Top Web Hosting

.

Elérhetőségek

Cím:
8000 Székesfehérvár
Deák Ferenc u. 11.
Tel.:
+36-22/315-012

+36-70/198-6333

E-mail:
titkarsag@jaky.hu

OM-kód: 203053
Iskola azonosítója: 072105

GPS:
szélesség: 47.188656
hosszúság: 18.420084

Iskolánk helye - megtalálása

Legfontosabbak

Hamarosan...

aug.21., 9.00: Tanévnyitó tantestületi értekezlet

aug.28., 8.00: Pótvizsgák

 

 

 


Jáky Könyvtár

Katalógusunk online böngészhető.

Rendkívüli álláshirdetés


A magyar tulajdonú vállalatunk a hazai mélyépítés meghatározó szereplőjeként a minőség mellett elkötelezett a legújabb, innovatív és egyben környezetbarát technológiák alkalmazására.

Székesfehérvári csapatunkba keresünk hosszú távra az alábbi munkakörbe elkötelezett munkatársat:

Munkahelyi mérnök (Monitoring mérnök)

Feladatok

  • Árajánlatok összeállítása, kiértékelés
  • Havi teljesítések dokumentálása, egyeztetése
  • Számlákhoz kapcsolódó műszaki dokumentáció összeállítása

Követelmények:

  • Szakirányú főiskolai vagy középiskolai végzettség (lehetőleg mélyépítő)
  • Felhasználó szintű ismeret autocad, excel, word
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • PDE program használatának ismerete

Amit nyújtunk:

  • alapbér + ösztönző kompenzációs és juttatási csomag
  • munkaeszközök (céges telefon, laptop, autó)
  • Jelentős szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munka lehetőség

Egyéb információ az állásról:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Székesfehérvár és környéke

Jelentkezés módja:

Az önéletrajzodat a hr@dunaaszfalt.hu email címen várjuk, a tárgysorban a „Munkahelyi mérnök” feltűntetésével.


Székesfehérvári építőipari mérnöki iroda keres minimum magasépítő technikus végzettségű munkájára igényes, nagy munkaképességű AutoCAD-es szerkesztő-rajzoló kollégát fő állásba, hosszú távra.
Auto-CAD, Word, Excel felhasználói szintű tudása elengedhetetlen feltétel. Auto-CAD Architectural ismerete előny.
Elsősorban építészeti, statikai és villamos tervek szerkesztése-rajzolása lenne a feladat. Gyors tanulóképesség és mielőbbi önálló munkavégzés szükséges.
Fiatalos, vidám hangulatú irodában biztos folyamatos munkahely. Nem a szigorú munkaidő keret kitöltése a lényeg nálunk, hanem az adott munka elvégzése a lehető legrövidebb határidővel.

Bérezés a kezdeti betanuló 1-3 hónap próbaidő után fix bér + prémium.

Amennyiben érdekli a betöltendő munkakör, kérjük, hogy önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igényének megjelölésével a tendercad@gmail.com e-mail címre küldje el.


Címlap Évkönyv Iskolánk tanulói a 2011/2012-es tanévben
PDF Nyomtatás E-mail

Iskolánk tanulói a 2011/2012-es tanévben

9.A.
Osztályfőnök: Kapás Ildikó
9.aBakon Sándor, Baumann Roland, Bencze Klaudia, Bor Dániel, Bors Mihály, Érsek Richárd, Fazekas Éva, Fornai Szabolcs, Horváth Csongor, Jáni Szilárd, Kolonics Attila, Kósa  Rebeka, Kromek András, Mekota Gergely, Molnár Eszter, Nagy-Sándor Adrián, Nyárai Fruzsina, Oláh Tamás, Pataki András, Pécsi Dávid, Pék Ramón, Raffer Dániel, Simon Martin, Sipos Dominik Patrik, Südi Attila, Szloboda Bence, Tatai  Viktor, Tihanyi Bence, Tisóczki Patrícia, Tóth Bence, Tuza Péter Tibor, Zakár Alex

9.B.
Osztályfőnök: Oláh Éva
9.BBokor Szimonetta, Cehmeiszter Vivien, Csenki Gergő, Diósi Koppány, Farádi Attila, Felföldi  Fruzsina, Flekács Ágoston, Fürst  Klaudia, Gálfi  Tamás, Hermann Soma, Huszár Bence, Jankovics Márk, Kemény Tímea Nikolett, Klemán Tamás József, Kummer Klaudia, Molnár Csikós Viktor, Nagy  Franciska, Németh János, Pajor Fanni, Páncél Péter Ádám, Papp Krisztián, Podobni Máté, Rácz Dorottya, Rozenczveig Martin, Sulyok Ádám, Szabó Milán, Toldi Miklós, Tóth Martin, Tóth Péter, Török Adrienn, Varga Bálint, Vásári Dávid

