Top Web Hosting

.

Elérhetőségek

Cím:
8000 Székesfehérvár
Deák Ferenc u. 11.
Tel.:
+36-22/315-012

+36-70/198-6333

E-mail:
titkarsag@jaky.hu

OM-kód: 203053
Iskola azonosítója: 072105

GPS:
szélesség: 47.188656
hosszúság: 18.420084

Iskolánk helye - megtalálása

Legfontosabbak

Hamarosan...

Jún.19-21: 12.C. és 12.D. szóbeli érettségi vizsgák

Jún.26-28: 12.A. szóbeli érettségi vizsgák

Jún.30.: Tanévzáró értekezlet

 

 

 


Jáky Könyvtár

Katalógusunk online böngészhető.

Rendkívüli álláshirdetés


Székesfehérvári építőipari mérnöki iroda keres minimum magasépítő technikus végzettségű munkájára igényes, nagy munkaképességű AutoCAD-es szerkesztő-rajzoló kollégát fő állásba, hosszú távra.
Auto-CAD, Word, Excel felhasználói szintű tudása elengedhetetlen feltétel. Auto-CAD Architectural ismerete előny.
Elsősorban építészeti, statikai és villamos tervek szerkesztése-rajzolása lenne a feladat. Gyors tanulóképesség és mielőbbi önálló munkavégzés szükséges.
Fiatalos, vidám hangulatú irodában biztos folyamatos munkahely. Nem a szigorú munkaidő keret kitöltése a lényeg nálunk, hanem az adott munka elvégzése a lehető legrövidebb határidővel.

Bérezés a kezdeti betanuló 1-3 hónap próbaidő után fix bér + prémium.

Amennyiben érdekli a betöltendő munkakör, kérjük, hogy önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igényének megjelölésével a tendercad@gmail.com e-mail címre küldje el.

Forrás Kft.

 



Címlap Évkönyv Koszorús iskolajelvénnyel kitüntetett tanulóink
PDF Nyomtatás E-mail

Koszorús iskolajelvénnyel kitüntetett tanulóink

A kiemelkedő tanulmányi, közösségi, társadalmi és sportmunkáért arany-, ezüst- vagy bronzkoszorús "Jáky József Koszorús Jelvény"-t adományozunk legjobb tanulóinknak. A kitüntető jelvényeket első ízben az 1973-74-es tanév végén, majd azt követően az alábbi tanulók kapták:

