Top Web Hosting

.

Elérhetőségek

Cím:
8000 Székesfehérvár
Deák Ferenc u. 11.
Tel.:
+36-22/315-012

+36-70/198-6333

E-mail:
titkarsag@jaky.hu

OM-kód: 203053
Iskola azonosítója: 072105

GPS:
szélesség: 47.188656
hosszúság: 18.420084

Iskolánk helye - megtalálása

Legfontosabbak

Hamarosan...

V.1.: Munkaszüneti nap

V.4.: Utolsó tanítási nap végzősöknek

V.4.: Osztályozó értekezlet végzősöknek

V.5.: Bolond ballagás

V.6.: Ballagás

Jáky Könyvtár

Katalógusunk online böngészhető.

Rendkívüli álláshirdetés


SzFSzC. Jáky József Szakgimnázium

Iskolánk délutános takarítónőt keres 8 órában.

Érdeklődés esetén, kérjük adjon be iskolánkba egy önéletrajzot.


PRACTICAL KFT.

Veszprémi székhelyű mélyépítéssel foglalkozó cég vagyunk. Több területre is keresünk frissen végzett munkatársakat:

- építésvezető munkakör:

feladatai: meghatározott munkaterület helyi irányítása, az esetleges alvállalkozók koordinálása, építési napló vezetése, munkaterület gép- és létszámigényének meghatározása, kitűzések elvégzése, munkatársak és gépek  munkálatainak irányítása

- műszaki előkészítő munkakör:

feladatai: az ajánlatkérések feldolgozása, felmérések beárazása, árajánlatok kezelése, közbeszerzési pályázatok elkészítése

Középfokú mélyépítési vonalon végzett tanulmány előny, de nem feltétel.  
Önéletrajzokat a munkaugy@practical.hu e-mail címre várjuk.

 


 


Címlap Évkönyv Iskolánk tanulói a 2013-2014-es tanévben
Iskolánk tanulói a 2013-2014-es tanévben PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Jaky.hu   

Iskolánk tanulói a 2013-2014-es tanévben

9.A.
Osztályfőnök: Korik Péter
Bordács Bence Zoltán, Császár Roland Krisztián, Domak Enikő, Füredi Richárd, Gyura Amadea Inez, Horváth Ákos, Huszár Dávid, Ispaits Viktória Rebeka, Izsó Benc9.A.e, Izsó Dorina, Jakus Roland, Jánosi Gábor Mihály, Kalocsa Bence, Kerpel Ádám, Kondor Dávid, Kovács Nikoletta, Kovács Zoltán, Mang Tamás, Merle Timon, Puskás Barbara Adrienn, Rigó Ádám, Szabados Szilveszter, Szabó Richárd, Szilágyi Bence, Szintai Lajos, Szücs Réka Eszter, Varga Ádám, Verger Gábor, Zolcsák András

9.B.
Osztályfőnök: Tóth Renáta
Baka Gergely, Benczik Csaba, Bögyös Bence, Csányi Roland, Csele Tamás, Erős Alexandra, Fazekas János Tibor, Fröschl Ádám, Gyenis Márk József, Kohl Szandra, 9.B.Kovács Dániel Pál, Kummer Klaudia, László Szabolcs, Lovász Bálint, Márkus Bence, Márkus Károly, Móricz Edina, Oláh Viktória, Pásztor Alex, Penzer Zsolt, Rácz Dorottya, Rapai Martin, Rapali Viktória Beatrix, Schmidt Márton, Somlyó László, Szarka Bálint Zoltán, Tóth Mónika, Vajzer Dávid Kornél, Varga Patrik, Zsifkovics István Balázs, Zsiga Milán, Zsohár Ádám

9.C.
Osztályfőnök: Törőcsik Géza
Bedő Mózes Norbert, Benczik Barbara, Berta Balázs, Bognár Ádám, Bozai Péter, Brückl András Simon9.C., Csepke Martin, Halász Ádám, Harmati Kitti Klaudia, Herceg Dániel, Kasza Martin, Kiliti Ádám, Király Mónika Katarina, Kiss Pál Dávid, Kubik Dániel, Kulcsár Eszter Luca, Leiner Bernadett Réka, Márhoffer László, Mészáros Szabolcs, Molnár Lajos Krisztián, Pereces Tibor, Rémai Martin, Réti Richárd Ferenc, Schneider Krisztofer, Szabó Patrik, Szaller Ádám, Szolga Renáta, Tóth Krisztián, Vincze Viktória, Zsolnai Flóra Patrícia