9.C.
Osztályfőnök: Lukács Józsefné
9.cAndrás Péter, Barócsi Bence, Borbély Szilárd, Bölcskei-Molnár Martin, Budai Gergely, Czinkán Dániel, Cseszneki Dániel, Harczi Roland, Hornperger Arnold, Horváth Márk Máté , Huszár Ramóna, Jónás Ádám, Juhász-Németh Kristóf, Kántor Dániel, Kovács Ákos Károly, Kovács Dániel, Kovács József, Kovács Norbert, Kurcz Péter, Mészáros Bianka, Palkovics  Krisztián, Pap Diána, Papp  Róbert, Pécskai Ákos, Pintér  Dániel, Schmidt Bence, Seffer István, Spanner Dávid, Szabó Ferenc Milán, Szalavári Dominika, Takács Krisztián, Tóth Benjamin, Tuba Kristóf, Varga Richárd

9.D.
Osztályfőnök: Szabóné Biter Tímea
9.dBerkes Maximilián Valter, Biczó  Ádám Zoltán, Botos Regina Mária, Csöngedi Máté, Erős Milán, Hájas Béla, Hegyi Kornél, Hóman Áron, Horváth Tamás, Kálmán Bence Csaba, Keresztes  Imre, Kleneizer Ciprián János, Kovács Dániel, Kovács Laura, Kőmüves Marcell, Major István Bence, Martinovszky Zsanett, Orosz Tamás, Rontó Áron László, Sándor Zoltán, Stoján Viktor, Szeder Tibor Barnabás, Szilasi Ádám, Szőke  Kornél, Tóth Barnabás József, Trója Bálint István, Varga Barbara, Varga Viktor, Viczena Gergő, Zelei Gergő, Zsár Dávid

 

10.A.
Osztályfőnök: Tóth Mária
10.aBaranyi Dávid, Bőke Péter, Brandt István, Csitkei József, Demeter Attila, Esze Károly, Fojtek András, Füller Dániel, Gál Zoltán, Homen Richárd László, Horváth Bence, Huber Imre, Kamondi Ádám, Kovács Alex, Mészáros Sándor, Pallag Martin Tamás, Rostás Markó, Sénik Attila, Szabó Szilárd, Szalók Ferenc, Tóth László, Varga Gábor, Zelnik József Péter

10.B.
Osztályfőnök: Tamás Ferenc
10.bBaracsi Norbert, Bőhm Dániel, Csima Szilárd Sándor, Druzsin Mátyás, Geiger Gábor, Győri Leonetta, Hegedűs Diána, Hegedűs János, Horváth Máté, Horváth Patrik, Kállai Máté, Kuhinkó Zsolt, Mudra Mátyás, Muskovits Máté, Németh Krisztián, Nyisztor Bence, Sági Bálint István, Stefán Bence, Szabácsik Norbert, Szabó Balázs, Szántó Szilveszter, Szász Klaudia, Szilágyi Dávid, Varga Krisztián, Vass Imre, Zalka Vivien

10.C.
Osztályfőnök: Kassai Jánosné
10.cAndrássi Dorina, Baki Vivien, Balla Dániel Botond, Erdősi Zoltán, Glaszhütter Laura, Gódány Alexandra, Hahn-Kakas Dorottya, Halász Dóra, Horváth Martin, Kálmán Mihály, Katona Balázs Mátyás, Khaut Nikolett, Kiss Valentin, Knapp Karina Krisztina, Koska Kitti, Kovács Fanni, Martin Dorina Szimonetta, Mezei Kevin, Mezei Márk, Molnár Benjamin, Nagy Zsolt, Németh Krisztián, Novák-Kovács Marcell, Oláh Anita, Orsós Attila, Pados László, Szabó Erika, Szecsődi Mariann, Varga Alexandra

10.D.
Osztályfőnök: Tóth Adrienn
10.DAlmási Zsolt, Bartal Zoltán, Czirókai Gergő, Csörgő Balázs, Farkas Krisztián, Gyurcsek László, Haász Olivér, Herák Balázs, Horváth Bálint, Horváth Bíborka, Horváth Renáta, Keszthelyi Márk, Kohl Ádám, Komócsi Martin, Kőmíves Gergő, Kutai Dávid, Márai Károly, Németh Richárd, Palman László, Resch Ferenc Bence, Rozgonyi Áron, Salamon Noémi, Szabó Dániel, Szatzker Szabolcs, Szentkuti Barbara Boglárka, Szihalmi Adrienn, Szőke Gábor, Szünder András, Tóth Gergely, Vasvári Virgil