1973-74-es tanév Aranykoszorús Fejes István 4.C, Tatai László 4.C
Ezüstkoszorús Friesenhahn Zsuzsa 2.A, Hermann Margit 4.A, Krebsz János 4.B, Vass Lajos 4.C
Bronzkoszorús Fülöp Györgyi 1.B, Török Ágnes 2.A, Zámbó József 2.B, Cseh Erzsébet 4.A, Bognár Zsuzsa 4.A, Szabó Hajnalka 4.A, Somorai Béla 4.B, Kőmüves József 4.B
1974-75-ös tanév Aranykoszorús Ruzsa Károly 4.C
Ezüstkoszorús Fülöp Györgyi 2.B, Zámbó József 3.B, Gelencsér Éva 4.A
Bronzkoszorús Gálek Zsolt 1.B, Vörös Zsuzsa 1.C, Tranker János 2.A, Köhegyi Imre 2.B, Morácz József 3.B, Pál Joachim 3.B, Gerencsér Tibor 4.B, Horgos László 4.C
1975-76-os tanév Aranykoszorús Zámbó József 4.B
Ezüstkoszorús Tóth Anna 3.A, Friesenhahn Zsuzsa 4.A, Morácz József 4.B, Németh Imre 4.B, Pál Joachim 4.B, Vámos Lajos 4.C
Bronzkoszorús Szijártó Attila 1.B, Kuna Ferenc 2.C, Szimándl László 3.B, Angeli Aranka 3.C, Rieger Gyöngyi 3.C, Bozsák Károly 4.B
1976-77-es tanév Aranykoszorús Tóth Anna 4.A, Fülöp Györgyi 4.B, Rieger Gyöngyi 4.C
Ezüstkoszorús Sturcz Mihály 3.C, Szimándl László 4.B, Köhegyi Imre 4.B, Angeli Aranka 4.C
Bronzkoszorús Szijártó Attila 2.B, Topa István 2.B, Mányoki János 2.C, Kuna Ferenc 3.C, Füredi Zsuzsa 4.A, Gál Csaba 4.A, Németh István 4.B
1977-78-as tanév Aranykoszorús Kuna Ferenc 4.C, Sturcz Mihály 4.C
Ezüstkoszorús Szijártó Attila 3.B, Vörös Zsuzsanna 4.C
Bronzkoszorús Németh Erzsébet 2.A, Csizmazia Anna 2.C, Németh László I. 2.C, Sárközi Lajos 2.D, Dékány Rita 3.B, Sajtos István 3.B, Viniczai Ágnes 3.B, Sebestyén Géza 3.D, Sági József 4.B
1978-79-es tanév Aranykoszorús Sajtos István 4.B, Szijártó Attila 4.B, Topa István 4.B, Viniczai Ágnes 4.B
Ezüstkoszorús Németh László I. 3.C, Csizmazia Anna 3.C, Sárközi Lajos 3.D, Dékány Rita 4.B
Bronzkoszorús Károly Andrea 2.A, Esze György 2.C, Kovács Ildikó 2.C, Mészáros Anikó 2.C, Pataki Péter 2.C, Szentkereszti Ildikó 2.C, Bene Attila 2.D, Vörös Gábor 3.B, Virág Gábor 3.B, Lőrincz Attila 4.D, Sebestyén Géza 4.D
1979-80-as tanév Aranykoszorús Esze György 3.C, Szentkereszti Ildikó 3.C, Németh Erzsébet 4.A, Mihók Tamás 4.B, Csizmazia Anna 4.C, Németh László I. 4.C, Sárközi Lajos 4.D
Ezüstkoszorús Kovács Ildikó 3.C, Mészáros Anikó 3.C, Pataki Péter 3.C, Bene Attila 3.D, Virág Gábor 4.B, Vörös Gábor 4.B
Bronzkoszorús Plájer János 2.D, Kalmár Ágnes 3.A, Tóth Ildikó 3.C
1980-81-es tanév Aranykoszorús Szabó Zoltán 4.B, Esze György 4.C, Kovács Ildikó 4.C, Mészáros Anikó 4.C, Pataki Péter 4.C, Szentkereszti Ildikó 4.C, Bene Attila 4.D
Ezüstkoszorús Matyikó Zsolt 3.A, Spánicz János 3.B, Plájer János 3.D, Szabó Zoltán 3.D, Varga Tibor 3.D, Károly Andrea 4.A, Kalmár Ágnes 4.A, Tóth Ildikó 4.C, Sverteczki István 4.D
Bronzkoszorús Tatai Róbert 1.D, Kuna László 2.A, Engyel Antal 2.B, Molnár István 3.B, Zsabka István 3.B, Péntek Gábor 3.C, Péter Zsolt 3.C, Schwarcz Ferenc 3.C, Zsovák Klára 4.A, Kaszás Béla 4.B, Orsi István 4.B, Pósa Zoltán 4.B, Baumgartner László 4.C, Hegedus Ágnes 4.C, Lukács Attila 4.D
