfontosabbak

Hamarosan...

Jún.19-21: 12.C. és 12.D. szóbeli érettségi vizsgák

Jún.26-28: 12.A. szóbeli érettségi vizsgák

Jún.30.: Tanévzáró értekezlet

 

 

 


Jáky Könyvtár

Katalógusunk online böngészhető.

Rendkívüli álláshirdetés


Székesfehérvári építőipari mérnöki iroda keres minimum magasépítő technikus végzettségű munkájára igényes, nagy munkaképességű AutoCAD-es szerkesztő-rajzoló kollégát fő állásba, hosszú távra.
Auto-CAD, Word, Excel felhasználói szintű tudása elengedhetetlen feltétel. Auto-CAD Architectural ismerete előny.
Elsősorban építészeti, statikai és villamos tervek szerkesztése-rajzolása lenne a feladat. Gyors tanulóképesség és mielőbbi önálló munkavégzés szükséges.
Fiatalos, vidám hangulatú irodában biztos folyamatos munkahely. Nem a szigorú munkaidő keret kitöltése a lényeg nálunk, hanem az adott munka elvégzése a lehető legrövidebb határidővel.

Bérezés a kezdeti betanuló 1-3 hónap próbaidő után fix bér + prémium.

Amennyiben érdekli a betöltendő munkakör, kérjük, hogy önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igényének megjelölésével a tendercad@gmail.com e-mail címre küldje el.

Forrás Kft.

 



Címlap Évkönyv Iskolánk tanulói a 2005-2006-os tanévben
PDF Nyomtatás E-mail

Iskolánk tanulói a 2005-2006-os tanévben

9.A
Osztályfőnök: Tófalviné Winter Mónika 2006 9.a
Bácskai Ferenc, Balogh Daniella, Benkő Balázs, Berghammer Tamás József, Bese Dávid, Bognár Róbert, Czeglédy Péter, Disznósi Dóra Vivien, Erdősi Gábor Márk, Ertl Róbert, Fekete Ármin, Füle Judit, Hárer Roland, Hencz Viktor, Hordó Gábor József, Horváth Ágnes, Huber János, Kiss Gyula, Kormos Viktor Attila, Kovács Judit, Kovács Roland, Kövér Balázs, Kuntner Ádám, Maróti Gábor, Milassin László, Molnár Zsófia, Munkácsi Boglárka, Németh Ferenc, Pisch Nikolett Barbara, Ponnert Péter, Reinhardt Gergő, Simon Miklós, Szudár László, Zorics Zsuzsanna

9.B
Osztályfőnök: Miklós Andrea 2006 9.b
Ács Attila, Albrecht Bálint, Babos János, Balogh Gyöngyi, Baranyai Gergely, Bognár Gábor, Csányi Dávid, Csordás Dalma, Csörgő Ádám, Csuka Ferenc, Deák Róbert, Farkas Miklós, Fazekas Gabriella, Geszler Márk, Horváth Viktor, Keszei Zoltán, Kiss Dóra, Kovács Alexandra, Lantos Karolina, Látrányi Péter, Major Mirella, Makádi Zoltán, Mudris Gábor, Mursa Gábor, Németh Alex, Németh Nándor, Nok Dávid, Orova Zoltán, Preszter Soma, Sárempek Noémi, Szabó Kinga, Tóth Demeter, Váradi Dániel, Varga Roland, Világi Gábor

9.C
Osztályfőnök: Geleszné Földváry Viktória 2006 9.c
Bali Attila, Barabás Roland, Beke Éva, Csizmadia Zoltán, Domján Dávid, Eke Gábor, Fekete Anita, Fekete László, Fekete Mária, Fischer Bence, Fűrész Franciska, Kiss Katalin, Kiss Márk Lóránt, Kovács Norbert, Kummer Krisztián, Lévay Enikő, Madaras Szabolcs Barna, Móri Attila, Murber Veronika, Neumann Andrea, Omischl Attila, Ossik Árpád, Podhorszki Márk, Reichardt Ronald, Sárkány Endre, Szabó János, Szatmári Krisztián, Szegfű Szabolcs, Széll Zoltán, Szunomann Ferenc, Szűcs Gergő, Tömösy Péter, Török Tamás, Zemkó Dávid