Építészeti szakmacsoport

11.A.
Osztályfőnök: Törőcsik Géza
11.aBagi Zoltán, Baross Patrik Mátyás, Grigoliát Ádám, Hansági Mihály Richárd, Havasi Gábor, Jónás András, Kecskés Dávid, Kovács Patrik Oresztész, Köteles Judit, Kukoda Krisztián, Kuntner Zsófia, Lakatos Lilla, Magyar Ágota, Majer Noémi, Nagy József, Németh Sándor, Rajkó Karolina, Rédling Martin, Sass Bence Zsolt, Stehenics Alexandra, Sziksz Tamás, Varga Márton, Vörösmarty Áron

11.B.
Osztályfőnök: Miklós Andrea
11.bBak László, Borbély Judit, Borbély Roland, Domak Máté, Egyed Dániel, Farkas Tibor László, Fekete Tamás, Gazdag Gábor, Gyakov Tamás, Hatos Krisztina, Hirt Melinda, Horváth Gergő Márk, Horváth Vivien, Horváth Zsolt, Kántor Ákos, Kelemen András, Kelemen Márk, Kiss Bence, Kokas Dávid, Kovács Gellért, Magyar Csaba, Marth Dávid, Mihályi Gergő, Németh Martin, Porkoláb Máté, Sárkány Bence, Szántó Zoltán, Tatár Máté

11.C.
Osztályfőnök: Winter Mónika11.c
Arany Csilla, Bella Ádám, Bóna Gergő, Dörömbözi Péter, Fodor Krisztián, Fodor-Papp Martin, Gál Szabina, Galambos Richárd, Glóser Petra, Horváth Hanna Rebeka, Horváth Kornél, Imre Máté, Jónás Csaba, Kajári Barbara, Kis Noémi, Klujber Emese, Kondor Tamás Sándor, Kőmives Norbert, Lócskai Ákos, Márton Klaudia, Medgyesi Bálint, Pálffy Szabolcs György, Rontó Edina, Schmutz Martin, Schnierer Károly Márk, Seres Alexandra, Szénai Boglárka, Szőke Noémi, Vass Viktória, Vatics Dávid, Vatics Géza, Zsilvölgyi Bence

Informatika szakmacsoport

11.D.
Osztályfőnök: Pencsné Mészáros Erzsébet11.d
Benkő Dávid Lajos, Blaski Anna, Buzai Roland, Csókás Lili, Gabrovits Balázs, Gigler Péter, Hajdu Ádám, Hegedüs Attila, Imre Richárd Zoltán, Jónás Géza, Joó Gergő, Láda Zoltán, László Dóra, Lukács Gábor, Major Péter, Mészáros Milán, Nagy Dániel, Nyárai Milán, Róth Szabolcs, Spergli Máté, Szabó Barnabás, Szabó Bence, Szabó Ferenc Máté, Szabó Gábor Zoltán, Szenes Dávid, Szép Szilveszter, Tábori Tamás, Vainel Gábor, Varga Győző, Varga Márton

Építészeti szakmacsoport

12.A.
Osztályfőnök: Erdősi Ildikó12.a
Antal Loretta, Bagi Martin János, Bogdány András, Bula Kitti, Czéh Bence, Csorba Norbert, Darányi Dorottya, Ember Roland, Erdős Ágoston Máté, Farkas Ádám, Farkas Dóra Tünde, Felső Flórián, Fodor Flóra Kinga, Hinora Alex, Jónás Barbara, Kecskés Zoltán, Kovács Krisztián Imre, Nemes Norbert, Petrovics Tímea, Puska Dávid, Smatkó Dorina, Szabó Alexandra, Szalontai Márk, Szigeti Barbara, Telkes Tímea, Tóth Kristóf, Zelovics Dániel

12.B.
Osztályfőnök: Oroszné Stefánkó Éva
12.bBurián Péter, Dobszai Dorottya, Farkas Veronika, Grósz Evelin Csilla, Horváth Dániel, Horváth Frigyes, Katona Márton, Kerbel Ágota, Kovács Ádám, Magda Szimonetta, Mátyus Ádám, Mihaleszkó Márk, Molnár Dénes, Németh Tímea, Peresztegi-Horváth András, Pintér Gábor, Rózsás Dániel, Sándor Krisztina, Steurer Kitti, Szép-Horváth Arnold, Szigeti Attila, Szücs Ákos, Tábori Renáta, Tóth Adrienn, Ujszászi Márk

12.C.
Osztályfőnök: Beke Marietta
12.cÁrki Anett, Battyányi Richárd, Besszer Nóra, Csanádi Roland Lajos, Danka Roland, Devecseri Tibor, Erdő Zoltán, Fekete Bence, Fogas Benjámin Máté, Garbacz Márk, Hegedüs Marcell, Horváth József Alex, Klotz Zoltán, Krainhoffer Kinga, Markovits Viktor, Marsovszki Ádám, Mészáros Roland Krisztián, Nagy Ágota Kitti, Ozsváth Dávid, Pintér Sándor, Pisch Beatrix, Rothauszki Renáta, Sági Gábor, Sándor Zsófia, Sulák Márton, Szabó Dániel, Szabó Dávid, Szalánczi Gergő, Tóth Eduárd, Tóth Sándor