1981-82-es tanév Aranykoszorús Gyuricza István 4.B, Molnár István 4.B, Spánicz János 4.B, Zsabka István 4.B, Szabó Zoltán 4.D
Ezüstkoszorús Engyel Antal 3.B, Neubauer László 3.D, Elbert Ferenc 4.B, Péter Zsolt 4.C, Schwarcz Ferenc 4.C, Balogh István 4.D, Rimán Imre 4.D
Bronzkoszorús Brumbauer Brigitta 2.A, Bácskai Zsuzsanna 2.C, Mórocz Mariann 2.C, Szili Zsolt 3.B, Szabó Márta 4.A, Schildmayer Ferenc 4.B, Somogyi Ambrus 4.B, Németh István 4.D, Novák István 4.D, Rácskai András 4.D
1982-83-as tanév Aranykoszorús Kuna László 4.A, Engyel Antal 4.B, Nagy Mária 4.C, Stigler Gábor 4.C, Kocsis Lajos 4.D
Ezüstkoszorús Brumbauer Brigitta 3.A, Bácskai Zsuzsanna 3.C, Mórocz Mariann 3.C, Németh Tamás 3.D, Hajas Tibor 4.A, László Zsolt 4.A, Vincze Sándor 4.A, Kozár László 4.B, Pálffy György 4.B, Szili Zsolt 4.B, Müller Róbert 4.C, Horváth Zoltán 4.D
Bronzkoszorús Németh Csaba 2.A, Kiss László 2.B, Sárközi Csaba 2.D, Kiss István 3.B, Kóbor János 3.B, Kovács Péter 3.B, Somogyi Lajos 3.B, Réti Gábor 3.D, Huszák Zsuzsanna 4.A, Mészáros László 4.B, Kiss József 4.C, Varga István 4.D
1983-84-es tanév Aranykoszorús Kiss István 4.B, Bácskai Zsuzsanna 4.C, Mórocz Mariann 4.C, Réti Gábor 4.D, Tatai Róbert 4.D
Ezüstkoszorús Kóbor János 4.B, Kovács Péter 4.B, Somogyi Lajos 4.B, Szatzger Tibor 4.B
Bronzkoszorús Horváth Katalin 2.C, Hajnal János 3.A, Berényi Gabriella 3.C, Hüll Tamás 3.C, Kása Miklós 3.C, Pirka Andrea 3.C, Szakál Csaba 3.C, Hortobágyi Tibor 3.D
1984-85-ös tanév Aranykoszorús Hajnal János 4.A, Fejér Károly 4.B, Remetei Ádám 4.B, Hüll Tamás 4.C, Kása Miklós 4.C, Pirka Andrea 4.C, Szakál Csaba 4.C, Angyal Géza 4.D, Hortobágyi Tibor 4.D
Ezüstkoszorús Horváth Katalin 3.C, Pintér Károly 4.B, Berényi Gabriella 4.C, Molnár László 4.D
Bronzkoszorús Iván Szilvia 2.A, Kard János 2.C, Jung Mária 3.A, Kreinbacher József 4.A, Sziksz Marianna 4.C, Detre Csaba 4.C
1985-86-os tanév Aranykoszorús Horváth Katalin 4.C
Ezüstkoszorús Berzsák Zoltán 3.D
Bronzkoszorús Jánosa Gábor 2.D, Ulrich Attila 4.B, Kernya Judit 4.C
1986-87-es tanév Aranykoszorús Dénes Zoltán 4.A, Galántai Péter 4.A, Berzsák Zoltán 4.D
Ezüstkoszorús Jánosa Gábor 3.D, Iván Szilvia 4.A, Kard János 4.C, Bory Tibor 4.D, Katona József 4.D
Bronzkoszorús Németh Béla 2.C, Sipos Zsuzsanna 2.C, Galler Henrik 3.B, Pusztai József 3.B, Kállai György 3.C, Pencz Imre 4.D
1987-88-as tanév Aranykoszorús Galler Henrik 4.B, Pusztai József 4.B, Kállai György 4.C, Muskovits István 4.C, Jánosa Gábor 4.D
Ezüstkoszorús Németh Béla 3.C, Sipos Zsuzsanna 3.C, Hortobágyi Zsolt 4.C
Bronzkoszorús -
1988-89-es tanév Aranykoszorús Németh Béla 4.C
Ezüstkoszorús Bor Anita 2.D, Schneider Mihály 4.C
Bronzkoszorús -
1989-90-es tanév Aranykoszorús Ábrahám Tamás 5.A, Budai Ferenc 5.A, Vécsey Zoltán 5.A
Ezüstkoszorús Bor Anita 3.D, Baráth Tibor 4.D, Balogh Zoltán 5.A, Reinfart Ferenc 5.D
Bronzkoszorús Turóczi Tünde 2.C
1990-91-es tanév Aranykoszorús Bor Anita 4.D
Ezüstkoszorús Turóczi Tünde 3.C
Bronzkoszorús Varga Eszter 2.C, Lasch Tímea 3.C, Szabó Andrea 4.B, Szolnoki Zoltán 4.C