9.D
Osztályfőnök: Szabó Orsolya 2006 9.d
Babud Imre, Bálint András, Baracskai Dávid, Besszer Tibor, Birizdó Csongor Attila, Csóka Roland, Drusza István, Fogas László Dániel, Gáncs Dániel, Gyöngyösi Richárd, Győrfi Bence, Győri Lilla, Györke Pál, Haáz Máté, Horváth Dávid, Huszár Gergő, Kovács Ferenc, Kovács-Ajtai Tamás, László Balázs, Lehoczky Dániel, Lukács Péter, Molnár Dorián, Nagy Nóra, Németh Dániel, Ozsváth Ádám, Pap István, Patkós Gergely, Pávits Gergő, Pörgye Norbert, Právetz Anikó, Rófusz Viktor, Sitkei Péter, Szabó Ferenc, Szabó Zoltán, Szöllősi Gréta, Végh István

10.A
Osztályfőnök: Kelbertné Nun Ilona 2006 10.a
Ábrahám Gábor, Barkó Dávid, Bognár Gábor, Ember László Tamás, Fésü György, Fülöp Gábor, Gyakov István, Horváth Balázs, Hosznyák Attila, István Péter, Kadlecsik Milán, Kanász Balázs, Kovács Mónika, László Róbert Csaba, Lócskai Balázs, Molnár Tamás, Németh Dóra, Õri Orsolya Zsuzsanna, Pribék Petra, Purger Zsolt, Szabó Éva, Szabó Zsolt, Szkok Tibor, Tischler Szabina, Váli Roland, Városi Dávid István, Vidák Roland, Vólent Zsanett Csilla, Zsiros Viktor

10.B
Osztályfőnök: Oroszné Stefánkó Éva 2006 10.b
Antal Szabolcs, Balassa Benjamin, Balog Zsanett, Bihari Balázs, Bozóki Tamás Zoltán, Czachesz Norbert, Erdélyi Dániel, Ferenczi László Tibor, Füri Milán, Gróf Ádám, Horváth Lajos, Igari Zsuzsanna Zsófia, Keller Balázs József, Kiss János, Miklós Attila, Nagy Lajos, Németh Ferenc, Németh Zsolt, Nyerges Lajos Roland, Pávits Dorina, Rézman Zsuzsanna, Sándor Ramóna Anikó, Simon Boglárka Éva, Szabó Roland, Szalai Zoltán, Szalkai Sándor, Toldi Szandra, Varga Eszter Mariann, Varga Zoltán Norbert, Virág Péter

10.C
Osztályfőnök: Beke Marietta 2006 10.c
Blahó Barnabás, Cseszneki Szabolcs Máté, Csuka Dániel, Egei Krisztina, Endrédi Dániel, Feyér Tünde, Gárdony Attila, Gyarmati Attila Bence, Hasza Zsolt, Hopka László, Horváth Krisztián, Janászek Balázs, Juhász Nikolett Krisztina, Kovács Krisztián, Kovács Zoltán, Ladányi László, Major Csaba, Moldovány László, Monostori Péter, Németh Tamara, Neumann László, Nyikos Dávid, Nyikus Zsuzsanna, Somogyi Dávid, Sulák Sándor, Szabó Tamás, Szombat Gábor, Toldi Nikoletta, Tóth Norbert, Varga Kitti

10.D
Osztályfőnök: Sárkányné Szücs Sarolta2006 10.d
Beregszászi Gizella, Bognár Piroska, Bohus László, Csáki Attila, Deák Dávid, Demeter Balázs, Déri Hajnalka, Hajdú Diána, Hanó Péter, Kelner-Kiss József, Kovács Klaudia, Kovács Zoltán II., Kovács Zoltán I., Lovász István, Molnár Renáta, Nagy Dániel, Németh Barbara, Paksz László, Pintér Tamás, Rubos Dávid, Sándor Arabella Réka, Scheidl Tibor, Schmidt Klaudia Erika, Stumpf Bence András, Szabó Péter, Szenyéri Szilvia, Szerencsi Dávid Zsolt, Sztankievics Balázs László