9.D.
Osztályfőnök: Dr. Hegyi Ferenc
Ajtai Dávid, Bors Zoltán, Fábián Barbara, Fábián Brigitta, Fehérvári Bence, Fülöp Bálint, Hájas Béla, Há9.D.ri Krisztián, Hornyák Bence, Kamondi Dávid, Képíró András, Képli Zoltán, Kertész Zsolt Attila, Kiss Marcell Csaba, Kossa Annabella, Kovács András, Kovács Erik, Kovács Roland, Madurka Bence, Németh Levente, Neuvirth Ákos András, Péter Balázs, Rákli Laura, Rozgonyi Ádám, Südi András, Szabó Balázs, Szalai Zsombor, Szoboszlai Dávid, Szőke Patrícia, Tákos Gergő, Tücsök János Szabolcs, Váli Ádám, Vasteleki Csaba

10.A.
Osztályfőnök: Szalai Erika
Barkóczi Richárd Zsolt, Bors Mihály, Bölcsik Gábor, Bősze Dávid, Budai Gergely, Czinkán Dániel, Csider Dóra, Dombi Ben10.A.ce, Érsek Richárd, Ertly Dániel, Filotás Zsolt, Gaál Kálmán, Gárber László, Hári Simeon, Horváth Márk Máté, Matus Renátó, Molnár Viktor, Pap Ádám, Pozsár Vivien, Seffer István, Szabó Ferenc Milán, Takács Krisztián,Treuer Dominik, Turi Martin, Varjaskéri Zalán, Volent Regina

10.B.
Osztályfőnök: Lénárt Eszter
Benedek Péter, Béres Bettina Bernadett, Dajka Alexandra Ibolya, Deák Anna, Falb Vivien, Fűrész Dávid, Fürst Klaudia, Habó Alex10.B.andra, Juhász Dávid János, Király Krisztián, Körtélyesi Benjamin, Kukoda Klaudia Franciska, Kuncz Kristóf, Major Nikolett, Óvári Dóra, Papp Zsófia, Rakk Nikolett, Sári Benjamin, Szakács Előd, Szente Márkó, Szentmártoni Ferenc, Szunyog Richárd, Tóth Ádám Tamás, Varga Alex Szilveszter, Varga Richárd

10.C.
Osztályfőnök: Dr.Oroszné Stefánkó Éva
Baka Béla Benjámin, Bokor Szimonetta, Csenki Gergő, Chován Eszter, Forgács Patrik, Fürst Tamás, Horváth Péter, Hrabovszky Máté, Huszár Bence10.C. Zsigmond, Jacsó Krisztián, Lázár Péter, Mekota Norbert, Papp András Máté, Papp Fanni, Pats András Péter, Peresztegi Tamás, Petra Márk, Pieber Bence, Rados Gergő, Réti Lajos Ádám, Szilágyi Ákos, Takács Dorottya, Tátrai Martin, Toldi Miklós, Tóth Bence

10.D.
Osztályfőnök: Mészáros Gábor
Bálint Márk, Bognár Kevin Tamás, Cserni Sándor, Csurgai-Horváth Norbert, Dezső Krisztián, Fekete Katalin, Fésüs Márk Zsolt, 10.D.Földesi Roland, Glück Ádám, Hamary Dávid Péter, Hendlein Péter, Juhász Anna, Kováts Alexandra, Lénárt Péter, Magda Martina, Mihályi Márk, Nagy János, Németh Gergely, Neumann Vivien Marianna, Patkó Csenge, Pintér Máté, Plézer Lilla, Rontó Áron László, Sass Dóra, Stoján Viktor, Szabó Fanni, Szántó Ákos, Szeder Tibor Barnabás, Trója Bálint István, Tuboly Péter, Varga Lilla, Vörös András, Zsélyi Máté