1991-92-es tanév Aranykoszorús Lasch Tímea 4.C, Turóczi Tünde 4.C
Ezüstkoszorús Bartus Tamás 3.E, Berényi Beáta 4.A
Bronzkoszorús Tamási István 2.C, Karé Krisztián 3.E, Molnár Zoltán 3.E, Nagy Gábor 4.B, Kállai Szilárd 4.D
1992-93-as tanév Aranykoszorús Bartus Tamás 4.E, Grimm Viktor 5.B, Verebélyi Attila 5.B
Ezüstkoszorús Holczinger Róbert 3.C, Rotter Zoltán 3.C, Gránitz Tímea 3.D, Varga Eszter 4.C, Karé Krisztián 4.E, Csepin Zsolt 5.B
Bronzkoszorús Kutasi Tünde 2.B, Pető László 2.C, Kenyeres László 2.D, Galler Szilárd 3.A, Kókai István 3.B, Végh Gábor 4.B, Farkas Sándor 4.E
1993-94-es tanév Aranykoszorús Galler Szilárd 4.A
Ezüstkoszorús Bródi Andrea 3.C, Peto László 3.C, Kenyeres László 3.D, Németh Balázs 4.A, Kókai István 4.B
Bronzkoszorús Erdélyi Erika 2.B, Gál-Gerlach Erika 2.B, Törzsök József 2.B, Molnár János 2.C, Tóth József 2.C, Németh Henriett 3.D
1994-95-ös tanév Aranykoszorús T. Nagy Tamás 4.A, Bródi Andrea 4.C, Kenyeres László 4.D, Németh Henriett 4.D, Schmidt Norbert 5.A
Ezüstkoszorús Erdélyi Erika 3.B, Gál-Gerlach Erika 3.B, Törzsök József 3.B, Molnár János 3.C, Tóth József 3.C, Tenke Attila 4.B, Adorján Zoltán 5.A
Bronzkoszorús Szücs Anita 2.D, Sümegi Renáta 3.D, Havasi Andrea 4.A, Lencsés Gábor 4.C, Szabó István 4.C, Beniczky Szabolcs 5.D
1995-96-os tanév Aranykoszorús Erdélyi Erika 4.B, Gál-Gerlach Erika 4.B, Törzsök József 4.B, Molnár János 4.C, Tóth József 4.C, T. Nagy Tamás 5.A
Ezüstkoszorús Tóth Zoltán 3.A, Fenes Tamás 3.D, Szücs Anita 3.D, Ladiszlai Gábor 4.D, Sümegi Renáta 4.D
Bronzkoszorús Sárkány Bence 2.D, Farkas Viktória 3.D, Tóth Csaba 4.A, Kaszap Attila 4.D, Rakovich Richárd 5.A
1996-97-es tanév Aranykoszorús Tóth Zoltán 12.A, Fenes Tamás 12.D, Szücs Anita 12.D, Tánczos Zoltán 13.A
Ezüstkoszorús Sárkány Bence 11.D, Schmidt Zoltán 12.A, Farkas Viktória 12.D, Balog Zoltán 13.A, Vadász Viktor 13.A, Varsányi Gábor 13.B
Bronzkoszorús Kiss Viktor 10.B, Mundi József 11.D, Barabás Zsuzsanna 11.E, Bátor András 12.B, Tóth Kinga 12.B, Hederics Gábor 13.D
1997-98-as tanév Aranykoszorús Sárkány Bence 12.D, Farkas Viktória 13.D
Ezüstkoszorús Mundi József 12.D, Barabás Zsuzsanna 13.E
Bronzkoszorús Gyenti Balázs 9.D, Lanczmann Viktor 10.B, Singer Ádám 10.B, Pozsár Ágnes 10.C, Kovács Tímea 11.A, Kiss Viktor 11.B, Németh István 12.A, Kis Csaba 12.B, Kassai Mihály 13.A, Lanczmann Balázs 13.D, Nyul Zsolt 13.D
1998-99-es tanév Aranykoszorús Kovács Tímea 12.A, Papp Krisztina 12.A, Sárkány Bence 13.D, Mundi József 13.D
Ezüstkoszorús Gyenti Balázs 10.D, Kiss Viktor 12.B, Csordás Rózsa 13.E
Bronzkoszorús Kertész Balázs 10.D, Csizmadi Péter 12.B, Torma Tamás 12.B, Böde Csilla 13.E
1999-2000-es tanév Aranykoszorús Gyenti Balázs 11.D, Papp Krisztina 13.D
Ezüstkoszorús Kertész Balázs 11.D, Singer Ádám 12.B, Pozsár Ágnes 12.C, Remete Hajnalka 12.D, Juhász Imre 12.D, Kálmán Lilla 13.B
Bronzkoszorús Szabó Ferenc 11.D, Pongrácz Gergely 10.D, Horváth András 10.B, Uszkay Judit 13.E, Krajcsovics Réka 12.A, Polacsek György 13.A, Szigetvári Orsolya 13.E