Építészeti szakmacsoport

11.A
Osztályfőnök: Simon Katalin2006 11.a
Árvai Péter, Balogh Boglárka, Bencze Bence Barna, Blaumann Ákos, Bokor Renáta, Dankó Ádám, Farkas Zoltán, Hodula Győző, Horváth András, Horváth Balázs, Horváth Tímea, Kaiser Csaba, Kevei Csaba, Koncz Krisztián, Kovács Norbert, Kurucsai Zoltán, Lamik Bence, László Tamás, Matusek Mária, Mester Ákos, Mészáros Melinda Márta, Mohacsek Károly, Orbán Dániel, Orbán Dávid, Osvald Henrietta, Pollermann Péter, Preszter Balázs, Sebők Balázs, Szegfű Mónika, Tóth Lajos, Tóth Zoltán Gábor, Veress Szilveszter, Vida Andrea, Zsovák Viktor

11.B
Osztályfőnök: Erdősi Ildikó 2006 11.b
Balogh Tamás, Bánfalvi Balázs, Bodor Sára, Danyi Nóra, Demeter Ildikó, Dezső Richárd, Fekete Ákos István, Fenyves Balázs, Gáspár Dániel, Gyolcsos Ferenc, Horváth Ádám, Husz Péter, Jakab Imre, Janyik Szandra, Jelena László, Koncz Attila, Kovács Balázs, Kővári Gergő, Lejer Ákos, Lóderer Zoltán, Mihályi Imre, Mikola Péter, Nagy Balázs, Nagy Péter, Patai Péter József, Pretz Angella, Raitczi Dániel, Sás Tibor, Stokinger Dávid, Szalay Katalin, Tóth Anita, Tóth Péter, Uzsák Ferenc, Vas István

11.C
Osztályfőnök: Lukács Józsefné 2006 11.c
Ács János, Árva Erika, Batha József Tibor, Berta Judit, Echmes Zsanett, Éliás Nikolett, Fridman Milán, Harsányi Nóra, Huszics Márton, Juraszkó Péter, Killer Gábor, Kiss Dávid József, Kókai Attila, Kónya Katalin, Kósa Erika, Mágó Zoltán, Moldoványi Zsolt, Molnár Dániel, Mucsi Dániel, Németh Gergő, Németh Gergő II., Piber Dániel, Rab János, Rétegi Balázs, Styevkó István, Szatzker Anna Zsófia, Szivák Béla, Szőczi Ferenc, Tefner Attila, Tihanyi Anita, Veres Zsuzsanna, Zelovics Eszter

Informatika szakmacsoport

11.D
Osztályfőnök: Szabó Lilla 2006 11.d
Albert János, Barati Ferenc, Bóvári Balázs, Dravicz Hajnalka, Freschli József, Jakab Norbert, Kiss Zoltán, Kopácsi Róbert, Kotrusz Márton, Kovács Viktor, Máté Tibor, Mátrai Máté, Németh Ádám, Pörgye Attila, Rácskai Milán, Rimán Balázs, Sebestyén Zoltán, Solymos Barbara, Stefanik Zsolt, Szabó Dávid, Szabó Dávid Antal, Szabó József, Szabó Lajos, Szendrei Gergely, Szűcs Szabina, Szűcs Máté, Takács Marcell, Uszkai Gergő, Varga Mihály, Wölfinger Ottó

Építészeti szakmacsoport

12.A
Osztályfőnök: Tamás Ferenc 2006 12.a
Bizderi András, Böröcz Péter, Buruncz László, Domak Zoltán, Fejes Miklós István, Gyenizse Gábor, Király András, Kucsera Klaudia Judit, Lendvai Ferenc, Lőrincz László, Major Petra, Mészáros Balázs, Németh Tamás, Oláh Eszter, Pallag Zsolt, Podhorszki Gábor, Pogány Helga, Pőcze Gergő, Rittervald Alíz, Samu Gergely, Schmidt Dávid, Sütő Gábor, Szabacsi Attila, Szabó Zsanett, Szajkó Szabina Kitti, Szauer Ákos, Vuity Radován Antal