Építészeti szakmacsoport

11.A.
Osztályfőnök: Kapás Ildikó
Bakon Sándor, Baumann Roland, Bencze Klaudia, Bor Dániel, Fazekas Éva, Fornai Szabolcs, Horváth Csongor, Hu11.A.zina Gábor, Jáni Szilárd, Kolonics Attila, Kósa Rebeka, Kromek András, Mekota Gergely, Molnár Eszter, Nagy-Sándor Adrián, Nyárai Fruzsina, Oláh Tamás, Pataki András, Pék Ramón, Raffer Dániel, Simon Martin, Sipos Dominik Patrik, Südi Attila, Szloboda Bence, Tatai Viktor, Tihanyi Bence, Tisóczki Patrícia

11.B.
Osztályfőnök: Oláh Éva
Bánfia Boldizsár, Bőhm Dániel, Diósi Koppány Endre, Erdélyi Zoltán, Farádi Attila, Flekács Ágoston, Hermann Soma, Jank11.B.ovics Márk, Király Eszter, Klemán Tamás József, Müller Tamás Attila, Nagy Franciska, Pajor Fanni, Páncél Péter Ádám, Papp Krisztián, Podobni Máté Attila, Schäfer Dorina, Sulyok Ádám, Szabó Nikolett, Tóbiás Kitti, Tóth Péter József, Török Adrienn, Ullaga Dóra, Varga Bálint, Vásári Dávid, Zelnik József Péter, Zsédely Dóra Zsuzsanna

11.C.
Osztályfőnök: Lukács Józsefné
Barócsi Bence, Borbély Szilárd, Bölcskei-Molnár Martin, Brandt István, Harczi Roland Martin, Hornperger Arnold, Huszár Ramóna, Juhász-Németh Kristóf, Kántor Dániel, Kovács Norbert, Kurcz Péter, Martin Dorina Szimonetta, Mészáros Bianka, Németh Krisztián, Palkovics Kris11.C.ztián, Pap Diána, Papp Róbert, Pintér Dániel, Spanner Dávid, Szalavári Dominika, Tóth Benjamin,Tuba Kristóf

Informatika szakmacsoport

11.D.
Osztályfőnök: Szabóné Biter Tímea
Berkes Maximilián Valter, Biczó Ádám Zoltán, Botos Regina Mária, Csöngedi Máté, Erős Milán, Gavallér Vince, Hegyi Kornél, Hóman Áron, Horváth Tamás, Kákai Milán, Kálmán Bence Csaba, Keresztes Imre, Kleneizer Ciprián János, Kohl Ádám, Kovács Dániel, Kovács Laura, Major István Bence, Martinovszky Zsanett, Orosz11.D. Tamás, Peresztegi Veronika, Resch Ferenc Bence, Sándor Zoltán, Szilasi Ádám, Szőke Kornél, Tóth Barnabás József, Varga Barbara, Varga Viktor, Viczena Gergő, Zelei Gergő, Zsár Dávid

Építészeti szakmacsoport

12.A.
Osztályfőnök: Tóth Mária12.A.
Baranyi Dávid, Csitkei József, Demeter Attila, Esze Károly, Fojtek András, Füller Dániel Mihály, Gál Zoltán, Homen Richárd László, Horváth Bence, Huber Imre, Kamondi Ádám, Kis Noémi, Kovács Alex, Mészáros Sándor, Pallag Martin Tamás, Rostás Markó, Sénik Attila, Szabó Szilárd, Szalók Ferenc, Tóth László, Varga Gábor

12.B.
Osztályfőnök: Tamás Ferenc12.B.
Baracsi Norbert, Csima Szilárd Sándor, Druzsin Mátyás, Geiger Gábor, Hegedüs Diána, Hegedüs János, Horváth Máté, Horváth Patrik, Kállai Máté, Kuhinkó Zsolt, Mudra Mátyás, Muskovits Máté, Németh Krisztián, Nyisztor Bence, Sági Bálint István, Stefán Bence, Szabácsik Norbert, Szántó Szilveszter, Szilágyi Dávid, Varga Krisztián, Vass Imre, Zalka Vivien