2000-2001-es tanév Aranykoszorús Kertész Balázs 12.D, Szabó Ferenc 12.D, Krajcsovics Réka 13.A, Pozsár Ágnes 13.D, Remete Hajnalka 13.D
Ezüstkoszorús Pongrácz Gábor 11.D, Joó Balázs 13.E
Bronzkoszorús Bondor Zsuzsa 13.E, Kegye Barnabás 13.E
2001-2002-es tanév Aranykoszorús Pongrácz Gábor 12.D, Gyenti Balázs 13.D, Kertész Balázs 13.D, Szabó Ferenc 13.D
Ezüstkoszorús -
Bronzkoszorús Kalmár Tamás 10.A, Farkas Krisztina 10.B, Molnár József 10.C, Mári Miklós János 12.D, Tóth Mihály 13.A, Botyánszki Tamás 13.D
2002-2003-as tanév Aranykoszorús Molnár Anita 13.A
Ezüstkoszorús Kalmár Tamás 11.A, Farkas Krisztina 11.B
Bronzkoszorús Domonkos József 11.C
2003-2004-es tanév Aranykoszorús Kalmár Tamás 12.A, Farkas Krisztina 12.B, Jámbor István 14.M
Ezüstkoszorús Domokos József 12.C, Hajdók Hajnalka 13.A, Kovács Petra 13.A
Bronzkoszorús Riszter József 13.A
2004-2005-ös tanév Aranykoszorús Domonkos József 13.C, Zsiga Zoltán 13.B., Farkas Krisztina 13.B., Vadász László 13.A
Ezüstkoszorús Nagy Andrea 12.A, Hollósi Diána 12.B., Béndek László 13.A., Pallag Zsolt 11.A, Lada Tamás 11.B., Molnár András 11.D
Bronzkoszorús Nagy Péter 10.B
2005-2006-os tanév Aranykoszorús Pallag Zsolt 12.A, Lada Tamás 12.B, Molnár András 12.D
Ezüstkoszorús Gyömörei Péter 12.D
Bronzkoszorús Domak Zoltán 12.A, Szakter Roland Tamás 13.D
2006-2007-es tanév Aranykoszorús Kovács Gábor 14.B, Horváth Ádám 14.D, Szakter Roland 14.D
Ezüstkoszorús Borsos Balázs 14.D, Pápai Zoltán 12.L, Keresztes Szilvia 14.M
Bronzkoszorús Horváth Ágnes 10.A, Kiss Dóra 10.B, Rézman Zsuzsanna 11.B, Moharos Gábor 10.L, Bódis Zoltán 10.L, Dravicz Hajnalka 12.D, Jakab Norbert Pál 12.D
2007-2008-as tanév Aranykoszorús Kovács Zoltán 14.D. Pápai Zoltán 13.L..
Ezüstkoszorús Őri Orsolya Zsuzsanna 12.A., Poroszlai Péter 14.B., Csép Adrienn 14.D., Právetz Tamás 14.D. Kiss Dóra 11.B., Zelovics Eszter 13.B., Horváth András 13.C., Dravicz Hajnalka 13.D., Moharos Gábor 11.L.
Bronzkoszorús Csillahó Tamás 14.D., Merkl Ádám 10.B., Kovács Norbert 11.C., Patkós Gergely 11.D., Vida Andrea 13.C., Szendrei Gergely 13.D.
2008-2009-es tanév Aranykoszorús Dravicz Hajnalka 14.D., Zelovics Eszter 14.B., Kiss Dóra 12.B., Sebők Balázs 14.A., Pfisztner György 14.U.
Ezüstkoszorús Szöllősi Gréta 12.D., Horváth Ágnes 12.A., László Tamás 14.B., Merkl Ádám 11.B.
Bronzkoszorús Barati Ferenc 14.D., Takács Marcell 14.D., Bereczky Dávid 10.A., Nagy Roland 11.C., Belák Márió 11.B., Nagy Róbert 11.L. 
2009-2010-es tanév Aranykoszorús Fekete Dániel 12.A, Horváth Ágnes 13.B, Merkl Ádám 12.B, Őri Orsolya 14.A
Ezüstkoszorús Balassa Benjámin 14.D, Belák Márió 12.B, Bereczky Dávid 11.A, Fekete Mária 13.B, Hajdu Diána 14.D, Hanó Péter 14.D, Nagy Roland 12.C, Vólent Zsanett 14.B
Bronzkoszorús Hosznyák Attila 14.B, Kotrusz Barnabás 12.B
2010-2011-es tanév Aranykoszorús Bereczky Dávid 12.A, Fekete Mária 14.B.
Ezüstkoszorús -