12.B
Osztályfőnök: Pencsné Mészáros Erzsébet 2006 12.b
Árky Balázs, Bakos Krisztián János, Folmeg Péter, Geszler Tamás, Glóser Norbert, Horváth Tamás, Jenei Edina, Karászi Ágnes, Kiliti Szabolcs, Kis Milán Gergő, Kovács Dániel László, Krizsán Roland, Kuntner Máté, Lada Tamás, Márhoffer Miklós, Monori Szabolcs András, Nyulasi Péter, Pávits Petra Kata, Sós Lajos, Szabó András, Szépszó Péter, Szima Viktória, Tóth Szabina, Vörösmarty Dániel, Winklár Ádám

12.C
Osztályfőnök: Kassai Jánosné 2006 12.c
Bogdándy Zoltán, Brettschneider Ferenc, Czeider Viktor, Csaplár Renáta, Gyöngyösi Diána, Hollósi Gergő, Kálhok Zoltán, Kanczler Eszter, Kanczler Veronika, Kardos Martin, Kundl Richárd, Kuti Zsanett, Laduver Bence, Lajos Krisztina, Lelkes Márk, Magyar Bence Gergő, Németh Kornél, Orbán Bence, Pál Attila, Pető Gábor, Poroszlai Péter, Puchinger Richárd, Rajkó Brigitta, Rothauszki Attila, Ruff Csaba, Sárdi Enikő, Sipos Lajos, Szabó Attila, Tóth Anita, Tury Nagy Sándor, Tyukos Lipót Gábor

Informatika szakmacsoport

12.D
Osztályfőnök: Szvoboda Ágnes 2006 12.d
Ács János, Balázs Gábor, Bartha Bálint, Bódi László, Bőcs Gergő, Csapó Márta, Csép Adrienn, Csillahó Tamás, Csontos László, Farkas Lajos, Fehér Gyula, Fett Ádám, Galambos András, Galler Zsuzsanna, Gartai Balázs, Gyömörei Péter, Kovács Zoltán, László Attila, Molnár András, Németh Zsolt, Nyulász Gergely, Pencs Tamás, Právetz Tamás, Schneider Dávid, Sebestyén Géza, Stefán Gábor, Stéger Csaba, Szabó Péter, Szanyi Renáta, Széll Imre, Zámbó Tamás

Közlekedésépítő-útépítő technikusi

13.A
Osztályfőnök: Szigeti-Szászné Nagy Csilla 2006 13.a
Ács Marianna, Beke Katalin, Bogáromy Éva, Cseh Attila, Csete Andrea, Csuti Tamás, Ecseki Balázs, Györök Attila, Kapusi Zoltán, Kántor Anita, Keresztesi Gábor, Király Andrea, Kiss Péter, Kőrösi Ferenc, Nagy Kinga, Sári László, Szabó Szabolcs, Szineg András, Szűcs Patrícia

Magasépítő technikusi

13.B
Osztályfőnök: Császárné Boros Erzsébet 2006 13.b
Árki Adrián, Barsi Ilona, Bozóki Tímea, Czimmermann Zsolt, Délczeg Péter, Domonkos Attila, Fésű Márta, Gyuricza János, Kele József, Kovács Ádám, Kovács Gábor, Kovács Zoltán, Kúthy Péter, Limpár Petra, Nagy Ádám, Podt Tamás, Poór Tímea, Rácskai Gábor, Sipos Tamás, Szalai Richárd, Szántó Renátó, Tatár János István, Timár Zsuzsa, Tóth Attila, Tóth Balázs, Varga László, Varga Péter, Veisz Dávid, Vizi Tamás, Zakócs Balázs, Zsákai Róbert

Informatika szakmacsoport

13.D
Osztályfőnök: Kassai Jánosné 2006 13.d
Borsos Balázs, Fung László, Gaál Ildikó, Gyöpös András, Győri Viktor, Horváth Ádám, Kneifel György, Krár Béla, László Róbert, Molnár Csilla, Pintér Bence, Szakter Roland Tamás, Takács Máté, Tausz András Antal, Velencei Balázs

 
bottom

Támogatja a Exchange Online Projector Lamps & TFeri.hu. Valid XHTML and CSS.