Informatika szakmacsoport

12.D.
Osztályfőnök: Szabó Ágnes
12.dBagi Roland, Balázsik Evelin, Czeglédi László, Cselle József, Fancsali Attila, Füreder Márton Béla, Gárdonyi Ádám, Hajdu János, Harmath Ágnes Zsófia, Kalapos Bence, Kaszás Martin, Klémán Attila, Kocsis Csaba, Koósz Milán, Laczó Martin Dezső, Lengyel Gergő, Miklós Ádám, Nagy Dezső, Németh Miklós, Pajor Letícia, Pomper Adrián, Sitkei Ádám, Szép Patrik Zoltán, Szöllősi Milán, Sztupa Gergely, Tóth Bálint, Veiger Dániel, Zátrok Klaudia

Közlekedésépítő-útépítő technikusi

13.A.
Osztályfőnök: Szigeti-Szászné Nagy Csilla13.a
Árgyellán István Sándor, Bánszki Patrik, Bognár Róbert, Csörgő Csaba, Dankó Dániel, Durmits Ákos, Fehérváry Bence, Fogas Viktor, Hadarik Ádám, Halasi Viktor, Heigerl Milán, Hódosi Dávid, Horváth József Benedek, Kerecsényi Tamás, Király Dániel, Kiss Zsolt Loránd, László Dávid, Lőrincz Csaba, Sándorovits Richárd Pál, Skutai Gergő, Stolcz Péter, Szabó Fruzsina, Széll Zoltán, Temesi Zoltán, Tolner Tamás, Vámi Adél, Zólyomi Ádám

Magasépítő technikusi

13.B.
Osztályfőnök: Vajnai Endréné
13.bBaksa András, Bálint Valentin, Bardon Anita Dóra, Benedek Roland, Csókás Gergő, Csörgő Balázs, Friesenhahn Gergő, Horgos Ádám, Horváth Gergő, Imre Zsolt Mátyás, Imrefi Szilvia, Kajári Attila, Kalló Viktória, Késmárki László István, Marton Tibor, Mohl Dániel, Nagy László, Nagy Márton, Nagy Zoltán, Nagy Zoltán, Németh Balázs, Németh Dániel, Pálinkás Gergely, Pammer  Péter, Pánczél Sándor, Parrag Zsolt, Poroszlai Gergő, Purger Gábor, Rémai Roland, Rezsnyák Áron, Sárvári Barbara, Simon Olivér, Tábori Veronika, Tarsoly András, Tihanyi Ádám, Venczák Dávid, Winkelman Nikolett, Zsolnai Nikolett

Közlekedésépítő-útépítő technikusi

14.A.
Osztályfőnök: Sztanek Tamás
14.aÁcs Gabriella Zsuzsanna, Ács Gergő, Balogh Ádám, Bán Attila, Benkő Balázs, Czikai Zoltán, Császár Botond, Csörgő Ádám, Horváth Balázs, Kadnár Róbert, Keszi Csaba, Koncz Renátó, Kreidl Gábor, Molnár Csaba, Németh Ádám Péter, Rontó Szilárd, Schäffer Tamás, Skabla Adrián, Soós Ádám, Szabó Barbara, Tóth Tamás, Ujvári Kristóf, Varga Csaba, Világi Gábor Lajos, Weinreich Balázs

Magasépítő technikusi

14.B.
Osztályfőnök: Andrási Márton
14.bAndocsi Gábor, Bagdi István, Bese Dávid, Egyed Márk, Guti Máté, Halas Tamás, Hegyi Péter, Horváth Péter Zoltán, Járfás Ferenc, Kéri Ákos, Király Anita, Kovács András, Kővári Izabella, Laky Dániel Gergely, Loránth Rita, Molnár Ádám, Neüchel Balázs, Steidl János Máté, Szalazsán Szilárd Rajmund, Tabi Ákos András, Tamás Ármin, Török Krisztián, Zsákai Csaba Attila

Térinformatikus technikusi

14.D.
Osztályfőnök: Tóth László
14.dAppel Viktor, Bécsi Örs, Csaplár Adrián, Gyarmati Attila Bence, Jónásch Dániel, Joó Ádám, Mikuli Rita, Nagy Nóra, Pál Szabolcs Kristóf, Pap Ádám, Peltzer Tibor, Rácz Krisztián, Szabó Mátyás, Termő László, Tóth Kristóf Endre, Tringli Dániel

 
bottom

Támogatja a Microsoft Exchange Hosting Projector Lamps & TFeri.hu. Valid XHTML and CSS.