Bronzkoszorús Tihanyi Ádám 12.A, Polyák Szabolcs 12.B, Magyar Bálint 12.D., Németh Richárd 9.D., Farkas Veronika 11.B., Czeglédi László 11.D.
2011-2012-es tanév Aranykoszorús Czeglédi László 12.D., Szalazsán Szilárd Rajmund 14.D.
Ezüstkoszorú Németh Richárd 10.D., Mohl Dániel 13.B., Nagy Zoltán 13.B., Tihanyi Ádám 13.B., Gulyás Ágnes 11.L.
Bronzkoszorús Bula Kitti 12.A., Nagy Ágota Kitti 12.C., Koósz Milán 12.D., Varga Gábor 10.A., Szecsődi Mariann 10.C., Rozgonyi Áron 10.D., Kelemen András 11.B., Róth Szabolcs 11.D., Sándorovits Richárd 13.A., Bánki András 13.B., Farkas Éva 11.L., Kovács Tibor Sándor 11.L.
2012-2013-as tanév Aranykoszorús Klujber Emese 12.C., Mohl Dániel 14.B., Tihanyi Ádám 14.B., Nagy Zoltán 14.B., Sándorovits Richárd Pál 14.A.
Ezüstkoszorú Tolner Tamás 14.A., Bognár Róbert 14.A., Kelemen András 12.B., Bánki András 14.B., Varga Gábor 11.A., Baki Vivien 11.C., Rozgonyi Áron 11.D., Fodor Flóra Kinga 13.B.
Bronzkoszorús Imrefi Szilvia 14.B., Egyed Dániel 12.B., Hansági Mihály Richárd 12.A., Mekota Norbert 9.C., Hamary Dávid 9.D., Szántó Ákos 9.D., Khaut Nikolett 11.C., Kőmíves Gergő 11.D., Stefán Bence 11.B., Smatkó Dina 13.B.
2013-2014-es tanév Aranykoszorús Varga Gábor 12.A., Baki Vivien Krisztina 12.C., Németh Richárd 12.D., Rozgonyi Áron 12.D., Smatkó Dorina 14.D., Petrovics Tímea 14.D.
Ezüstkoszorú Stefán Bence 12.B., Szecsődi Mariann 12.C., Khaut Nikolett 12.C., Kőmíves Gergő 12.D., Horváth Dániel 14.B., Tóth Adrienn 14.A., Tóth Sándor 14.B., Mekota Norbert 10.C., Hamary Dávid 10.D., Szántó Ákos 10.D., Gazdag Gábor 13.B.
Bronzkoszorús Huber Imre 12.A., Szatzker Szabolcs 12.D., Fogas Benjamin Máté 14.B., Béres Bettina Bernadett 10.B., Pánczél Péter 11.B., Spanner Dávid 11.C., Hegyi Kornél 11.D., Kovács Laura 11.D.
2014-2015-ös tanév Aranykoszorús Molnár Eszter 12.A, Mekota Norbert 11.C.,
Ezüstkoszorú Nyárai Fruzsina 12.A, Páncél Péter 12.B, Martinovszky Zsanett 12.D, Béres Bettina 11.B., Varga Lilla 11.D., Szihalmi Adrienn 13.AD,
Bronzkoszorús Major István Bence 12.D, Rémai Martin 10.C., Fehérvári Bence 10.D., Rakk Nikolett 11.B., Peresztegi Tamás 11.C., Fekete Katalin 11.D., Magda Martina 11.D., Horváth Renáta 13.AD., Varga Zsófia 13.AD., Baranyi Dávid 13.B.
2015-2016-os tanév Aranykoszorús Béres Bettina Bernadett 12.B., Varga Lilla 12.D., Major Nikolett 12.B., Sass Dóra12.D., Rémai Martin 11.C.
Ezüstkoszorú Rakk Nikolett 12.B., Peresztegi Tamás 12.C., Fekete Katalin 12.D., Magda Martina 12.D., Szolga Renáta 11.C., Fehérvári Bence 11.D., Szőke Patrícia 11.D., Balog András 13.A., Sebők Vencel 13.A., Papp Róbert 11.B., Hornperger Arnold 13.B., Huszár Ramóna 13.B., Spanner Dávid 13.B.
Bronzkoszorús -
2016-2017-es tanév Aranykoszorús Fehérvári Bence 12.D., Szőke Patrícia 12.D., Berta Balázs 12.C., Rémai Martin 12.C.
Ezüstkoszorú Szalai Zsombor 12.D., Fülöp Bálint 12.D., Szolga Renáta 12.C.
Bronzkoszorús Domak Enikő 12.A., Kertész Zsolt Attila 12.D., Bedő Mózes Norbert 12.C.
 
bottom

Támogatja a Exchange Online Projector Lamps & TFeri.hu. Valid XHTML and CSS.