12.C.
Osztályfőnök: Harkai Tünde12.C.
Andrássi Dorina, Baki Vivien Krisztina, Balla Dániel Botond, Erdősi Zoltán, Glaszhütter Laura, Gódány Alexandra, Hahn-Kakas Dorottya, Halász Dóra, Kálmán Mihály, Katona Balázs Mátyás, Khaut Nikolett, Kiss Valentin, Knapp Karina Krisztina, Koska Kitti, Kovács Fanni, Nagy Zsolt, Novák-Kovács Marcell, Oláh Anita, Orsós Attila, Pados László, Szecsődi Mariann

Informatika szakmacsoport

12.D.
Osztályfőnök: Tóth Adrienn12.D.
Almási Zsolt, Bartal Zoltán, Büki Ádám, Czirókai Gergő, Csörgő Balázs, Farkas Krisztián Károly, Gyurcsek László, Haász Olivér, Herák Balázs, Horváth Bálint, Horváth Bíborka, Horváth Renáta, Keszthelyi Márk, Komócsi Martin, Kőmíves Gergő, Kutai Dávid Ferenc, Mérai Károly, Németh Richárd, Palman László, Rozgonyi Áron, Salamon Noémi, Szabó Dániel, Szatzker Szabolcs, Szihalmi Adrienn, Szőke Gábor, Szünder András, Tóth Gergely, Vasvári Virgil

Közlekedésépítő-útépítő technikusi

I/13.A.
Osztályfőnök: Szigeti-Szászné Nagy Csilla13a.jpg
Csada Balázs, Dóka Martin, Fekete Tamás, Fodor Krisztián, Fodor-Papp Martin, Glóser Petra, Havasi Gábor, Horváth Zsolt, Jónás András, Kántor Ákos, Kecskés Dávid, Kelemen Márk, Kokas Dávid, Kondor Tamás Sándor, Kovács Patrik Oresztész, Magyar Ágota, Marth Dávid, Medgyesi Bálint, Porkoláb Máté, Rajkó Karolina, Rontó Edina, Sárkány Bence, Stehenics Alexandra, Szőke Noémi, Vass Viktória, Vatics Dávid, Vatics Géza, Véninger Milán

Magasépítő technikusi

I/13.B.
Osztályfőnök: Vajnai Endréné13.B.
Bagi Zoltán, Bak László, Baross Patrik Mátyás, Bóna Gergő, Buzai Roland, Egyed Dániel, Ember Roland, Erdődi Mercédesz, Farkas Tibor László, Füzi Marcell, Gazdag Gábor, Hatos Krisztina, Horváth Gergő Márk, Jónás Csaba, Kiss Bence, Kovács Gellért, Kőmives Norbert, Köteles Judit, Kukoda Krisztián, Magyar Csaba, Majer Noémi, Mihályi Gergő, Nagy József, Németh Sándor, Pintér Aletta, Rédling Martin, Sass Bence Zsolt, Schnierer Károly Márk, Szántó Zoltán, Szép Szilveszter, Varga Blanka, Veszprémi Dávid, Zelei Alexandra, Zsilvölgyi Bence

Közlekedésépítő-útépítő technikusi

II/14.A.
Osztályfőnök: Sztanek Tamás14.A.
Dömsödi Gábor, Fekete Tamás, Garbacz Márk, Horváth Arnold, Horváth Frigyes, Kanalovics Péter, Klotz Zoltán, Magda Szimonetta, Markovits Viktor, Miklós Ádám, Pintér Gábor, Szöllősi Milán, Tóth Adrienn

Magasépítő technikusi

II/14.B.
Osztályfőnök: Pozsár Ágnes14.B.
Antal Loretta, Árki Anett, Bagi Martin János, Battyányi Richárd, Burián Péter, Fodor Flóra Kinga, Fogas Benjámin Máté, Horváth Dániel, Horváth József Alex, Kovács Ádám, Marsovszki Ádám, Mátyus Ádám, Nemes Norbert, Peresztegi-Horváth András, Petrovics Tímea, Pisch Beatrix, Puska Dávid, Smatkó Dorina, Szabó Alexandra, Szabó Dávid, Szalontai Márk, Szigeti Attila, Tóth Sándor, Ujszászi Márk, Zelovics Dániel


 
bottom

Támogatja a Exchange Online Projector Lamps & TFeri.hu. Valid XHTML and CSS.